Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27799

Guest
U Was moralowiec przyszedł do nas na front i w ten sam dzień poszedł :DDD
 

DeletedUser15394

Guest
Wy macie u siebie takiego moralowca jednego co na dyme skończył jeszcze gorzej ale nie będę głośno mówił bo zaraz będzie tu pisał jaki ja zły nie dobry
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser14342

Guest
No turek ladna koalicja odbijac okupke tip-top w 5 sojuszy.Teraz to mozna smialo napisac o patologii na swiecie ty to jednak jestes ladny kretacz byles taki poszkodowany a sily teraz na swiecie wygladaja tak ze mdg+pralnia+imperial+suszarnia+brak pomyslu+blood and boone+zegarmiszcze vs KRONIKA


a czy ty pomyślałeś że gracz graczowi nie równy ?
aż sprawdziłem sobie by mieć pewność i dla porównania top 100 graczy w rankingu ogólnym :
Kronika + tip top - 46 graczy w top 100 ( nie liczyłem Imperium galaktyczne no i nie wiem jakie macie inne pakty )
Pralnia + MDG + Blood and boone + szuszarnia + Imperial + zegarmistrze - 31 graczy
gdzieś się mogłem walnąć w liczeniu ale różnice chyba widać i tak
biorę ogólny ranking bo w miarę sensownie odzwierciedla aktywność graczy

to tylko pokazuje skalę tego że mimo iż walczy z wami kilka sojuszy i tak macie przewagę ba taki Mulard to można nawet liczyć jak 10 graczy albo i lepiej :D
tak wiem nikt nam nie broni grać lepiej ale dziwią mnie te wasze jakieś żale że macie ciężko czy coś wiem że chcielibyście wejść na serwer i wygrać go szybko ale co to za frajdą wchodzą paczką najlepszych graczy jakich jeszcze ma gp
 

DeletedUser27799

Guest
Wy macie u siebie takiego moralowca jednego co na dyme skończył jeszcze gorzej ale nie będę głośno mówił bo zaraz będzie tu pisał jaki ja zły nie dobry
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

Chociaż coś robi a Ty tylko siedzisz na tym forum i piszesz, ciekawe czemu nagle jak miasto traciłeś to się nie odzywałeś ? :)
 

DeletedUser15394

Guest
Cały czas sie odzywam tylko turek przestał bajki opowiadać to nie mam co pisać - chciałem na moralce zagrać to nie chcieli, to deffa klepie jak miałem to robić od początku, 3 świat pod rząd troche męczy i 2 koronki chociaż wpadły
 

DeletedUser15394

Guest
Najbardziej męczący był byllis, można powiedzieć że grałem przez pół świata normalnie - najgorszy świat na jakim grałem pod każdym względem przez 8 lat - na temat tego świata to nie chce sie wypowiadać za dużo, jest dziwny nie tego sie spodziewałem miało tyle ekip być a wyszło jak zawsze koalicja moralowcy i złoto
 
Nic innego już nie spotkasz na tej grze
Chociaż następny powinien być bez morale, tak jak ten z nowym systemem i będzie tylko złoto.
 

DeletedUser17842

Guest
A ten dalej tylko pisze na tym fo, lata po Ts'ach i wymądrza się.
Chłopcze ja przynajmniej ciągle gram na froncie i niestety muszę się z tym liczyć, że mogę stracić miasto :)
Nie tak jak Ty, siedząc na tyłach nie dostaniesz kolona, a szczekasz najmocniej.
Nie płakałeś jak Twój Pan stracił miasto ostatnio? :D
 

DeletedUser15394

Guest
Chociaż bez morali to by sie świat szybciej skończył- speedy musiałeś mieć traume chyba po tych straconych miastach na byllis że 2 swiat pod rząd na moralce i to nazywasz granie na froncie chociaż po tym co sie stało z tobą na dyme już mysłałem że Cie szybko nie zobacze ;p za dużo chyba z tą asicą przebywasz nic do Ciebie nie mam dalej spoko na byllis sie grało chociaz przez chwile - nie wiem o co ci chodzi z tymi tsami jestem tylko na 2 tsach bo gram czasami w csa czy inne gierki z imperialami :D
 

DeletedUser17842

Guest
Chociaż bez morali to by sie świat szybciej skończył- speedy musiałeś mieć traume chyba po tych straconych miastach na byllis że 2 swiat pod rząd na moralce i to nazywasz granie na froncie chociaż po tym co sie stało z tobą na dyme już mysłałem że Cie szybko nie zobacze ;p za dużo chyba z tą asicą przebywasz nic do Ciebie nie mam dalej spoko na byllis sie grało chociaz przez chwile - nie wiem o co ci chodzi z tymi tsami jestem tylko na 2 tsach bo gram czasami w csa czy inne gierki z imperialami :D
Mając 3 miasta i nie wchodząc na grę trudno ich nie stracić. Nie było mnie na grze to sobie wzięli i tyle. :)
Ciebie na bylis nikt grającego nie widział chyba, czasu nie miałeś czy co hmm. Ale na pisanie epopei o Exu i o tym jak bardzo chcesz ssać mularda bo tata nie daje kieszonkowego :p
Pralnia ponoć gra na botach, a Kronika na multi jak tak. Mistrzu dostał koronki na dyme na swoje 2 konta. Jedno sobie tylko wisiało i czekało na koronki, ahh ta uczciwość :rolleyes:
 

DeletedUser31663

Guest
Człowiek by się piwka napił i w grepo pograł ale nieee trzeba jutro do tyrki na tego złodzieja robic
 

DeletedUser31697

Guest
a co ty myslisz ze wpakowanie wam kolona to cos trudnego ? poprostu nie pakujemy bo nie mozemy utrzymac walka z wiatrakami jak macie koalicje z 5 sojuszy a my gramy sami ot co.Siedzialem u twoich kolegow z suszarni ale co z tego jak musialem cofac bo i tak by dlugo nie ustal.Kliny tez wam nie powychodzily chociaz czasami jestescie bogami synchro ...
 

DeletedUser31697

Guest
Nie mamy.Gdyby kronika nam pomagala swoim deffem to nawet bym sie nie zastanawial czy wam wstawiac kolona ...Narazie to wyglada zeby minimalizowac straty i bronic sie jak najdluzej o ile to jest mozliwe
 

DeletedUser27799

Guest
Kronika nie ma deffa bo na stałki wysyła :D cała wyspa w biremach jest :D
 
Do góry