Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31628

Guest
W końcu zaczynasz pisać jak człowiek, tylko ta babcia mi nie pasuje? Czyzby lekki kat rozwarcia oświatowego, bądź male odchylenie? ... Panie konczy się elekwencja?
 

DeletedUser17617

Guest
Nie zrozumialem pytania, musisz jeszcze raz w prostej formie.

A z babcia sprawa jest prosta. Otoz maja babcia byla wielka fanka samca alfa, piec lat temu przeczytala jego post mniej wiecej tej samej tresci z wylaczeniem swiatow, ktore mialy miejsce pozniej oczywiscie. Babcia wpadla po tej lekturze w euforie i wykrzyknela - Boze, nie ma juz takich mezczyzn, on jest jak radziecka katiusza, ledwo cos powie, serce porusza... Po czym zwawo pognala do swojego pokoju i zamknela sie tam na dwie godziny.
Nie martw sie, nic sie jej nie stalo, wyszla w koncu, a na kuchennym fartuszku miala wyhaftowane wielkimi literami MDG.
W kuchni podspiewywala pod nosem smazac nalesniki jakies takie niewyrazne tur tur tur, ale co mi tam, nie wtracalem sie, skoro kilkoma slowami potrafil samiec alfa tak kobiete poruszyc to pewnie cos w nim musi byc.
Niestety pierwotny entuzjam minal po przeczytaniu kolejnych 19 postow tej samej tresci i babcia fartuch spalila.
Bylo mi przykro, ze doznala takiego rozczarowania, stad pewnie te posty. Nie ma sensu, zeby kolejne kobiety sie roczarowywaly, bo co czarujace na poczatku, uporczywie powtarzane staje sie tylko propaganda.
 

DeletedUser22713

Guest
W końcu zaczynasz pisać jak człowiek, tylko ta babcia mi nie pasuje? Czyzby lekki kat rozwarcia oświatowego, bądź male odchylenie? ... Panie konczy się elekwencja?
Sprawa jest prosta i elokwencja nic do tego nie ma. Po prostu mało kto ma ochotę na czytanie esejów gracza o wybujałym ego, który chce z FO zrobić miejsce swojego kultu. Kogo interesuje jakie sojusze i w jaki sposób pokonał albo nie pokonał w 2012 roku, idźcie sobie z tym na forum MDG, tam będziecie mogli oddać mu cześć.
 

DeletedUser31082

Guest
Nie znam tego Tadka ale rację ma,turek grał na lambadzie w wichrach wojny i walczył tam z laxia który prowadził vendette bodajże tak sie poznali i na nowym swiecie juz razem w jednym soju wystartowali.wichry turka dlatego od zdrajców wyzywali na my.w mdg akat najlepszy był calvert tego typu.benc benc turek

Człowieku mylisz mnie z jakimś nickiem turek94 czy cos takiego bo tez taki gracz był na wielu swiatach nawet jak ja juz gralem. laxia juz nie raz wspominal, ze na my sie poznalismy i od zawsze tak bylo pisane a teraz wskoczyl tadek z jakas skleroza pomieszaly mu sie swiaty i Ty powtarzasz. Musisz zrozumiec, ze pod nickiem turek z jakimis numerkami grali rozni ludzie a ja grałem pod nickiem Turek. Pierwszy swiat Theta okolo 3 miesiace i nauka gry potem My Tau Omega Korynt Retimno Akcjum Gonnos Lindos Ophros Gonnos i Katania.

Z laxia nigdy nie walczylem i od my do gonnos bylismy znajomymi. On to juz potwierdzal na forum gonnos opisujac historie powstania MDG. Mylisz mnie z jakims innym nickiem.

Swoja droga tadek to jedyna osoba jaka pisze, ze ja gralem na lambadzie i nigdy nikt tego nie pisał wczesniej malo tego. On po prostu stara sie odciagnac uwage od tego jak na Ophros zdradzil wieloletnich kolegow oraz przyjaciolke oddajac miasta wrogowi Dzikom czego nie da sie zaprzeczyc bo kazdy to widział i on sam pisal dlaczego to zrobil mi i Polce na whatsapp. Byli swiadkowie jak mowil mi, ze nigdy nie wybaczy mi, ze nazwalem go dzieciakiem:) wtedy cos go tknęło i wzial to bardzo do siebie ale nie wiem dlaczego bo fochy strzelal jak male dziecko.
 

DeletedUser31628

Guest
Sprawa jest prosta i elokwencja nic do tego nie ma. Po prostu mało kto ma ochotę na czytanie esejów gracza o wybujałym ego, który chce z FO zrobić miejsce swojego kultu. Kogo interesuje jakie sojusze i w jaki sposób pokonał albo nie pokonał w 2012 roku, idźcie sobie z tym na forum MDG, tam będziecie mogli oddać mu cześć.

Rozumiem wasze zdanie - to odnośnie Turka, tylko smiech mnie bierze, gdzie Pan Pich używa terminologii (kilka niesztampowych słów) gdzie 99% ludzi wchodzących na fo nie rozumie co napisał. Zwykły dyletant - to tak dla niego. Takie samo ego ma Pan Pich - co probuje napisac od kilku postow.
 
Nigdy z Laxia nie walczył i są znajomymi xd
Mogę dawać tutaj wiadomości z gry od niego żeby pokazać co mi pisał? Dorzucę trochę od laxii, ale Ty gościu kłamiesz
 

DeletedUser30582

Guest
Rozumiem wasze zdanie - to odnośnie Turka, tylko smiech mnie bierze, gdzie Pan Pich używa terminologii (kilka niesztampowych słów) gdzie 99% ludzi wchodzących na fo nie rozumie co napisał. Zwykły dyletant - to tak dla niego. Takie samo ego ma Pan Pich - co probuje napisac od kilku postow.

Wcześniej zarzucałeś pichowi, że wypowiada się w imieniu innych, a ty co teraz robisz?
Masz ludzi tu grających za stado idiotów, wskaż proszę te niesztampowe słowa, może tylko dla ciebie są one niezrozumiale?
Z jednej strony niesztampowy, z drugiej dyletant, jedno drugiemu przypadkiem nie zaprzecza?
 

DeletedUser24113

Guest
Człowieku mylisz mnie z jakimś nickiem turek94 czy cos takiego bo tez taki gracz był na wielu swiatach nawet jak ja juz gralem. laxia juz nie raz wspominal, ze na my sie poznalismy i od zawsze tak bylo pisane a teraz wskoczyl tadek z jakas skleroza pomieszaly mu sie swiaty i Ty powtarzasz. Musisz zrozumiec, ze pod nickiem turek z jakimis numerkami grali rozni ludzie a ja grałem pod nickiem Turek. Pierwszy swiat Theta okolo 3 miesiace i nauka gry potem My Tau Omega Korynt Retimno Akcjum Gonnos Lindos Ophros Gonnos i Katania.

Z laxia nigdy nie walczylem i od my do gonnos bylismy znajomymi. On to juz potwierdzal na forum gonnos opisujac historie powstania MDG. Mylisz mnie z jakims innym nickiem.

Swoja droga tadek to jedyna osoba jaka pisze, ze ja gralem na lambadzie i nigdy nikt tego nie pisał wczesniej malo tego. On po prostu stara sie odciagnac uwage od tego jak na Ophros zdradzil wieloletnich kolegow oraz przyjaciolke oddajac miasta wrogowi Dzikom czego nie da sie zaprzeczyc bo kazdy to widział i on sam pisal dlaczego to zrobil mi i Polce na whatsapp. Byli swiadkowie jak mowil mi, ze nigdy nie wybaczy mi, ze nazwalem go dzieciakiem:) wtedy cos go tknęło i wzial to bardzo do siebie ale nie wiem dlaczego bo fochy strzelal jak male dziecko.
a moe faktycznie pomyli
Człowieku mylisz mnie z jakimś nickiem turek94 czy cos takiego bo tez taki gracz był na wielu swiatach nawet jak ja juz gralem. laxia juz nie raz wspominal, ze na my sie poznalismy i od zawsze tak bylo pisane a teraz wskoczyl tadek z jakas skleroza pomieszaly mu sie swiaty i Ty powtarzasz. Musisz zrozumiec, ze pod nickiem turek z jakimis numerkami grali rozni ludzie a ja grałem pod nickiem Turek. Pierwszy swiat Theta okolo 3 miesiace i nauka gry potem My Tau Omega Korynt Retimno Akcjum Gonnos Lindos Ophros Gonnos i Katania.

Z laxia nigdy nie walczylem i od my do gonnos bylismy znajomymi. On to juz potwierdzal na forum gonnos opisujac historie powstania MDG. Mylisz mnie z jakims innym nickiem.

Swoja droga tadek to jedyna osoba jaka pisze, ze ja gralem na lambadzie i nigdy nikt tego nie pisał wczesniej malo tego. On po prostu stara sie odciagnac uwage od tego jak na Ophros zdradzil wieloletnich kolegow oraz przyjaciolke oddajac miasta wrogowi Dzikom czego nie da sie zaprzeczyc bo kazdy to widział i on sam pisal dlaczego to zrobil mi i Polce na whatsapp. Byli swiadkowie jak mowil mi, ze nigdy nie wybaczy mi, ze nazwalem go dzieciakiem:) wtedy cos go tknęło i wzial to bardzo do siebie ale nie wiem dlaczego bo fochy strzelal jak male dziecko.
a mozliwe ze masz racje i pomyliem cie z turem,moja pomylka
 
Panie Samiec Alfa urzekła Mnie Twoja historia.

mnie również

Nigdy z Laxia nie walczył i są znajomymi xd
Mogę dawać tutaj wiadomości z gry od niego żeby pokazać co mi pisał? Dorzucę trochę od laxii, ale Ty gościu kłamiesz

ktoś kto zerkał na forum gonnos wie co Laxia pisał:)

Samiec alfa, o ktorej godzinie Tadek zdradzil?

13-ego w piątek o 13:13 :D
 

DeletedUser31628

Guest
Wcześniej zarzucałeś pichowi, że wypowiada się w imieniu innych, a ty co teraz robisz?
Masz ludzi tu grających za stado idiotów, wskaż proszę te niesztampowe słowa, może tylko dla ciebie są one niezrozumiale?
Z jednej strony niesztampowy, z drugiej dyletant, jedno drugiemu przypadkiem nie zaprzecza?

Pich napisał ze wszyscy... a ja napisałem ze 99% - subtelna roznica.
Tak czesc, z grających w grepo bądź wypowiadajacych tu ludzi za takich wlasnie mam.
Można uzywac slow niesztampowych i być dyletantem - tak mi się wydaje... ale zapytajmy się Pana Picha

Johnaldinio jeśli nazywasz człowieka grającego w tym samym sojuszu przydupasem - bo tak pisales, w takim razie kim Ty jesteś? chyba nim również...

Pograjmy, powalczmy, wydajmy zloto, wygrajcie zdobywając moje miasta a ja wam pogratuluje.
Normalna rzecz jak dla mnie, mieć dystans.
 
No ja jestem przydupasem Variego, wziął z litości mnie do siebie, to mu place za grę ze mną
Dystansu to Ty chopie nabierz do siebie. Mam taki dystans do siebie, gry, ludzi z którymi gram jak od Turasa do mówienia prawdy
P. S ja nie Złoce, Variemu muszę całość Golda oddawać, a ma dostęp do mojego konta żebym go nie okantowal
 

DeletedUser30582

Guest
Pich napisał ze wszyscy... a ja napisałem ze 99% - subtelna roznica.
Tak czesc, z grających w grepo bądź wypowiadajacych tu ludzi za takich wlasnie mam.
Można uzywac slow niesztampowych i być dyletantem - tak mi się wydaje... ale zapytajmy się Pana Picha

Johnaldinio jeśli nazywasz człowieka grającego w tym samym sojuszu przydupasem - bo tak pisales, w takim razie kim Ty jesteś? chyba nim również...

Pograjmy, powalczmy, wydajmy zloto, wygrajcie zdobywając moje miasta a ja wam pogratuluje.
Normalna rzecz jak dla mnie, mieć dystans.

Samego siebie oczywiście zaliczasz do tej subtelnej jedyneczki.
Ponawiam prośbę o wskazanie tych niesztampowych, według ciebie, słów.
W jakiej dziedzinie pich jest dyletantem? Jest dyletantem, bo go nie rozumiesz?
 
Do góry