Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser30330

Guest
Czemu nie moge na twój profil wejść?

Boisz się?
 

Załączniki

  • 123123123.PNG
    123123123.PNG
    889,3 KB · Wyświetlenia: 37

DeletedUser27770

Guest
Lechu widzę, że podłapałeś :D hahaha jestem ciekaw czy jakby tak z 20 osób napisało w ten sposób cos czy by tak usuwali te posty xd Bo na te 40+ stron (nie mówiąc już o całym FO) znajdzie się tego o wiele więcej xd
 

DeletedUser30330

Guest
nie ma dyplomacji na tym świecie, wszyscy leja nas i tyle xd.
 
jak chcesz żeby nie było nudy i coś się działo to postaraj się wejść do ekipy pana turka, na brak ataków nie będziesz narzekać
może być pewien problem bo wyrzucają bez powodu niezgodnie nawet ze swoim niby regulaminem - on osobiście i ten drugi pan nilus
zdarzyło mi się to już dwukrotnie, raz za wycofanie wojska ze stałki ( na co miałem oficjalną zgodę tzw dowódcy defa ) a drugi raz za obrazę ( bez wulgaryzmu ) innego gracza na forum, chyba lidera, kiedy regulamin wyraźnie mówił, że za takie coś jest upomnienie, a za 3 upomnienia jest wyrzucenie
 

DeletedUser30644

Guest
jak chcesz żeby nie było nudy i coś się działo to postaraj się wejść do ekipy pana turka, na brak ataków nie będziesz narzekać
może być pewien problem bo wyrzucają bez powodu niezgodnie nawet ze swoim niby regulaminem - on osobiście i ten drugi pan nilus
zdarzyło mi się to już dwukrotnie, raz za wycofanie wojska ze stałki ( na co miałem oficjalną zgodę tzw dowódcy defa ) a drugi raz za obrazę ( bez wulgaryzmu ) innego gracza na forum, chyba lidera, kiedy regulamin wyraźnie mówił, że za takie coś jest upomnienie, a za 3 upomnienia jest wyrzucenie
Wyrzucił cię za cofnięcie deffa ze stałki xdddd
Prawdziwy wojownik turecki
 
on jest tak podstępny że już w 17-ym wieku zmusił obrońców twierdzy w kamieńcu podolskim do poddania się, co na jego zlecenie uczynił pan wołodyjowski ale podobno wysadził się razem z nią ( twierdzą )
dziwne, że do dziś ta twierdza stoi, jest wielką atrakcją tego miasta
Zamek-w-Kamiencu.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14342

Guest
jak chcesz żeby nie było nudy i coś się działo to postaraj się wejść do ekipy pana turka, na brak ataków nie będziesz narzekać
może być pewien problem bo wyrzucają bez powodu niezgodnie nawet ze swoim niby regulaminem - on osobiście i ten drugi pan nilus
zdarzyło mi się to już dwukrotnie, raz za wycofanie wojska ze stałki ( na co miałem oficjalną zgodę tzw dowódcy defa ) a drugi raz za obrazę ( bez wulgaryzmu ) innego gracza na forum, chyba lidera, kiedy regulamin wyraźnie mówił, że za takie coś jest upomnienie, a za 3 upomnienia jest wyrzucenie

na jakim nicku grałeś bo jakoś z tego cię nie kojarzę a więc pewnie nie byłeś jakimś znaczącym graczem
kto ze mną grał na poprzednich światach wie że to ja byłem odpowiedzialny za selekcje więc jeśli to ja cię wyrzuciłem a pewnie tak było uznałem że jesteś bezużytecznym graczem który nic nie wnosi dla dobra sojuszu i teraz żali się że został wyrzucony

a co do regulaminu to czasem są wyjątki ale nie znam tamtej sytuacji na pewno nikt bez powodu z MDG nie wyleciał
 
nie dowiesz się na jakim grałem nicku, wyrzucony gracz nie dostaje powiadomienia kto go wyrzucił ani z jakiego powodu, ponieważ zaproszenie do tamtego sojuszu miałem od ciebie, napisałem wtedy zapytanie do ciebie, odpowiedź była mniej więcej taka - sory to decyzja prezesa
to że gram na różnych nickach wcale nie oznacza że się ukrywam, grałem pod nickiem gretsky na świecie byllis. pod tym samym nickiem gretsky na świecie dyme w sojuszu złodziei czasu, kojarzonym z sojuszem kronika na tym świecie najnowszym i jakiś tam poprzednich,
kiedyś na tym ogólnym FO świata cytera z nowym podbojem i ostatnim bez morale grałem pod nickiem zorbagrek, kilka osób nawiązało tam ze mną kontakt bo to przeczytali
obecnie jedyny świat na jakim gram to Ialissos pod nickiem pronda, w tej chwili na urlopie
wydaje mi się to raczej ty
"więc pewnie nie byłeś jakimś znaczącym graczem"
 

DeletedUser11474

Guest
adasko ja sie z nikogo nie smieje ;) poprostu zal mi ludzi ktorzy probuja dowartosciowac sie w grze zamiast zrobic cos dla siebie w realnym swiecie ...;)
 

DeletedUser11244

Guest
gram sobie juz osiem latek ale najpiekniejsze 100 ogni takich jak mulardzik ma to nikt nie miał,najwspanialsze ognie u najwspalnialszego gracza w historii grepolis.brawo,brawo i jeszcze raz brawo
 

DeletedUser11244

Guest
ehh problemy trzeiego swiata,dla dziszejszej topki

itam :)

Dziś dobiegła końca opcja premium na moim koncie ;/
Sytuacja na tyle patowa, że nie miałem o tym zielonego pojęcia.
Opcje konta premium ustawiam raz na cały miesiąc i nigdy nie potrafię zapamiętać kiedy ono wygasa :eek:
Stąd moja propozycja. Chciał bym aby powiadomienia o końcu premium przychodziły w raportach, no nie wiem powiedzmy 3 dni przed wygaśnięciem :)
dodam, że zakupując premium otrzymujemy informacje nt zakupu złotych monet :)

Co by to wniosło ?. Na pewno dało by nam (osobą które dokonują zakupów) więcej czasu na zebranie środków potrzebnych do opłaty :)

Ja wiem, że wiele z osób które będą dodawać komentarze wspiera akcje 'Gram bez premium' ale i do Was prośba byście klikając opcję Przeciw w ankiecie dodali króciutki komentarz dlaczego tak uwarzacie :)

Nie jestem zbyt dobry w składaniu postów, więc jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem :)

Sometimes it sucks being strong. Because when people know that you are strong, they think that it is ok to hurt you, over and over again.
 

DeletedUser11244

Guest
dobra finalizujac moje wypociny to całe mdg zaczelo sie na siwecie my z turkiem i laxia ale oboje by bencki zebrali gdyby nie bylo gracza nr 1 czyli
MuadDib na forum w grze calvert i tyle czesc i czolem cala historia
 
Do góry