Sytuacja na świecie Knossos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19358

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

tekst o botach i multi były pisane ogólnie nie oskarżam nikogo nigdy bez dowodów i też jestem doświadczonym graczem nie na tym świecie zaczęłam grę i wiem co można robić, aby ten proces przyspieszyć jednak i tak nie jest to realne i praktycznie dzień po zdjęciu ochronki bodajże dobrze mówię? pobił miasto czyli miał akademię na co najmniej 28 port na co najmniej 20 i magazyn na co najmniej 20 już nie wspomnę o budowaniu kopalni bo musiał je również mieć dość rozwinięte ze względu na surki
przeliczając wszystko nie jest to realne, ale jest to możliwe do sprawdzenia i może to zrobić support wiec proponuję się tam zgłosić i tyle i będzie po problemie

http://support.innogames.de/login/to/game/grepo/market/pl link do supportu logujecie się nickiem i hasłem z gry jakby ktoś nie wiedział
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Dlatego dobrze ci radzę Tank-Mania.

Nic mi nie radź, nie gram. Nikt mi nic nie wziął, ani mojemu sojowi. Chciałem zagrać, zobaczyłem staty i zwariowałem. 5,5k w 5 dni. Policz sobie stary jaki to musi bycz przyspieszacz i nie pitol o szybkim rozwoju.

Oczywiście to dopuszczalne, tak jak jest dopuszczalne picie z wysuniętym małym palcem. Nikt tego nikomu nie zabroni, ale zawsze to będzie świadczyło o siole i zaściankowatości. Tak jak granie na ostrym złocie świadczy nie o pro tylko o kasie.

Chcą się dowartościować? E'voila, ale nazywajmy rzeczy po imieniu i nie gratulujmy pierwszego zdobytego miasta bo to jest po prostu śmieszne.
Pogratuluj mu portfela, a nie ogarniania. Wtedy sam się do gratulacji przyłączę.

ja osobiście premium nie używam i też sobie radzę.

Jaaaaasne, 3,9k w 6dni. :D
Przeprowadzić dowód, że to niemozliwe? Oczywiście kolega z MDG więc ocena kolegów obiektywna jak najbardziej. :D

Dla jasności. Możesz nawet na to przeznaczyć wszystko co masz, całe oszczędności, nic mi do tego. Tyle, że czy chcesz czy nie będziesz po prostu "złotnikiem". Szybki start, szybkie rozwój na złocie, szybka przewaga na początku to sukces zagwarantowany. Żeby nie powiedzieć, nabyty. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Ech ... jemu się nie udowodni ... 4k w 6 dni bez premium jest jak najbardziej możliwe. Wystarczy mieć doświadczenie jak się rozwijać i
surki pod dostatkiem z wiosek. Osobiście nie wiem czy jest coś naliczające ile złota się kupiło na to konto,lecz jeśli coś takiego istnieje,to gwarantuję ,że u mnie będzie ta liczba równa 0.
Spójrz sobie na tabelę pkt, popatrz ile jest z samej akademii na 28,to szybki świat i w dodatku mogę zdradzić ,że mocno rozwinąłem senat
czyli kolejne punkty,do tego ochłapy z świątyni,jaskini,eko,gospody,targu,magazynu,koszar czy portu i się uzbiera. Zaznaczam także ,że badanie żuraw skraca czas budowy o 10% co powiększa bonus z senatu... może ty nie potrafisz się tak rozwijać ,ale znam kilka osób ,które to umieją i ja jestem jedną z nich. Więc przestań się wyżywać i idź popraw swoje życie,znajdź lepszą pracę itp. a nie czas marnujesz wkurzając niektórych ludzi na forum. Pozdrawiam. Jakub.
ps. proszę już nie karmić trolla
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Ech ... jemu się nie udowodni ... 4k w 6 dni bez premium jest jak najbardziej możliwe. Wystarczy mieć doświadczenie jak się rozwijać i
surki pod dostatkiem z wiosek. Osobiście nie wiem czy jest coś naliczające ile złota się kupiło na to konto,lecz jeśli coś takiego istnieje,to gwarantuję ,że u mnie będzie ta liczba równa 0.
Spójrz sobie na tabelę pkt, popatrz ile jest z samej akademii na 28,to szybki świat i w dodatku mogę zdradzić ,że mocno rozwinąłem senat
czyli kolejne punkty,do tego ochłapy z świątyni,jaskini,eko,gospody,targu,magazynu,koszar czy portu i się uzbiera. Zaznaczam także ,że badanie żuraw skraca czas budowy o 10% co powiększa bonus z senatu... może ty nie potrafisz się tak rozwijać ,ale znam kilka osób ,które to umieją i ja jestem jedną z nich. Więc przestań się wyżywać i idź popraw swoje życie,znajdź lepszą pracę itp. a nie czas marnujesz wkurzając niektórych ludzi na forum. Pozdrawiam. Jakub.
ps. proszę już nie karmić trolla


sorki ze sie wtracę do tej debaty ale powiedz nie grasz na premium i co za tym idzie nie uzywasz zarządcy to z mojego doswiadczenia wynika ze nie odchodzisz wogóle od komputera no to rzeczywiscie pogratulowac zacięcia
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

3 dni darmowego zarządcy z misji się kłania...
później to budynki budują się tyle ,że spokojnie spać mogę,dwa razy owszem musiałem w nocy jakąś rzecz nastawić ,ale po za tym żyje się normalnie =}
Myślę ,że tego nie należy wliczać do używania premium,bo każdy może to mieć...
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

3 dni darmowego zarządcy z misji się kłania...
później to budynki budują się tyle ,że spokojnie spać mogę,dwa razy owszem musiałem w nocy jakąś rzecz nastawić ,ale po za tym żyje się normalnie =}
Myślę ,że tego nie należy wliczać do używania premium,bo każdy może to mieć...

a pladrowanie co 5 minut jak sie ma do tego ? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Ech ... jemu się nie udowodni ... 4k w 6 dni bez premium jest jak najbardziej możliwe. Wystarczy mieć doświadczenie jak się rozwijać i
surki pod dostatkiem z wiosek. Osobiście nie wiem czy jest coś naliczające ile złota się kupiło na to konto,lecz jeśli coś takiego istnieje,to gwarantuję ,że u mnie będzie ta liczba równa 0.
Spójrz sobie na tabelę pkt, popatrz ile jest z samej akademii na 28,to szybki świat i w dodatku mogę zdradzić ,że mocno rozwinąłem senat
czyli kolejne punkty,do tego ochłapy z świątyni,jaskini,eko,gospody,targu,magazynu,koszar czy portu i się uzbiera. Zaznaczam także ,że badanie żuraw skraca czas budowy o 10% co powiększa bonus z senatu... może ty nie potrafisz się tak rozwijać ,ale znam kilka osób ,które to umieją i ja jestem jedną z nich. Więc przestań się wyżywać i idź popraw swoje życie,znajdź lepszą pracę itp. a nie czas marnujesz wkurzając niektórych ludzi na forum. Pozdrawiam. Jakub.
ps. proszę już nie karmić trolla

hahaha weż nie pisz głupot, 4k w ciągu 6 dni bez skracania budynków to mission imposible. moze wam ścieme walił ze zrobił w senacie skrócanie budynków 10% a wy to łykneliscie i powielacie bzdury dalej.
ja od samego poczatku jade pełne kolejki w senacie bez skracania i mam ponad 2k wiec nie pisz o doświadczeniu bo mnie brzuch rozbolał od śmiechu
a misje wszystkie mam wykonane więc tym nie zasłaniaj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

a pladrowanie co 5 minut jak sie ma do tego ? :)

Siedzę dużo ale nie cały czas... plądrując co 5 minut przez godzine nabijam sobie po 6k każdej surki =}
Z bonusem wymuszona lojalność w 2,5h uzupełniam sobie do maksa magazyny ...
Dla twojej wiadomości działam na zasadzie,nastawiam coś,ściągam surkę z wiosek i idę robić coś innego a po kilkunastu minutach na moment wracam... A roboty nie brakuje,bo na działce siedzę i dbać o nią muszę =}
Mam nadzieję ,że odpowiedziałem na twoje pytanie.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Siedzę dużo ale nie cały czas... plądrując co 5 minut przez godzine nabijam sobie po 6k każdej surki =}
Z bonusem wymuszona lojalność w 2,5h uzupełniam sobie do maksa magazyny ...
Dla twojej wiadomości działam na zasadzie,nastawiam coś,ściągam surkę z wiosek i idę robić coś innego a po kilkunastu minutach na moment wracam... A roboty nie brakuje,bo na działce siedzę i dbać o nią muszę =}
Mam nadzieję ,że odpowiedziałem na twoje pytanie.

żeby była jasnosc ja tam nie mam pretensji ze ktos ma wieksza wioche ode mnie nawet jak se na złocie leci jego broszka jedyne co mnie drazni to to jak sobie goscie robia w dzien pełna wioche offa leja szaraczków na prawo i lewo a pózniej wypisuja jacy to wojownicy a po za tym to kazdy gra jak lubi i na ile go stac czas zweryfikuje kto ma zaciecie a kto za krótki portfel :) powodzenia w uczciwej walce wszystkim :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

stary ! ale to nie chodzi o plądrowania i wymuszoną lojalność z misji wyspowych , sam to robie non stop chodzi o czas ,czas,czas......

to co moja kolejka w senacie na innych zasadach działa ? mówię ze bez skracania budowli nie jest się w stanie bujnąc w tym czasie wioch na takie poziomy jak piszecie
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

zawsze jak komuś za dobrze idzie to:
złotnik
Boci
multikontowiec

- - - Automatycznie połączono posty - - -

widzę świat zapowiada się ciekawie, sojusz MDG jak jest to nie będziecie się nudzic.

Dodatkowo zauważyłem że jest dość ciekawa postać na tym świecie - pozdrowienia Lusia
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

ano ciekawie-postaci incognito jak ulęgałek :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Kręcisz w kółko to samo jak bankomat. Macie kasę, tyle, nic więcej.



A kto mi zabroni śmiać się z bogatego, że jest noobem? :D



Żartujesz? Mam zagrać i dać radochę noobom, którzy potrafią tylko przyspieszać?

Niestety dobre tradycje na Grepo giną, już nie ma tak jak kiedyś kombinowania, myślenia, działania, walki. Teraz rządzą takie obciachy jak wy.


stary ty chyba doiero zaczales w to grac dopre tradycje zginely juz dawno z wejscie wersji 2.0 bo w tylko w niej bylo skracanie , a MDG jeszcze istnialo przed 2.0 i skracaniem i rowniez swietnie dawalismy sobie rade wiec wroc budowac domki i cicho siedz skoro nie masz pojecia o niczym. Pozdrawiam

ps: jestem w MDG od samego powstania na pierwszym swiecie :) i ciekawe czy jakbysmy sie spotkali wtedy czy tez bys tak nas od noobkow wyzywal i zlotnikow....

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja niestety muszę się zgodzić w jednej kwestii gracz malakhai w tak krótkim czasie zdobyć tyle pkt? heh nierealne nawet gdyby skracał budowę złotem nie jest realne, aby tak szły pkt w górę z dnia na dzień bo nie miałby surek i wszyscy już to zauważyli nie tylko ja czy mój przedmówca, a w tej grze chodzi o to, aby dobrze się bawić, a nie "udawać, że się gra" czy iść na łatwiznę multikontem i innymi dziwnymi "botami" :)


oj ludzie to wy naprawde na molo swiatach graliscie szybciej budowali od malaka miasta :p ---- stoner, tobi i jeszcze kilku rekordzistów bylo :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

MonikaSho

Ja nie wiem czego sie dziwicie ze tak szybko sie podbilo miasto -- sami sie godziliscie na te wszystkie dodatki ulepszenia, bonusy i wogole 2.0 a teraz ze zlotnicy.


Ja bym tylko chcil dożyć :p ze zagram jeszcze na swiecie gdzie ustawienia bada takie jak za starych czasow czyli bez skracania i innych bonusów predkosc swiata tez najlepiej dosc wysoka 4x, bez morali i stary system podboju: ) to bylby piekny swiat :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

zawsze jak komuś za dobrze idzie to:
złotnik
Boci
multikontowiec

- - - Automatycznie połączono posty - - -

widzę świat zapowiada się ciekawie, sojusz MDG jak jest to nie będziecie się nudzic.

Dodatkowo zauważyłem że jest dość ciekawa postać na tym świecie - pozdrowienia Lusia


swiat ciekawy ale to nie jest to MDG co zawsze tu stare dobre MDG reprezentuje tylko malak :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

stary ty chyba doiero zaczales w to grac dopre tradycje zginely juz dawno z wejscie wersji 2.0 bo w tylko w niej bylo skracanie , a MDG jeszcze istnialo przed 2.0 i skracaniem i rowniez swietnie dawalismy sobie rade wiec wroc budowac domki i cicho siedz skoro nie masz pojecia o niczym. Pozdrawiam

ps: jestem w MDG od samego powstania na pierwszym swiecie :) i ciekawe czy jakbysmy sie spotkali wtedy czy tez bys tak nas od noobkow wyzywal i zlotnikow....

- - - Automatycznie połączono posty - - -




oj ludzie to wy naprawde na molo swiatach graliscie szybciej budowali od malaka miasta :p ---- stoner, tobi i jeszcze kilku rekordzistów bylo :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

MonikaSho

Ja nie wiem czego sie dziwicie ze tak szybko sie podbilo miasto -- sami sie godziliscie na te wszystkie dodatki ulepszenia, bonusy i wogole 2.0 a teraz ze zlotnicy.


Ja bym tylko chcil dożyć :p ze zagram jeszcze na swiecie gdzie ustawienia bada takie jak za starych czasow czyli bez skracania i innych bonusów predkosc swiata tez najlepiej dosc wysoka 4x, bez morali i stary system podboju: ) to bylby piekny swiat :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -




swiat ciekawy ale to nie jest to MDG co zawsze tu stare dobre MDG reprezentuje tylko malak :)

a ja jestem ciekaw czy naprawde uważasz ze mielismy na to jaki kolwiek wpływ czy wersja 2.0 wejdzie czy nie ?
bo w czasach kiedy wersja 2.0 miała wchodzić to z 75 procent graczy których poznałem na grepo [a przez te pare lat poznałem ich sporo naprawde ]było przeciwnych tej zmianie a w ankiecie ogólnej dziwnym trafem wiekszosc była za :) jakos tego nigdy nie łykałem i nie łykam do dzisiaj :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

a ja jestem ciekaw czy naprawde uważasz ze mielismy na to jaki kolwiek wpływ czy wersja 2.0 wejdzie czy nie ?
bo w czasach kiedy wersja 2.0 miała wchodzić to z 75 procent graczy których poznałem na grepo [a przez te pare lat poznałem ich sporo naprawde ]było przeciwnych tej zmianie a w ankiecie ogólnej dziwnym trafem wiekszosc była za :) jakos tego nigdy nie łykałem i nie łykam do dzisiaj :)

a to swoja droga :p najwiekszy wplyw pewnie mialy glosy z zagranicznych serwow bo nie wierze nawet jakby u nas 100% glosujacych bylo na nie to by zostawili wersje stara u nas a na zagranicznych wersje 2.0. nie oplacalo by sie im miec dwuch roznych wersji wiec i tak sakazani na nia bylismy z gory jak na wiekszosc tego co chca wprowadzic..... ale np. jak byla propozycja usuniecia powiadomienia o ataku to wiekszosc chce zeby to dziadostwo zostalo, a pozniej beda wyzywac bo cos tam. tak samo jest ze skracanie i innymi bonusami. poki im dobrze i pasuje chca zeby to bylo ale jak juz ktos to zaczyna wykorzystywac coraz bardziej przeciwko nim nagle zaczynaja wyzywac itp. tak jak teraz w przypadku skracania za zloto....
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

a to swoja droga :p najwiekszy wplyw pewnie mialy glosy z zagranicznych serwow bo nie wierze nawet jakby u nas 100% glosujacych bylo na nie to by zostawili wersje stara u nas a na zagranicznych wersje 2.0. nie oplacalo by sie im miec dwuch roznych wersji wiec i tak sakazani na nia bylismy z gory jak na wiekszosc tego co chca wprowadzic..... ale np. jak byla propozycja usuniecia powiadomienia o ataku to wiekszosc chce zeby to dziadostwo zostalo, a pozniej beda wyzywac bo cos tam. tak samo jest ze skracanie i innymi bonusami. poki im dobrze i pasuje chca zeby to bylo ale jak juz ktos to zaczyna wykorzystywac coraz bardziej przeciwko nim nagle zaczynaja wyzywac itp. tak jak teraz w przypadku skracania za zloto....

a mnie zastanawia jaka mozna miec satysfakcje z gry jak wygląda to tak jedziesz na scigaczu w wyscigu rowerowym ale luz to poprostu chyba od człowieka zalezy
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Zmieniając temat,mam pytanie do panów z sojuszu jajecznica... czemu wywalilście gracza manks... baliście się ,że na grepostats będzie
,że straciliście miasto? =} (Niedługo po tym jak wbiliśmy kolesiowi okupację ,wyleciał sojuszu)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Zmieniając temat,mam pytanie do panów z sojuszu jajecznica... czemu wywalilście gracza manks... baliście się ,że na grepostats będzie
,że straciliście miasto? =} (Niedługo po tym jak wbiliśmy kolesiowi okupację ,wyleciał sojuszu)

Szczerze mówiąc nawet przez myśl nam nie przeszły jakieś grepostats ;D został wyrzucony ponieważ nie był aktywny i nie informował nas o stanie wojsk , jakie są ataki itp po prostu musiał wylecieć a wy go wzięliście.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

ludzie, zazdro, zazdro i jeszcze raz zazdro!!! nie rozumiem was, jak wam przeszkadza złoto to grajcie w inne gry np. mmorpg itp itd...
Złoto jest było i będzie, ja aktualnie bez złota gram, ale zakupię sobie za jakieś 2-3 tyg. Nie rozumiem w czym problem?? Malak zdobył to co zdobył uczciwie i nikt mu tego nie ma prawa zabrać ani mu tego wypominać! Zapomnieliście chyba, że stoner, jak jeszcze bonusów nie było za misje wyspowe, budował szybciej takie wiochy?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i jeszcze jedno, jakby malak był bez soja, to wy wszyscy byście lizali mu tyłeczek aby tylko z wami był w soju i wtedy byłby u was arcymistrzem tej gry, a że jest on z MDG to oczywiście bot, multi i inne

kolego z tym lizaniem to Cie chyba poniosło i proponuje ze zrozumieniem posty czytac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

ludzie, zazdro, zazdro i jeszcze raz zazdro!!! nie rozumiem was, jak wam przeszkadza złoto to grajcie w inne gry np. mmorpg itp itd...
Złoto jest było i będzie, ja aktualnie bez złota gram, ale zakupię sobie za jakieś 2-3 tyg. Nie rozumiem w czym problem?? Malak zdobył to co zdobył uczciwie i nikt mu tego nie ma prawa zabrać ani mu tego wypominać! Zapomnieliście chyba, że stoner, jak jeszcze bonusów nie było za misje wyspowe, budował szybciej takie wiochy?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i jeszcze jedno, jakby malak był bez soja, to wy wszyscy byście lizali mu tyłeczek aby tylko z wami był w soju i wtedy byłby u was arcymistrzem tej gry, a że jest on z MDG to oczywiście bot, multi i inne

Chyba sobie żartujesz ... bez sojuszu z tyloma miastami już by był rozebrany nawet by do tylu nie doszedł , po za tym po co nam taki malak jak sami sobie lepiej radzimy i doganiamy MDG w ranku agresorów..
 
Do góry