Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser15394

Guest
I tak to nic nie da więc sensu nie ma
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser11474

Guest
prawda jest taka ,jedni celuja lepiej drudzy gorzej a trzecim wogole sie niechce ...;) zauwazalna tendencja na grepo jest to ze ci co tylko mysla ze sa dobrzy skomla najglosniej ze przeciwnik gra na boocie tylkio dlatego ze wstrzelil sie pare razy w sekunde na kilkadziesiat prob ....oczywiscie jak dostal kolona ....;) zawsze trzeba jakos usprawiedliwic swoja porazke ...Kilku graczy z pralni ma super synchro ale w niczym nie ustepuje to synchro kilku graczom z kroniki,tylko mdg lata bez sensu fejkami po jednym ogniu z jednej wiochy w czasie akcji aby nawalic polecen i spadajacych raportow ale kazdy gra jak potrafi ....swoja droga kiedys Supprt powinien zoorganizowac turniej pomiedzy graczami kto najwiecej razy wstrzeli sie w sekunde ,rozwialo by to wiele watpliwosci ...
 

DeletedUser23053

Guest
swoja droga kiedys Supprt powinien zoorganizowac turniej pomiedzy graczami kto najwiecej razy wstrzeli sie w sekunde ,rozwialo by to wiele watpliwosci ...

niczego by nie rozwiało :)
jedni by celowali sami a ini z wspomaganiem tak jak w grze,
dopóki antyT daje moduł rezydentny a nie na serwerze.
 
Słuchajcie radnego, na podstawie swojej bogatej wiedzy i ogromnego doświadczenia w tej grze doradza po pierwszej akcji zrobić szaraki,, ale wcześniej jak każdy slup zaleca zgłosić wszystkich do supportu. Wyjątkiem jest sytuacja gdy uda się komuś załatwić urlop wtedy nie strzelac szarakow a brać darmowki
 

DeletedUser17617

Guest
prawda jest taka ,jedni celuja lepiej drudzy gorzej a trzecim wogole sie niechce ...;) zauwazalna tendencja na grepo jest to ze ci co tylko mysla ze sa dobrzy skomla najglosniej ze przeciwnik gra na boocie tylkio dlatego ze wstrzelil sie pare razy w sekunde na kilkadziesiat prob ....oczywiscie jak dostal kolona ....;) zawsze trzeba jakos usprawiedliwic swoja porazke ...Kilku graczy z pralni ma super synchro ale w niczym nie ustepuje to synchro kilku graczom z kroniki,tylko mdg lata bez sensu fejkami po jednym ogniu z jednej wiochy w czasie akcji aby nawalic polecen i spadajacych raportow ale kazdy gra jak potrafi ....swoja droga kiedys Supprt powinien zoorganizowac turniej pomiedzy graczami kto najwiecej razy wstrzeli sie w sekunde ,rozwialo by to wiele watpliwosci ...

Ale zalosne sie to wszystko w tej grze zrobilo, w tzw. grze strategicznej konkurs na klikanie.
Pocieszne zarazem, zaden z tych pseudostrategow nigdy nie wpomina o mysleniu.
 

DeletedUser23053

Guest
Co do szaraków to po prostu z szulerami sie nikt nie powinien bawić i tyle.
A co do reszty to akurat prosta zalezność. To co program przetwarza na serwerze jest dla botow niedostępne bo zostałyby wykryte.
Botować można tylko te funkcje, które są realizowane na urządzeniu użytkownika. Przenieśmy moduł AT na serwer i zaraz liczba gwiazdorów ulegnie redukcji. (Nie wiem czy jest to technicznie wykonalne bo juz teraz serwery rzężą przy większej liczbie ataków, gdyby musiałyby jeszcze te polecenia obrabiac to pewnie padłyby znacznie szybciej).

A co do klikania lepiej lub gorzej, to prawdopodobieństwo trafienia wsparcia w sekundę lub +1 przy pięciu próbach z miasta (a na to trzeba mieć wyjątkowo zręczne paluchy) wynosi niecałe 40%. Ktoś kto ma 10 miast defowych statystycznie tak skleić powinien 4 wsparcia, praktycznie mniej bo na szybkich światach czasy dolotu się nakładają i nie da się w obu wykonać pełnych kółek prób.
Każdy kto w dystansie ma skuteczność większą niż 45% to prawdopodobnie szuler, a ten kto ma skuteczność ponad 50% to na pewno szuler.

Z pozycji oszukiwanego zresztą widać kto klei, a kto jedzie na wydrę ze skutecznością 100%
Ostatnio szulerzy stosują metodę kombinowaną. Przykryją botem ataki i wsparcia i gdy uznają, że już jest bezpiecznie zaczynają mozolnie i uczciwie kleić kolejne.
 

DeletedUser17617

Guest
Nie masz racji z tymi szulerami prawdopodobnie, chociaz kto wie, bierzesz pod uwage kilka wzgledow, mozna o wiele poprawic prawdopodobienstwo prawidlowego wstrzelenia sie.
Ale trudno sie wypowiadac w imieniu manualnych strategow, wiec kwestia pozostanie nierozstrzygnieta.
 

DeletedUser23053

Guest
owszem można używać spowalniaczy, sandałów, można dzielić na mniejsze paczki (sam tak często robię) ale wstrzelenie kolona w lukę trzech sekund powinno się zdarzać, a nie być regułą.
a eksperyment z przeniesieniem modułu AT na serwer odsiałby kombinatorów jednoznacznie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23053

Guest
shooter to, że wrzucasz obelgi nie wzmacnia argumentacji, zgłosiłem Cię za inwektywy w w ramach walki z chamstwem na forum
 
Wysyłasz wsparcia, masz 4 próby gdzie każda próba to 6-7 powtórzeń gdzie te 50 %? Musisz mieć naprawdę pecha by nie trafić
Ciężej z ogniami co widać przy każdej akcji bo tylko dwie próby
Także Twoje teorie są o kant D jak Twoja wiedza na temat tej gry
 

DeletedUser31679

Guest
shooter to, że wrzucasz obelgi nie wzmacnia argumentacji, zgłosiłem Cię za inwektywy w w ramach walki z chamstwem na forum
chamstwo to twoje pisanie wypocin i oskarżeń bezpodstawnych. mam Cie zgłosić? nie bo nie jestem konfidentem i chamem jednocześnie jak ty
 
Za oczernianie juz powinno byc ostrzezenie. Jak nie masz dowodów to sklej wary dzidziuś. Wysłali do europy ciemnego lenia i teraz europa będzie sie z nas śmiała.
 

DeletedUser23053

Guest
sladox
po pierwsze nikogo nie oczerniłem, wróć do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem możesz sobie nawet ułatwiać ruszajac warami.
mati
nie chciałeś rozmawiać na Katanii, ja nie będę z Tobą rozmawiał tutaj. dla 7 pób prawdopodobienstwo wzrasta do 50%
shooter
knajacki język i knajackie określenia (konfident), nie wiem czy jesteś chamem, nie znam Cię. oceniam Twój wpis a nie Ciebie. Wpis byl chamski.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31679

Guest
Swego czasu zapewne kazdy dostawal kilka razy dziennie propozycje zakupu bota. Do tego byla dolaczona szczegolowa instrukcja obslugi.
Nie wiem, czy te oferty naplywaja nadal, byc moze w mniejszej ilosci o ile w ogole, rynek sie skurczyl, wiec nie ma sensu pchac uslug dla niszowego odbiorcy.
Tak czy siak dokladnie kazdy mial okazje zapoznac sie z dzialaniem bota.
i członek rady graczy widać, że zapoznał się bardzo dobrze z działaniem skoro teraz się wymądrza. takiej osoby nie powinno tam być ... skoro ma jakieś swoje obiekcje niech poruszy temat na radzie graczy, a nie na publicznym forum oczernia innych graczy, których nie zna i potem piszę, że to ktoś jest chamem. zeus stracił miasto i postanowił jak większość osób się wyładować na forum zamiast zająć grą
 
Do góry