Sytuacja na świecie Knossos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Kto jak kto ,ale kafel się nie ukrywa z nickiem ,bo się boi . Zmienia bo lubi .
Może byś ujawnił wreszcie ten swój login na Knososie kafel , bo kilkoro ludzi ciekawych :)

OsZczepCS jeszcze 3 max 4 dni, chce komus niespodzianke do porannej kawy zrobic a do slota troche mi brakuje i woja doklepac musze. Nie mam cos ochoty bunkra rozwalac a zapewne na taki bym trafil hihi Najlepsze to jest to ze nie znam goscia i nic mi nie zrobil ale mam ochote wpakowac mu kolonika hihi Cos na starosc mi sie tak porobilo:rolleyes:
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Czekamy z niecierpliwością...
jestem ciekawy w którym sojuszu się ukrywasz =}
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Hah Andrzej nie daj się i nie zdradź - niech się pomęczą :D

A jak tam sytuacja? Kto kogo bije i za co?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Dzisiaj nieznani wtopili we mnie 2k lądu... normalka... straciłbym jeszcze mniej ,ale myślałem ,że jeden z ataków to ognie były ,bo nikt ze zdrowymi zmysłami i skanem, na taki bunkier co tam miałem z lądem by nie leciał =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Dzisiaj nieznani wtopili we mnie 2k lądu... normalka... straciłbym jeszcze mniej ,ale myślałem ,że jeden z ataków to ognie były ,bo nikt ze zdrowymi zmysłami i skanem, na taki bunkier co tam miałem z lądem by nie leciał =}

Pw im potrzebne na nastepne sloty XD
Walą w co popadnie
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

mimo ich szczęścia +13, premium i heroicznej siły , ja zyskałem więcej =}
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Andrzej nie daj się im tak prosic ponieważ to nie kulturalne hehehe

A co do Pw to w okolicy mam sojusz * ZAWODOWCY *i Nowe Przymierze no i muszę powiedziec że czuje się niedopieszczany jak zrobili akcje to na sąsiadkę z wyspy a na mnie to nawet jednego ataku nie chcą wysłac :(
 
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Andrzej nie daj się im tak prosic ponieważ to nie kulturalne hehehe

A co do Pw to w okolicy mam sojusz * ZAWODOWCY *i Nowe Przymierze no i muszę powiedziec że czuje się niedopieszczany jak zrobili akcje to na sąsiadkę z wyspy a na mnie to nawet jednego ataku nie chcą wysłac :(



Szkoda na Ciebie wojska marnować :)
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Andrzej nie daj się im tak prosic ponieważ to nie kulturalne hehehe

A co do Pw to w okolicy mam sojusz * ZAWODOWCY *i Nowe Przymierze no i muszę powiedziec że czuje się niedopieszczany jak zrobili akcje to na sąsiadkę z wyspy a na mnie to nawet jednego ataku nie chcą wysłac :(
a ja niestety czuje się zaszczycony 3 soje mnie atakują i to z topki w tym wy:)
Ale dzięki moim ziomkom daje rade :p
Ps gratuluje zgranej akcji...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pw im potrzebne na nastepne sloty XD
Walą w co popadnie

A czemu na urlop arabku poszłeś?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Hah Andrzej nie daj się i nie zdradź - niech się pomęczą :D

A jak tam sytuacja? Kto kogo bije i za co?

Narazie sie bawie hihi ale musze zaczac wiochy Syriusza przejmowac bo narazie to moje kolony wchodza jak bym szaraki przejmowal a to goscie z "niby" mocnego sojuszu, normalnie zero zabawy hihi ale jeszcze w tym tygodniu mysle ze troche sie zmieni, obym sie tylko nie rozczarowal i nawet do Syriuszowych wiosek bede pakowal kolony jak by wplywaly do mojego portu hihi

Michal a Ty tak nie swiruj z ta kulturka jak juz wiesz hihi A co do Przymierza to nie licz na wiele bo to "firma budowlana" a nie Sojusz zdatny do wojowania hihi
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Oj ,zabrzmiało jak groźba =}
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

ty coobras lepiej swoich wioch pilnuj ,a nie z magistra się naśmiewasz...
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Ja w żaden sposób nie chciałem go obrazić ani osmieszyć ...
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Andrzej no ja wiem i zaraz tu ogłoszę hehehe nie no żarcik.

No niestety nie ma co sie spodziewac szaraki lecą zanim atak dojdzie :( Ale co poradzic na drodze do wroga mam ich ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Andrzej no ja wiem i zaraz tu ogłoszę hehehe nie no żarcik.

No niestety nie ma co sie spodziewac szaraki lecą zanim atak dojdzie :( Ale co poradzic na drodze do wroga mam ich ;p

Niestety takie zycie, trzeba sie troche nameczyc zeby dobrac sie do miodku hihi Tez sie mecze, synchra robie, siedze a ataki i kolony nawet na Obywatelska nie trafia:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Co tu taka cisza dzis... ?!
 
Do góry