Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser8673

Guest
Turek ja wiem, że obojętnie co się napisze Ty napiszesz 2 razy więcej po swojemu i możesz tak do końca tego świata - trochę Cię znam, trochę się już naczytałem - więc nie będę podejmował tematu dalej , chodź Ty będziesz - przynajmniej w tym musisz przyznać, że nie jesteś lepszy.

Jedno co mnie cieszy, że będąc dalej takim egoistą to niebawem nie będziesz tutaj miał żadnej przyjaznej duszy prócz ludzi z którymi grasz od początku, którzy już nie uwolnią się od Ciebie bo są kojarzeni i nasiąknięci Tobą - a szkoda zmieniać nicku ( pkt, koronki itp )
 
Turek ja wiem, że obojętnie co się napisze Ty napiszesz 2 razy więcej po swojemu i możesz tak do końca tego świata - trochę Cię znam, trochę się już naczytałem - więc nie będę podejmował tematu dalej , chodź Ty będziesz - przynajmniej w tym musisz przyznać, że nie jesteś lepszy.

Jedno co mnie cieszy, że będąc dalej takim egoistą to niebawem nie będziesz tutaj miał żadnej przyjaznej duszy prócz ludzi z którymi grasz od początku, którzy już nie uwolnią się od Ciebie bo są kojarzeni i nasiąknięci Tobą - a szkoda zmieniać nicku ( pkt, koronki itp )

Wiesz nie każdy gra dla tych punktów GS i koronek, co do pozostałej reszty się zgodzę chociaż są wyjątki, Błażej, Baśka, Kris i Rico z nim już nigdy nie zagrają a nie są to jedyni byli gracze mdg
 
A nie wiem, ale mam radoche z tego jak się napina, a każdy wie jak jest
I tak to leci czas na Fo, jakieś wyssane z palca brednie, napinanie się kto lepszy, kto kogo pokonał, a potem mówienie, że to tylko gra xd
P. S gdzie Azirek? Z nim to przynajmniej można się jechać na poziomie
 

DeletedUser31641

Guest
A nie wiem, ale mam radoche z tego jak się napina, a każdy wie jak jest
I tak to leci czas na Fo, jakieś wyssane z palca brednie, napinanie się kto lepszy, kto kogo pokonał, a potem mówienie, że to tylko gra xd
P. S gdzie Azirek? Z nim to przynajmniej można się jechać na poziomie


Azirka to Ty Johny zostaw :mad:
 
Przecież ja go lubię, nawet na fb jesteśmy mordeczkami :p
To, że tam kiedyś się jechaliśmy to wiesz... Oboje dorośli jesteśmy, powiedzieliśmy co o sobie myślimy i mamy normalny kontakt :p
Doszliśmy do wniosku, że ja jestem noobem o zerowych umiejętnościach, chowam się za plecami sojuszu na niebieskich wyspach i umiem tylko szczekac. Jak już doszliśmy do tych wniosków to przybilismy wirtualna piątkę i jest spokój :p

Każdy myśli co chce, mi to wisi i tak życie płynie dalej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przecież ja go lubię, nawet na fb jesteśmy mordeczkami :p
To, że tam kiedyś się jechaliśmy to wiesz... Oboje dorośli jesteśmy, powiedzieliśmy co o sobie myślimy i mamy normalny kontakt :p
Doszliśmy do wniosku, że ja jestem noobem o zerowych umiejętnościach, chowam się za plecami sojuszu na niebieskich wyspach i umiem tylko szczekac. Jak już doszliśmy do tych wniosków to przybilismy wirtualna piątkę i jest spokój :p

myślałem że waflami
 

DeletedUser17842

Guest
Przecież ja go lubię, nawet na fb jesteśmy mordeczkami :p
To, że tam kiedyś się jechaliśmy to wiesz... Oboje dorośli jesteśmy, powiedzieliśmy co o sobie myślimy i mamy normalny kontakt :p
Doszliśmy do wniosku, że ja jestem noobem o zerowych umiejętnościach, chowam się za plecami sojuszu na niebieskich wyspach i umiem tylko szczekac. Jak już doszliśmy do tych wniosków to przybilismy wirtualna piątkę i jest spokój :p
Trafna ocena swojej gry :p
 

DeletedUser24372

Guest
A mi to się wydaje, że Johny to lubi...nocne telefony
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser29269

Guest
Azir i Johny koledzy :d ale się pozmieniało ;d
Ja wierzę w życie poza grepo :p
 

DeletedUser29269

Guest
Witam :d Wróciłem po długiej przerwie :d Zaciekawił mnie ten świat :d
Forum się nie zmieniło cały czas taka sama rozmowa ;d
 

DeletedUser23012

Guest
Widząc kwiecistość tutejszych wypowiedzi oraz elokwencję wypowiadających się osób, cieszę się że nie jestem zapalonym polonistą bo bym normalnie w tym momencie doznawał czegoś w stylu 'orgazmu intelektualnego'.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry