Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31731

Guest
Ale pelikany hahahahahahahhahahaha XDDD dsieciak. Wiedziałem ze sie sprzedasz ale nie wiedziałem gdzie wiec nie dziękuj za kity xD ja za to dziękuję za dostarczenie mi rozrywki.
 

DeletedUser31731

Guest
Wiesz złoty.... Jest taki bajer. Ze szybciej wylecisz ztych wysp niz na nie wbileś. I jak wkrótce to skupie się tylko na tobie :) zobaczysz jak gracz bez bota wsadza kloca bociarzowi
 

DeletedUser31731

Guest
Trochę za głupi jesteś na wciskanie kitów.
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_irre.gif
myślenia w pakiecie z botem nie wykupiłeś? XD
 

DeletedUser27621

Guest
A co to wojo robiło u mnie w takim razie?
 

Załączniki

  • 45617303_700837933635048_1218356456642838528_n.png
    45617303_700837933635048_1218356456642838528_n.png
    673,8 KB · Wyświetlenia: 40

DeletedUser23012

Guest
Skoro to ciebie tak rusza to może i to prawda co?
No pewnie, jestem z Grzegorzem tak umówiony że on do 10-ego każdego miesiąca mi przelewa 2000 brutto monet, czyli tam dajmy na to 1450 złota, dobry deal co? :] Jak już skończysz szkołę, podrośniesz i zaczniesz pracować to może zrozumiesz parę spraw :) To że kogoś stać na skrócenie paczki ogni to nie znaczy że go ktoś od razu sponsoruje :)

A to że zareagowałem na Twój wpis mogę uargumentować tym, że czytam FO w miarę regularnie i Twoje wpisy z reguły mnie irytują bo albo na nich pajacujesz albo pleciesz totalne bzdury albo kreujesz się na jakiegoś pseudo kozaka a jedyne z czego Cię kojarzę z innych światów to to że wysyłałeś masówki do mojego całego sojuszu z wyzwiskami a propo poszczególnych graczy bo Ci miasta zabierali a potem parę miesięcy po cudakach zbierałeś szaraki po moich kolegach i koleżankach twierdząc że zrobili je bo się Ciebie wystraszyli albo coś w ten deseń - nie pamiętam który to świat ale nick zapadł w pamięć, jak widać tylko w taki sposób możesz stać się rozpoznawalny na Grepo :)
 
Skoro to było tylko trolowanie to skąd taka postawa ? Twoj post pełen zemsty
Wiesz złoty.... Jest taki bajer. Ze szybciej wylecisz ztych wysp niz na nie wbileś. I jak wkrótce to skupie się tylko na tobie :) zobaczysz jak gracz bez bota wsadza kloca bociarzowi
świadczy tylko ze coś było na rzeczy
 
No pewnie, jestem z Grzegorzem tak umówiony że on do 10-ego każdego miesiąca mi przelewa 2000 brutto monet, czyli tam dajmy na to 1450 złota, dobry deal co? :] Jak już skończysz szkołę, podrośniesz i zaczniesz pracować to może zrozumiesz parę spraw :) To że kogoś stać na skrócenie paczki ogni to nie znaczy że go ktoś od razu sponsoruje :)
Praca dla sponsora nie hanbi byku daj spokój. Dajesz się coskowi podpuszczac, a mu o to chodzi
 

DeletedUser31731

Guest
Wojo bylo u ciebir fakt. Post pelny zemsty bo nie sadzilem zr jestes takim pajacem XD nie dałeś mi sir z ciebie pośmiać na grepo bo mnie zablokowales xdd i to jest zemsta
 

DeletedUser30582

Guest
No pewnie, jestem z Grzegorzem tak umówiony że on do 10-ego każdego miesiąca mi przelewa 2000 brutto monet, czyli tam dajmy na to 1450 złota, dobry deal co? :] Jak już skończysz szkołę, podrośniesz i zaczniesz pracować to może zrozumiesz parę spraw :) To że kogoś stać na skrócenie paczki ogni to nie znaczy że go ktoś od razu sponsoruje :)

A to że zareagowałem na Twój wpis mogę uargumentować tym, że czytam FO w miarę regularnie i Twoje wpisy z reguły mnie irytują bo albo na nich pajacujesz albo pleciesz totalne bzdury albo kreujesz się na jakiegoś pseudo kozaka a jedyne z czego Cię kojarzę z innych światów to to że wysyłałeś masówki do mojego całego sojuszu z wyzwiskami a propo poszczególnych graczy bo Ci miasta zabierali - nie pamiętam który to świat ale nick zapadł w pamięć, jak widać tylko w taki sposób możesz stać się rozpoznawalny na Grepo :)

Ile spraw zrozumiales do tej pory?
 

DeletedUser23012

Guest
Pewnie więcej niż Ty. Widać po tym że się wcinasz w nie swoją rozmowę :) Buziaki
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 
Do góry