Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser23053

Guest
Nie masz argumentow cała Twoja teorie szlag trafił.

nie sporządzałem żadnej teorii,
nie wierze że 7 prób da się wykonać
wysłanie - sprawdzenie - cofnięcie - wysłanie to minimum 4 sekundy. jeśli celujesz od czasu -10 do +10 możesz teoretycznie zmieścić 21:4 = czyli max 6 prób
ale jesli wysyłasz w czasie -10 to szansa trafienia jest jak 1/21
nastepna próba - 6 szansa trafienia 2/21
kolejna -2 szansa trafienia 2/21
kolejna +2 P = 2/21
kolejna +6 P = 2/21
ostatnia +10 P = 1/21

Prawdopodobieństwo trafienia = 1 - prawdopodobieństwo, że w żadnej się nie trafi
1-(20/21)*(19/21)*(19/21)*(19/21)*(19/21)*(20/21)
= 1 - 0,607 = 39,93%
dołożę jeszcze jedną dla wirtuoza pianisty
= 1 - 0,549 = 45,1%
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31679

Guest
nie sporządzałem żadnej teorii,
nie wierze że 7 prób da się wykonać
wysłanie - sprawdzenie - cofnięcie - wysłanie to minimum 4 sekundy. jeśli celujesz od czasu -10 do +10 możesz teoretycznie zmieścić 21:4 = czyli max 6 prób
ale jesli wysyłasz w czasie -10 to szansa trafienia jest jak 1/21
nastepna próba - 6 szansa trafienia 2/21
kolejna -2 szansa trafienia 2/21
kolejna +2 P = 2/21
kolejna +6 P = 2/21
ostatnia +10 P = 1/21

Prawdopodobieństwo trafienia = 1 - prawdopodobieństwo, że w żadnej się nie trafi
1-(20/21)*(19/21)*(19/21)*(19/21)*(19/21)*(20/21)
= 1 - 0,607 = 39,93%
dołożę jeszcze jedną dla wiruoza pianisty
= 1 - 0,549 = 45,1%
zapoznaj się z grą wpierw a potem rób obliczenia sobie i przedstawiaj je na radzie a nie na publicznym forum nazywasz graczy szulerami, którzy pokonali cie na grze
 

DeletedUser17617

Guest
Nie poznalem zbyt wielu uczciwych w tej grze, ale takich poznalem i to juz cos.
 

DeletedUser23053

Guest
nie da się 10 zanim zobaczysz, że nie trafiłeś mija sekunda zanim serwer przemieli anulowanie druga - dwie sekundy powrót.
4 to minimum na powtórzenie, raz na jakiś czas uda się powtórzyć po trzech
 
Wysyłasz wsparcia, masz 4 próby gdzie każda próba to 6-7 powtórzeń gdzie te 50 %? Musisz mieć naprawdę pecha by nie trafić
Ciężej z ogniami co widać przy każdej akcji bo tylko dwie próby
Także Twoje teorie są o kant D jak Twoja wiedza na temat tej gry
spokojnie można 8-9 ;) Jak już sobie tak liczycie to można i 10 zrobić bo masz 20s :2 ( 1s idzie 2ga wraca i wysyłasz znowu)= 10
 

DeletedUser23053

Guest
jak podzielisz wojsko, ale jak wchodzi 400 birem to raczej nie ten przypadek
 

DeletedUser23053

Guest
mati nie rozumiesz do końca obliczeń
prawdopodobieństwo ze z jednego miasta wejdzie wsparcie w czasie 0 lub +1 przy 6 próbach = 0,39
przy obliczniu szans na jeden lub więcej sukcesów z killku miast trzeba stosować bardziej złożony wzór,
Prawdopodobienstwo (n) sukcesów w (N) próbach przy prawdopodobieństwie 0,39
n - ilość wsparć w czasie 0 lub +1
N - ilość miast z których wysyłasz (dokładniej ilość 6 próbowych serii)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24262

Guest
10 jest ciężko przy serwerach jakie teraz są ale 6/7 to jest minimum co powinieneś zrobić wojo wraca max 2 sekundy chyba ze masz drewniane ręce i nie masz czegoś takiego jak pamięć mięśniowa to będzie wracało 3 czy 4 + ruchoma ramka nie działa jeszcze do końca tak jak powinna bo jak za szybko sie klika to znika wszystko z ramki , [ciach-sapcio]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nie sporządzałem żadnej teorii,
nie wierze że 7 prób da się wykonać
wysłanie - sprawdzenie - cofnięcie - wysłanie to minimum 4 sekundy. jeśli celujesz od czasu -10 do +10 możesz teoretycznie zmieścić 21:4 = czyli max 6 prób
właśnie zrobiłem 9 prób wsparcia tak o (ćwiczebnie) do kolegi na wyspie obok. 2 polecenia były 1s przed teoretycznego kolona, który by wpływał o 15:46:30.
Oczywiście z planerem. Bez planera to tylko jak się pofarci. Raz wyjdzie a 2gim razem przestrzelę 10s :/

Haha 7 niewykonalne , 10 nawet można,
7 to był mój przykład, a są lepsi :)
:D
nie da się 10 zanim zobaczysz, że nie trafiłeś mija sekunda zanim serwer przemieli anulowanie druga - dwie sekundy powrót.
4 to minimum na powtórzenie, raz na jakiś czas uda się powtórzyć po trzech
Gościu a liczyć to ty umiesz i dodać sobie 10s?[ ACTA2 ]
Jak masz słabego lapka i ineta to racja, że Ci zamuli. Nie zwalaj wszystkiego na serwery ;)

ruchoma ramka nie działa jeszcze do końca tak jak powinna bo jak za szybko sie klika to znika wszystko z ramki ,
Mi to tylko ramka planera znika jak za szybko klikam i wtedy całe polecenie idzie na dno .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30582

Guest
Woda, ty z tym swoim synchro to musisz być jakimś topowym graczem.
Bezsensem jest grać na polskich serwerach, przyjdzie woda i wszystko zaleje.
 
Ktoś raz na WA jak do niego kolon leciał to wstawił polecenia i 1s przed kolona były 3 wsparcia ( moje).
Wysysanie poleceń z planera to nie to samo co cofka z miasta przed kolonem. Chyba exu i złoty mi mówili jak zrobić taka cofke tak by zawsze wychodziła. Bo ja robiłem to źle i nie zawsze wychodziło, co pokazywały akcje na miasta co miałem w centrum IP
 

DeletedUser23053

Guest
woda czytaj uwaznie, przecież pisałem o tym że zaczynasz w czasie -10 :)
i patrzę na czas a nie na godzinę dojścia w okienku poleceń, tak to by nawet 4 sekundy było mało

a cofka na to co opisuję nie jest skuteczna bo jak "wkleją" ci w sekundę kolona 8 cudownych wsparć to sobie możesz cofać do bólu i tak wejdzie po wsparciach.

jedyna obrona to wstrzelenie się z ogniami lub mitami z daleka ze spowolnieniem. Jest szansa, że trafisz zanim wyjdą wsparcia i Twoja kontra w sekundę kolona będzie wysoko w kolejce.

tomaszek z czasów lam pamięta, że akcje lam wyglądały tak
- dalekie wsparcia, żeby kontrę zablokować
- kilku graczy z kilku miast celuje pod nie kolona - ktoś trafia i kolon wchodzi dobrze
- i bliskie ataki żeby kliny wybić i wsparcia już pod idącego kolona

ani przez chwilę nie zarzuciłem lamom bota bo widziałem jak cała sekwencja powstaje
matiemu, kóry podobną akcję zrobił na mnie na lindos też tylko pogratulowałem bo to widać z pozycji obrońcy, jak się akcję klei.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no niezła beka , mozna wiedziec według czego wyliczasz te prawdopodobienstwa ? znasz algorytm ktory decyduje o tym ? podziel sie w takim razie bo narazie to tylko mozna boki zrywać.
to tak jak z demokrytem na 16lvlu . Ma 52% na podwojenie a w rzeczywistosci jest to w okolicach 70-80%
nie sporządzałem żadnej teorii,
nie wierze że 7 prób da się wykonać
wysłanie - sprawdzenie - cofnięcie - wysłanie to minimum 4 sekundy. jeśli celujesz od czasu -10 do +10 możesz teoretycznie zmieścić 21:4 = czyli max 6 prób
ale jesli wysyłasz w czasie -10 to szansa trafienia jest jak 1/21
nastepna próba - 6 szansa trafienia 2/21
kolejna -2 szansa trafienia 2/21
kolejna +2 P = 2/21
kolejna +6 P = 2/21
ostatnia +10 P = 1/21

Prawdopodobieństwo trafienia = 1 - prawdopodobieństwo, że w żadnej się nie trafi
1-(20/21)*(19/21)*(19/21)*(19/21)*(19/21)*(20/21)
= 1 - 0,607 = 39,93%
dołożę jeszcze jedną dla wirtuoza pianisty
= 1 - 0,549 = 45,1%
 
W pralni są te same osoby co w lamach były, tylko Tomaszka nie ma, go faktycznie oskarżać nie można było bo ma drewniane ręce :D
 
10 jest ciężko przy serwerach jakie teraz są ale 6/7 to jest minimum co powinieneś zrobić wojo wraca max 2 sekundy chyba ze masz drewniane ręce i nie masz czegoś takiego jak pamięć mięśniowa to będzie wracało 3 czy 4 + ruchoma ramka nie działa jeszcze do końca tak jak powinna bo jak za szybko sie klika to znika wszystko z ramki ,
Ruchoma ramka jest częścią GRCRT, INNO nie ma tutaj nic do powiedzenia. Konwerter dostosowuje się do gry, a nie gra do konwertera:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23053

Guest
sladox to proste
i nie algorytm tylko elementarny rachunek prawdopodobieństwa
AT moze dać wynik -10, -9, ,,,0,,, +9, +10, w sumie 21 mozliwości
z których 2 są w czasie 0 lub +1. stąd 2/21
dla skrajnych tylko 1/21

cały algorytm
 
Do góry