Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser15394

Guest
:DDDDD
smiley_emoticons_lol.gif
ale teraz śmiechłem
 

DeletedUser23012

Guest
No zobacz prawie to samo o MDG pomyślałem, zresztą przecież wyżej na obrazku pokazałem czym jest MDG bez koalicji :)
 

DeletedUser15394

Guest
Speedy słupie wiecej ty straciłeś na dyme i byllis łącznie niż ja tu miast podbiłem :D
 

DeletedUser17842

Guest
Kto ? ty ? ja myślałem że my kolegami jesteśmy :(
Zapytaj się swoich znajomych z Jeźdźców co myślą o tym co pokazałem na bylis :) Walczaku
Kostucha zaczęła Cie jechać to oddaleś wszystkie miasta na froncie i nagle Ci się przypomniało, że masz kolegów swoich w Poczekalni i się do nich przeniesiesz...
Skończ już szczekac na tym forum bo już się tego nie da rady czytać. To ze jestes posłuszny pieskiem to wiemy, ale najpierw pokaż coś w grze a potem wróć tu :)
 

DeletedUser10777

Guest
jednego nie rozumiem ,taki porządny gracz jak Artur robi pakt z bociarzami ,na których zapewne sam donosił?to sie w głowie nie mieści:)odbijanie jak odbijanie ,tylko z nami możecie pooglądać takie rzeczy ,bo od was nigdy nie uświadczymy takiej zabawy

najlepsze ,że z opowieści turka Mirabeli wyrosły na sojusz ,który decyduje czy decydował tu o losach świata :) ha ha
 

DeletedUser15394

Guest
Czemu piszesz takie głupoty jak wiesz jak było.. skończyłem gre bo nie było sensu walczyc w 15 osób z całym światem tam było wiele gorzej niż tu bo na katanii jest sojusz zgrany i pełny, ty chyba jesteś pieskiem, asica ci siadła na głowe chyba albo gdzieś jeszcze
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser10777

Guest
o piernicze jeszcze zegarmistrze lecą ze wsparciami ,kolejny układ ,chyba musimy wyrównać siły i do mirabelek brzoskwinki dołożyć ha ha

Może Grzesiek z pracowników założy nam jakiś sojusz do kolekcji:)
 
Na miejscu graczy kroniki bym się tak nie wymądrzał, gdyż ich świetny moralowiec, który musi im podbijać miasta, bo inaczej nie są w stanie ogarnąć tylu okupacji (w zasadzie to 99,99% podbitych miast od nas), pisze z myślą, że ktoś użyczy mu miast do podbicia. No żenujące XD
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31082

Guest
Kronika 2x miast 2300 / wielka koalicja miast 4205 hmm

A liczyłeś, że u was z jednego miasta wojsko ślę się wiele razy w ciągu akcji odbijania;p?

A jak od początku świata wasze miasta wielokrotnie liczniejsze od wroga podbijały miasta i odbijały wszystko jak leci to było dobrze? teraz jak już nie macie ogromnej przewagi liczebnej by odbic miasto to placz? zlotem nadrabiacie wiele wiecej niz ta przewaage naszych miast wiec wytrzyj gile i bierz się za odbudowe wojska bo będzie kolejne lanie:D

88 tys ogni kroniki i ich sojusznika na dnie. Po naszej stronie nie wiem ile ale pewnie nie wiecej niz 50 tys birem padlo. Jeszcze stoi 14 tys wiec nie jest zle.

Wystarczy policzyc ilosc ognie vs ilosc birem i wyjdzie, ze to wy mieliscie przewage liczebna a okupacja utrzymala sie tylko dlatego, ze na starcie stalo duzo birem bo macie graczy co loguja sie 2x dziennie:)

takze skoncz temat przewagi bo statystyki mowia jasno, ze ogni mieliscie wiecej niz my birem. Owszem nasze sojusze walczyly od zawsze i je na bierzaco traca a wy bez walki je kisiliscie ale mimo to przewage mieliscie;p
 

DeletedUser23012

Guest
Na miejscu graczy kroniki bym się tak nie wymądrzał, gdyż ich świetny moralowiec, który musi im podbijać miasta, bo inaczej nie są w stanie ogarnąć tylu okupacji (w zasadzie to 99,99% podbitych miast od nas), pisze z myślą, że ktoś użyczy mu miast do podbicia. No żenujące XD
Pokaż mi bajkopisarzu gdzie jest to 99,99% miast przejętych przez moralowców...
jei46ovqa493.png
fwfcwozgn72h.png
ttqpuh9yf9gu.png
034fl1u8r8b6.png


Kolejna ofiara losu z MDG się odzywa, ja nie wiem czy u was wymyślanie bajek to wrodzona choroba
 

DeletedUser10777

Guest
eee ktoś by kłamał?oficjalnie na forum? chyba żeś coś sfałszował?
 

DeletedUser28174

Guest
Pokaż mi bajkopisarzu gdzie jest to 99,99% miast przejętych przez moralowców...
jei46ovqa493.png
fwfcwozgn72h.png
ttqpuh9yf9gu.png
034fl1u8r8b6.png


Kolejna ofiara losu z MDG się odzywa, ja nie wiem czy u was wymyślanie bajek to wrodzona choroba

twojego nicku jakos tu nie widac a najwiecej szczekasz z tego co widze :D
 

DeletedUser23012

Guest
No wiesz, robisz PPM na stronie, potem klikasz "Pokaż źródło strony" czy jak to tam u was się nazywa i edytujesz wszystkie nazwy itd, trochę roboty ale zobacz jaki efekt, nikt prawie nie zobaczy że to pic na wodę - fotomontaż.
 
Oj żyłka pęka widzę, tosterka nie liczę, bo swobodnie wam oddawał wiochy. W Twoich pięknych statach brak jest szaraków na naszych wyspach i kilku innych miast, więc to nie jest miarodajne. Ciekawe czy dalej wypisuje do ludzi o miasta, bo temu nie zaprzeczasz widzę. No i te wasze cofane kolony, żeby mógł wam mury podbudować( chyba w części złote, bo tylu skrótów budowy by nie wylosował z misji XD ), bo inaczej okupacje poleciałyby w kosmos :)
 

DeletedUser23012

Guest
twojego nicku jakos tu nie widac a najwiecej szczekasz z tego co widze :D
Piszę tylko prawdę a nie szczekam, nie wiem czy zauważyłeś ale ja tylko podważam bzdury które wypisujecie, i w miarę możliwości staram się dawać dowody w przeciwieństwie do was którzy szczekają i puszczają jakieś info wyssane z palca nawet nie potrafiąc pokazać żadnego screena który miałby potwierdzić słuszność waszych twierdzeń. W połowie grudnia się przeniosę tam wyżej na m44 i może jak mi Mulard złotko podeśle to coś tam przejmę, na razie mam dużo pracy do połowy grudnia, wiesz święta idą, sylwester, trzeba trochę nadgodzin porobić ;]
 
Do góry