Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

dla mnie to MDG sie ośmieszyło ;) bo ja na ich miejscu najpierw bym jednak wzięła te premkę obiecując co trzeba, a potem podała lipne czasy :p No ale ja to ponoć wredna baba jestem :eek:

poza tym nie od dziś Turek wysmiewa cały sojusz za czyn jednostki :cool: Na klatę przyjmuję jednak wszystko, bo dowódca staje zawsze w pierwszym szeregu :rolleyes:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ustalcie w rzezni stanowisko czy wypieracie sie, ze takie pw mialo miejsce, jezeli zaprzeczycie i bedziecie twierdzic, ze to nie jest prawdziwe pw to MDG zrobi scrina orginalnego pw i was osmieszy i poza tym, ze bedziecie przekupywac ere cudow pieniedzmi to jeszcze osmieszymy was jako klamcow.

Wiec jak przyznajecie sie do tego pw czy mamy wkleic scrin z orginalem:)


Ale te konto jest osobiste droga anadri , Artur nie ma do niego dostępu a po za tym nie pisałem że przekazuję wiadomość napisałem sam od siebie :)

Złamany regulamin za co ? Za to że pokazałem jak Rzeźnia gra czysto ? Jak gra fair play w cudach ?

jak skończysz szkołę i zaczniesz czytać ze zrozumieniem to zacznij prosze od regulaminu gry i forum. Gdyby nie było jego naruszenia Twój post nie zostałby usunięty. Poza tym nie od dziś wiadomo, że z Twojego konta pisze Turek, a to iż nie dałeś "od turka" jak zwykle to tylko zwykła próba obejścia regulaminu.

Sypanie na 8-9 poziomy wymaga już nie lada cierpliwości i wytrwałości. Być moze Rzexni się nie uda, być moze MDG, być może Exom, a być może Freedom. Życze wszystkim powodzenia i tyle :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

daj spokój przecież trzeba się jakoś wykazać.
Litera jeszcze od biedy rozumiem, ambicje, chęć wykazania się... Dopiero były by jaja jak by mu się udało.
Gorzej z Tym co tak krzyczy.
Doświadczony gracz, wojownik i przywódca rozpoznawalnego dla wszystkich sojuszu a dym robi jak by sam święty był i nigdy błędu nie popełnił.
Może jednak literowi się coś udało, że się sam "dowódca" do pracy wziął?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ustalcie w rzezni stanowisko czy wypieracie sie, ze takie pw mialo miejsce, jezeli zaprzeczycie i bedziecie twierdzic, ze to nie jest prawdziwe pw to MDG zrobi scrina orginalnego pw i was osmieszy i poza tym, ze bedziecie przekupywac ere cudow pieniedzmi to jeszcze osmieszymy was jako klamcow.

A Ty dalej swoje. Rzeźnia nie przekupuje nikogo co najwyżej jeden z naszych graczy to robił.
Zrozum, że każdy odpowiada za siebie. To, że Ty piszesz tutaj tanią propagandę to nie znaczy, że MDG to pisze. Inna sprawa, że prawdopodobnie piszesz to na specjalne życzenie szefa swojego sojuszu i używasz stwierdzeń "MDG nas ośmieszy", więc można uznać, że Ty piszesz w imieniu sojuszu. Liter nie działał w imieniu sojuszu.

MDG wrzuci screena i nas ośmieszy? MDG samo siebie ośmiesza całą tą sprawą.
Nie umiecie wygrać w grze, więc chwytacie się propagandy. Od dawna byliście sojuszem bitym i gdyby nie pakt z GnS w dobrym momencie to pewnie byście do Ery Cudów nie przetrwali.
Teraz chcecie nas zdyskredytować, bo wiecie że Wy 4 cudów, ani tym bardziej 7 nigdy nie wybudujecie.
Jak to mówią słaby w grze, mocny w gębie.

Podsumowując Ty ośmieszasz swój sojusz, Liter ośmieszył siebie.
Skończ pisać głupoty, zajmij się grą albo spakuj tornister na jutro czy coś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

śmieszne jest to że rzeźnia namawiała wszystkich do wspólnego zbudowania cudów tak by MDG nie wygrało, mówiąc , że nie chcą budować cudaków na koryncie a wygląda na to , ze teraz wszystkich zrobią w .... i sami dzięki pomocy sojuszów typu pompony i FF walczą o koronkę, w sumie całkiem niezłe rozwiązanie ... oni myślą że blokują MDG a tak naprawde pomagają rzeźni wygrać :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

śmieszne jest to że rzeźnia namawiała wszystkich do wspólnego zbudowania cudów tak by MDG nie wygrało, mówiąc , że nie chcą budować cudaków na koryncie a wygląda na to , ze teraz wszystkich zrobią w .... i sami dzięki pomocy sojuszów typu pompony i FF walczą o koronkę, w sumie całkiem niezłe rozwiązanie ... oni myślą że blokują MDG a tak naprawde pomagają rzeźni wygrać :))

Może Ciebie bawi gra na świecie gdzie każdy ma po 2 cuda zbudowane i bawimy się wiecznie. Mnie nie.
Blokada MDG = Pozwolenie Rzeźni wygrać. I jakoś Pompony i FF to potrafią zrozumieć. Myślę, że w Twoim sojuszu też to dużo ludzi rozumie i zdają sobie sprawę, że blokowanie nam 1 cudu na zasadzie psa ogrodnika to kiepska zabawa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

właśnie nie, większość ludzi uważa że dołączenie do koalicji z rzeźnia by MDG nie wygrało to nudny pomysł, chyba jednak będzie lepiej jak nik nie wygra, ten świat to porażka z mnóstwem oszustw typu gra na botach i dyplomatycznych, jeden z większych bałaganów z jakimi się spotkałem ... wiem jedno, grepo straciło swój czar i jest to ostatni świat na , którym gram ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

właśnie nie, większość ludzi uważa że dołączenie do koalicji z rzeźnia by MDG nie wygrało to nudny pomysł, chyba jednak będzie lepiej jak nik nie wygra, ten świat to porażka z mnóstwem oszustw typu gra na botach i dyplomatycznych, jeden z większych bałaganów z jakimi się spotkałem ... wiem jedno, grepo straciło swój czar i jest to ostatni świat na , którym gram ...

Teraz tak uważają, może. Okej. Ale jak długo będą grali? Jak długo będziecie ten jeden cud trzymać zanim większości się to znudzi? Gra na świecie gdy już cuda są postawione to jest dopiero nudne.
Masz racje co do dyplomatycznych bałaganów na świecie Korynt. To przykre, że niektórzy przez osobiste zatargi z dwoma graczami w naszym sojuszu wolą się dogadywać z wrogiem niż z sojuszem który zawsze Was wspierał i przygarną kiedy przegraliście z GnS.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Teraz tak uważają, może. Okej. Ale jak długo będą grali? Jak długo będziecie ten jeden cud trzymać zanim większości się to znudzi? Gra na świecie gdy już cuda są postawione to jest dopiero nudne.
Masz racje co do dyplomatycznych bałaganów na świecie Korynt. To przykre, że niektórzy przez osobiste zatargi z dwoma graczami w naszym sojuszu wolą się dogadywać z wrogiem niż z sojuszem który zawsze Was wspierał i przygarną kiedy przegraliście z GnS.


cooo???? przygarnął ???? proszę nie rozśmieszaj mnie ..... niech Kondzio wam napisze jak to na prawde wyglądało, mam nadzieję, zę chociaż tym razem napisze prawdę !!!!!!!!!

dobre sobie przygarnęli , wspierali ...pfffff no szkoda słów ...

popatrz sobie na Kotlika, centka, podnietusa, gienia i innych z mojego sojuszu , czy oni wyglądają na potrzebujących przygarnięcia ???? czemu nie są dalej w rzeźni ???

nie no prosze bo skonam ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

cooo???? przygarnął ???? proszę nie rozśmieszaj mnie ..... niech Kondzio wam napisze jak to na prawde wyglądało, mam nadzieję, zę chociaż tym razem napisze prawdę !!!!!!!!!

dobre sobie przygarnęli , wspierali ...pfffff no szkoda słów ...

popatrz sobie na Kotlika, centka, podnietusa, gienia i innych z mojego sojuszu , czy oni wyglądają na potrzebujących przygarnięcia ???? czemu nie są dalej w rzeźni ???

nie no prosze bo skonam ...

No wiedziałem, że napiszesz coś w tym stylu, choć liczyłem że może odrobinkę grzeczniej.
Przypomnij sobie jak wyglądał Twój sojusz zanim wielu graczy postanowiło do nas dołączyć. Byliście top 1 świata który zmierzał po koronkę i nagle wielkie zdziwienie, że GnS w Was uderzyło. Przegraliście w dwa tygodnie?
Może nie wyszło idealnie z tym wejściem do nas, ale nikt Was do tego nie zmuszał. Gracze zrobili co chcieli, a to że Ty teraz masz urażoną dumę to już Twój problem.

Co do podnietusa, Kotlika itd. Tak teraz nie potrzebują przygarnięcia, ale wtedy do nas dołączyli. Jak mówiłem, nikt ich nie zmuszał. No ale z kim teraz GoW walczy? Poszliście budować cuda czyli to co zamierzaliście od początku świata, budując sojusz na graczach z dużą ilością miast ale nie koniecznie na wojownikach.

Jak zaczniesz pisać, a nie sapać i krzyczeć to chętnie jeszcze z Tobą podyskutuję. W innym wypadku bez odbioru.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

No wiedziałem, że napiszesz coś w tym stylu, choć liczyłem że może odrobinkę grzeczniej.
Przypomnij sobie jak wyglądał Twój sojusz zanim wielu graczy postanowiło do nas dołączyć. Byliście top 1 świata który zmierzał po koronkę i nagle wielkie zdziwienie, że GnS w Was uderzyło. Przegraliście w dwa tygodnie?
Może nie wyszło idealnie z tym wejściem do nas, ale nikt Was do tego nie zmuszał. Gracze zrobili co chcieli, a to że Ty teraz masz urażoną dumę to już Twój problem.



Co do podnietusa, Kotlika itd. Tak teraz nie potrzebują przygarnięcia, ale wtedy do nas dołączyli. Jak mówiłem, nikt ich nie zmuszał. No ale z kim teraz GoW walczy? Poszliście budować cuda czyli to co zamierzaliście od początku świata, budując sojusz na graczach z dużą ilością miast ale nie koniecznie na wojownikach.

Jak zaczniesz pisać, a nie sapać i krzyczeć to chętnie jeszcze z Tobą podyskutuję. W innym wypadku bez odbioru.


nic nie wiesz ... ja ich zmusiłem, plan kondzia był następujący, nasi przechodzą do rzeźni i tym samym prowokują gns do ataku, taki plan przedstawił mi kondzio i zapewniał że rzeźnia o nim wie i się z nim zgadza, nikt ode mnie nie chciał przejść ja ich namówiłem że to dobry plan, gdybym wiedział żę kondzio mnie oszukuje i tak naprawdę rzeźnia o żadnym takim układzie nie wie w życiu bym nie wysłał do rzeźni swoich ludzi, dlatego rzeźnia przez dwa tygodnie po tym jak dostała czołówkę naszego sojuszu nie kwapiła się do pomocy nam, kondzio z bastkiem dalej trzymali nasze wsparcie a sami nie słali zasłaniając się ponem z gns, proszę CIĘ jak nie wiesz co się wydarzyło tak naprawdę to się nawet tutaj nie udzielaj ...

co mam nie krzyczeć jak słucham kłamstw rzeźni i innych bzdur na nasz temat ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nic nie wiesz ... ja ich zmusiłem, plan kondzia był następujący, nasi przechodzą do rzeźni i tym samym prowokują gns do ataku, taki plan przedstawił mi kondzio i zapewniał że rzeźnia o nim wie i się z nim zgadza, nikt ode mnie nie chciał przejść ja ich namówiłem żę to dobry paln, gdybym wiedział żę kondzio mnie oszukuje i tak naprawde rzeźnia o żadnym takim ukłądzie nie wie w życiu bym nie wysłął do zreźni swoich ludzi, dlatego rzeźnia przez dwa tygodnie po tym jak dostała czołówke naszego sojuszu nie kwapiłą siędo pomocy nam, kondzio z bastkiem dalej trzymali nasze wpsarie a sami nie słąli zasłąniająć się ponem z gnd, proszę CIĘ jak nie wiesz co się wydarzyło tak na prawde to się nawet tutaj nie udzielaj ...

co mam nie krzyczeć jak słucham kłamstw rzeźni i innych bzdur na nasz temat ....

Najpierw piszesz, że NIE WIEM, a później że KŁAMIĘ. To się zdecyduj w końcu.
Twojej wersji historii faktycznie nie znałem i dziękuję że mi ją przedstawiłeś.
Z tego co piszesz to oszukał Cię Konrad, a nie Rzeźnia, więc moje zdanie z kilku postów wstecz, że zdradzasz sojuszników z powodów osobistych zatargów jest jak najbardziej prawdziwe.

Aa i jeszcze jedna rzecz mi się w oczy rzuciła. Tak bardzo ubolewasz nad nieczystymi zagrywkami dyplomatycznymi na Koryncie, a sam właśnie napisałeś, ze zaakceptowałeś całkiem podły plan skłócenia ze sobą dwóch sojuszy żeby osiągnąć swój cel.
Hipokryzja?

A co do krzyczenia.. widzisz. Można trzymać poziom, a można nie trzymać. Retoryka na poziomie "PFF, HAHAHAHA, TRALALALA" to jest dobra ale tak mniej więcej do 6 klasy podstawówki. Później wypadałoby się nauczyć czegoś więcej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

wiesz co, dziwny jesteś, zagrywka kondzia z rzeźnia była czystym taktycznym zagraniem, nie wiem czemu odebrałeś do siebie moje słowa o kłamstwie, widać musisz mieć coś na sumieniu a dla mnie Kondzio to Rzeźnia , po za tym na wspólnej rozmowie na tsie plaja bezpośrednio mi powiedziała , że się domyślała że taki niecny plan ma w głowie kondzio, a jednak go zaakceptowała i pozwoliła rozpaść się godsom budując tym samym swój sojusz, istne po prostu wyrolowanie nas

docinki typu powrót do szkoły świadczą tylko o tym , że brakuje ci konkretnych argumentów ...

masz panie madralo poczytaj sobie o Onomatopei http://pl.wikipedia.org/wiki/Onomatopeja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Co do screena który ma być okazany przez MDG, hmmmmmmmm, na PAINT-cie można z byle jakiego screena zrobić nowy, z nową treścią, czyli przerobić, dodać, ująć, wkleić etc, więc już nawet tego screena nie szykujcie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

wiesz co, dziwny jesteś, zagrywka kondzia z rzeźnia była czystym taktycznym zagraniem, nie wiem czemu odebrałeś do siebie moje słowa o kłamstwie, widać musisz mieć coś na sumieniu a dla mnie Kondzio to Rzeźnia , po za tym na wspólnej rozmowie na tsie plaja bezpośrednio mi powiedziała , że się domyślała że taki niecny plan ma w głowie kondzio, a jednak go zaakceptowała i pozwoliła rozpaść się godsom budując tym samym swój sojusz, istne po prostu wyrolowanie nas

docinki typu powrót do szkoły świadczą tylko o tym , że brakuje ci konkretnych argumentów ...



Ty chciałeś wyrolować nas planem Kondzia. My ten plan zaakceptowaliśmy spodziewając się, że taki był ale nie daliśmy się nabrać. I Wy zostaliście na lodzie.
Jak to mówią kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Sam jesteś sobie winny. Próbowałeś nas oszukać nie udało się, a teraz wylewasz żal na forum że Rzeźnia jest ta zła.

A docinki na temat powrotu do szkoły świadczą o tym, że coś z Twoim postem było nie tak. Nic więcej. Ostatnie dwa były niezłe, ale na argumenty ciągle przegrywasz :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

czytam posty doktorka i nie widzę, żeby był jakiś wyjątkowo głupi. Argumenty, szeroki zasób słów... Twój cytat jest lekko nie na miejscu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

argumenty ??? typu wracaj do szkoły ?? trafił swój na swego ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Van, widzisz, ja postów nie reportuje. Dla mnie nasza rozmowa była całkiem udana i wolałbym żeby na FO została.
Tak na prawdę kto wygrał walkę na argumenty to już czytelnicy ocenią.
Jeśli powrót do szkoły tak bardzo Cię uraził to przepraszam. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że to jedno zdanie z kilkudziesięciu które napisałem.

sokół - 1998r? Na prawdę?
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Jak to mówią kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Sam jesteś sobie winny. Próbowałeś nas oszukać nie udało się, a teraz wylewasz żal na forum że Rzeźnia jest ta zła.
np takie argumenty.

ze szkołą mocno się nie dziwię. Odezwiesz się to Cię zaraz na ciśnieniu ktoś wyśmieje lub o coś oskarży.

P.S
Nie jestem rudy:)
 
Do góry