Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser17617

Guest
Nie widze zadnej roznicy, jedno i to samo.
In plus, tam nie ma morale, ale oni potrafia sie dogadac i wymoc to na firmie, a tutaj tylko brzeczenie i wszyscy graja na podobno niechcianych ustawieniach.
 

DeletedUser27799

Guest
Ciekawi mnie kiedy 1/2 Kroniki zostanie poinformowana że nie będą w głównym sojuszu który będzie walczył o dominacje, tylko mają sobie iść każdy w swoją stronę :D Liczy się 50 graczy, przez cały czas do dominacji wykorzystywali mniejszych graczy a teraz powiedzą im papa :D
 

DeletedUser31843

Guest
ja już od dawna o tym wiem,
więc te prowokacje na poziomie Turka nic Ci nie dadzą
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser27799

Guest
Także kolego serrit sam widzisz że ewidentnie nie będzie już dla Ciebie miejsca :/ No nie da rady upchać więcej :/
Nie ciągnie mnie do sojuszu słupów :D

Tak wygląda front graczy wielkiej kroniki:

65051130813624259558.png
89531120536169392343.png

58649823593594949714.png

62853404857339864019.png
To jest kurcze dramat, i tak na każdej wyspie ... a więcej ich kropek masakra... już MDG się mniej bunkrowało...
 

DeletedUser24372

Guest
Widzisz dzieciak a nie chciałeś na nowym grać jak Ci mówiłem... a tu masz lepsze bunkry niż na nowym podboju na buntach ;) Tylko tam jak to rozbijesz to wioska Twoja a tu daleko do sukcesu ; jeszcze ;)
 

DeletedUser23012

Guest
Cóż równie dobrze można powiedzieć że wielka pralnia wbija tylko kolony dzięki moralowcom, ale na co to komu :) Zresztą każdy gra jak chce, ja nie widzę problemu bo sam nie raz jak mam mało czasu na grę to sobie wstawię paczkę birem czy dwie na wszelki wypadek i to znaczy że ja czy inna osoba która tak robi jesteśmy noobami? Skoro tak to pozostaje mi pogratulować tak twierdzącej osobie że dalej chodzi do szkoły albo ma taką super pracę że ma czas siedzieć na telefonie non stop i przychodzić jak się wyśpi a nie na godzinę ustaloną. Tak samo robią pewnie wasi gracze , tak samo robiło MDG i tak samo robią osoby u nas, po co takie gadanie o niczym - turka nie ma to chyba próbujesz zostać nową supergwiazdą FO bo innego rozsądnego powodu nie dostrzegam.
 
Wielka kronika też wbija na moralach i każdy żyje, pomijając fakt grania na 3 sojusze, gdzie zarzucali koalicji grę na kilka, a miasta były podobne. Tak jak mówisz, to tylko gra i każdy gra jak chce, a hipokryzji wczesniej było sporo
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Nie ciągnie mnie do sojuszu słupów :D

Tak wygląda front graczy wielkiej kroniki:

65051130813624259558.png
89531120536169392343.png

58649823593594949714.png

62853404857339864019.png
To jest kurcze dramat, i tak na każdej wyspie ... a więcej ich kropek masakra... już MDG się mniej bunkrowało...

Kolego serrit za długo już byłeś pod wpływem turka i powoli przejmujesz jego nawyki ,brawo
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif


jeżeli mamy podyskutować o walce to może napiszę ci parę słów jak wygląda to z naszej perspektywy ,jeżeli będziesz chciał to może do ciebie coś dotrze ,a mianowicie:
Dopóki turek nie urzekł was swoim czarem i nie namówił na osobistą Vendettę z kronika aby była i waszym jedynym i największym wrogiem to graliśmy bez żadnych paktów na czterech kierunkach i rzeczywiście jedni byli ciśnięci bardziej inni mniej ale na każdy kierunek udali się najlepsi fajterzy i tam mieli organizować swoje fronty .Z pralnią nie mieliśmy prawie styku więc nawet nie byliście brani pod uwagę jako główny przeciwnik ,raczej dochodziło do indywidualnych zaczepek.Jednak gdy turek wymiękł i nie dawał już rady szukał popleczników którzy uratują mu tyłek i pozwolą zachować twarz z jego bunczuczne wypowiedzi jakie tu serwował .Udało mu sie was omamić i namówić do utworzenia wielkiej koalicji przeciwko kronice.Prawda jest taka ze jak nagle rzuciliście sie z pólnocy na nas to udało wam się na moralach przejąć kilka miast ,ale tylko do czasu bo część naszej topki przenosi się juz na wasz front i jak to się zakończy wtedy porozmawiamy o słupach ,bo jak na razie to przejmowaliście tylko wiochy tych mniej aktywnych i w większości na moralach. Oczywiście że część sojuszy nie chciała się kłaniać turkowi i skierowali się do nas z propozycją wspólnej walki przeciwko waszej koalicji,więc musieli byśmy być totalnymi draniami i samolubami widzac wasze poczynania prać wszystkich mniejszych w koło i czekać kiedy łaskawie ukorzą sie przed wami proszac o ochronę.Dużym plusem jest to że my szanujemy tych z którymi się dogadamy nawet jak nie ma z tego wielkich korzyści a nie tak jak napisał turek że oni mu sa do niczego niepotrzebni i blokują tylko rozwój,teraz widać jak zablokowali jego rozwój nękając atakami z drugiej strony i doprowadzając między innymi do upadku wielkiego MDG.
Tak ze zwrócę ci uwagę na twoje snobistyczne wypowiedzi na temat murków i deffa ,my nigdy nie pisaliśmy że tego nie wolno stosować tylko że tego nie stosujemy bo z oczywistych względów nie ma sensu ,ale gdy wy sprowadzacie moralowców na front i latacie po nocach to każdy rozsądny strateg podejmie odpowiednie kroki aby wam ukrócić ten proceder i właśnie chwilowe murki i deff mają to na celu jak również dać czas żeby ściągnąć w wasze strony najaktywniejsze osoby od nas .
Więc proszę cię skup się na grze bo lepiej ci to wychodzi a nie zastępuj turka z jego mądrościami na fo .
 
"Dużym plusem jest to że my szanujemy tych z którymi się dogadamy nawet jak nie ma z tego wielkich korzyści a nie tak jak napisał turek że oni mu sa do niczego niepotrzebni i blokują tylko rozwój,teraz widać jak zablokowali jego rozwój nękając atakami z drugiej strony i doprowadzając między innymi do upadku wielkiego MDG."

Kocham takie bajki, "nie wiem, ale się wypowiem"
smiley_emoticons_lol.gif
 
to ze sie rozpadło MDG ma wiele przyczyn ale jedna z nich jest na pewno również presja z różnych stron która doprowadza do kłótni ,spin,itp to wszystko tworzy łańcuszek do tego ze sojusze się rozpadają lub staja się bardziej prężne .
Jeżeli czytasz jakiś tekst to uruchom trochę wyobraźnie bo ciężko wszystko dokładnie opisać w "dwóch słowach"
 

DeletedUser14913

Guest
Tak szanujecie swoich sojuszników, że pakt z tip-top'ami trwał ile? Tydzień?
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser27799

Guest
Tak ze zwrócę ci uwagę na twoje snobistyczne wypowiedzi na temat murków i deffa ,my nigdy nie pisaliśmy że tego nie wolno stosować tylko że tego nie stosujemy bo z oczywistych względów nie ma sensu ,ale gdy wy sprowadzacie moralowców na front i latacie po nocach to każdy rozsądny strateg podejmie odpowiednie kroki aby wam ukrócić ten proceder i właśnie chwilowe murki i deff mają to na celu jak również dać czas żeby ściągnąć w wasze strony najaktywniejsze osoby od nas .
Więc proszę cię skup się na grze bo lepiej ci to wychodzi a nie zastępuj turka z jego mądrościami na fo .

Sami tutaj moralowców sprowadzacie, a że są nieudolni jak ich założyciel to jest problem, ściągniecie najaktywniejszych em tego Exa ? który daje sobie ognie i offa zbijać ? :p Czy tych mistrzów bunkra, edgard i Sir przyszli zrobili bunkier i jakby nie patrzeć na mapę to nikt by nie zauważył że ktoś inny miasta przejął bo te słupy się nie ruszają :D

Taktyka Kroniki jest taka na Pralnie, odpalamy urlopy kto ma, a ten kto nie ma niech się bunkruje żeby nas nie bili i może wytrzymamy :DD

"Taktyka na mecz jest taka podajcie piłkę na stronę przeciwnika niech oni się martwią"

I jak tu nie mieć beki z wielkiej Kroniki która nic nie robi ? :p zlała słupów dookoła stanął ktoś aktywniejszy przed nimi, to wojtas do swoich, " Eii chopy, [USUNIĘTO - wulgaryzm] i bunkrujemy" :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry