Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27770

Guest
Dobra , dajcie spokój , każdemu sie zdarza stracić miasto.
Wielkim kebabom wcale się nie zdarza, lepiej bajki pisać :D
fuck.gif
 

DeletedUser22509

Guest
Jeszcze mi się ptak nie rozdwoił ;(

Skoro ja się gdzieś odezwałam, a on jeszcze nie... to albo śpi albo nie zyje. Mam nadzieje, ze śpi.
 

DeletedUser31082

Guest
18746010249765173461.png

A tak najlepszy gracz broni swoich miast :D winszuje Panie Turek :)

Dzieki, ze wstawiles bo ten raport tylko udowadnia, ze moje wojsko z miasta bylo na obstawie miasta kolegi na wyspie i nawet nie zdazylo wrocic abym mogl nim klinowac. Tak samo hoplici wrocili za pozno rozbijajac sie o okupacje. Wsparcie wchodzilo 3 lub 4 sekundy po kolonie gdybym mial wojsko w miescie to bez problemy bym to rozbil a tak po prostu moglem tylko rzucic czary i postawic straz. Ale serio jezeli sadzisz, ze ktokolwiek procz ciebie uwierzy, ze ja robie cofke kilka minut po kolonie to gratuluje ci:) ja tam robie cofki w sekundzie kolona i nie mam z tym problemu ewentualnie czasem jak sie cos zepsuje to poleci sekunde dalej. Co zabawe gdyby te wojskoz dazylo wrocic to byscie sie nawet nie przebili a ja nie musialbym cofki robic.

Utraty miast na banie lub gdy mnie nie ma albo nie ma wojska do klinowania nie uwazam za jakis problem i po prostu czasem ma sie farta i kolona wstawi bez walki.

23:37:42 czas wejscia kolona a powracajacy szermierze 5 min po kolonie rozbijaja sie o okupacje. Dowod na to, ze miasto bylo bez wojska do cofki oraz to, ze srednio u ciebie z inteligencja :) uwaga uwaga turek nie umie robic cofki i 5 min po kolonie cofa wojsko:D
 

DeletedUser31082

Guest
przecież to słup jakich wiele na grepo , żadna sensacja :)

Mati moze pochwal sie jak ty dostales lanie i MDG zabralo Ci kilka tygodni temu miasto :)? wtedy na forum nie pisales nic;p no ale ty zawsze miasta traciles wiec tu akurat zadna nowosc;p
 
Za to u Ciebie dobrze z inteligencją skoro trzymałeś deffa u kolegi i nie miałeś czym się bronic przez to.
Robiliśmy skany tego nowego na wyspie i zauważyliśmy ,ze Twój deff tam stoi , więc nic nie stało się przypadkiem.
Synchro takie ,że chociaż nie możecie nas oskarżyć o nic , masz dowód :)
 

DeletedUser27799

Guest
Mati moze pochwal sie jak ty dostales lanie i MDG zabralo Ci kilka tygodni temu miasto :)? wtedy na forum nie pisales nic;p no ale ty zawsze miasta traciles wiec tu akurat zadna nowosc;p

A to miasto nie jest już u nas ? :p hehe zobacz mistrzu w ranking ile miast straciliście :DD A przepraszam Wy się skupiacie na wojnie z Kroniką i zabraliście im aż 0 miast :DD
 
Mati moze pochwal sie jak ty dostales lanie i MDG zabralo Ci kilka tygodni temu miasto :)? wtedy na forum nie pisales nic;p no ale ty zawsze miasta traciles wiec tu akurat zadna nowosc;p
Byłem nieaktywny , nocny kolon
żaden wyczyn :) Tylko w ten sposób próbujecie coś podbić , bo jesteście zbyt ciency na akcje porządną , co dzisiaj pokazaliście z resztą :)
 
Do góry