Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser24262

Guest
Graczy na front wam brakuje że styki we łbach się palą bo to nie tylko Tobie , exu z tymi śmiesznymi masami czy żanżenua , inni płaczą " jak to 3 wsparcia w sekunde ???!!! niemożliwe boty jak ..."
 

DeletedUser23012

Guest
No chyba właśnie masz problem z tym co sam napisałeś , piszesz do nas, wiesz co to jest dialog ? to jest właśnie to co prowadzimy , coś Ci chyba zgrzało kopułe
Haha, jedyną osobą która tutaj się grzeje to jesteś Ty właśnie, weź sobie też drina zrób i wyluzuj, jest weekend trzeba wyluzować a nie się napinać bez sensu
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Graczy na front wam brakuje że styki we łbach się palą bo to nie tylko Tobie , exu z tymi śmiesznymi masami czy żanżenua , inni płaczą " jak to 3 wsparcia w sekunde ???!!! niemożliwe boty jak ..."

Nikt tutaj nie płacze, natomiast wiem jedno, że nie cwaniakował byś tutaj jakby nie było morali..
 
Haha, jedyną osobą która tutaj się grzeje to jesteś Ty właśnie, weź sobie też drina zrób i wyluzuj, jest weekend trzeba wyluzować a nie się napinać bez sensu
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Napina się, bo musi wykorzystać morale żeby w końcu odegrać się za stare serwery gdzie został rozebrany na froncie i nie trzeba było do tego wykorzystywać morali :D
 

DeletedUser23012

Guest
Cóż, nie znam jego przeszłości, ale widać od razu jakie musi mieć smutne życie żeby się na forum napinać jakby nie było nic lepszego do roboty, ja to się zastanawiam czy dziś będzie cieplej bo muszę umyć auto od tej soli drogowej co ją tonami sypią - to jest dopiero problem!
 

DeletedUser24262

Guest
Nikt nie płacze a pokazać Ci wiadomości od waszych graczy ? Cwaniakuje , a to ty co świat piszesz że wiochy nie straciłeś jeszcze , dziwne jak wszystkie światy z kroniką grałeś w centrum 20 wysp od frontu teraz przyszedłeś i piszesz o zmianie podejścia do gry
smiley_emoticons_lol.gif
bo nagle wiochy tracisz , a ty dalej co forum będziesz pisał jak to na akcjum CameAme zrobił cofke 30 min po kolonie , chciałbym widzieć na których to światach zostałem rozebrany i przez kogo , Karwallo mówisz o moim życiu a ty siedzisz w paincie i rysujesz historyjki o nic nieznaczących pikselach na ekranie
smiley_emoticons_panik4.gif
,smutno nie jest na tsie cały czas jest wesoło
 

DeletedUser23012

Guest
Nikt nie płacze a pokazać Ci wiadomości od waszych graczy ? Cwaniakuje , a to ty co świat piszesz że wiochy nie straciłeś jeszcze , dziwne jak wszystkie światy z kroniką grałeś w centrum 20 wysp od frontu teraz przyszedłeś i piszesz o zmianie podejścia do gry
smiley_emoticons_lol.gif
bo nagle wiochy tracisz , a ty dalej co forum będziesz pisał jak to na akcjum CameAme zrobił cofke 30 min po kolonie , chciałbym widzieć na których to światach zostałem rozebrany i przez kogo , Karwallo mówisz o moim życiu a ty siedzisz w paincie i rysujesz historyjki o nic nieznaczących pikselach na ekranie
smiley_emoticons_panik4.gif
,smutno nie jest na tsie cały czas jest wesoło

No żeby nie skłamać to ta robota w paincie zajęła mi max 2 minuty, a satysfakcja jaką doznaję zbierając lajki wynagradzają mi ten zmarnowany czas który przepadł bezpowrotnie
smiley_emoticons_biggrin.gif
A poza tym widzę że Ty dalej nie rozumiesz co ludzie piszą, ja straciłem 2 minuty na przeróbkę a ty połowę dnia na płakanie na FO, chyba nie ma co tu porównywać nieprawdaż ? :D Zresztą ta nasza rozmowa nic nie wnosi do sytuacji na katanii, także jestem rad iż zaszczyciłeś mnie rozmową , miłego wieczoru życzę
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Nikt nie płacze a pokazać Ci wiadomości od waszych graczy ? Cwaniakuje , a to ty co świat piszesz że wiochy nie straciłeś jeszcze , dziwne jak wszystkie światy z kroniką grałeś w centrum 20 wysp od frontu teraz przyszedłeś i piszesz o zmianie podejścia do gry
smiley_emoticons_lol.gif
bo nagle wiochy tracisz , a ty dalej co forum będziesz pisał jak to na akcjum CameAme zrobił cofke 30 min po kolonie , chciałbym widzieć na których to światach zostałem rozebrany i przez kogo , Karwallo mówisz o moim życiu a ty siedzisz w paincie i rysujesz historyjki o nic nieznaczących pikselach na ekranie
smiley_emoticons_panik4.gif
,smutno nie jest na tsie cały czas jest wesoło

słabe masz info bo zawsze grałem na froncie, nawet będąc w Kronice, ostatni świat gdzie w niej grałem to Oropos gdzie przeniosłem się na 1 linie frontu z Łowcami ;) ale napinaj się dalej :D:D:D:Da to że tutaj straciłem w sumie 3 wioski w tym 2 pod nieobecność i jedną gdzie nie miałem wojska nic nie zmieni bo bez morali byś tego nie utrzymał a jakbym miał wojsko to zanurkował byś jak kolega
 

DeletedUser24262

Guest
Karwallo straciłeś na tym FO tyle samo czasu co ja bo odpowiadasz cały czas na to co napisze , adasko śmieszne są twoje argumenty bo sam na akcjum podmieniałeś klocki na moralowe i tak się tym szczyciłeś że ściany w pokoju były białe i pisz dalej jak to zmieniasz podejście do gry i możesz sobie wiochy tracić i tak każdy wie że Cie szlak trafia bo CameAme co robi cofke 30 min po kolonie zabrał Ci wioche i tak samo bez waszego złocenia byście nie odbili okupek więc keep talking , jest złoto są morale trzeba było nie grać, info o morale na świecie było wcześniej niż serwer wystartował więc otrzyj smarki z gęby i gramy dalej , my się pośmiejemy z was wy się popuszycie na forum
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser24262

Guest
I jakby tak nie było to byście nie tracili ok. 50 paczek mitów na 37-50 % morale
 
Karwallo straciłeś na tym FO tyle samo czasu co ja bo odpowiadasz cały czas na to co napisze , adasko śmieszne są twoje argumenty bo sam na akcjum podmieniałeś klocki na moralowe i tak się tym szczyciłeś że ściany w pokoju były białe i pisz dalej jak to zmieniasz podejście do gry i możesz sobie wiochy tracić i tak każdy wie że Cie szlak trafia bo CameAme co robi cofke 30 min po kolonie zabrał Ci wioche i tak samo bez waszego złocenia byście nie odbili okupek więc keep talking , jest złoto są morale trzeba było nie grać, info o morale na świecie było wcześniej niż serwer wystartował więc otrzyj smarki z gęby i gramy dalej , my się pośmiejemy z was wy się popuszycie na forum
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif

No ile tych kolonów podmieniłem? Bo z tego co pamiętam to tylko jednego i to u Furii a nie u was, wszystkich waszych frontowych graczy przejmowałem ja lub Anka która ze mną była na froncie, a my moralowcami nie byliśmy

Białe ściany to może są u ciebie bo wystarczy popatrzeć jak się podniecasz tymi kolonami które wbijasz.

Wioski które tutaj straciłem były nie do obrony bo, po pierwsze nie było w nich woja na klina, po drugie nie były obstawione także nie wiem czym się szczycisz bo dla mnie takie miasto to poziom podbicia szaraka, zapraszam na inne miasta, we wszystkich mam wojo zobaczymy jak ci pójdzie:) chociaż tobie nie ma co iść bo tylko kolony puszczasz a inni robią wszystko za ciebie ale i tak zapraszam
 

DeletedUser31663

Guest
CameAme wbij im kolejnego kolona na ogarnięcie bo już czytać ich nie mogę
 
Do góry