Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser15394

Guest
Kronika ma pakt z sojuszem *chce wygrać dominacje*
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser24262

Guest
Ja mogę pokazać że moje ataki to po pierwsze nie fejki, po drugie wysłałem na niego jako pierwszy 1 atak który doszedł ok północy po czym próbował mnie przestraszyć na priv kim to on nie jest i kogo on nie podbije, zablokował mnie po godzinie puścił ataki które cofnął po 15 sekundach na które ja odpowiedziałem znowu atakami które doszły i ostatnie masz na screenie później jako margines poszedłem oglądać serial, oprócz bajek możecie zacząć biografie pisać .
 

DeletedUser15394

Guest
Jak nie gold mularda to coś z exem najlepiej wgl nie grać w to grepo ):
 

DeletedUser15394

Guest
Nikogo nigdy nigdzie nie prosiłem o dojście do sojuszu na dyme sam exu do mnie napisał a na katanie zaprosił mnie mulard :) ale innych boli chyba coś, nawet nie wiem kto to eracell, znowu mnie znają a ja nikogo nie znam ;p chociaż coś mi mówi że to speedy ^^
 

DeletedUser31082

Guest
Wow kronika postanowiła mnie ukarać za te pyskówki na fo! Wielka akcja kilkadziesiąt ataków na wiele miast kolon od janczyszka i moralowca Phirta na drugie miasto. Synchro dobre i widac wiele pracy włozyli w przygotowanie. Pierwsze ataki duza ilosc katapult aby rozwalic murek. No ogolnie brawa sie naleza bo po ostatniej nieudanej akcji chyba z 2 tyg nic nie dzialali.

wyspa czerwona bylem zdany tylko na siebie ale jakos fartem mi sie udalo. Dwa kolony na dnie i wiecie co? na murek to oni zgonic nie moga bo sie przebili przez deff i kolon utopil sie na klinie sekunde przed kolona.

Takze gratuluje akcji uwielbiam te emocje i licze na wiecej. Jakby ktos tam u was płakał, że zabunkrowany przez sojusz to powiem, że praktycznie caly deff moj byl a od sojuszu to chyba 50 transportow bylo na moje 850 :D a tam gdzie drugi kolon lecial brak murku brak wsparc tylko klin.

Dziekuje za emocje ja ide klepac pochody i odbuduje dla was murek na jutro oraz deffa. Zapraszam wpadnijcie jeszcze kiedys moze tym razem nie ebde mial farta i klin mi nie wyjdzie. Pozdrawiam i czuje respekt.
 

DeletedUser31082

Guest
xdxd.JPG

Żeby zaraz mnie tu nie oskarzali, ze sie nie wiadomo jak bunkruje na czerwonej wyspie kroniki otoczonej masa ich miast to tyle tam stalo sobie na co dzień z czego 150 transow moich.

xdxd2.JPG

A tu miasto obok tez otoczone czerwienia mur 35 jak widac i bunkier. Tak stoi sobie caly dzien.

No ale chyba bede musial zabunkrowac bo po tej akcji dzisiejszej mam traume i troche sie cykam.
 

DeletedUser31663

Guest
Irytujące bedzie jak wbije Ci kolona, chyba ze chowasz sie na niebieskich wyspach to nie masz co sie martwić
 

DeletedUser31082

Guest
Na tym świecie powstała taka patologia, że aż mi brak słów. teraz dokładniej spojrzałem na mapę.

Kronika wspólnie z tip top walczy z Imperial biorąc ich w kleszcze z obu stron. Jeszcze bezczelnie kłamie, że nie współpracują bo może na co dzień nie gdyż to nie jest potrzebne ale z jednej strony kronika atakuje Imperial od tyłu tip top a w razie gdy kronika dostanie kolona i nie dadza rady sami odbic to prosza tip top o pomoc. Wiec mamy dwa molohy kroniki a od tyłu tez solidny sojusz top top o oni wspólnie "walcza" z Imperial top-7 mały sojusz.

Ale to nie koniec patologii. Zarówno Pralnia jak i Kronika (gracze) w rozmowach nie ukrywają, że oni to wprawdzie mają się na czerwono aby ładnie wyglądało ale nie walczą ze sobą bo skupiają się na MDG.

Co mamy w praktyce? Imperial sami leją się z ogromną masówką złotników z kroniki a od tyłu mają jeszcze równy sobie sojusz tip top co pomaga kronice i biernie samą walką z drugiej strony ale też aktywnie pomagając odbijać okupacje gdy zostaną poproszeni.

To nie koniec patologii kroniki, która nie przyszła tu walczyć a układać się tak by łatwo bez zagrożeń wygrać. Przecież jeszcze niedawno było słupowisko też nie sojusz amatorów a doświadczona ekipa i co? z nimi kronika też się ukłądała bo grał tam ich kolega Adaśko. Słupowisko też walczyło z Imperial czyli wtedy to już całkiem byli otoczeni z każdej strony soldinymi sojuszami.

I od początku świata Imperial otoczone wrogami małe walczy z Kroniką i to jest ich głowny wróg. Ambicje Kroniki są tak wielkie jak ich czerwien otaczajaca ich.

Błagam nie piszcie pierdół o czerwieni jakiś słabych sojuszy dookoła plus Pralni z która nie walczycie co widać i po statystykach i po akcjach z obu stron, których nie ma oraz o jakimś odbijaniu wzajemnym okupacji nie wspomnę bo chyba nigdy tego nie było.

Po jakimś czasie Kronika wybrała się na północ bojąc się walczyć na ostro z pralnia skupiła się na wysuniętych oddalonych od centrum MDG graczach zrekrutowanych podczas wojen i wielka Kronika walczy też z MDG! wow brawo żadnych zagrozeń bo albo jakies mirabelki ukryty sojusznik co potem dochodzi do kroniki albo jakies Stare wygi co nie sa zadnym przeciwnikiem i juz ich nawet nie ma. Czy Imperial otoczone małe co wstawia kolony ale to tam sam Mulard z kilkoma osobami z nimi walczy. I i reszta odwaznych z Kroniki wybiera się walczyc z MDG wzieli sobie topke i walcza z nieaktywnymi albo oddalonymi na czerwonych wyspach graczami do tego Phirt moralowiec, ktory za nich podbija wszystki i oddaje miasta.

MDG od początku skupione na walce z pralnia pralnia skupiona na walce z nami nawet nie rusza kroniki a kronika tez boi sie ruszyc pralnie bo by nie dali rady na dwa fronty.

To jest istna patologia aby taka masa złotników na 2 ogromne sojusze plus układy z tip top mirabelki słupowisko walczyla z malym imperial 3v1 teraz 2v1 oraz z MDG wspolnie z pralnia gdzie to jest jakies 30% max bo wiekszy front ma MDG z pralnia plus na tylach tomaszek i inne brak pomyslu wiec nawet nie mozemy w polowie sie skupic na kronice.

Nie pisze tego zeby sie zalic bo my od poczatku sie lejemy z solidnymi przeciwnikami ba majacymi lacznie przewage nad nami. Pisze to tylko po to by osmieszyc tchórzy z kroniki, ktorzy mimo, ze maja z 3x wiecej zlotnikow i aktywnych graczy od nas to maja mniej wymagajace fronty i mniej wojen niz my.

Jedyne dlaczego tu sie tak rozrastaja to poprzez uklady tak aby nigdy im nic nie zagrazalo i to, ze inne mocne sojusze walcza ze soba a nie z nimi.

kronika moze pisac o czerwieni dookola ale czerwone nie oznacza solidnego przeciwnika i wojen. Na obecna chwile walcza na calego z Imperial ale oni sa duzo mniejsi i maja tez wojne z tip top wiec to zadne obciazenie dla kroniki. Unikaja walki z pralnia i jedyne co im zostaje to walka z MDG ale to tez tylko z niewielka czescia bo mamy wiele innych wojen i musimy sie rozdzielic. prawdziwych wojen a nie czerwieni...

To jest istna patologia a nie jakies wyzwanie i az mi sie smiac chce z kroniki, ze oni jeszcze sie ukladaja i potrzebuja pomocy nie majac praktycznie z kim walczyc.


Crónica de los mosquitos 14074271 54 260635
2 Most Dangerous Group 8967426 52 172451 MDG vs kronika i pralnia
3 Komaros Locos 8593369 52 165257
4 Blood and Bone 6420808 53 121147 kronika brak wojny
5 Pralnia 6239123 39 159978 kronika brak wojny
6 Brak pomysłu? 5602120 49 114329 kronika brak wojny (MDG z nimi walczy)
7 Imperial 5444757 50 108895 kronika razem z tip top vs imperial
8 *tip-top* 4197763 45 93284 walcza z imperial wspolnie z kronika
9 *Husaria* 3501403 47 74498 na poludniu daleko ale kilkanascie miast maja z jakism zapleczem kroniki wiec chyba walcza
10 Imperium Galaktyczne 3458044 49 70572 oni walcza i z MDG i kronika sa mali i nikogo nie obciazaja
11 Spisek Prochowy 3438525 28 122804 walcza z pralnia wspolnie z MDG
12 Blood and Bone II 3361511 52 64644 kronika brak wojny
13 Suszarnia 2643893 14 188850kronika brak wojny walcza z MDG drugi sojusz prlani
14 CYRK NA KÓŁKACH 2365475 37 63932 walcza z kronika ale sa mali i nie obciazaja jej w ogole.
15 Most Dangerous Group. 2253411 39 57780

Czy to co widac w tym rankingu to nie jest istna patologia ? jakikolwiek inny sojusz walczy tylko z mniejszymi od siebie poza kronika? Lazdy sojusz z tej listy ma solidnych wrogow lub walczy z silniejszymi od siebie tylko kronika nie walczy prawie z nikim.
 

DeletedUser23808

Guest
Turek pisanie bajek idzie Ci bardzo dobrze, lepiej byś pokazał swoje Pakty zresztą co każdy widział gdzie lataliście wspierać okupacje ... Przyszliśmy do góry to podpisałeś z Knajpą z którą zrobiliście fuzje, później Komornik i wciąganie każdego gracza który w jakikolwiek sposób z nami graniczył żeby nas spowolnić ... Brawo Ty... Proponuję wziąć się za granie a nie wypisywanie bredni na forum.
 

DeletedUser15394

Guest
Spokojnie, świat sie szybko skończy i każdy zapomni o twoich wpisach :p
 

DeletedUser15394

Guest
Zróbcie sobie ten pakt z pralnią bo mulard do nich tam idzie chyba żeby nie mieli to co na dyme
 
Nie rozumiem po co piszesz o oczywistościach , każdy to widzi , kto z kim walczy i kronika tez jest tego świadoma ,że nie mają poki co żadnego poważnego frontu. Taka taktyka , tak chcą grać widocznie.
Sam przypomnij sobie jak na akcjum Twoje MDG wyglądało , ile to paktów miałeś i jak budowa cudaków wyglądała. Też brnąłeś byleby wygrac świat po najmniejszej lini oporu.
 
Do góry