Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser15394

Guest
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser29381

Guest
o co wam wszyskim chodzi z tymi kolonami w nocy ??jakos nigdzie nie ma napisane ze to zabronione w tej grze :)to tak jak by ktos pracujący na noc miał pretensje ze wtawia mu sie kolona w dzień bo on śpi czyli ma noc za dnia :):cool:

Jest 4:30. Gdyby nie Czas Pokoju, mógłbym wysłać kolona do kogokolwiek. Jedni zalogowaliby się na grę rano, żeby stwierdzić, że już tego nie odbiją, inni zostaliby obudzeni przez telefon/tablet i spędziliby godzinę/dwie ratując sytuację.

Idealne niemal rozwiązanie, ale kolejnej nocy ktoś użyje go wobec mnie. A może od rana mam bardzo trudny dzień w pracy, albo chorego dzieciaka?
 

DeletedUser11474

Guest
Jest 4:30. Gdyby nie Czas Pokoju, mógłbym wysłać kolona do kogokolwiek. Jedni zalogowaliby się na grę rano, żeby stwierdzić, że już tego nie odbiją, inni zostaliby obudzeni przez telefon/tablet i spędziliby godzinę/dwie ratując sytuację.

Idealne niemal rozwiązanie, ale kolejnej nocy ktoś użyje go wobec mnie. A może od rana mam bardzo trudny dzień w pracy, albo chorego dzieciaka?

to nie graj...sa rzeczy wazne i wazniejsze ....
 

DeletedUser29381

Guest
to nie graj...sa rzeczy wazne i wazniejsze ....
Pewnie. Ostatecznie to jest rozwiązanie.

Ale można też dogadać się i nie utrudniać sobie życia niepotrzebnie.
Przykładowo, na tym świecie 2 sojusze dogadały się kiedyś, żeby nie używać gradu.
Dość powszechnie unika się czarów burzących dowolny budynek w mieście, ale już
nie czarów na rozbicie muru. Podobnie z setkami fejków itd.
 

DeletedUser18469

Guest
no bo sie nie dzieje :)pierwszy raz gram na starym systemie od ponad dwóch miesiecy maskara swiat:(pod wzgledem bez mózgów jakich tu spotkałem po za dufanych w sobie szefów sojuszy tu gra kazdy z kazdym przeciw kazdemu widze ze sojusz x pomaga sojuszowi y po czym sojusz x za godzine pomaga podbijac miasta sojuszu y :)świadczy to tylko o sojuszach tutaj dyscyplinie zgraniu i prowadzeniu :)patologia
 
Do góry