Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Rafaello na Maratonie woził się , że jest top1 agresorów z Koryntu - a tu takie jaja :eek:

zresztą każdy wie ile trzeba pkt na slot w późniejszym etapie gry , gdy miast przybywa - adaś bronisz teraz Rafałka i zasłaniasz się iż nie łamie regulaminu ( co zreszą jest prawdą ) bo sam robisz to samo ;)
co innego jest rozwalać wojo , kiedy przerabiasz miasto - lub ściągasz kogoś na serwer i dajesz offa do ubicia , aby miał sloty na start
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Rafaello na Maratonie woził się , że jest top1 agresorów z Koryntu - a tu takie jaja :eek:

zresztą każdy wie ile trzeba pkt na slot w późniejszym etapie gry , gdy miast przybywa - adaś bronisz teraz Rafałka i zasłaniasz się iż nie łamie regulaminu ( co zreszą jest prawdą ) bo sam robisz to samo ;)

Tu masz problem bo ja nigdy nie nabijałem tak pkt :) Atakowałem zawsze czerwone miasta i to Cię boli bo na Atenach nawet 1/100 nie potrafiłeś tego zdobyć co ja

PS ja go nie bronie ;) uzasadniłem tylko że to nie ma sensu bo to ich wojo i niech robią z tym co chcą :) słyszałem o tym że się chwalił ale jego wynik przy moim wygląda marnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Mam szacunek co do niektórych w Rzezni ale Top 1,2 w ataku to kpina jeden rozwala swoje wojska na swojej kobicie druga ,zamiast iśc z dzieckiem na lody wydaje kupe kasy na głupie rozwalanie wojska.
.

zazdroscisz mi kasy noobku co ? trzeba było się uczyć jak był czas to byś teraz był bogaty :) a tak pozostaje Ci tylko międzlenie jęzorem z zazdrości :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Adasiu,
Nie jednemu psu Burek, a to nie ten Arturek...


Nasz oponent to Artur06 z sojuszu Freedom Fighters.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

No to jesteś w błędzie :D

SZybcy byliście, pousuwaliście ze wspólnego namiary na na TS-a, ale spoko, zawsze wszystko jest u nas notowane i wrzucane do Archiwum. Radzę TS-a zmienić.

a po co ? wystarczy zmiana hasła :) logi będziesz spisywał? no powodzenia :) z nich i tak nic nie uslyszysz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Tu masz problem bo ja nigdy nie nabijałem tak pkt :) Atakowałem zawsze czerwone miasta i to Cię boli bo na Atenach nawet 1/100 nie potrafiłeś tego zdobyć co ja

PS ja go nie bronie ;) uzasadniłem tylko że to nie ma sensu bo to ich wojo i niech robią z tym co chcą :) słyszałem o tym że się chwalił ale jego wynik przy moim wygląda marnie

boli to mnie głowa jak pomyśle ile wisisz na tej gierce :rolleyes: aby być top i później się chwalić każdemu jaki to jesteś wariat :eek:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Czciciel widzę że masz straszny ból tyłka z zazdrości że wszędzie za mną chodzisz :) Więc napisze Ci tylko raz :) Nigdy nie rozwalałem podstawionego wojska to po pierwsze, po drugie rozbijałem często defa o Gosie a ona o mnie bo przerabialiśmy miasta szczególnie po cudach na ofy (z wiadomej przyczyny nie trzeba było już defować miast) po 3 atakowałem zawsze tylko wroga, jeśli nasz gracz kończył grę była zasada że miasta czyści się tylko te które chce się podbić tak by cały sojusz miał szanse na łatwe punkty po 4 jeśli ktoś kasował konto bez zapowiedzi wtedy działała zasada kto pierwszy ten lepszy( kilka razy czyściłem szaraków potem mi się już nie chciało) po 5 każdy robi co chce z wojskiem ja wolałem zarwać nockę i puścić ok 70-80 ataków na 7 rano niż czekać nie wiadomo ile czasu aż ktoś skończy grę. To wszystko jeśli nadal uważasz że ja takie praktyki stosuje to będę czekać na dowody chodź takich nie będziesz miał, mogę także po prosić osoby z sojuszu by sie tutaj wypowiedzieli jak było i jest u nas w sojuszu. Nikt z nikim nie rywalizuje u nas o punkty, walczymy wspólnie i wspólnie dążymy do tego by sojusz był jak najwyżej w rankingu atakujących, jeśli ktoś nie ma ofa a jest ląd do ubicia to leci albo mas albo jest info na forum. Działamy jak zespól ale ty tego nie zrozumiesz:) Często było tak ze ktoś topił ognie przeciwnikowi a druga osoba ofy. Szczególnie na początku tak ja robiłem bo ofa nie robiłem za dużo, grałem samymi ogniami, ja latałem ogniami a Gosia ofem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

boli to mnie głowa jak pomyśle ile wisisz na tej gierce :rolleyes: aby być top i później się chwalić każdemu jaki to jesteś wariat :eek:

już dawno minęły czasy gdzie siedziałem po 20h na grepo, tak było tylko na światowce, na Atenach mniej siedziałem niż hubal

gram dużo w nocy i to każdy wie, z prostej przyczyny, długo grałem na serwerach en tam prawdziwa walka zaczyna się od 22 naszego czasu do 5-6 rano, jak dostałem link na ateny to często atakowałem w bonusie z Gosia z przyzwyczajenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Czciciel widzę że masz straszny ból tyłka z zazdrości że wszędzie za mną chodzisz :) Więc napisze Ci tylko raz :) Nigdy nie rozwalałem podstawionego wojska to po pierwsze, po drugie rozbijałem często defa o Gosie a ona o mnie bo przerabialiśmy miasta po cudach na ofy (z wiadomej przyczyny nie trzeba było ju defować miast) po 3 atakowałem zawsze tylko wroga, jeśli nasz gracz kończył grę była zasada że miasta czyści się tylko te które chce się podbić tak by cały sojusz miał szanse na łatwe punkty po 4 jeśli ktoś kasował konto bez zapowiedzi wtedy działała zasada kto pierwszy ten lepszy( kilka razy czyściłem szaraków potem mi sie już nie chciało) po 5 każdy robi co hce z wojskiem ja wołalem zarwac nocke i puścić ok 70-80 ataków na 7 rano niz czekać nie wiadomo ile czasu aż ktoś skończy gre. To wszystko jeśli nadal uważasz że ja takie praktyki stosuje to będę czekać na dowody chodz takich nie bedziesz mial, moge także po prosic osoby z sojuszu by sie tutaj wypowiedzieli jak bylo i jest u nas w sojuszu. Nikt z nikim nie rywalizuje u nas o punkty, walczymy wspólnie i wspólnie dązymy do tego by sojusz był jak najwyzej w rankingu atakujących, jesli ktoś nie ma ofa a jest ląd do ubicia to leci albo mas albo jest info na forum. Działamy jak zespól ale ty tego nie zrozumiesz:) Czsto bylo tak ze tos topil ognie przeciwnikowi a druga osoba ofy. Szczegolnie na poczatku tak ja robilem bo ofa nie robilem za duzo gralem samymi ogniami, ja latalem ogniami a Gosia ofem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



już dawno minęły czasy gdzie siedziałem po 20h na grepo, tak było tylko na światowce, na Atenach mniej siedziałem niż hubal

gram dużo w nocy i to kazdy wie, z prostej przyczyny, długo grałem na serwerach en tam prawdziwa walka zaczyna się od 22 naszego czasu do 5-6 rano, jak dostałem link na ateny to czesto atakowalem w bonusie z Gosia z przyzwyczajenia.

nie musisz mi nic udowadniać , ani podstawiać tu swoich pionków żeby wklejali to co im napiszesz ;) - albo walić farmazona z konta Gosi :eek:. Swoje wiem inni także ;)

po statach widać ile siedziałeś , bo kto jest w stanie nabić 7 mln pkt - chyba , że oszukujesz i ktoś podstawia ci offa ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nie musisz mi nic udowadniać , ani podstawiać tu swoich pionków żeby wklejali to co im napiszesz ;) - albo walić farmazona z konta Gosi :eek:. Swoje wiem inni także ;)

po statach widać ile siedziałeś , bo kto jest w stanie nabić 7 mln pkt - chyba , że oszukujesz i ktoś podstawia ci offa ;)

Ograniczony jesteś człowieczku, Gosia gra na maratonie i nikt jakoś nie pisze że to moje multikonto albo żebym ja się logował na tym koncie tym bardziej że tam korzystają z tsa :)

bo kto jest w stanie nabić 7 mln pkt

sprawdź sobie komnatę chwał :) są gracze którzy zdobyli więcej punktów walki niż ja ich też oskarżysz o to że im ktoś wojo podstawia? :) to ile siedziałem kiedyś na grepo a ile teraz siedze to moja sprawa :) będę chciał to i 24h będę online i nic ci do tego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ograniczony jesteś człowieczku, Gosia gra na maratonie i nikt jakoś nie pisze że to moje multikonto albo żebym ja się logował na tym koncie tym bardziej że tam korzystają z tsa :)



sprawdź sobie komnatę chwał :) są gracze którzy zdobyli więcej punktów walki niż ja ich też oskarżysz o to że im ktoś wojo podstawia? :)

nie wiem być może ;) mogą też grac 24h nie śledzę ich , śledzę ciebie ;)- ale ty jesteś wariat i robisz to poświęcając zaledwie 2h :eek:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nie wiem być może ;) mogą też grac 24h nie śledzę ich , śledzę ciebie ;)- ale ty jesteś wariat i robisz to poświęcając zaledwie 2h :eek:

Nie mówię że 2h, siedziałem dużo i to wiem (stanowczo za dużo) ale to było ponad 1,5 roku temu. Skończą się Ateny i skończy się moja gra, nudzi mnie już tak gra że nawet logować się za bardzo nie chce, trzyma mnie tu jedynie kontakt z ludźmi i to nie tylko z mojego sojuszu ale nawet z przeciwnych. Każdy na luzie rozmawia, wszyscy puścili w niepamięć to co było kiedyś. Pójdę jeszcze na ten nowy serwer urodzinowy ale ile tam pogram nie wiem. Wszystkim którzy to pytają odpowiadam że mogę zagrać jeśli będzie z kim ale nie obiecuję że to zrobię albo że będę grać do cudów. Wszystkim się gra nudzi i nie ważne czy ma nick **Adasko** czy manfred itd Michałowi też na pewno się nudzi i tobie też.
 

DeletedUser20428

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Uff miałem sie powstrzymać Zaba, ale tak popatrzyłem w staty zabrałem Ci 5 miast, Ty mi ani jednego nie wiem kto jest noobem ,popros o podwyzke u meza .Ja jakbym chciał iśc za Twoim rozumowaniem bym Ci wyciagnał z konta więcej niz masz i co do pyska nie miałabys co włozyc ale szkoda mi wydawać kasy bezsensownie na cos co nie warto.
 

DeletedUser19269

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Uff miałem sie powstrzymać Zaba, ale tak popatrzyłem w staty zabrałem Ci 5 miast, Ty mi ani jednego nie wiem kto jest noobem ,popros o podwyzke u meza .Ja jakbym chciał iśc za Twoim rozumowaniem bym Ci wyciagnał z konta więcej niz masz i co do pyska nie miałabys co włozyc ale szkoda mi wydawać kasy bezsensownie na cos co nie warto.

No i się dowartościował nareszcie. :D Tak trzymać chłopie, tak trzymać. :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

No i się dowartościował nareszcie. :D Tak trzymać chłopie, tak trzymać. :D

przynajmniej podjął walkę w grze a nie na forum :) tak powinno to wyglądać chodź dyskusja czasem też się przydaje jak jest argumentowana :) tak jak kiedyś to robił turek na jakimś forum :) dobrze się to czytało bo było śmiesznie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Uff miałem sie powstrzymać Zaba, ale tak popatrzyłem w staty zabrałem Ci 5 miast, Ty mi ani jednego nie wiem kto jest noobem ,popros o podwyzke u meza .Ja jakbym chciał iśc za Twoim rozumowaniem bym Ci wyciagnał z konta więcej niz masz i co do pyska nie miałabys co włozyc ale szkoda mi wydawać kasy bezsensownie na cos co nie warto.

Przejąłeś mi też kilka miast, ja Tobie z tego co kojarzę żadnego. Spoko, gratulacje.

Natomiast to wypisywanie o złocie przez Ciebie czy Turka jest wręcz żenujące. Jak mieliście po swojej stronie TTB - największego złotnika (chyba) jakiego widziało grepolis.pl to wszystko było super.
Rzeźnia coś tam od czasu do czasu przyspieszy i puszczacie bzdury o tym jak to niby my idiotycznie rozwalamy wojsko, żeby później odbudować w kilka godzin na złocie..

Generalnie dla mnie jeśli ktoś wydaje choćby głupie 20 zł na miesiąc na premium w postaci Kapitana i Zarządcy i pisze o tym jacy to inni są nie fair, bo wydają więcej jest żałosny.
Czyli 20 zł można wydać, a 80 już nie? To od ilu złotych monet na miesiąc jest się złotnikiem?

No ale oczywiście.. MDG to ostatni bastion normalności, gdzie nikt nie wydaje pieniędzy na grę i z całą pewnością cuda przyspieszają bez arcykapłanek, a Rzeźnia to jest ta zła, gdzie każdy wydaje tysiące złota dziennie na grę i jeszcze parę tysięcy na przekupowanie wrogów.

Otwórzcie oczy, Wasi koledzy z sojuszu też wydają pieniądze, Wy wydajecie, a Wasz szef który najgłośniej płacze o złoto sam pewnie na grepolis wyłożył niemałą sumkę, pewnie porównywalną z szefostwem Rzeźni i wszystkich innych sojuszów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Uff miałem sie powstrzymać Zaba, ale tak popatrzyłem w staty zabrałem Ci 5 miast, Ty mi ani jednego nie wiem kto jest noobem ,popros o podwyzke u meza .Ja jakbym chciał iśc za Twoim rozumowaniem bym Ci wyciagnał z konta więcej niz masz i co do pyska nie miałabys co włozyc ale szkoda mi wydawać kasy bezsensownie na cos co nie warto.


hahahaha zabrałes bo akcje Ci robił TykTyk a ty tylko kolona słałes noobku. zabierz mi teraz miasto to zwróce Ci honor i sama siebie nazwe noobem :))
szkoda ze raporty wyrzucam z tego jak sie topisz kolonami - np kolon 1000 lukow i pare ogni wysylasz na miasto deffowe z murem 25 - gratulacje umiejętnosci gry :) masz sie naprawde czym chwalić :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hahahaha zabrałes bo akcje Ci robił TykTyk a ty tylko kolona słałes noobku. zabierz mi teraz miasto to zwróce Ci honor i sama siebie nazwe noobem :))
szkoda ze raporty wyrzucam z tego jak sie topisz kolonami - np kolon 1000 lukow i pare ogni wysylasz na miasto deffowe z murem 25 - gratulacje umiejętnosci gry :) masz sie naprawde czym chwalić :))


ale noob z ciebie zabierz mi teraz miasto i co oddasz honor ? a co ty jestes ? , czy to ma znaczenie kiedy i jak ? gra zespolowa i miasto zabrane prosze nie ośmieszaj się
a co do zlota kazdy wydaje ile chce i nie ma prawa nikt rozliczac , chyba ze rodzice dzieci:)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ale noob z ciebie...
i kto to mówi?!
Gość, który ciskał zaklęcia w nasze miasta jak cały jego sojusz stawiał cudaki. Typ, który wysyłał kilkugodzinne ataki offem na wolnych transach w najaktywniejszych z nas... I on ma czelność nazwać kogoś noobem? Buahahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Mnie do tablicy przywolano .....

Ja niegram a nadal o mnie psalmy i piesni dziekczynne wypisujecie ;P
Soprano dobry gracz - wiec droga Marto nie podwazaj tego :) Ty tez jestes dobra.. i tego tez nikt nie powinien kwestionowac...Ale nie zapominajcie je sa lepis od was itp.. Jedyne co moge sprostowac to to ze 5 wsi Soprano sam Ci nie zabral..,ale wiem ze dwie zajumal samodzielnie.. tzn jego ataki i wsparcia byly najwazniejsze..

Tomku zas do Ciebie... Nie zagladaj nikomu do kieszonki bo to zachowanie typowego polaczka...Jak masz problem z pieniedzmi to zajmij sie praca i ich zarabianiem a nie gra,badz miej zal do wlasciciela gry ze zarabia... Odpowiedz jest bardzo prosta - z moja kasa ,moge zrobic co zechce..Pragne cie uswiadomic ze wczesniejsze Swiaty byly bez opcji skracania jednostek i pwoei Ci ze nawet bardziej latalismy z atakami.. Zloto daje przewage gdy potrafisz je przerobic na sukces...W kazdym innym przypadku skracanie jest idiotyzmem..

Ps. Adas :) daj pw , obgadamy jubileuszowy swiat :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ps. Adas :) daj pw , obgadamy jubileuszowy swiat :)

dać się nie da ale napisać tak :p

Co do kasy to jest to indywidualna sprawa, jeden woli wydawać kasę na alkohol, papierosy i inne używki a inny wydaje na gry. Każdy by chciał rozliczać innych jakby byli urzędem skarbowym ;) jeszcze brakuje pytań skąd masz kasę itd :) Napisałeś że typowe zachowanie polaków to zaglądanie do kieszeni a ja się z tym ie zgodzę typowa to jest zazdrość że ktoś ma lepiej to jest charakterystyczne dla polskiego narodu. Po kieszeniach to patrzą urzędasy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry