Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser15394

Guest
No wiecej musi być ale może blisko byłem bo nigdy nie widziałem chyba 900+ zbitych birem
 
fakt jak by wziąć pod uwagę szczęście 30 i jeszcze bonus do ogni który się wygrywa w eventach to można by było zbić dużo więcej birem
 
48374723_589226481519517_5167371700387446784_n.jpg
 
ciekaw jestem kiedy ta wartość dominacji zacznie spadać. To powinno być od razu 20% , a nie 40%.
Po za tym na świecie wcale walka się nie liczy , jest jeszcze gorzej niż z cudakami , wystarczy festyny klepać i zakładać paliki i świat zostanie wydłużony jeszcze bardziej.
 
Wesołych świąt moi drodzy!
Niedługo czas pokoju, więc jest okazja do wypoczynku od grepo ;)
No i pamiętajcie, prezenty dla przeciwników mozna dać po okresie pokoju, czytaj: kolony do czerwonych :p
W imieniu spiskowcow, John
 

DeletedUser15394

Guest
Liczebnie nie ma co porównywać ale co do aktywności to ostatnio mamy przewage ;p do tego chyba 80% koalicji klepie deffa
 

DeletedUser27799

Guest
Szkoda że tak dobry sojusz jak Kronika 2/3 swoich klocków potrafi wbijać tylko w nocy jak ktoś śpi, sprawdzając pierwsze czy zareaguje dana osoba, a w dzień nie odważa się akcji zrobić....
i oczywiście każdy moralowy a nas się czepiali :D
Szkoda bo z fajnej walki zrobiliście fejki, i tylko kolony nocne, żadnej fajnej akcji, tylko Sir widzę że robi akcje w dzień.
 

DeletedUser15394

Guest
O czym ty mówisz? Przecież pierwsi zaczeliście moralowcami grać - trollowac ci sie zachciało ? fajnej walki? mówisz chyba do czasu jak imperial jeszcze istniało i mieli deffa przy was dużo
 
kolejna nocka , pewnie znowu fejki kroniki lecą :) brawo
tak wygrywa kronika każdy świat :) a miałem inne zdanie wcześniej
miał być świat na wysokim poziomie , a jest kompletne dno
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser29689

Guest
Kumple easy wróciłem, Każdy musi sprawdzić czy Mistrzunio wrócił że atakujecie i cofacie :33?
 

DeletedUser18469

Guest
o co wam wszyskim chodzi z tymi kolonami w nocy ??jakos nigdzie nie ma napisane ze to zabronione w tej grze :)to tak jak by ktos pracujący na noc miał pretensje ze wtawia mu sie kolona w dzień bo on śpi czyli ma noc za dnia :):cool:
 
o co wam wszyskim chodzi z tymi kolonami w nocy ??jakos nigdzie nie ma napisane ze to zabronione w tej grze :)to tak jak by ktos pracujący na noc miał pretensje ze wtawia mu sie kolona w dzień bo on śpi czyli ma noc za dnia :):cool:
Wytlumacze tobie, po prostu osoby ktore codziennie są budzone w nocy w pewnym momencie nie wytrzymują presji.
[ciach-Sapcio]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry