Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser26353

Guest
Turek i co myślisz ,ze te pare kolonow nas zaboli ?
W porównaniu ile kronika Wam już miast zabrała to musiałbyś to tempo przez długi czas utrzymywać ,a my już nic ,żeby było po równo xD
Wiec śnij dalej :))))
 

DeletedUser10777

Guest
haha dobre

ale to jest piękne ,ile radości daje zdobycie pojedynczych miast ,takiej rzeszy graczy:)
dla takich chwil to nawet za darmo czasem warto oddać miasto
 

DeletedUser10777

Guest
Trzeba przyznać szczerze ,że teraz w te ze 200 osób ,to macie jednak dużo tego deffa i ładnie zasypujecie ,gratulacje i to bez żadnej ironii
 

DeletedUser26353

Guest
Zreszta tak sie napinasz,wystarczy tutaj popatrzec na ta wielka akcje co byla i ile zaslugi bylo MDG haha
YpssOII.png
 

DeletedUser31082

Guest
Fajna akcja a z racji tego, że biremy wszystkie moje to punktów bardzo dużo wpadło na morale:) scriny nie mają na celu nikogo ośmieszać bo nie ma co a po prostu w ramach ciekawostek walk na świecie i fajnej utraty wojska na morale;p kolon 1.JPG kolon 2.JPG kolon 3.JPG kolon 4.JPG
 
wielkie gratulacje dla pana turka za jego charyzmę i i umiejętności dyplomatyczne ( w jego umiejętność gry chyba nigdy nikt nie wątpił ) i zmobilizowanie ludzi do walki przeciwko najlepszej drużynie na tym podwórku
szkoda, że nie ma takiego gracza na nowym systemie, tam jak wchodzi ekypa kolegów i koleżanek - samych gwiazd nie pogardzających goldem zwłaszcza na starcie jak przedwczoraj na lapitos ito wiadomo kto wygra dominację, leci powtórka żenującej hermonassy z zielonym kolorem, a producent dodał tam jeszcze bonus - brak morale
 

DeletedUser10777

Guest
ja wiem pkt lepsze dla atakującego niż na odbijaniu okupacji ostatnio:) pierwszy strzał na plusie i było by lepiej
 

DeletedUser31082

Guest
gretsky dziękuję aczkolwiek to Doctor Strange odpowiada za dogadanie się z Pralnią. Było kilka sugestii aby się z nimi dogadać ale zawsze byłem przeciwny i z racji swoich uprzedzeń ale też sądząc, że i ich uprzedzenia nie pozwolą na to. Doctor na własną rękę zaczął rozmawiać i wstępnie się umówił a ja po prostu zgodziłem się na to gdyż każdy był za tym więc nie będę rady blokować aczkolwiek sam uznałem, że to jest niezbędne aby przerwać tą patologię na tym świecie. Dumę i urazy schowałem do kieszeni aby gra na tym świecie zaczęła być zdrowa i był to świat ciekawy i zapamiętany jako jeden z najlepszych a nie jako jedną z kilku patologii jakie miały miejsce na kilku światach.

Z Pralnia nie pogodziliśmy się i nadal się nie lubimy aczkolwiek zawiesiliśmy swoje spory w imię wyższego celu. Umówiliśmy się, że gdy uda się pokonać Kronikę to wrócimy do wojny między sobą ale liczę, że to będzie fair i umówione tak aby obie strony mogły się przygotować do uczciwej wojny i niech wygra lepszy a pewnie też inne sojusze przystąpią do rywalizacji.

My gramy honorowo i dotrzymamy słowa liczę na to samo ze strony Pralni.

Być może będzie tak, że do końca będzie trzeba walczyć z Korniką bo nikt nie wie na ile są silni a na ile tylko na papierze dobrze wyglądają więc wszystko się okażę w walce.

Niech świat będzie ciekawy i pełny fajnych epickich walk!
 

DeletedUser30582

Guest
przemo91 - "my nie musimy pakowac kolonow w nocy"
Samiec Alfa. - "Phirt około 2-3 w nocy wstawił kolona"

chór grecki
"jak ci pralnia na botach kolony wsadzała"
"te pare kolonow nas zaboli"
"dla takich chwil to nawet za darmo czasem warto oddać miasto"

To przemo91 klamie czy nie kłamie?
 

DeletedUser17617

Guest
Dla podkreslenia epickosci owych walk, na talerz nalezy wywalic kolejna porcje frytek i zalac je podwojna dawka ketchupu. Samo klikanie myszka jest jednak malo epickie.:)
 

DeletedUser23053

Guest
Dla podkreslenia epickosci owych walk, na talerz nalezy wywalic kolejna porcje frytek i zalac je podwojna dawka ketchupu. Samo klikanie myszka jest jednak malo epickie.:)

niemożliwe jeszcze nie wymyślili takiego bota, bo bez bota ani rusz
 

DeletedUser15394

Guest
Taka wielka koalicja a leci odbijać 3k birem a nie 20
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Turek nie starasz sie
 

DeletedUser31796

Guest
dalej koalicja pokazcie moc
czemu lecicie odbijac okupacje 3k birem a nie te gdzie stoi 20k czy 14 ?
my polecielismy na 30k birem
jestescie smiesznymi słupami tak jak my :D
tylko my nie boimy sie leciec na 30k birem :)
czekamy bo w portach jeszcz duzo bialych zostalo
 

DeletedUser30582

Guest
dalej koalicja pokazcie moc
czemu lecicie odbijac okupacje 3k birem a nie te gdzie stoi 20k czy 14 ?
my polecielismy na 30k birem
jestescie smiesznymi słupami tak jak my :D
tylko my nie boimy sie leciec na 30k birem :)
czekamy bo w portach jeszcz duzo bialych zostalo

wsadza twój sojusz w nocy kolony? tak czy nie?
klamstwo tak spowszedniało, ze nikt się nawet nie wstydzi bzdury pleść, a za ręke zlapany udaje że to nie jego
 

DeletedUser30582

Guest
mistrz, a nie wie, ze łatwiej miasto odbić, niż odbudować 40 tys ogni
 
Do góry