Sytuacja na świecie Knossos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Nie podczepiłem się pod pewną Ekipę wymiataczy i z nimi gram trochę do Nich nie pasuje ponieważ ja to słabiak ale jakoś mnie jeszcze nie wywalili.

Toxi gra w Django czyli zbieraniną z Aten.



Spokojnie .... wywalą Cię w niedługim czasie :)
Ja jednak poczekam z pół roku na jakiś świat albo wgl nie zacznę .
Grepolis coraz nudniejsze jest , a czasu tracimy tyle samo -.-
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Może nie wywalą hehehe

Dlatego ja to wolę zakładac sojusz chociaż nie ma Kto mnie wywalic xD
A no nuda trochę i same Urlopy ostatnio ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Jak skończy się ochronka to o nudzie będzie można zapomnieć XD
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

A Symmachię Spartańską już szlag trafił... gorzej niż obstawiałem,myślałem ,że w pierwszy tydzień po ochronce się rozleci
,a tu takie kwiatki =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

dobra chwalicie się kto z kim i na kogo :p

IX LEGION widać już ma 3 bratnie sojusze, a może jeszcze ktoś z nimi... ? : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

IX legion sie rozleci jaki ta masówka z top1
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

IX legion tutaj to rżnięcie na całego z sojuszów juktasu... nazwa i logo (niektórych odłamów) od prawdziwego IX legionu ,a mentalność
to chyba założycielom BoS'u podkradli =} 4 sojusze ,a nawet ochronka nie minęła...

Ooo widzę ,że więcej sławnych nazw sojuszy się pojawiło , ktoś zrobił Legion Ateński =}
zdziwiłbym się ,gdyby był tam choć jeden oryginalny gracz ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

no i juz pierwsze podboje mamy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

MDG zaczyna zabawe widze :p ;) graty malak :D
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

To nie było trudne... większość ludzi ,nawet ci z Yakuzy wsparcia słali... kilka ataków tylko było...
MDG będzie kontynuować zabawę... nie tylko malakhai, ja też zaraz do podboju dobiję ,to się dołączę...
Ranking sojuszy agresorów też się ciekawie zapowiada... 3 sojusze: MDG , Jajecznica i Django pognali i wszystkich w tyle zostawili =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Jajecznica się bawi :) 14 sojusz a drugi w ataku :)

PS. 1 zatopiony kolon czy się się mylę ?
[report]c0359010d50fd177301aed3b30dcfed4[/report]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Graty? :D Za co?
To chyba najbardziej obciachowy sojusz na Grepo. Właściwie to się zastanawiam po co grają, mogli sobie od razu dyplom kupić. :D
Żenada.

po prostu my mamy doswiadczenie i możemy bez problemu byc na 1 miejscu :p
i jeszcze graty za to że to jest osiągnięcie zdobycie jako pierwszy 2 miasta widocznie ty tego nigdy nie zrobiłeś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

po prostu my mamy doswiadczenie i możemy bez problemu byc na 1 miejscu :p

Że co macie? :D Miasto 5,5k w 5 dni to doświadczenie? Na przyspieszaczach chyba. :D

i jeszcze graty za to że to jest osiągnięcie zdobycie jako pierwszy 2 miasta widocznie ty tego nigdy nie zrobiłeś

Pisałem, trzeba było sobie kupić od razu 3 miasta. :D Tatuś nie dał na więcej? :D

Ale, że Yakuza idzie w układ z obciachami, to już koniec świata. Gra w najlepszego złotnika się z tego robi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

mamy doświadczenie widocznie ty tego nie rozumiesz...

Kręcisz w kółko to samo jak bankomat. Macie kasę, tyle, nic więcej.

kto bogatemu zabroni

A kto mi zabroni śmiać się z bogatego, że jest noobem? :D

ty się pochwal miastem :p

Żartujesz? Mam zagrać i dać radochę noobom, którzy potrafią tylko przyspieszać?

Niestety dobre tradycje na Grepo giną, już nie ma tak jak kiedyś kombinowania, myślenia, działania, walki. Teraz rządzą takie obciachy jak wy.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Kręcisz w kółko to samo jak bankomat. Macie kasę, tyle, nic więcej.



A kto mi zabroni śmiać się z bogatego, że jest noobem? :D



Żartujesz? Mam zagrać i dać radochę noobom, którzy potrafią tylko przyspieszać?

Niestety dobre tradycje na Grepo giną, już nie ma tak jak kiedyś kombinowania, myślenia, działania, walki. Teraz rządzą takie obciachy jak wy.

a na jakich światach grałeś no pochwal się co osiągnąłeś i mamy kase bo mamy prace wy dzieci tego nie rozumiecie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos


Chwalić to ja się mogę komuś kto coś potrafi, z takich co sobie kupują miasta mogę się najwyżej śmiać.

Bulba obciachy, miłych zakupów. :D

PS. Prawda to, że u was w soju nie ma działu "kolonizacje" tylko "idziemy do supermarketu po miasto'? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19358

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Ja niestety muszę się zgodzić w jednej kwestii gracz malakhai w tak krótkim czasie zdobyć tyle pkt? heh nierealne nawet gdyby skracał budowę złotem nie jest realne, aby tak szły pkt w górę z dnia na dzień bo nie miałby surek i wszyscy już to zauważyli nie tylko ja czy mój przedmówca, a w tej grze chodzi o to, aby dobrze się bawić, a nie "udawać, że się gra" czy iść na łatwiznę multikontem i innymi dziwnymi "botami" :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Nie przeczę ,że część MDG leci na złocie ale też są to doświadczeni gracze. Nie wiem ,czy któryś z was rozwijałby się tak szybko jak malak
nawet ze złotem... ja osobiście premium nie używam i też sobie radzę. Dlatego dobrze ci radzę Tank-Mania. Jak nie chcesz szybko potracić
swojej reputacji,to się nie wyżywaj na MDG ,że tobie/twojemu sojuszowi/komukolwiek innemu zabrali miasto. Nie używamy także multikont.
W wersji 2.0 istnieje coś takiego jak plądrowanie wiosek co 5 min , mi dzięki temu surki też nie brakuje... do tego nie potrzeba botów... wystarczy odrobina zacięcia.
 
Do góry