Sytuacja na świecie Katania

ten weteran to jest typowy przykład na patusa ktory najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu ,a poźniej pokona doświadczeniem. A do tego wszystkiego ,rycerzyk ukrywa sie za plecami kobiet :D
 
Cośek, Ty lepiej zacznij nosic telefon :) a pozniej sie baw w fo. :D

Nie może nosić telefonu bo ma taki model
8758805700_1451686138.jpg
 

DeletedUser27799

Guest
Bo za krótki kolon i celować nie mogłem :D poczekaj dłuższy będzie :D
 

DeletedUser31679

Guest
[CENZURA]
w 2 akcjach wcale synchro na ciebie nie było dobre a jednak nie dałeś rady obronić.. w jednej wyszło fajnie i teraz tą akcją zasłaniasz się przy pozostałych dwóch też że bociarze :) raz wyjdzie akcja a raz nie. taka gra. kto nie próbuje ten nie przejmuje. chyba że lata ktoś po padlinie jak mdg. każdy ma jakieś zaplecze, a poza tym nawet dziś napisałem że chce się powymieniać miastami stamtąd i wziąć więcej przy tobie, więc nie martw się.. wyspa na której toczymy batalie była w połowie Wasza i nasza. straciliście tą przewagę.. na kolejną przyjdzie czas więc spokojnie. przynajmniej coś robimy a nie siedzimy.. bez nas nudno by było bo mdg nie potrafi robić akcji.. polecieliście na tomaszka i co było? fejki.. tak fejki bo to sposób MDG na akcje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
Shooter nie wiem czemu poruszyles akurat ta akcje mdg na moja osobe ...Jak gra owczesne Mdg kazdy wie i nie trzeba nawet o tym glosno mowic ...Turek mowie bez jakis tam wycieczek osobistych bardzo nieladnie jest zamulac komus gre a z tego co mi wiadomo od Waszego gracza u Was na forum pojawil sie wpis aby tak robic podczas Waszej akcji,stad pewnie wziely sie wsparcia po jednej biremce czy transie na rozne moje wiochy, to w sumie bez znaczenia teraz ,ale prosze Cie nie rob z siebie swietego ...;)
Jedno co trzeba przyznac to ze teraz jakies takie dziwne sytuacje nie maja miejsca ,nawet ten Wasz stalowy s..p przestal latac fejkami po jednym ogniu, zakladam ze ktos mu wytlumaczyl od Was z sojuszu ze chwaly mu to nie przyniesie ;)
 

DeletedUser31679

Guest
Pan samiec alfa ma rozumowanie dziecka... chociaż dzieci pewnie mają lepsze..
według niego jak straci wioskę to przeciwnik grał na bocie, a jak się wybroni to nie grał. do przegranej pan samiec nie umie się przyznać i w tym tkwi sedno
 

DeletedUser31082

Guest
Shooter nie wiem czemu poruszyles akurat ta akcje mdg na moja osobe ...Jak gra owczesne Mdg kazdy wie i nie trzeba nawet o tym glosno mowic ...Turek mowie bez jakis tam wycieczek osobistych bardzo nieladnie jest zamulac komus gre a z tego co mi wiadomo od Waszego gracza u Was na forum pojawil sie wpis aby tak robic podczas Waszej akcji,stad pewnie wziely sie wsparcia po jednej biremce czy transie na rozne moje wiochy, to w sumie bez znaczenia teraz ,ale prosze Cie nie rob z siebie swietego ...;)
Jedno co trzeba przyznac to ze teraz jakies takie dziwne sytuacje nie maja miejsca ,nawet ten Wasz stalowy s..p przestal latac fejkami po jednym ogniu, zakladam ze ktos mu wytlumaczyl od Was z sojuszu ze chwaly mu to nie przyniesie ;)

MDG zrobiło dobrą akcje i Cie zmyliło wstawiając Ci kolona i jedyne co Cie uratowało przed utratą miasta to, że Mulard i inni koledzy z różnych sojuszy odbijali a my obstawialiśmy inne okupacje więc nie mogliśmy wysłać na tyle dużo wsparć. Nie zmienia to faktu, że akcja była dobra i dostałeś kolona i nie dałeś rady się obronić.

Sam słałem Ci kilka wsparć na inne miasto aby Cie zmylić i było to po 1 biremie ale jedno miasto jedno fejk wsparcie bez spamu i zamulania mimo, że mógłbym tak robić ale jak sam pewnie pamiętasz nie robiłem a moje wsparcia do Ciebie doleciały.

Nie myl fejkowania i zamulania z fejk wsparciem, które ma za zadanie zmylić przeciwnika. Ja tej akcji nie organizowałem i dostosowałem się do polecenia i nikt mi nie pisał fejkuj i zamulaj tylko wyślij fejkw sparcie na inne miasto wskazane tuż po bonusie aby myślał, że tam idzie kolon.

Takze prosze nie pisac jakis domyslow bo pewnie gracz powiedzial o fejk wsparciu a Ty to odbierasz jako fejkowanie i zamulanie a tak nie bylo.

Pogódz sie z tym, ze nie dales rady sie obronic i akcja byla dobrze zorganizowana. Oczywiscie bez botow co najwazniejsze.

Ja rozumiem, ze bronisz kolegow co ci miasto odbili wlasnie po tej akcji ale odróżniaj fejk wsparcie od spamowania fejkami. Lub przedstaw na to dowody bo pisać może każdy. Ja scriny dałem zgłosilem i nawet góra potwierdzila to co zakoncyzlo sie rozbiorka nalesniczka wiec wszystko jest potwierdzone.
 

DeletedUser11474

Guest
Male sprostowanie ;)

Po pierwsze, nie zmylilo, wiedzialem ze kolon poleci na ta wioche z racji tej ze najblizej tam mieliscie kolonem,7 min? ,napisalem to na forum jakies 50 min przed wyslaniem kolona ;)
Po drugie nie pisz bajek ze uratowaly mnie mity od kolegow z innych sojuszy jak zerkniesz w rapki to zobaczysz ze samo to rozbilismy ;)
oczywiscie nie zaprzeczam ze takie ataki polecialy tyle ze przelecilt sie na pusto juz;) W ten dzien dostalem od Was 80k pw za co dziekuje;)
I po trzecie idac Twoim tokiem rozumowania to wszystko bedzie ok jezeli przy jakiejs tam akcji na Ciebie puszce po jednej biremce czy wolnym transie tlumaczac ze to dla zmylki ...?;)
Podsumowanie
Jezeli wg Ciebie to byla dobrze zoorganizowana akcja to coz pozostalo tylko gratulowac smykalki strategicznej ...;)
 
ale czekam na akcje, jeszcze macie czas, włączajcie boty i próbujcie:) czekam
tylko nie wydygajcie jak dzisiaj
Ale dymy Adasko się kłóci z Lamami o boty ;) Trzeba rozróżnić 2 typy Ci co tylko Surki zbierają i Ci co synchro "składają"
I tak co serwer dostają urlopy. Lepiej było by zapytać jaka satysfakcję ktoś z tego ma że skrypt robi coś za niego.
Taka jak np w CS czy WOTcie czyli psucie gry i polepszenie głupich stat. Bo jak sie nie umie grac to trzeba się czymś wspomóc
 
Ostatnia edycja:
Synchra nie wypieram, widziałem próby tam . Nawet tutaj widziałem to samo i nie ma tu żadnej sugestii, że urlop był za to, jest wiele możliwości dostania urlopu. Nie dopisuj swoich teorii, tam gdzie ich nie ma :)
 

DeletedUser30330

Guest
Pierwszy raz jestem bezstronny grając na świecie i to w jednym ze znaczących sojuszy xd

Moim zdaniem pralnia posiada doswiadczonych i bardzo dobrych graczy, co daje nam do zrozumienia chociaż niektórym to że potrafią skleic takie synchro bez bota. Dobrym argumentem może być na przykład profesjonalizm w takich grach jak LOL czy Cs często gracze na takiej scenie pro potrafią zrobić coś czego zwykły gracz nie może sobie wyobrazić.
Bez jaj jak ktoś gra w tą gre 8 lat i robi to synchro na każdym świecie to w jakimś momencie jest to już normalne takie wsparcie w sek itd.

Co do Kroniki-
Mulard generalnie wszystko "sponsoruje" nie ma co tego ukrywać każdy to wie xd
Zgrany sojusz z doswiadczonymi graczami i aktywnymi, może nie aż takie dobre synchro, ale nadrabiają dużo mitykami, nie wszyscy tam ogarniają, ale no jak wyżej wspomnialem zlotem nadrabiają :D

No i MDG może nie powinienem oceniać dlatego powiem tyle że gdyby turek mniej pisał na fo i więcej organizowal sojusz to pralnia by miala duży problem :)
 

DeletedUser31693

Guest
Cosek prawda taka ze tez malo co grasz, siedzsz na kompie caly czas a tylko piszesz i tyle.
Taki Turek nie zmusi kazdego do gry, on nie moze wszstkeigo ogarnac, to gracze musza miec checi.
 

DeletedUser31082

Guest
Male sprostowanie ;)

Po pierwsze, nie zmylilo, wiedzialem ze kolon poleci na ta wioche z racji tej ze najblizej tam mieliscie kolonem,7 min? ,napisalem to na forum jakies 50 min przed wyslaniem kolona ;)
Po drugie nie pisz bajek ze uratowaly mnie mity od kolegow z innych sojuszy jak zerkniesz w rapki to zobaczysz ze samo to rozbilismy ;)
oczywiscie nie zaprzeczam ze takie ataki polecialy tyle ze przelecilt sie na pusto juz;) W ten dzien dostalem od Was 80k pw za co dziekuje;)
I po trzecie idac Twoim tokiem rozumowania to wszystko bedzie ok jezeli przy jakiejs tam akcji na Ciebie puszce po jednej biremce czy wolnym transie tlumaczac ze to dla zmylki ...?;)
Podsumowanie
Jezeli wg Ciebie to byla dobrze zoorganizowana akcja to coz pozostalo tylko gratulowac smykalki strategicznej ...;)

Sami? przecież pralnia wysłała mityki i tylko dzieki nim okupacja padla. Mularda mityki wleciały na pusto juz. Ale nie pisz, ze sami bo pralno mityki zdazyly doleciec. Już nie wspomne, ze tego dnia okupowalismy pralnie i tam poszlo wiekszosc wsparc. Swoja droga zadam Ci pytanie po co lecisz z prosba do wszystkich o odbijanie ci miasta? dales sobie wstawic nie obroniles sie a okupacja zostala zbita na sam koniec nastepnego dnia z pomoca pralni i mulard tez lecial pomagac.

No ja nie raz mialem takie akcje gdzie na jedno lecial kolon a na drugie fejk ataki i wsparcia po 1 biremie np. na gonnos od soul. To normalna taktyka i jezeli slesz 1 bireme a nie 20x1 bireme kazda po sekundzie za soba to jest to normalna zmylka bo nigdy nie masz pewnosci czy to prawdziwe czy nie i czy nie leci kolon na drugie miasto. Nie powinno sie spamowac i zamulac a cala reszta to element taktyki i fair.
 
Do góry