Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

uwazaj jak chcesz ale graj normalnie a nie fikaj do wszystkich i nie wychwalaj sie kolego ;D
uwazasz ze ja jestem tomkedzem ? człeku
ja wiem jak tomkedz gra i moge zapewnic ze nie mialbys z nim najmniejszych szans ziomus ;P
zgadzam się,bardzo dobry gracz,grałem pod jego przywództwem na tau :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

zgadzam się,bardzo dobry gracz,grałem pod jego przywództwem na tau :)
Zejdzmy juz z tomkedza, kazdy kto z nim gral, mial z nim stycznosc wie jaki to jest czlowiek i graca:} Szacuneczek Tomkedz:]
Na Koryncie widze wielkie zmiany, Feniksy sie rozpadly, Rzeznia sie podziella, Wykreowala nam sie pierwsze top 10 sojuszy, patrzac na pkt ataku i obrony:] no ciekawie sie robi:]
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Żeby nie było przeczytałam wszystko od początku- troszkę tego było. A więc na początku świata zawsze jest pełno zmian, przychodzą dobrzy gracze- znani z innych światów lecz jak to bywa większość po krótkim czasie nudzi się. Zobaczymy jak tym razem "znajome twarze" długo pozostaną, a co do sojuszy- jak to mówią "ostatni będą pierwszymi"- zawsze taka możliwość istnieje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Żeby nie było przeczytałam wszystko od początku- troszkę tego było. A więc na początku świata zawsze jest pełno zmian, przychodzą dobrzy gracze- znani z innych światów lecz jak to bywa większość po krótkim czasie nudzi się. Zobaczymy jak tym razem "znajome twarze" długo pozostaną, a co do sojuszy- jak to mówią "ostatni będą pierwszymi"- zawsze taka możliwość istnieje :)

Ta, zawsze gracze po czasie się wykruszają, także wiesz. Wrogowie i sojusznicy przyjdą również z czasem...
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Masz rację i nie rozumiem np. sojuszy które od samego początku zawierają jakieś pakty- moim zdaniem jest to blokowanie swojego rozwoju, rozwoju swojego sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Takie było żywe forum - i tak przycichło :(
Wojowanie tak wciągnęło czy ucieczka przed sfarmieniem wymaga całej uwagi?
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Obecnie trwa jeden z najbardziej ważnych fragmentów gry to i forum ucichło. Aby się tylko zawiązała odpowiednia sytuacja polityczna a jakiś temat na pewno się tu znajdzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Obecnie trwa jeden z najbardziej ważnych fragmentów gry to i forum ucichło. Aby się tylko zawiązała odpowiednia sytuacja polityczna a jakiś temat na pewno się tu znajdzie.

Poczekaj jeszcze 40minut:) hehe i temat będzie:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I co się dzieje???:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I pierwsze miasto na Koryncie zostało przejęte;) Gratulacje
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Jednym słowem świat wkroczył w erę podbojów;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Kończy się najnudniejszy etap gry.

Graty dla pierwszego zdobywcy.
 

DeletedUser12997

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

I my tą ERĘ rozpoczęliśmy!!

no, jesli wierzyc plotkom to w tym wyscigu nie bylismy faworytem...,jednym przeszkodzil niespotykany pech, innym przelozenie akcji na dzis, a jeszcze innym sprzeczki kto pierwszy wysyla.:confused:
ale wracajac do tematu napinki to trzeba przyznac ze to sukces niewatpliwy dla takiego malego i cienkiego sojuszu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

:)
Wracając do tematu :) Podbój podbojem:) Ale już i była pierwsza Kolonizacja:) i to w tak zacnym sojuszu jak Roma którą dowodzi Akson1.
Dziwi mnie tylko fakt ze pozwolił na takie zagranie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Czy tylko członkowie New Age of Glory siedzą na tym forum :p Graty kolona i szybkiego 3 miasta ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Widzę, że było tyle skowronków na FO:) Jacy mocni, jacy wielcy, co oni nie potrafią itd itp:D
Następny przykład dla tych super Kolonizatorów na Koryncie :
Gracz : eggslacker64
Sojusz : Zakon Księżyca

Pzdr dla bobów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Widzę, że było tyle skowronków na FO:) Jacy mocni, jacy wielcy, co oni nie potrafią itd itp:D
Następny przykład dla tych super Kolonizatorów na Koryncie :
Gracz : eggslacker64
Sojusz : Zakon Księżyca

Pzdr dla bobów
zazdrosc przez Ciebie przemawia. :]
hehe dla mnie i tacy ludzie sa potrzebni, ktos musi budowac Domki dla innych:p hmm, w dawniejszych czasach to sie nazywalo niewolnictwo, gdzie murzynki budowolay pod biczem dla panow:] , teraz, nie wiem jak to nazwac dyplomatycznie:pP
Korynt jest bardzo, ale to bardzo ciekawym swiatem, uklady ukladziki pony pakty z innych swiatow, naprawde nie wiadomo kto z kim co knuje, a przeciez kazdy chce byc potega:]
Mysle i tak, ze w pierwszym miesiacy nowego roku, sytulacja sie jasno uklaruje:]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

:)
Wracając do tematu :) Podbój podbojem:) Ale już i była pierwsza Kolonizacja:) i to w tak zacnym sojuszu jak Roma którą dowodzi Akson1.
Dziwi mnie tylko fakt ze pozwolił na takie zagranie:)
Patrząc na wyspę na której wylądował Akson1, nie jest powiedziane, że też nie będzie musiał zacząć od kolonizacji jakiejś samotnej wyspy, jeżeli będzie chciał przetrwać.
Chyba, ze dogada się z Hollywood.
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

zazdrosc przez Ciebie przemawia. :]
hehe dla mnie i tacy ludzie sa potrzebni, ktos musi budowac Domki dla innych:p hmm, w dawniejszych czasach to sie nazywalo niewolnictwo, gdzie murzynki budowolay pod biczem dla panow:] , teraz, nie wiem jak to nazwac dyplomatycznie:pP

Świadczenie usług :p
 
Do góry