Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31082

Guest
Ktoś wie co się dzieje z Kroniką? ponoć na forum u nich panika. Przez noc masowe utraty miast teraz kolejny kolon wstawiony od Pralni i nieudolna proba odbijania na morale. Czolowi gracze ida na urlopy. Mam nadzieje, ze to zaplanowane urlopy a kronika sie podniesie jakos po tej ciezkiej nocy i poranku.

Kronika powoli zaczyna rozumiec, ze jej jedyna sila byla masa wyzloconego wojska i brak powaznych wojen wiec gdy inni ze soba walczyli ona jako trzeci korzystala a teraz jak przyszlo jej walczyc z topowymi ekipami bez ogromnej przewagi to dostaja lanie.
 
Problem leży po stronie aktywności , reszta sojuszy była przeczesana z nieaktywnych , ich selekcja ominęła.
Gdyby tam był stały skład to pewnie tak łatwo klocki by nie wpływały.
 

DeletedUser15394

Guest
Ktoś wie co sie dzieje z turkiem? Ostatnie masowe wpisy na forum a teraz w ciągu 24h 1 post? Główny generał spamu i prowokacji na forum chyba sie starzeje
smiley_emoticons_verlegen.gif
 
Ktoś wie co sie dzieje z turkiem? Ostatnie masowe wpisy na forum a teraz w ciągu 24h 1 post? Główny generał spamu i prowokacji na forum chyba sie starzeje
smiley_emoticons_verlegen.gif
Ty to dobry jesteś as
Ostatnio mówiłeś, że macie full wojsk itd, tracicie miasta, faktem są urlopy to na Turasa się rzucasz
Można go lubić, można go nie lubić. Ale co do tego, że kronika nie miała normalnego frontu ma rację.
 

DeletedUser15394

Guest
Full wojsk nie pisałem ale że nie było odbijania to możliwe, teraz chyba każdy ma *normalny* front?
Do turasa nic nie miałem aż do tego świata, z laxią sie z nim zgadzałem ale tu takie głupoty pisze że brak słów i nie mówie tu o *wojnach* tylko tego jak sie zachowuje..
 
Paradoks jest taki, że dałeś się wciągnąć w Jego gierkę słowna. Drugi paradoks, że jesteś identyczny jak on.
Subiektywna ocena, nie musisz odpisywać.
P. S on was celowo ostatnio sprowokowal, żebyście wojska stracili, a Wy jak cmy do światła lecicie.
Przy koalicji jaka stworzył on i pralnia złoto już wam przewagi nie daje.
Znowu opinia subiektywna.
 

DeletedUser31082

Guest
Uwaga mam newsa! Po 3 dniach ostrej wojny z prawdziwymi przeciwnikami i laniu jakie zbiera, Kronika podpisała pakt z Imperium Galaktyczne xD

I nie nie moi drodzy to nie są żadne bajki a nawet już jeden z tutaj wypowiadających się kronikarzy prosi o pomoc Imperium Galaktyczne bo wstawili kolona MDG.

Karwe...(cenzura) dzisiaj o godz. 06:44
Drodzy paktowicze
rotfl.gif

Jakby ktoś był chętny przysłużyć się sprawie - biciu MDG, to byłbym wdzięczny za podesłanie defika na okupację u jednego takiego na m44 w "naszej okolicy". Bo my już mamy u nich chyba kolona i 2 w innych sojuszach z koalicji także może być za mało defika u nas, lepiej dmuchać na zimne. Mam nadzieję że niektóre osoby (Brajan23
haha.gif
) nie są na mnie złe za te zbite kolony parę dni wcześniej no ale wiadomo, teraz na zielono jesteście to bijemy leszczy z MDG razem :)

Miasto : Wróciłam na bigos


I oto wielka potężna kronika niepaktująca z nikim po 3 dniach robi pakt z kimkolwiek może byle się ratować.

No no turek pisze bajki wszystko jest ok kronika sie trzyma nie maja klopotow a ten pakt wczoraj na szybko odklepany jak najman z dotychczasowym wrogiem to pewnie nie z powodu lania jakie dostają i proby ratowania sytuacji;p

Oczywiście kronika moze paktowac z kim chce i to normalna zwlaszcza jak dostaja lanie ale niech potem na fo nie psiza, ze z nikim nie paktuja jak dobrze kazdy wie o ich ukrytych pakcikach.
 

DeletedUser23012

Guest
No dokładnie to moja masówka i co w związku z tym? Chwalisz się że masz donosiciela czy jak? Żeby ci dupka nie pękła zaraz ;] Tak piszesz o kolonach u kroniki a u siebie nic nie napiszesz? Czy gracz się nie pochwalił że ma kolona? Szkoda mi cię na prawdę ;]
 

DeletedUser31082

Guest
No dokładnie to moja masówka i co w związku z tym? Chwalisz się że masz donosiciela czy jak? Żeby ci dupka nie pękła zaraz ;] Tak piszesz o kolonach u kroniki a u siebie nic nie napiszesz? Czy gracz się nie pochwalił że ma kolona? Szkoda mi cię na prawdę ;]

Pisze to kronika, ktora od poczattku naszych walk miala caly czas u nas aktywnego kreta, ktory wam sprzedawal wszystko ale procz tego podczas rozbiorek rezerwowal po kilka miast, ktore potem kronika przejmowala? nie dosc, ze jechaliscie na info od kreta to jeszcze pomagal wam pelno miast przejmowac z rozbiorek a potem latacie tu ze scrinami jak to kilkadziesiat miast przejeliscie... co tam, ze 90% to rozbiorki lub miasta oddawane jak toretto bo mial konczyc i calkowicie olal frontowe miasta.

I wy macie czelność mi coś pisac o krecie? teraz kreta znalezlismy i juz cos wam slabo idzie.

Może dlatego nie pisze bo MDG co jakis czas traci jakies miasto bo mamy sporo nowych niesprawdzonych w nieodpowiednim miejscu ale sam przyznasz, ze gdy kronika nagle ma powazne wojny i w 3 dni traci wiecej miast niz od poczatku swiata to juz moze czytelnikow zainteresowac?

Takze jak masz ochote pisz ile miast podbijacie Pralni bo na razie 0 a oni wam 3 w ciagu 3 dni no ale ja bede skupial sie na tym jak Kronika dostaje lanie a inni niech pisza o nas:)
 

DeletedUser23012

Guest
A kolejna sprawa - piszesz zrobili pakt z "kimkolwiek" to teraz słuchaj bo to wy na początku świata z tymi 'kimkolwiek' podpisaliście pakt przeciwko nam, a powody zerwania go są mi znane, zresztą co tu gadać typowe zachowanie w stylu "wy pomagacie nam, a my wam nie" ale o tym nie wspomnisz co? Ja widzę że takie zaginanie rzeczywistości to u ciebie normalka
smiley_emoticons_lol.gif
A teraz pisz dalej sobie swoje bajki jaka to kronika jest słaba a md...to znaczy koalicja jest silna... Szkoda czasu żeby się dawać wciągać w denne dyskusje z tobą :)

PS: Nie ma to jak się chwalić cudzymi kolonami ahahaahaha. Pralnia to pralnia tamto, a mdg zajmuje się prowadzeniem fanpage na FO - zgadza się?
 

DeletedUser31825

Guest
''Tak minimum szacunku do przeciwnika by się jednak przydało''

''Zobacz staty z ostatnich kilku dni mdg kontra kronika
Dlatego samiec tak kozaczy''

:D:D:D
 
Mdg to nie tylko samiec, a zbior graczy. Po mojemu na sojusz pracuje każdy, jedni po prostu robią to w ciszy, inni krzycząc.
Co osoba to inny charakter
 

DeletedUser15394

Guest
Widziałem wczoraj turka wspracie u blood po 1-3 transy a to dzieki nim utrzymała sie pierwsza okupacja koalicji ;p
 

DeletedUser29359

Guest
A to ciekawe z tym rozpadem Kroniki i Komarów i, że szukają pomocy gdzie popadnie i byle kogo
smiley_emoticons_hust.gif

MDG nas Imperium Galaktycznego pytało się już we wtorek i tworzeniu koalicji my, oni, pralnia i spisek. Kto tu czuł się zagrożony, że szukał u "bylekogo" pomocy? Wy :)
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Odmówiliśmy i wybraliśmy inną alternatywę. Bo dla nas MDG to jest "ktokolwiek". Jak się czyta wasze wypowiedzi to aż głowa boli.
Zaciemnianie prawdy, brak logiki. Kronika z nikim nie paktowała, propozycja poszła tylko od nas. Laliśmy się na swoich frontach i uznaliśmy, że lepiej się skupić się na kimś innym. W szczególności, że niektórzy tu się proszą o regularne bicie.
Więcej tu nie będę pisał, bo i tak to pewnie obrócicie kota ogonem i jak resztę wypowiedzi z manipulujecie. Paktować to sobie może każdy z każdym, zrywać pakty też i po co takie hallo?
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 
Do góry