Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser17617

Guest
wsadza twój sojusz w nocy kolony? tak czy nie?
klamstwo tak spowszedniało, ze nikt się nawet nie wstydzi bzdury pleść, a za ręke zlapany udaje że to nie jego


Weronika,, odpowiedzi nie bedzie z prostej przyczyny, jedyna logiczna brzmi - jestem klamca.
 

DeletedUser15394

Guest
Przecież turek lubi pokazać jaki jest mocny 20k birem to aż tak dużo?
 

DeletedUser17617

Guest
Bo ja wiem, moze dla japonskich bohaterow z kiepskich kreskowek glupota jest synonimem mocy, ale turek jest chyba Polakiem albo Polka, tego nie wiem.
 

DeletedUser31082

Guest
dalej koalicja pokazcie moc
czemu lecicie odbijac okupacje 3k birem a nie te gdzie stoi 20k czy 14 ?
my polecielismy na 30k birem
jestescie smiesznymi słupami tak jak my :D
tylko my nie boimy sie leciec na 30k birem :)
czekamy bo w portach jeszcz duzo bialych zostalo

Nie boicie sie leciec? to czemu dzis maly sojusz z okupacja gdzie bylo chyba 18k birem podbil wam miasto a wy nie odbijaliscie? a chwile pozniej wasz gracz leci pelnymi pakami i bonusami na inne miasto gdzie wstawilem scriny. Ognie mieliscie a baliscie sie odbijac i nie podjęliście walki. Już pomine fakt, ze mur byl 0 bez moralowca i nawet mitykami nie lecieliscie.

Straciliscie dzis 2 miasta nie probujac nawet odbijac takie lanie wczoraj bylo a dzis piszesz nam, ze cos slabo odbijamy? My wczoraj odbijalismy inna okupacje wrogiej koalicji i dzis mamy tych ogni mniej na was. Wiesz wiem, ze dla was do tej pory to wydawalo sie dziwne ale inne sojusze maja rozne wojny na wielu frontach wiedziales o tym? to tylko kronika budowala tu domki bez wojen powaznych:) inne sojusze maja co robic na wielu frontach.
 
czy mnie oczka piękne moje mylą, czy w tym temacie odezwał się nasz, polski, przedstawiciel w radzie graczy - pan ZeusaBonk, wybrany przez nas w demokratycznych wyborach kiedy to na 5 miejsc w radzie zgłosiło się 2-ch kandydatów - on i laxia, obaj weszli z automatu
może by tak wypowiedział się w innych tematach bo ludkowie go poszukiwali w wielu, może gdzieś tam dyndają pytania do niego, myśleli nawet o... mniejsza z tym
 
czy mnie oczka piękne moje mylą, czy w tym temacie odezwał się nasz, polski, przedstawiciel w radzie graczy - pan ZeusaBonk, wybrany przez nas w demokratycznych wyborach kiedy to na 5 miejsc w radzie zgłosiło się 2-ch kandydatów - on i laxia, obaj weszli z automatu
może by tak wypowiedział się w innych tematach bo ludkowie go poszukiwali w wielu, może gdzieś tam dyndają pytania do niego, myśleli nawet o... mniejsza z tym
Na forum Katania jest bardziej potrzebny , tyle wnosi w tą grę ,tak się stara spełniać swoją funkcję :)
 

DeletedUser15394

Guest
To macie jeszcze kogoś na czerwono? Jakiś spisek prochowy dołączył do wielkiej koalicji przeciw kronice:)
 

DeletedUser23053

Guest
Na forum Katania jest bardziej potrzebny , tyle wnosi w tą grę ,tak się stara spełniać swoją funkcję :)

poczytaj wątek rady też tam piszę ale pytań do mnie nie było. wątek oglądam przez maila, ostatnio bito w nim dużo piany.
PS żałuję, że nie kandydowałeś, byłoby trzech kandydatów.
 
tam jest twoje jedno zdanie przez całą pseudokadencję
"jeśli ktoś ma ciekawy pomysł piszcie do mnie odrobiłem się w pracy i mogę więcej czasu poświęcić na Radę"
a może gracze liczyli na to, że sam od siebie napiszesz co tam się dzieje, propozycje graczy wpływają przecież z różnych krajów/wersji językowych, zmiany INNO wprowadza dla wszystkich a nie konkret dla PL
 

DeletedUser23053

Guest
nie gretsky jest jeszcze jeden wątek, ale dla ciekawości napisałeś coś?

propozycje z innych krajów mało do naszych przystają.
w większości z nich nie ma w zasadzie problemu czystości gry. Mniej się napinają niż my, to i nie ma problemów botów, nękania, fejkowania itd.

Jak chcesz to skopiuję i wkleję na naszym forum jakiś fragment (bo nie wiem czy mi wolno całość).

podobnie jak w przypadku matiego zachęcam do kandydowania, nowe wybory wkrótce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17617

Guest
Slyszalem, ze procarze kroniki maja krotsze tuniki, zeby necic wroga. Czy daloby sie wprowadzic krotsze tuniki dla procarzy powszechnie?
 

DeletedUser17617

Guest
Symetrycznie, no przeciez to nie baletnice. Maja kamyk w sakwie. Chociaz z drugiej strony, jak im sakwa ma udo obierac, to moze ze skosem, w zaleznosci od tego, czy proworeczny, czy leworeczny.
 

DeletedUser17146

Guest
Drugi dzień wojny kroniki i kolejne 2 kolony mają xD Jeden kolon od MDG a drugi od pewnie nikomu nie znanego ale jakże walecznego Zegarmiszcze.

Teraz gdy Zegarmiszcze maja jakąś pomoc bo są malutkim sojuszem to mogą wstawiać kolony Kronice.

Jak to kiedyś pisałem tu, Kronice kolony można wstawiać ale ciężko było je utrzymać mniejszym sojuszom. Teraz to się zmienia.

Ale żeby byc uczciwym trzeba przyznać, że Kronika też słał kolona na MDG teraz ale został ubity cofką.

Ciekawi mnie czy Kronika nadal ma te jaja o, których wczoraj ktoś pisał, że odbijali czy już wiara w swoją siłę spadła;p

Ile kolonów dostało MDG dzisiaj? 2
Imperial? Też 2
Wychodzi na to że całą koalicje stać na obstawienie 2 kolonów w tym jeden moralowy gdzie na następny dzień dostają 4 niemoralowe kolony i nasz wojownik Alfa przepada w czeluściach swojej beznadziejności.
Pozdrawiam Casanova.
 
Koalicja jest git , nie muszę spędzać tyle czasu na grzę , tylko siedzę z tyłu i deffa klepie
smiley_emoticons_lol.gif
w nocy alarm i wysyłam wsparcie i tak od momentu powstania koalicji
trzeba jeszcze z paroma sojuszami się dogadać to nawet woja nie będę musiał robić
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser31082

Guest
Ile kolonów dostało MDG dzisiaj? 2
Imperial? Też 2
Wychodzi na to że całą koalicje stać na obstawienie 2 kolonów w tym jeden moralowy gdzie na następny dzień dostają 4 niemoralowe kolony i nasz wojownik Alfa przepada w czeluściach swojej beznadziejności.
Pozdrawiam Casanova.

No i niedługo po tych słowach kronika dostaje 7 kolonów od róznych sojuszy. Imperial Pralnia Blood and Bone MDG :D dzis jeden cofniety zeby rozbili sie na morale do tego 2 inne tez były cofniete z braku wsparcia gdyz za duzo na raz tych okupacji bylo. Ale nadal kronika ma 3 kolony i wszystkie miasta straci.

Czy takie rzeczy działy sie wczesniej gdy kronika bala sie wojen i nie walczyla z silnymi tylko z wiele slabszymi? Moje slowa na razie sie potwierdzaja, ze kronika rosla w sile tylko dlatego, ze dobierala sobie duzo slabszych przeciwnikow i sama wielkoscia ich pokonywala a nie umiejetnosciami.

W ciagu 2 dni Kronika traci wiecej miast niz od poczatku swiata chyba hehe

Edit: 1 miasto odbite bo nie zdazyly dojsc wsparcia takze wciaz Kronika 3 miasta trac :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kamieniec Podolski tez Upadł, ale pod Chocimiem przegrali.
Chociaż na grepo to bardziej Lepanto. Wpłynie Maltańska flota Mularda i już po bitwie ;)
 
Do góry