Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17219

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

odechciewa sie przez to co zaszlo na koryncie. Tak przejmujecie miasta ale wlasnie dlaczego je przejmujecie bo normalnie byscie sie nie dostali w nasze tereny tak daleko i tylko dzieki temu. Bo normalnie trzymani byliscie na dystans. a tu nagle sie pojawiacie w samym centrum gdzie wasze kolony plynely conajmniej 8h jak nie wiecej. tylko dzieki temu walkowi robicie to o robicie teraz i niczemu wiecej.

to dlaczego je przejmujemy?
bo nie rozumiem
dlatego że skopiowaliśmy wasz sposób?
czyżby xero było lepsze od oryginału ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nasz sposob ?? musisz mi powiedziec o co chodzi bo sobie nie przypominam zebysmy krecili sobie cos z waszymi katami.... moze nie tu ale na PW bo support sie doczepi ;)
 

DeletedUser17219

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

widzę że sie nie rozumiemy :)
więc koniec tematu
 
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

jak się wam odechciewa to znaczy że dobrze robimy swoje

turek to jednoręki :) kawaler
chyba że to trójkąt , ale że lubi multi to wiemy
zaufanie powiadasz- chmm , tylko osoba nie spełna rozumu zaufa wrogowi w grze.
co do odznaczania sobie gierek - nie gramy dla zwycięstwa, tylko dla frajdy grania ze sobą, a że to , że czasem nam się uda, to tylko wisienka na torcie

P.S
przesłać na priva instrukcje kasacji konta, czy Arturek już was poinstruował ?

P.S no2
chanka, nemezis, Ty panie kolego oraz chriss, z wami mam (z chrissem już nie) do czynienia, więc troszkę was znam, zasługujecie na pełny szacunek, i ja dla Was go mam. Nie zapominajmy, że to gra, a w grze nie zawsze gra się tak, aby odzwierciedlać swoją nature w realu. Więc sam oceniając berserkera, robie błąd, ale taka siła przekazu jest w tych grach, że nie dziwie się, że inni też tak robią.

pozdro

- - - Automatycznie połączono posty - - -



nie czaje Cię człowieku. Kim jesteś w grze
więc nie będe dyskutować
co nie będę dyskutować bo prawda mowie
jak juz tak interesuje to jestem w MDG jako IG Gamer
 
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ja to gram a Ty to klocki lego budujesz czyli domki
jedynie co potrafisz to kozakowac na forum tu
Czyli King of noobs Z ciebie jest, tyle na ten temat
I nie płacz jak dziewczynka mala tu, bo już mało kogo interesuje twoje wypoczyny tu na forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

co nie będę dyskutować bo prawda mowie
jak juz tak interesuje to jestem w MDG jako IG Gamer


oo widzę, ze na tym świecie to niezłe machloje są - na MY siedział w OL i walczył z Turaskiem, a tutaj prosze wielcy przyjeciele. Ale co tam - nie ty jeden wiec sie nei przejmuj rozdwojeniem jaźni :) ;)

< w koncu sie na forum cos zaczeło dziać i moze znó sam Turecki wódz zacznie pisać bo skoro GnS juz nie ma , to On moze być numerem 1 w yskusjach > :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ha ha ha juz lepiej siedz cicho Cetuszek
ja chodź nie grałem razem na My z Turkiem
A nie tak jak Ty żałośnie zostawilas swój sojusz
i pobiegłasz do spółki i zoo
Tam nawet nie było widać Top 100
A tu udajesz wielka bohaterka
chyba tylko tu na forumie :D
 

DeletedUser19262

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

I następna fala szaraków zaserwowana przes słupów;p
tyk tyk pisał kilka stron że GoW sie rozpadło pod naciskiem wrogów. a teraz GnS sie rozpada pod naciskiem wrogów;p tylko że wiekszość graczy z GOW nadal walczy przeciwko słupom;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Tyk Tyk Boom;257830[... napisał:
Ja skasowale sie gdy GnS wygrywalo wojne i to z ogromna przwaga wynik z Rzeznia 190+ wioch zabranych 90+ straconych

Tak wygrywałeś. 190:90? Może. Ale gdzie jest GnS dzisiaj, a gdzie Rzeźnia?
100 miast przewagi - ładny wynik, ale 100 miast to Rzeźnia teraz weźmie licząc tylko Twoje, a szaraków jest więcej.


No ale pozdrawiam i miłego odpoczynku od Grepolis, rozumiem że wcześniej czy później to się może znudzić.
Ale wybacz, pocałunki tam gdzie chciałeś sobie odpuszczę ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Co jak co, ale leader troszke przesadziles. Trzeba przyznac uczciwie, ze GnS nie przegrywal swojej wojny. Moze pomyliles ich z MDG? ;)) bo Ci to przegrywaja napewno :))

Ps. Obrazajcie dalej jeden drugiego, mowa tez o mojej osobie, a daleko zajdziecie. Nie potraficie konstruktywnie odpowiadac na zarzuty to Wam tylko pozostaje wyzywac i obrazac. No coz, swiadczy to o Waszej kulturze i wychowaniu jakie wyniesliscie z domow rodzinnych.

Ps. Chitos czy jak sie tam pisze Twoj nick - nie wiedzialam, ze nie jestes Polakiem, wiec przyjmij moje przeprosiny co do nasmiewania sie z Twojego jezyka. Z tej perspektywy mozna by rzec, ze calkiem dobrze piszesz po polsku. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Skasowalem sie bo sa sprawy wazniejsze niz gra, mam dosc grepolis .Gralem w ta gre od 1 swiata - niemieckiego serwara beta 1
Pozdrowienia dla przeciwnikow,sojusznikow oraz Suportu.

Pozdrowienia i powodzenia w realu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Widzę, że kolejne ciekawe akcje w grze. Proszę pamiętajcie tylko, aby przy tym nie obrażać się wzajemnie i dyskutować na poziomie, jakim przystało dobrym wojownikom. Atakujcie się wojskiem a nie słowem, w przeciwnym razie będziemy musieli ostrzej zareagować.
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

To może jeszcze na koniec kilka słów ode mnie:))
Co do przyczyn kasacji to prywatna sprawa tych którzy odeszli (czyli również i mnie),ale może należy się Wam kilka słów wyjaśnienia. Jeśli ekipa ze sobą gra od dłuższego czasu i gdy nagle jednego z głównych trybików ma zabraknąć, to po prostu to już nie to samo:) nie chce się grać. Ci z Was którzy grają od dłuższego czasu w swoim gronie wiedzą o co chodzi. Wszyscy żałujemy że tak się stało ale cóż - z realem się nie wygra - i nawet nie warto:). Może można było w inny sposób zakończyć - np. urlopy itp - ale nie każdy miał urlop - poza tym, to i tak pewnie byłaby przedłużona agonia. Tych których zawiedliśmy - przepraszam.
Ci, którzy tu wypisywali, że skończyliśmy przygnieceni przez wrogów odsyłam do statów - one mówią same za siebie. Wg. mnie raczej odeszliśmy w szczytowej formie, ale niech każdy sam zinterpretuje sobie statystyki.
Ze swej strony chciałam bardzo podziękować wszystkim sojusznikom oraz paktowcom za wspólne akcje - niektóre udane, niektóre nieudane, za wspólne ataki i obrony. Działo się oj działo:)))
Dziękuję również przeciwnikom - to dzięki Wam było tu interesująco. Im lepszy przeciwnik tym lepsza i ciekawsza gra.Powodzenia w grze i przede wszystkim w realu.
Willow:)
 

DeletedUser17219

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

pięknie napisane :)
ale i tak nie rozumiem, gram z ludźmi których znam grubo ponad 5 lat, często odcodzą, ale to nie żaden powód .
teraz na maratonie sprubójecie|?
 
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Pozdrowienia i powodzenia w realu.


Napisał Tyk Tyk Boom Zobacz post
Skasowalem sie bo sa sprawy wazniejsze niz gra, mam dosc grepolis .Gralem w ta gre od 1 swiata - niemieckiego serwara beta 1
Pozdrowienia dla przeciwnikow,sojusznikow oraz Suportu.


O czym on pisze, że grał od początku Grepolis??? Jak mu miasta na Achillesie zabierałem jak dziecku, to dopiero uczył się grać i także uciekł i reseta zrobił.....grał tam pod nickiem KillKen.
Ale znając Tykusia vel KillKena zawsze dodawał sobie splendoru.
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Napisał Tyk Tyk Boom Zobacz post
Skasowalem sie bo sa sprawy wazniejsze niz gra, mam dosc grepolis .Gralem w ta gre od 1 swiata - niemieckiego serwara beta 1
Pozdrowienia dla przeciwnikow,sojusznikow oraz Suportu.


O czym on pisze, że grał od początku Grepolis??? Jak mu miasta na Achillesie zabierałem jak dziecku, to dopiero uczył się grać i także uciekł i reseta zrobił.....grał tam pod nickiem KillKen.
Ale znając Tykusia vel KillKena zawsze dodawał sobie splendoru.

o w morde:))) Samuraj na achillesie uczył się grać:) padłam:)
 
Do góry