Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser11474

Guest
widzę że masowke robisz :) co za wstyd,
graj jak my w małym gronie :p
chyba mateusz zapomniales jak sam grales i zaczynales swoja przygode z grepo...;) wstyd... o czym ty do mnie mowisz ;)dla Ciebie brachu moze gra jest wyznacznikiem zyciowych sukcesow ,dla mnie nie ,lata mi to juz 40 stka, siedze na tym serwerze dla typowego fanu ,nie napinajac sie ;) topie sobie kolony mdg co wstawiaja do nieaktywnycjh i mam niezly ubaw...;)a te male grono to miales na mysli 50 osobowy sojusz czy jak gralismy w lamach ;)?
 
Dla żartu to napisałem [ciach]
właśnie mówiłem o tym tutaj 50 osobowym sojuszu , ale nie wyczułeś ironii :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
sorry nie wyczulem ;) [ciach] mdg fejkowal mnie pol dnia i na wlasne nieszczescie przejmuje wlasnie wioche obok mnie ...fuj ze tacy jeszcze istnieja..;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
haha pewnie zaraz ktos powie ze to nie fejki tylko sprawdzanie murka ,portu...;) i tak z 10 razy bo gracz byl niepelnosprytny i nie wie jak apek otworzyc....;))))))
 
grad to coś jak w szachach roszada albo w piłce nożnej spalone
chłopcy na podwórku mogą się umówić - gramy bez spalonych albo gramy bez roszady, ale te rzeczy są wpisane w zasady gry, gracz akceptuje zasady, co jakiś czas wraca temat gradu nie wiadomo po co, albo tych nocnych fejków, wyłącz apkę i masz spokój a nie płaczesz i plujesz się na forum że ktoś cię zgodnie z regulaminem fejkuje i cofa, jego sprawa
 

DeletedUser23323

Guest
po 15 listopada wracam do domu , więc i na grę , zwierać pośladki dowcipnisie hahahahahah
rachunki za prąd będą wysyłane
 

DeletedUser14913

Guest
Ktoś o niej wspominał? Wybaczcie, ja tu noobem jestem i nie znam ludzi, i vice versa w sumie.
 

DeletedUser11474

Guest
nigdy nic nie wnosila do gry oprocz fejkow i zalatwiania bananow graczom ...;) i pewnie tak wiekszasc ja wspomina ....:cool:
 

DeletedUser31734

Guest
On i tak tego nie zrozumie, każdy wie że bez sojuszu jest cienki jak dupa węża
Gdyby uczył się gry tak jak ja i grał w 2-3 osoby przeciwko większym sojuszom może by się nauczył jak sie bronić przed takimi akcjami. Dodam od siebie że grając z Gosią na en we dwójkę dawaliśmy rade sojuszom 100+. Turek jest za cienki na taką grę i tyle w temacie.
Turek jest za cienki, a Ty właśnie zaraz stracisz miasto na rzecz Pralni :D A wielka pita turecka podobno przejmuje szaraki, które zrobił ich gracz bo nie wytrzymał już presji ze strony kebaba :D :D Samiczka alfa podobnież zna się na strategi i każe fejkować atakami szaraka sojuszowi by sam mógł przejmować pozostałe szaraki w spokoju :D super szkoda że nie ma już uczniów takich jak kiedyś. miałbyś całą klase :D
 
Do góry