Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16144

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

No ranking nie działa :/ a do tego ja nie mogę się na świat zalogować :( Ktoś też ma taki problem???
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nie masz co się logowac ,nic się nie dzieje :) na razie wszyscy budują i leją wieśniaków:D
 

DeletedUser16144

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

No ja już próbuje od 20min. i nic... Nawet kolega użyczył mi konta i to samo. A na inne mogę się zalogować bez problemu. Nie wiem co może być tego przyczyną :/
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

no cóż ,jak zwykle technicy-magicy coś tam popsuli:)
chłopie nie pisz ,że ktoś Ci konta użycza bo Cię zaraz od multi-kulti będą wyzywać :D
 

DeletedUser16144

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Napisałem do kolegi i on podał mi passy zobaczyłem i to samo :/ nic. ( konto już oddałem :p)
Stworzyłem nowe i to samo. Nie mogę wejść :p Nie nie wiem. Chyba moja kariera na Korynt dobiegła końca :p
Szkoda.... może za parę godzin będę mógł znowu wejść... Może to będzie WIELKI POWRÓT :) to się okaże.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Haha ;) mogę się już zalogować.
 

DeletedUser16144

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Moje szczęście nie trwało za długo. Zalogowałem się raz a za drugim to samo. Nawet kompa i neta restartowałem i nic :/ PORAŻKA... idę spać ;d
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

mi śmiga bez problemu.. czyszczenie pamięci,cache? Jaka przeglądarka?
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ja na operze mam włączone, loguję się normalnie i nie zacina nawet nic . Tylko ranking nie działa ale ten problem został już zgłoszony do naprawy.
 

DeletedUser16148

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

No ja zgłosilam problem z logowaniem bo nie jestem jedyną osobą, która ma ten problem. Masakra na tym poziomie odcinać dostęp do gry :(.
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Tylko jestem :p a jeszcze mała przeszkoda jaką jest ta ochrona ;) ale jeżeli to ominiesz
 
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ja na operze mam włączone, loguję się normalnie i nie zacina nawet nic . Tylko ranking nie działa ale ten problem został już zgłoszony do naprawy.

Neta kradna od ruskich to taka maja mowilem im ze to lipa ten net ale nie chcieli sluchac
yyyym.png


a zeby nie spamowac to u mnie wszystko dziala procz rankingu ale to na wielu swiatach jest ten problem
x12.png
 

DeletedUser16148

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ruszył mi w końcu po ponad godzinie, kicha straszna. Mam nadzieję, że więcej problemów nie będzie.
 

DeletedUser16148

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

tak i w świętego mikołaja też :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

a ja nadal nie mogę wbić!!!!!! :mad:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

... a adrian może skończy już zabawę z paintem? xD
 
Do góry