Sytuacja na świecie Katania

Tej chwili jonaldinio to chyba do każdego soja pisze i błaga deffa :)
Johnaldinio, szanuj imię Pana
Poza tym patrz realnie, "walczymy" z Topka, czyli imperium i kronika, te dwa sojusze maja ponad 30% świata nie licząc skalek, tak więc no cóż... Wszelkie chwyty dozwolone, a zdobycie miasta cieszy. Mimo to nie skacze po Fo i się nie wywyzszam, więc waruj.

Rozumiem że jest Ci przykro bo do Ciebie nie pisał
rotfl.gif
Pisałem, szukałem kogoś z jajami, wyszło jak wyszło :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
Sytuacja na swiecie Katania ...Inno po raz kolejny zakpilo z graczy ...dominacja miala spadac co dwa tygodnie a raptem okazuje sie ze co dwa tygodnie przybywa szarakow a dominacja dalej stoi na tych magicznych 40 procentach ...
Weszlo na ten swiat sporo dobrych graczy z nadzieja ze pograja,porywalizuja z innymi graczami a okazalo sie ze dominacja w wykonaniu INNo to jak brazylijska telenowela pod tytulem klepnij festyn ktora moze moze trwac nawet 2 lata ...;)))) wiec gracze odchodza ,walki ustaja a gra sprowadza sie tylko do klepania festynow i przejmowania konczacych graczy
Patrzac na zmiany zachodzace na grepo przez ostatnich kilka lat wniosek nasuwa sie jeden ...czas poszukac innej gry gdzie zasady sa ustalone i przede wszystkim niezmieniane w trakcie rozrywki ...
 

DeletedUser29381

Guest
Tak. Pamiętam któryś z dawnych światów, gdzie dawno po zakończeniu cudów ludzie jeszcze aktywnie grali, bawili się, czekając na to, aż liczba graczy spadnie do bodaj 300.

Ale takiej sytuacji jak tutaj, że ... brakuje slotów na wewnętrzne przejęcia jeszcze nie widziałem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29359

Guest
smiley_emoticons_winken4.gif
ja z chęcią pooddaje moje skałki jak nie macie co już podbijać :)
 

DeletedUser32013

Guest
Chciałbym pogratulować paru sojuszom które nie potrafią odbić miasta sojuszowi w którym jest 9 członków
smiley_emoticons_lol.gif

Mowa tu o sojuszach takich jak: Pralnia, Spisek prochowy 1 i 2 oraz grupa przyjaciół klocek stał cały dzień a i tak nie odbili go, pokazuje to tylko jak bardzo silne są te 4 sojki
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser11474

Guest
Chciałbym pogratulować paru sojuszom które nie potrafią odbić miasta sojuszowi w którym jest 9 członków
smiley_emoticons_lol.gif

Mowa tu o sojuszach takich jak: Pralnia, Spisek prochowy 1 i 2 oraz grupa przyjaciół klocek stał cały dzień a i tak nie odbili go, pokazuje to tylko jak bardzo silne są te 4 sojki
smiley_emoticons_bravo2.gif
pewnie nikomu sie nie chcialo ;)
 

DeletedUser30242

Guest
I jak zmienia się coś ? Jak ta cała dominacja wyglada , jakie są różnice % między topowymi sojuszami w walce o dominację ?
% zaczęły w końcu spadać ?
 

DeletedUser11944

Guest
19tego?
Nowym progiem ~31,5%?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Dziękuję wszystkim walczącym
smiley_emoticons_panik4.gif


Sojusz Crónica de los mosquitos z powodzeniem osiągnął dominację na świecie! Posiadając 29.6% na wyspach dominacyjnych, twój sojusz utrzymał kontrolę podczas etapu ostatecznej walki i został zwycięzcą dominacji. Na świecie zapanował pokój pod waszym przywództwem.
 
Nareszcie spokój
smiley_emoticons_drunk.gif

Podziękowania dla sojuszników za przyjemną grę, która jak zawsze nie mogła obejść się bez różnych sensacji, no ale chyba taki nasz urok żeby zbytnio nudą nie powiewało
smiley_emoticons_biggrin.gif

Przeciwnikom też dzięki że byli.
I do zobaczenia gdzieś, kiedyś, może... ale lepiej nie, a przynajmniej nie zbyt szybko
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Misja wykonana
 
Jak miło mieć pierwszą wygraną na koncie ^^ Dziękuje wszystkim z tego świata za grę, była całkiem przyjemna. Aven ~ Nayge ^^
 
Do góry