Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser30744

Guest
To jakie jest rozwiązanie zagadki? Ma 2 miasta... Jest ochronka + okupacja 12h więc nie mógł podbić... Jest kolonizacji 12h więc nie mógł skolonizowac...
Samo mu się pojawiło :D
 

DeletedUser22713

Guest
Ja nie wiem, długo w to nie grałem, może coś wprowadzili od tego czasu :p ktoś bardziej na czasie niech się wypowie
 

DeletedUser31082

Guest
Zakładam się, że Kronika już rozmawia o pakcie z tym sojuszem gdzie gracz ma 2 miasta bo widać, że to jakaś mocna ekipa a są obok.
 

DeletedUser29238

Guest
Już wyjaśniam. W zamysle kolonizacja miała trwac 4 godziny. Potem dostaliśmy info, że 12. Tworzyłem Info na WIKI, tam też zmieniałem czas. Nie dostaliśmy żadnej informacji, że nastąpiła kolejna zmiana. Dopiero gracze zauważyli, że coś nie tak, za co bardzo dziękujemy. Mamy potwierdzenie, że kolonizacja trwa 4 godziny. Już zmieniam informację na WIKI i przepraszam za całe zamieszanie.
 

DeletedUser30330

Guest
Już wyjaśniam. W zamysle kolonizacja miała trwac 4 godziny. Potem dostaliśmy info, że 12. Tworzyłem Info na WIKI, tam też zmieniałem czas. Nie dostaliśmy żadnej informacji, że nastąpiła kolejna zmiana. Dopiero gracze zauważyli, że coś nie tak, za co bardzo dziękujemy. Mamy potwierdzenie, że kolonizacja trwa 4 godziny. Już zmieniam informację na WIKI i przepraszam za całe zamieszanie.

System podboju też zmieniliście? :D
 
Adaś a Ciebie też namówili na grę ???

Bo nie widzę Cię na żadnym ze znanych nicków
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
to wbijaj trzeba zobaczyć ten nowy system dominacji co to takiego będzie ,
Jedyne co mnie przeraża to morale ,ciężko będzie osiągnąć dominację jak morale będą blokować
 
Do góry