Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31082

Guest
[CENZURA] ja ich panie kolego widzę na brązowo :) weź się zajmij lepiej swoimi graczami bo traca miasta słupie :) Pozdro. Niech trochę lepiej budują te miasta ale i tak dzięki :D Wkrótce odezwę się po kolejne :)

Wiecie co lubie u mało bystrych chłopaków? to, że wystarczy dać im mówić i sami się wygadają nawet o tym nie wiedząc:)

Otóż po pierwsze pisałem o nieoficjalnym ponie więc odsyłam do słownika aczkolwiek myślę, że to nie pomoże w Twoim przypadku. Ale wyjaśnię Ci co to znaczy. To oznacza, że nie oznaczacie się na zielono ani na czerwono ale ogólnie jest umowa by nie słac na siebie kolonów i skupić sie na wrogach a ze soba nie walczyc. Dzieki temu potem takie miernoty jak mati czy Ty będą opisywac jak to bez paktow walcza z kazdym i budowac na forum swoja pozycje mimo, ze w grze nic nie pokazujecie.

Otoz sam sie łuku wygadales, ze widzisz ich na brazowo a nie na czerwono a wasze sojusze mieszaja sie na wyspach i maja najwiekszy wspolny front malo tego CAVEIROES praktycznie przez was nie ma za wiele styku z innymi sojuszami wiec bez umowy byscie walczyli i oznaczyli siebie na czerwono.

Jestescie na wspolnych wyspach od poczatku i nikt nikomu miasta nie podbil mimo, ze jestescie duzo wieksi od CAVEIROES i to nie jest jakis super topowy sojusz by nie tracic miast.

Takze skonczcie pisac bzdury bo kazdy ma znajomych w obu sojuszach i to sie potwierdza choc nieoficjalnie i jest gadka "cos tam sie czasem zdazy atak" dla sciemy, ze nie ma paktu.

Kazdy ogarniety wie, ze w takim polozeniu po ochronie jest wojna i ataki lataja we wszystkie strony oraz kolony ale wy nie.

Takze jestescie smieszni z tym prakiem paktow bo kazdy dobrze wie, ze obsrani weszliscie na ten serwer z umowionym paktem z kronika a jak ten nie wypalil to robicie go z byle kim byle przetrwac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27799

Guest
Dobra Turek :C mamy połowę serwera na zielono :( Bo wiesz musimy chociaż wyrównać liczbowo graczy Ty masz 2 masówki i 3 wkrótce ;D to my bierzemy pakty z połowa serwera :D a co jak się bawić to się bawić, kto nam zabroni ? :D a co do paktu z kroniki to my nie chcieliśmy :D tylko pewne os chciały które już nie grają wiec, kręć tam mięsem na kebsa :D
 
Nie znam typa ,ale juz na FO widać ze zanim ktoś sie z nim zacznie zadawać, to powinien wiedzieć ze on tu później wszystkie brudy wyciągnie.
 

DeletedUser27799

Guest
Nie popłacz się :D Przepraszam za zachowanie owego gracza :D To słup :D
 

DeletedUser14342

Guest
mi tu raczej chodzi by nie zachowywać się tu jak zwierzęta
 

DeletedUser19304

Guest
Czy to ten swiat z tym super hiper zakonczeniem?

Co za sklady sie potworzyly? Cos ciekawego bedzie sie tu dzialo?

Ee no i turek zagral czy sie myle? To moze bedzie ciekawie.

Z tego co widze Kronika idzie na wygrana, pytanie czy reszta serwera potrafi cos z tym zrobic?
 

DeletedUser30330

Guest
Z tego co widze Kronika idzie na wygrana, pytanie czy reszta serwera potrafi cos z tym zrobic?
Dziwnie by było jakby nie.

bo SSANIE złota od mularda i wykorzystywanie go w BUDOWANIU DOMKÓW jest tak trudną rzeczą że normalnie nic tylko bić brawa w tym SKILLLLLLOWYM KLIKANIU "ukończ budowę teraz" TRZEBA MIEĆ WYBITNĄ RĘKĘ I TE PALUSZKI KTÓRE TO ROBIĄ.
No i odbić okupke w kronice to już w ogóle wyczyn na miane MISTRZÓW TEJ GRY, tam trzeba wykazać się SKILLEM trafienia w odpowiednie miasto kursorem myszki i UWAGA nie pomylić się i przez przypadek nie wysłać surki. TAk i po tych męczących SKILLLLOWYCH CZYNACH trzeba przesłać OD WUJKA mularda zlotko. I PO TAKIM SKILLLLLLLLLLOWYM klikaniu w myszkę trzeba poklikać w klawiaturę i potem wchodzi taki JANUSZ z kroniki i chwali się że odbił okupke za czyjeś pieniądze xd


To jest normalne? Xd
 

DeletedUser17842

Guest
Dziwnie by było jakby nie.

bo SSANIE złota od mularda i wykorzystywanie go w BUDOWANIU DOMKÓW jest tak trudną rzeczą że normalnie nic tylko bić brawa w tym SKILLLLLLOWYM KLIKANIU "ukończ budowę teraz" TRZEBA MIEĆ WYBITNĄ RĘKĘ I TE PALUSZKI KTÓRE TO ROBIĄ.
No i odbić okupke w kronice to już w ogóle wyczyn na miane MISTRZÓW TEJ GRY, tam trzeba wykazać się SKILLEM trafienia w odpowiednie miasto kursorem myszki i UWAGA nie pomylić się i przez przypadek nie wysłać surki. TAk i po tych męczących SKILLLLOWYCH CZYNACH trzeba przesłać OD WUJKA mularda zlotko. I PO TAKIM SKILLLLLLLLLLOWYM klikaniu w myszkę trzeba poklikać w klawiaturę i potem wchodzi taki JANUSZ z kroniki i chwali się że odbił okupke za czyjeś pieniądze xd


To jest normalne? Xd

No powiem Ci Cosiek, że pierwszy raz napisałeś coś mądrego ;)
 
Dziwnie by było jakby nie.

bo SSANIE złota od mularda i wykorzystywanie go w BUDOWANIU DOMKÓW jest tak trudną rzeczą że normalnie nic tylko bić brawa w tym SKILLLLLLOWYM KLIKANIU "ukończ budowę teraz" TRZEBA MIEĆ WYBITNĄ RĘKĘ I TE PALUSZKI KTÓRE TO ROBIĄ.
No i odbić okupke w kronice to już w ogóle wyczyn na miane MISTRZÓW TEJ GRY, tam trzeba wykazać się SKILLEM trafienia w odpowiednie miasto kursorem myszki i UWAGA nie pomylić się i przez przypadek nie wysłać surki. TAk i po tych męczących SKILLLLOWYCH CZYNACH trzeba przesłać OD WUJKA mularda zlotko. I PO TAKIM SKILLLLLLLLLLOWYM klikaniu w myszkę trzeba poklikać w klawiaturę i potem wchodzi taki JANUSZ z kroniki i chwali się że odbił okupke za czyjeś pieniądze xd


To jest normalne? Xd

Nikt z Kroniki na poprzednich światach nie dostawał złota jak tam grałem. Zapewne jest tak i teraz, co nie zmienia faktu, że Mulard kupuje surkę od graczy Kroniki (i nie tylko). Wiedziałbym jak tam jest gdybym się zgodził na ich zaproszenie do sojuszu, teraz mogę tylko przypuszczać.
 

DeletedUser30330

Guest
Nikt z Kroniki na poprzednich światach nie dostawał złota jak tam grałem. Zapewne jest tak i teraz, co nie zmienia faktu, że Mulard kupuje surkę od graczy Kroniki (i nie tylko). Wiedziałbym jak tam jest gdybym się zgodził na ich zaproszenie do sojuszu, teraz mogę tylko przypuszczać.

Mówię o tym świecie no i trochę BYLLIS
 

DeletedUser30644

Guest
Jeśli czegoś się nauczyłem po Byllis to tego, że nie ma sensu im wbijać kolonów jeśli nie jesteś moralowcem :/
 

DeletedUser15394

Guest
Kogoś boli coś
smiley_emoticons_sleep.gif
 
Jeśli czegoś się nauczyłem po Byllis to tego, że nie ma sensu im wbijać kolonów jeśli nie jesteś moralowcem :/

Nie przesadzaj :) da sie podbić normalnie.
Oczywiście masówka typu MDG nie da rady , bo tam solidnie wojsko może 10 graczy robi , a reszta buduje domki tylko dla przeciwników.
 

DeletedUser30644

Guest
Da radę w późniejszym etapie gry jeśli eventu nie ma :s


Oczywiście za wyjątkiem MDG bo oni już lada moment rozbiorą kronikę.
1 Szermierz MDG jest wart tyle co 10 innego sojuszu :3
 
Do góry