Sytuacja na świecie Knossos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

I nastapil oczekiwany dzien rozpadu Cudakowego sojuszu hihi Kumple z Rygoru mieli chyba dosc Nieznanych Farmerow i to z AD HD wiec opuscili sojusz, a ze obstawiali cudaka to nagle z 4 zostaly sie 3 i tak oczekiwana i wypatrywana "Koronka" odplynela w sina dal hihi
Pozostalo teraz poczekac jak bedzie upadal nieznany cud na glinianych nogach hihi
TO CO ZROBILISCIE IMPERIUM WRUCILO DO WAS "
" KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZA GINIE"
Ps, Sory nie MIECZA ale KIELNI hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

chlopaczek, a Ty nadal nie zmadrzales za bardzo, a te Twoje hihi to sobie w buty schowaj, bo Ty myslisz ze wszystkim zalezy na koronce, wielki sojusz Banda Chlopaczka, zawsze tyle mieli do powiedzenia, famerzy i nieznani sa wystarczajaco mocni zeby Was wciagnac na sniadanko, a Ty najwiekszy kozak Knossos traci miasta i pisze ze tylko potrafimy wstawiac kolony jak kogos nie ma, tylko przypominam buraku, ze to Ty wstawiasz kolony o 3-5 rano jak wszyscy prawie spia, wiec najpierw sie zastanow jak cos napiszesz, a Ty widze cieszysz sie jak komus cos sie wali, typowy zawistny Polaczek, mi osobiscie nie zalezy wgl na ikonce kolo nicku, wiec lata mi to czy mamy 3 czy 4 cudaki, wiec pozdro i pocwicz, bo za mocny to Ty nie jestes.. "HIHIHI" :confused:
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Cuda, rozpad waznych sojuszy to nie watpliwie wazne wydarzenia na swiecie, ale panujcie Panowie i Panie nad nerwami, dobierajcie bardziej odpowiednie słownictwo, tak by nie obrazac innych uzytkownikow forum ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

luzik i tak juz skonczylem dyskusje z tym panem, pozdrawiam:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

ja się pytam o co tutaj chodzi? Czy wy musicie tak bluzgac na siebie? o co ten ban na kafla? jak juz powinien byc dla oby dwóch panów,
walczyc na knososie a nie tutaj jakies gry słowne prowadzicie i przechwałki kto komu i ile i kiedy...
na tema mega sojuszu to tak myslałem ze sie rozleci i cudaki pujdą sie .....
sytuacja co chwila sie zmienia wiec zaczyna znowu byc ciekawie :)) pozdrawiam
ps. co do błędów ortograficznych też je robie, bo jak pisze na klawiaturce nie mysle o błedach, nie kazdy musi wzorowo pisac...
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

o co ten ban na kafla? jak juz powinien byc dla oby dwóch panów,

Z tego jak czytałem wcześniej to kafel pokazał świeży czar od Pana z którym się kłócił.
Teraz już rapka z rzucenia trzęsienia nie ma :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

tak mocny sojusz z zelkiem na czele zrobił sie praktycznie cały szary, a to banda była podobno cienka, a tu nagle ci najlepsi zostali szarzy :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

no i nareszcie sa te cudaki zrobione, teraz tylko dociagnac do konca swiata i grepoemerytura :) widze ze niektorzy po probach na innych swiatach i lomocie powracaja do opuszczonych kont na tym swiecie :) czyli jeszcze cos na koniec swiata sie zacznie dziac czy jak?
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

ciekawe czemu zadne gratulacje sie nie sypią heh a to taka piekna historia ehhhh :)))))))))))
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Do usług:) Ale żebyś się gratulacji domagał...:)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Serdel nie mow ze wybudowaliscie cuda?:p
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Hej Panowie i Panie, cuda cudami a tutaj prac się trza, bo teraz trochę flauta jest na morzu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

No to zostało 300 graczy, kiedy odliczanie do końca świata??;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

lada moment jak widac - edit wylogowałem i zalogowałem - odliczanie juz trwa
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Kiedyś to musiało nastąpić.
Irytuje mnie tylko ten czerwony pasek odliczający dni, szkoda, że nie można go wyłączyć;)
 
Do góry