Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie wiem Tyku o co Ci chodzi , z wojny na słowa czy z obrażania to tylko wrzuciłem ten swój wierszyk, który uznałem za całkiem śmieszny, cały korynt się z niego śmieje a wy się obrażacie jakby to była prawda ...

i jeszcze do suportu lecicie z płaczem ... bo co ???? kolona nie potrawicie mi wbić to tędy prubujecie ??? za to pewnie dostne globala i dobrze bo już mi czasu na real brakuje :cool:

Małe sprostowanie - żeby ktoś doprowadził mnie do płaczu potrzeba czegos więcej niż jakaś gra czy twórczość własna graczy. A zgłosiłam Was do supportu (dwukrotnie){ o czym zresztą twój kolega został przeze mnie poinformowany, gdy pytałam się czy ten wpis o powązkach mam potraktowac jako groźbę karalną} ponieważ jak starzy gracze tego świata pamiętają dostaliśy bana za pewnien obrazek w profilu. Support bardzo dokładnie i dogłębnie wytłumaczył mi, że przede wszytkim trzeba dbać o dobro niewinnych dzieci, i teraz aby zmazać swoje straszne winy stoję dzielnie i nieprzerwanie na straży ich moralności i zgłaszam wszelkie niebezpieczeństwa grożące nieletnim. To że akurat ten wierszyk dotyczył Tyka czy Turka mało mnie obchodzi.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Proszę o niewrzucanie tego wiersza...
Przypominam:
§1. Zabronione jest personalne obrażanie kogokolwiek.

Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Drogi Vandriverze dam Ci takie male przeslanie :)

Prawdziwego faceta poznaje sie nie potym jak zaczyna ,a potym jak konczy :)

A teraz odpowiedz sobie sam co mysle o Tobie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Drogi Vandriverze dam Ci takie male przeslanie :)

Prawdziwego faceta poznaje sie nie potym jak zaczyna ,a potym jak konczy :)

A teraz odpowiedz sobie sam co mysle o Tobie :)

żeby tak każdy myślał lub wiedział co myślą o nim inni to mże na świecie nie byłoby .. i tu sobie dopowiedz sam we własnym sumieniu :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nadeszła pora, na ubój na koryncie? :)
Zobaczymy jak wybrnie z tej wojny Rzeźnia, albo jej przeciwnicy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Doszły mnie słuchy, że MDG zaczęło zbierać ostre cęgi od Rzeźni, więc GnS rusza z pomocą :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Hmmm
Dupersznycelku :) Zrozum ze Rzeznia ,a wlasciwie jej Wladza zasluzyla na kolejnego grepolisowego klapsa i MDG niema nic wspolnego z wypowiedzeniem wojny.
 

DeletedUser19357

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Hmmm
Dupersznycelku :) Zrozum ze Rzeznia ,a wlasciwie jej Wladza zasluzyla na kolejnego grepolisowego klapsa i MDG niema nic wspolnego z wypowiedzeniem wojny.
widzę kulturalna rozmowa się zapowiada. Może padną jakieś konkrety? Postaram się od dziś częściej tu wpadać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Zabieranie wsi glorusiowi to wsumie nie konkret..Podaj nik jakiegos lepszego gracza niz on to sie mu zabierze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Hmmm
Dupersznycelku :) Zrozum ze Rzeznia ,a wlasciwie jej Wladza zasluzyla na kolejnego grepolisowego klapsa i MDG niema nic wspolnego z wypowiedzeniem wojny.

SRAmurajku (skoro się już nieładnie zdrabniamy) wiem, że tę wojnę chciałeś i ją w końcu wypowiedziałeś i pewnie MDG Cię wcale zachęcać nie musiało.
Tylko po prostu zabawnie się czyta ten temat. Kilkanaście stron wcześniej, pałałeś wielką niechęcią do Turka i MDG, dziś z Was wielcy przyjaciele.
A najśmieszniejsze jest to, że temu zaprzeczasz, bo pewnie wstyd Ci przed starymi znajomymi tego z kim trzymasz :)
Ładnie się tak nowego kolegi wstydzić? :D No ale w sumie, nie dziwie się, nie masz co się do ludzi przywiązywać. Koniec końców i tak ich zdradzisz.

Dobranoc, były kolego, z manią wielkości i grubym portfelem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

SRAmurajku (skoro się już nieładnie zdrabniamy) wiem, że tę wojnę chciałeś i ją w końcu wypowiedziałeś i pewnie MDG Cię wcale zachęcać nie musiało.
Tylko po prostu zabawnie się czyta ten temat. Kilkanaście stron wcześniej, pałałeś wielką niechęcią do Turka i MDG, dziś z Was wielcy przyjaciele.
A najśmieszniejsze jest to, że temu zaprzeczasz, bo pewnie wstyd Ci przed starymi znajomymi tego z kim trzymasz :)
Ładnie się tak nowego kolegi wstydzić? :D No ale w sumie, nie dziwie się, nie masz co się do ludzi przywiązywać. Koniec końców i tak ich zdradzisz.

Dobranoc, były kolego, z manią wielkości i grubym portfelem.

Ehhh nie mdg chciało tej wojny tylko Rzeźnia i sama do tego dążyła.
Co do tego czy Arek się wstydzi Artura przed nami ( tak uważam się za jego starego znajomego, już parę światów ze sobą gramy).
Widzisz Turek był naszym wrogiem i z jako takim działy się i były wypowiedziane różne słowa, ale ma jedną znaczącą cechę której waszym graczom brakuje - jako sojusznik jest lojalny i dotrzymuje danego słowa. Dlatego też nie wiem o jakim wstydzie piszesz...
No i może zamiast gadania pokażecie w grze jak i komu powinno być wstyd :)
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

A w którym momencie Rzeźnia nie była lojalna wobec swoich sojuszników czy nie dotrzymała danego słowa?

Nie interesują mnie konflikty Arek - Turek - Glorian itd. a konflik między naszymi sojuszami narastał stopniowo z winy zarówno jednej jak i drugiej strony (i nie piszę tu o władzach sojuszu). Na początku NIKT tej wojny nie chciał. Skoro już ta wojna jest to cieszmy się grą w końcu na tym ta gra polega ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ehhh nie mdg chciało tej wojny tylko Rzeźnia i sama do tego dążyła.
Co do tego czy Arek się wstydzi Artura przed nami ( tak uważam się za jego starego znajomego, już parę światów ze sobą gramy).
Widzisz Turek był naszym wrogiem i z jako takim działy się i były wypowiedziane różne słowa, ale ma jedną znaczącą cechę której waszym graczom brakuje - jako sojusznik jest lojalny i dotrzymuje danego słowa. Dlatego też nie wiem o jakim wstydzie piszesz...
No i może zamiast gadania pokażecie w grze jak i komu powinno być wstyd :)

Turek to lojalny sojusznik i dotrzymuje danego slowa ? Oooo buahahahahaha

Kurde tak daleko od grepo, ale czasem sobie tu zajrze i jakos zawsze potraficie mnie rozbawic :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

[...]Widzisz Turek był naszym wrogiem i z jako takim działy się i były wypowiedziane różne słowa, ale ma jedną znaczącą cechę której waszym graczom brakuje - jako sojusznik jest lojalny i dotrzymuje danego słowa.

Nie wiem, nie grałem z Turkiem na żadnym świecie i nic mi nigdy nie obiecał, więc nie wiem czy słowa dotrzymuje czy nie. Wiem natomiast, że Sramuraj słowa nie dotrzymuje. Czy to nie on obiecał, że nas nie tknie?
Jeśli szukasz kłamstwa i obłudy na Koryncie zacznij szukać wśród swoich.

Jak tam już Areczek grozi, że walnie szaraka jak go słuchać nie będziecie? Czy mózgi macie już tak wyprane, że nawet nie myślicie o sprzeciwie?

Taki już jest Wasz dzielny Sramuraj Arek. Gracz - bardzo dobry (uważa się za najlepszego - może jest faktycznie, nie wiem). Natomiast charakter? Wielkie ego, kompleks wielkości, frustracja.
Powodzenia z takim szefem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie wiem, nie grałem z Turkiem na żadnym świecie i nic mi nigdy nie obiecał, więc nie wiem czy słowa dotrzymuje czy nie. Wiem natomiast, że Sramuraj słowa nie dotrzymuje. Czy to nie on obiecał, że nas nie tknie?
Jeśli szukasz kłamstwa i obłudy na Koryncie zacznij szukać wśród swoich.

Jak tam już Areczek grozi, że walnie szaraka jak go słuchać nie będziecie? Czy mózgi macie już tak wyprane, że nawet nie myślicie o sprzeciwie?

Taki już jest Wasz dzielny Sramuraj Arek. Gracz - bardzo dobry (uważa się za najlepszego - może jest faktycznie, nie wiem). Natomiast charakter? Wielkie ego, kompleks wielkości, frustracja.
Powodzenia z takim szefem :)
Nie wiem nie grałem, ale najwięcej mam do powiedzenia ?? :) uwielbiam takich ludzi najpierw mających kompleks portfela - cytować chyba Twojej wypowiedzi nie muszą, a później "wielkości" innej osoby. Jeszcze chwilę i Arek będzie winny wojny w Syrii, a Anglia nie podejmie w niej działań bo ślepo za jego zdaniem podąża lol...
Ale tak masz racje "Areczek" -( sorry Arku ale to zdrobnienie jest przekomiczne porównując je do Twojej sylwetki hahah ) nam codziennie grozi kasacją i z tego powodu nie możemy spać i mamy ciągłe koszmary :) Co do kompleksów to po Twoich wypowiedziach widać kto je ma. Za powodzenie z naszym szefem dziękujemy :) i wam powodzenia z waszymi :) ciekawe na ile wam deffa starczy na ich obstawę lol
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie wiem nie grałem, ale najwięcej mam do powiedzenia ?? :)

Szkoda, że się rozpisałeś/łaś, bo skończyłem czytać po tym zdaniu.
Widzę że mam do czynienia z osobą nieumiejącą czytać ze zrozumieniem, a na takich szkoda czasu.
Napisałem nie grałem z Turkiem, więc o nim się nie wypowiem :) Zauważ, że o nim akurat mam niewiele do powiedzenia.

Pogrubienia dla nieumiejących czytać. Może teraz będzie łatwiej uchwycić kontekst.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

jejku co to się porobiło ;) zajrzałem ostatnio na staty od dawien dawna i byłem w szoku:D
pozdrowienia dla znajomych ,nieważne z której strony
 
Do góry