Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27908

Guest
Ja Cie kojarzę z tego, że pograsz trochę złoto wydasz i pójdziesz. Zastanawia mnie czy nie szkoda Ci kasy na golda dla chwili przyjemnej gry i potem i tak walnięcie szaraków? Nie lepiej w coś innego zainwestować kasę ?
Tak tylko pytam.
Co do dyskusji to sie nie mieszam.

:D
musisz uważać :)
Mnie odróżnia to że gram tyle na ile mam ochotę,grepolis jest grą pod którą trzeba nieco się podporządkować.Dlatego 3-4 miesiące to adekwatny czas.Co do pieniędzy to nie wypada o tym pisać,ale zapewniam Cię woda jeśli się o mnie tak bardzo martwisz.Nie,wszystko ze mną dobrze,jeszcze mnie komornicy nie zwindykowali.
 

DeletedUser27908

Guest
no to mi zaimponowałeś :) skoro tak twierdzą to tak jest :) zabezpieczenie zaplecza sojuszu to jedno z ważniejszych zadań :)w sojuszu , każdy ma swoje miejsce w soju potrzebni są fajterzy ale i ci co dbają o nich jedni drudzy się uzupełniają, ja Cie zupełnie nie kojarzę za to Ty mnie tak i to jest odpowiedź na nurtujące Cię pytania
Jak już wspominamy te akcjum to bodaj u Ciebie ten kolon zadokował :p:p.Nie dziwię się że mnie nie znasz,przewinąć mapę z takich tyłów to hoho,faktycznie może zająć dużo czasu.
 

DeletedUser17617

Guest
Pich grasz tutaj? Czy tylko na forum zajrzałeś?

Nie gram, morale jest , a checi brak. Poza tym jakies kosmicznie smieszne ustawienia, 12 godzin okupacji , 4 kolonizacji przy predkosci 4,4,4, widocznie wplywy gotowkowe spadly i postanowili o to zadbac.
 

DeletedUser14322

Guest
Jak już wspominamy te akcjum to bodaj u Ciebie ten kolon zadokował :p:p.Nie dziwię się że mnie nie znasz,przewinąć mapę z takich tyłów to hoho,faktycznie może zająć dużo czasu.
N akcjum grałem gościnnie w sojuszu Ustąp babci miejsca i też Cię nie pamiętam :)byłem tam na froncie nie wymyślaj historii nieprawdziwych, bo nie grałem tam sam i się ośmieszasz. pozdrawiam i kończę ta polemikę bezcelową :) ps rozmowa z kołkiem prowadzi do guza :)
 

DeletedUser22509

Guest
Turek, nawet ja nie daje rady przebrnac przez te posty :D Nooo za chuuiiny nie da rady XD
 

DeletedUser10777

Guest
Nie gram, morale jest , a checi brak. Poza tym jakies kosmicznie smieszne ustawienia, 12 godzin okupacji , 4 kolonizacji przy prędkości 4,4,4, widocznie wpływy gotówkowe spadły i postanowili o to zadbac.
nad tym samym się głowię i kompletnie nie rozumiem,wolniejsze światy miały 8-10 okupki
 

DeletedUser27908

Guest
N akcjum grałem gościnnie w sojuszu Ustąp babci miejsca i też Cię nie pamiętam :)byłem tam na froncie nie wymyślaj historii nieprawdziwych, bo nie grałem tam sam i się ośmieszasz. pozdrawiam i kończę ta polemikę bezcelową :) ps rozmowa z kołkiem prowadzi do guza :)
Jako gość popełniłeś wielki nietakt zostawiając brud z butów na dywanie w postaci wrogiego kolona w twoim mieście na cudakach :rolleyes:.Nie czuje abym się ośmieszał,ciężko się ośmieszyć w tej grze,ty już wyznaczyłeś taki poziom błazenady swoją grą że ciężko go przekroczyć.Guz to faktycznie jest,ale chyba na pośladach od siedzenia na tyłach sojuszu o_O.Powodzenia w urabianiu małolatów na ts-ach,bo to wychodzi Ci najlepiej.
 

DeletedUser8673

Guest
Turasie tak się wychwalasz jaki to nie jesteś a przypomnij sobię na lambda jak zaczynałeś jakie błedy robiłeś w wichrach wojny i na MY jako, że jedyny coś tam próbowałeś dostałeś zaproszenie do sojuszu , później została zmieniona nazwa na mdg która teraz jest kojarzona z Tobą, ale nie tak kiedyś było.
Na My turek ambitny chłopak szybko łapał i się uczył a później obrósł w piórka i prowadzi te swoją wojnę forumową , chociaż prosili go wszyscy by nie robił wstydu to nie on dalej swoje ...
On jest tak chory z powodu tej gry, że ściąga całego deffa sojuszu byle on podbił a inni niech tracą miasta- ja straciłem miasto bo całe wojo miałem u niego plus to sprawiło, że człowieki raz, że wstyd grać to dwa odechciewa się i mimo kolejnych próśb dalej eseje na forum. Wsadziłem urlop, żona urodziła nie wróciłem do gry , dałem passy znajomemu - chciał niby dalej grać , a okazało się, że trafiły w ręce wroga- wyobraźcie sobie, że turas dzwonił do mojej siostry i płakał jej, jaki ja to jestem, co zrobiłem bla bla bla - tak jakby chciał by i moja siostra była na mnie zła czy coś

TURAS TO TYLKO GRA... obudź się wreszcie. ( Moderator już ocenzurował to co tutaj było więc powierzchownie , życzę CI byś założył rodzinę i z nią spędzał większość czasu )

PS: Jak znam życie zaraz będzie pojazd na moją osobę - tak obecnie lamię, walę szaraki itp - [CENZURA] czasem wasze ataki na mnie ( turas potrafi co 5 min ) budziły moje dzieci - wiec nadchodził czas że miałem wsio w d....
Czasy w których grałem na 100% to czasy studenckie - nie wrócą. Dla gry też nie stanę się bezrobotnym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Turasie tak się wychwalasz jaki to nie jesteś a przypomnij sobię na lambda jak zaczynałeś jakie błedy robiłeś w wichrach wojny i na MY jako, że jedyny coś tam próbowałeś dostałeś zaproszenie do sojuszu , później została zmieniona nazwa na mdg która teraz jest kojarzona z Tobą, ale nie tak kiedyś było.
Na My turek ambitny chłopak szybko łapał i się uczył a później obrósł w piórka i prowadzi te swoją wojnę forumową , chociaż prosili go wszyscy by nie robił wstydu to nie on dalej swoje ...
On jest tak chory z powodu tej gry, że ściąga całego deffa sojuszu byle on podbił a inni niech tracą miasta- ja straciłem miasto bo całe wojo miałem u niego plus to sprawiło, że człowieki raz, że wstyd grać to dwa odechciewa się i mimo kolejnych próśb dalej eseje na forum. Wsadziłem urlop, żona urodziła nie wróciłem do gry , dałem passy znajomemu - chciał niby dalej grać , a okazało się, że trafiły w ręce wroga- wyobraźcie sobie, że turas dzwonił do mojej siostry i płakał jej, jaki ja to jestem, co zrobiłem bla bla bla - tak jakby chciał by i moja siostra była na mnie zła czy coś

TURAS TO TYLKO GRA... [CENZURA]

PS: Jak znam życie zaraz będzie pojazd na moją osobę - tak obecnie lamię, walę szaraki itp - [CENZURA] czasem wasze ataki na mnie ( turas potrafi co 5 min ) budziły moje dzieci - wiec nadchodził czas że miałem wsio w d....
Czasy w których grałem na 100 to czasy studenckie - nie wrócą. Dla gry też nie stanę się bezrobotnym.

Chyba nie trzeba komentować, pozdro Tadek i dobrze że rodzina i real jest ważniejszy niż gra:) Powodzenia
 

DeletedUser15613

Guest
hahah i ten czlowiek pisze mi cos o bajkach:D

Czyli podsumujmy adasko dostal oklep od bobrow sojusz w jakim gral sie posypal potem bez sojuszu gral do ery cudow i zrobil szaraka. Wygral ten swiat.

Ja na tym samym swiecie nie stracilem miasta moj sojusz walczyl az do zakonczenia ery cudow gdzie jako pomocnicy wspolnie z Mandfredem zbudowalismy cuda po czym poszlismy niepokonani na nowy swiat Akcjum gdzie wygralismy go.

Ktoś na logikę może mi wytlumaczyc jakim cudem adasko nie przegral Retimno a MDG i ja przegralem:D? on zyje w alternatywnej rzeczywistości. Koles dostaje baty sojusz mu pada jak domek z kart i robi szaraki przed zakonczeniem cudow i smie psiac MDG, ze jak na kazdym swiecie przegrali ten swiat:D

Adasko przypomne, ze kazda ere cudow wygrala jakas koalicja nigdy pojedynczy sojusz sam:) wiec nie osmieszaj sie probujac umiejszac MDG wygrana bo zrobili to wspolnie z sojusznikiem xD Kazdy tak wygrywa cuda tumanie.

Podsumowujac:
:)
Tau MDG pokonuje sojusz adasko i ten robi szaraki
Retimno MDG wspolnie z Manfredem buduje cuda jako pomocnicy. Sojusz wjakim gra adasko dostaje lanie i sie rozpada a nastepnie adasko tuż przed era cudow robi szaraka
Akcjum MDG wspolnie z sojusznikami wygrywa swiat

Teraz pisz dalej o tym jak MDG na kazdym swiecie przegrywa a Ty wygrywasz :)

adasko to juz ten czas. Skoncz sie kompromitowac bo fakty są druzgocące dla Ciebie i twoich pseudo sojuszy, ktore nigdy nic nie osiagnely ani nawet sie nie liczyly w niczym

Sprostuje to co piszesz o Retimno: Sojusz w którym Adam zaczął się nie rozpadł tylko część graczy przeszła do Bobrów a część chciała walczyć z nimi dalej i powstały z tej resztki dwa sojusze Znani Pijacy których prowadziłem Ja aż nie zniknąłem z servera a drugi sojusz bodajże Fight Club który prowadził Adam.

Co do sojuszy które prowadził Adaśko: To na Atenach prowadzil Dzikie Hordy z którymi walczyliśmy w EC itp.(Wszystko masz jak poczytasz forum świata Ateny.
 

DeletedUser27770

Guest
Wooo ludzie 3 dni na wygnaniu moderatorskim a Wy już prawi 10 stron zapełniliście? :D co to tu się wyprawia xdd widzę, że ebab jak zwykle w centrum uwagi xd
 

DeletedUser31631

Guest
Wooo ludzie 3 dni na wygnaniu moderatorskim a Wy już prawi 10 stron zapełniliście? :D co to tu się wyprawia xdd widzę, że ebab jak zwykle w centrum uwagi xd
Masz ciekawą lekturę do poduszki xD tez nadrabiałam czytanie bo mnie na urlop 5 dniowy wysłali a grzeczna byłam:cool::cool:
I Pasiak bardzo nas lubią dlatego o nas dbają :D:D
 

DeletedUser14322

Guest
Jako gość popełniłeś wielki nietakt zostawiając brud z butów na dywanie w postaci wrogiego kolona w twoim mieście na cudakach :rolleyes:.Nie czuje abym się ośmieszał,ciężko się ośmieszyć w tej grze,ty już wyznaczyłeś taki poziom błazenady swoją grą że ciężko go przekroczyć.Guz to faktycznie jest,ale chyba na pośladach od siedzenia na tyłach sojuszu o_O.Powodzenia w urabianiu małolatów na ts-ach,bo to wychodzi Ci najlepiej.
co Ty wymyślasz za historie i to publicznie je ogłaszasz; awansowałeś na moją prywatną listę grepo pajaców i masz tam TOP1
 

DeletedUser27770

Guest
Masz ciekawą lekturę do poduszki xD tez nadrabiałam czytanie bo mnie na urlop 5 dniowy wysłali a grzeczna byłam:cool::cool:
I Pasiak bardzo nas lubią dlatego o nas dbają :D:D
Z tym, że średnio mi się chce tyle stron czytać :D

co Ty wymyślasz za historie i to publicznie je ogłaszasz; awansowałeś na moją prywatną listę grepo pajaców i masz tam TOP1

hahahaha mario się zdenerwował xdd Boguś uciekaj bo Kronika Cię dojedzie :D
 

DeletedUser27770

Guest
Klulu a Ty łapka w górę tylko, nic tu nie chcesz dodać xdd ? Na których stronach było "naj' ;?
 
Do góry