Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser30330

Guest
Zobaczymy scoter jak sobie radzisz w walce na froncie :)

Ten bunkierek to ja moim deffem(ilość) zdmuchnę już nie wspominam o offie :)
 
Po to jest murek, żeby z niego korzystać. Jeśli jesteś za słaby by zabrać miasto i wyśmiewasz się na forum to świadczy o Twojej nieporadności. Pranie nic nie da jeśli ktoś się nie myje i czyste ubrania zakłada na brudnego siebie.
Pozdrawiam
ps. widzę, że więcej cwaniakujesz na FO niż grasz, ale skoro Twoja mocna strona to pisanie na FO to nie krępuj się pisz dalej
No to takie murki może mieć pralnia, bo jakbyśmy sami je mieli, to nagle wrzawa i śmiech, że MDG ma murki. Zobaczymy czy Pralnia podtrzyma swoje obecne stanowisko, że murki są dobre, aby nie wyjść na hipokryzję. Jednak mi się coś wydaje, że będzie w stylu: "Mam trochę birem i nie jest to bunkier, u was tego będzie więcej:", "mamy tylko jedno miasto z murkiem, a wy macie/będziecie ich mieli o wiele więcej". No a my tych murków, bunkrów nie mamy, chyba że jestem ślepy o_O
Cosiek ,skoro z Ciebie taki obrońca kobiet i wojownik to czemu wysłałes ją między dwie czerwony kropki , a sam wziales sobie wioske na drugim koncu wyspy :D Teraz biedna ma jazdy na 2 baty
O pan prostak słynny z FO. No kultura dresa spod bloku. Taki szczekacz forumowy, bo tylko to potrafi i to w żenujacy sposób. Cóż, widocznie wiele wymagać nie można. Słownika zabrakło w szkole lub domu i słów się uczyło od kolegów? :)
 

DeletedUser30330

Guest
Szkoda słów na takich ludzi, szacunku do KOBIETY z ulicy się nie nauczysz.

Pozdrów Doktorka.
 
weteran jak widać jestes moim fanem skoro śledzisz moje wpisy
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
. ja ciebie nie znam w ogóle.Lepiej sie przyznaj gdzie ci zalazłem za skóre
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser31679

Guest
No to takie murki może mieć pralnia, bo jakbyśmy sami je mieli, to nagle wrzawa i śmiech, że MDG ma murki. Zobaczymy czy Pralnia podtrzyma swoje obecne stanowisko, że murki są dobre, aby nie wyjść na hipokryzję. Jednak mi się coś wydaje, że będzie w stylu: "Mam trochę birem i nie jest to bunkier, u was tego będzie więcej:", "mamy tylko jedno miasto z murkiem, a wy macie/będziecie ich mieli o wiele więcej". No a my tych murków, bunkrów nie mamy, chyba że jestem ślepy o_O

O pan prostak słynny z FO. No kultura dresa spod bloku. Taki szczekacz forumowy, bo tylko to potrafi i to w żenujacy sposób. Cóż, widocznie wiele wymagać nie można. Słownika zabrakło w szkole lub domu i słów się uczyło od kolegów? :)
nie rozumiem słów, że Pralnia się śmiała ... albo pralnia podtrzyma stanowisko.. w Pralni gra obecnie 33 graczy i każdy gra jak lubi. Ja nic nie pisałem na forum ogólnym o murkach więc przemyśl swoje wypowiedzi. Ja korzystam z funkcji, jakie daje gra czyli postawienie murka i ptaszki mogą ćwierkać sobie i nic im do tego. Pozdrawiam
 

DeletedUser22509

Guest
bat nalesniczka chyba poczul sie urazony, czyzbym trafila w czuły punkt ?:D
 

DeletedUser31658

Guest
O kurcze! 2h zajęło mi przeczytanie tego forum.
No cóż... Nic się nie zmieniło od czasów jak tu bywałam nieco częściej.
Może kilka nicków nowych i tyle.

Grajcie ludziki, a się nie spinajcie. To tylko zabawa :)
Eee tam, "napinka" to mega ważny aspekt rozrywki- bez niej by wiało nudą :D :D
 

DeletedUser4218

Guest
A tak z ciekawości czytałam, bo czekałam na sypanie cudaków na Eubei.
Tragedia tam by załapać się w punkt i coś wysłać. Maniaki jakieś.
Może na wyższe poziomy się załapię z sypaniem :)

Ty tu też sporo napisałeś. Wspominaliście z Turkiem stare czasy - delikatnie mówiąc.
A dużo skasowano? Bo widziałam narzekanie na znikające wpisy.
I gdzie ja narzekam - stwierdziłam fakt :p
 
A tak z ciekawości czytałam, bo czekałam na sypanie cudaków na Eubei.
Tragedia tam by załapać się w punkt i coś wysłać. Maniaki jakieś.
Może na wyższe poziomy się załapię z sypaniem :)

Ty tu też sporo napisałeś. Wspominaliście z Turkiem stare czasy - delikatnie mówiąc.
A dużo skasowano? Bo widziałam narzekanie na znikające wpisy.
I gdzie ja narzekam - stwierdziłam fakt :p

Dużo postów skasowali a co do kwestii kebaba to niestety te bajki nie maja nic wspólnego ze starymi czasami. Zresztą nie ma o czym mówić, skoro ktoś nawet nie pamięta nazwy a chce przedstawiać fakty:D A jak przedstawić fakty skoro takiej prostej sprawy jak nazwa się nie pamięta? Na poczekaniu to każdy może coś wymyślić i twierdzić że tak było. Stąd nawet nie będę komentować postów które nie mają żadnego pokrycia w faktach. Ktoś będzie chciał to w archiwum są tematy dot. starych światów, może poszukać i poczytać co i jak było lub jak odbierane są posty z jego strony. Skoro to nie opinia jednej osoby tylko wielu to chyba coś jest na rzeczy.
 
nie rozumiem słów, że Pralnia się śmiała ... albo pralnia podtrzyma stanowisko.. w Pralni gra obecnie 33 graczy i każdy gra jak lubi. Ja nic nie pisałem na forum ogólnym o murkach więc przemyśl swoje wypowiedzi. Ja korzystam z funkcji, jakie daje gra czyli postawienie murka i ptaszki mogą ćwierkać sobie i nic im do tego. Pozdrawiam
Może ujmę to inaczej. Gracze z Pralni śmiali się z murków Turka, a to osoba w Pralni gra na murku z deffem, jeżeli popierają taką grę, do czego mają oczywiście prawo, to ciekawe jak wypowiedzą się o graniu u nas bez muru XD
 
Do góry