Sytuacja na świecie Katania

Jakoś tymi 70 birkami nie dałeś rady klina zrobić a tylko 22 ognie leciało z klockiem

To nie były moje, miasto było puste

masz żeby nie było że wymyślam

ruchy.jpg
 

DeletedUser24262

Guest
Aha to na tej drugiej wyspie dałeś rade zrobić klina sam a tutaj nie bo woja nie zdążyłeś zrobić ? a one nie były przejęte w tym samym czasie?
 
Aha to na tej drugiej wyspie dałeś rade zrobić klina sam a tutaj nie bo woja nie zdążyłeś zrobić ? a one nie były przejęte w tym samym czasie?

Przejąłem 13 wiosek, nie we wszystkich zrobiłem wojo. Poza tym napisałem dużo wcześniej jak wskazałeś ilość birem że nie wszystkie były moje, był mój klin + klin kogoś innego.
 
Ostatnia edycja:
co do drugiej wioski to dostałem nawet pytanie
01.12.18 o godzinie 20:55
jak ty to wyliczyles zeby te birki w idealnie w ten czas weszly?

nie wiem co ci da czas, przecież najpierw było 70 birem a potem były szerki co zresztą chyba wszystko ubil złoty
ruchy2.jpg
 

DeletedUser11474

Guest
czytam ten chlam ,kradnac laski w miedzyczasie i szczerze mowiac nie kumam za bardzo Came czemu uzyles liczby pojedynczej mówiąc ze sam zabrales wioche Adaskowi? dograles sam ataki i wsparcia?Mysle ze raczej wyslales tylko kolona a gracze z Pralni zrobili reszte ...Czyli to sukces calej Pralni a nie Twoj wlasny ...Napewno nie zmienia to tez faktu ze od dlugiego czasu nikt nie zabral Adaskowi wiochy wiec gratki dla Pralni za udana akcje ...
 

DeletedUser31663

Guest
czytam ten chlam ,kradnac laski w miedzyczasie i szczerze mowiac nie kumam za bardzo Came czemu uzyles liczby pojedynczej mówiąc ze sam zabrales wioche Adaskowi? dograles sam ataki i wsparcia?Mysle ze raczej wyslales tylko kolona a gracze z Pralni zrobili reszte ...Czyli to sukces calej Pralni a nie Twoj wlasny ...Napewno nie zmienia to tez faktu ze od dlugiego czasu nikt nie zabral Adaskowi wiochy wiec gratki dla Pralni za udana akcje ...

Mistrzu ja czekam na kolejne lekcje są bardzo przydatne :D teraz wykupuje pakiet na nauke planera :D
 

DeletedUser15394

Guest
Bez morali to juz by świat sie kończył pewnie taka przewaga by była
 
czytam ten chlam ,kradnac laski w miedzyczasie i szczerze mowiac nie kumam za bardzo Came czemu uzyles liczby pojedynczej mówiąc ze sam zabrales wioche Adaskowi? dograles sam ataki i wsparcia?Mysle ze raczej wyslales tylko kolona a gracze z Pralni zrobili reszte ...Czyli to sukces calej Pralni a nie Twoj wlasny ...Napewno nie zmienia to tez faktu ze od dlugiego czasu nikt nie zabral Adaskowi wiochy wiec gratki dla Pralni za udana akcje ...

Te miasto było praktycznie puste:p Jakby tam nie wbili to byłby wstyd.
 

DeletedUser24262

Guest
Ale w statach jest tylko 1 gracz więc ten kto wstawił kolona zabrał tą wioche i nie napisałem SAM tylko że ja zabrałem a kto się przyczynił to inna sprawa , każdy dobrze wie że na naleśnika nie ma mocnego i nawet złoty ruszył dupe , ja tylko dałem kolona na ognie co dla niektórych już jest wyczynem nie Tomek?
 
W statach za dużo info nie ma.. tak samo jak tego że jak się przenosiłem to oddałem miasta pralni, są oznaczone jako stracone
 

DeletedUser11474

Guest
Ale w statach jest tylko 1 gracz więc ten kto wstawił kolona zabrał tą wioche i nie napisałem SAM tylko że ja zabrałem a kto się przyczynił to inna sprawa , każdy dobrze wie że na naleśnika nie ma mocnego i nawet złoty ruszył dupe , ja tylko dałem kolona na ognie co dla niektórych już jest wyczynem nie Tomek?

prawda
 

DeletedUser11474

Guest
jak vari ostatnim czasem nakladal to zloty po 30 minutach poszedl spac ...;)
 
jak vari ostatnim czasem nakladal to zloty po 30 minutach poszedl spac ...;)

widzisz ile niespodzianek? to jedyny świat gdzie jakieś wioski straciłem (już nie ważne czy on czy off), zloty śpi a ty nie grasz w pralni i nie ma fejków od wiadomo kogo :) jedyne niezmienne były szaraki króla gdzie potem wracał na innym nicku
 

DeletedUser11474

Guest
kazdy kiedys straci wiochy z roznych pewnie powodow ...wg mnie niema za bardzo nad tym sie co roztaczac, taka gra ...stracona wiocha o niczym nie swiadczy chociaz milo zabrac ja komus kto malo ich w sumie stracil przez kilka lat gry i to jeszcze na zywca .Jak dla mnie Pralnia robi najfajniesze w sumie akcje na serwerze ,pozabierala sporo wioch naprawde dobrym graczom a to o czyms swiadczy ...mam tylko nadzieje ze gracze z kroniki zmobilizuja sie i tez pokaza fajna gre i na forum bedzie mozna poczytac o ich sukcesach
 
kazdy kiedys straci wiochy z roznych pewnie powodow ...wg mnie niema za bardzo nad tym sie co roztaczac, taka gra ...stracona wiocha o niczym nie swiadczy chociaz milo zabrac ja komus kto malo ich w sumie stracil przez kilka lat gry i to jeszcze na zywca .Jak dla mnie Pralnia robi najfajniesze w sumie akcje na serwerze ,pozabierala sporo wioch naprawde dobrym graczom a to o czyms swiadczy ...mam tylko nadzieje ze gracze z kroniki zmobilizuja sie i tez pokaza fajna gre i na forum bedzie mozna poczytac o ich sukcesach

poczytaj co złoty pisał jak mu miasta przejmowali (kilka stron wcześniej), nie chce się powtarzać ale mnie do tego zmuszasz :p podbicie miasta nawet na żywca gdzie nie masz woja na obronę bo jest puste jest dziecinnie łatwe i o niczym nie świadczy... w takiej sytuacji mogłem się wgl nie logować do gry i wyszło by na to samo ;) druga sprawa to morale, ten kolon nie stałby nawet 10 minut gdyby nie morale po 3 czy robią najfajniejsze akcje ? tutaj się nie wypowiem, bo zrobili 2 na mnie, jedna wyszła bo nie miałem czym się bronić, druga im nie wyszła bo miałem biremy w dodatku jedna osoba też dorzuciła biremy na klina
 

DeletedUser27799

Guest
Powiem Ci słupie tak, akcja była na szybko klocka nawet nie było nałożonego na ognie bo Pomidor nie miał czasu celować bo zapijał mordę :D wystarczył by klocek na ognie i byś już nie chwalił jak pięknie Usiek obronił Ci miasto noobie :) -
 
Do góry