Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9137

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Witam :)
Co do obecnych sojuszy to według mnie najciekawiej się zapowiadają Miłośnicy Marylin Monroe.
Co do reszty to Most Dangerous Group choc nie oryginalne to znam tam kilku bardzo dobrych graczy z którymi grałem więc może z nich coś dobrego wyrosnąc.
Zakon Księżyca... nie znam żadnego z ich nicków oprócz utracjusza ale też przyzwoicie wyglądają i chciałbym zobaczyc co mają do pokazania Semper Fidelis.
Tyle na temat sojuszy ode mnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

tomkedz 48 miejsce w rankingu walki na świecie gdzie już masa dobrych graczy dawno nie gra. No no faktycznie pod nickami Rzeźni kryją się najlepsi wojownicy:D

http://pl.grepostats.com/world/pl19/rankings/playerkills?page=3&search=&sortby=all_rank

Tak myślałem, że na FO stroszy piórka a w grze już trochę mniej ma do gadania:)
dawno nie gra... hmm tak od piatku zaczely sie masowe kasacje. buahahahah
Taki kozak jestes, mze pokazesz swoje osiegniecia, bo nawet na swiecie na tkorym nikt nie gra, uzyskanie 916,826 pkt walki, w tym az 683,765 ataku to jest wyczyn. Pozatym nie ma tu wynikow z innych swaitow, na ktorych juz niema gracza tomkedza.
Mam nadzieje ze na Koryncie uzyska podobny wynik. Tego mu zycze, bo wkoncu to tylko gra :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ja piórek nie strosze

jak bys widziala to ja od wielu tygodni akcji nie robie zeby punkty robic

Miła koleżanko żeby nie byc gołosłownym proszę wróć do tematu oceny mojej osoby za kilka dni tygodni jak tu się świat rozwinie. nie żyj historią gdzie swiat na którym byłem od 2-3 miesiecy wegetował bo każdy cuda budował.

Ci gracze co mnie znają to wiedzą jakim jestem graczem :) ja Twoich statystyk nie chcę sprawdzać bo nie ma Ciebie nigdzie w statystykach a nicka z gry tez nie masz zebys byla na innych swiatach.

jak chcesz żebym piórka postroszył to postroszę :)


poza tym tak jak napisalem kilka postów wyżej

do poniedziałku zostały 4 dni :D skończy się ochronka zacznie się zabawa


JA WIEM JEDNO STANIEMY SIE ULUBIEŃCAMI WIELU SOJUSZY :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

tomek a ty kim jestes ?
wielki gracz nie znam ciebie ? zawsze dostawales miasta :))) od wroga free
:)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

a jak dla mnie nie doceniacie przeciwnika. moze zmienili nick, bo ich chwala zaczela meczyc?
po co od poczatku maja stac sie wrogiem wszsytkich, jak mozna spokojnie zaczac od wojny z "ulubiencami"

tez istnieje taka opcja ze może są zbyt sławni dlatego tez tak sie nazwali :) nie lekceważę nikogo bo sam jestem farma :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

DUDEK TO TAK JAK JA
nikt mnie nie zna
odznaczeń nie mam
nic tylko farma faremka hahaha

czekam aż tylko się chętni na mnie znajdą :D

śpie do późna chodze spać z kurami normalnie aż żal nie skorzystać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

dawno nie gra... hmm tak od piatku zaczely sie masowe kasacje. buahahahah
Taki kozak jestes, mze pokazesz swoje osiegniecia, bo nawet na swiecie na tkorym nikt nie gra, uzyskanie 916,826 pkt walki, w tym az 683,765 ataku to jest wyczyn. Pozatym nie ma tu wynikow z innych swaitow, na ktorych juz niema gracza tomkedza.
Mam nadzieje ze na Koryncie uzyska podobny wynik. Tego mu zycze, bo wkoncu to tylko gra :]

Chyba zapomniałeś kto na tym świecie był w ścisłej czołówce kilka miesięcy temu. Jak pamiętam Orangewater była w ścisłym top rankingu walki a wtedy tomkedz mógł jej czyścic buty. Było też kilku graczy z Psychozy co pokończyli grę a byłi w topce gdzie wtedy tomkedz pewnie okupował ranking top-100 w walce. Nie mogę ich znaleźć już w rankingu chyba skasowali konto ale Turas nie gra tam już wiele miesięcy a jest w top-7 gdzie tomkedz top-48 wiec tu widać gdzie jego miejsce było gdy grała czołówka. Jeszcze dużo wcześniej było tam wielu dobrych graczy np z Sami Swoi i wielu w topce.

Także w tym okresie top-48 to strasznie słaby wynik jak na takiego zachwalającego się gracza tu an FO jak tomkedz.

Nie jest nowicjuszem to wiadomo ale do czołówki trzymającej prym na światach to mu jeszcze wiele brakuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

po 1. ja sie nie zachwalam ani wychwalam (wskaż mi moje wpisy odnośnie tego zachwalania)
po 2. nie strasz mnie Renatą (nieważne jaki nick by miała)
po 3. my jako sojusz zaczęliśmy jak inni mieli po 10 miast a go wygraliśmy
po 4. 48 miejsce jest teraz w chwilach kiedy wiekszosc tych topów grała to było minimum top 30 i wyżej więc koleżanko tak jak mówilem nie sprawdzaj stanu obecnego tylko zapoznaj sie ze sytuacją na świecie jaka była wówczas w czasach o których wspominasz. Aha i nie zapomnij o tych topach co mieli mase multikont
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

DUDEK TO TAK JAK JA
nikt mnie nie zna
odznaczeń nie mam
nic tylko farma faremka hahaha

czekam aż tylko się chętni na mnie znajdą :D

śpie do późna chodze spać z kurami normalnie aż żal nie skorzystać


no fakt ale wiesz jak to jest dużo pisania a mało gry na początku , później się to odwraca i się gra a mało pisze wiec niech się wypowiadają teraz wszyscy a i tak za 3 miesiące polowa tych graczy zakończy grę hahahaha zawsze tak samo to wygląda :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

po pierwsze to jest nowy świat wiec każdy zaczyna od zera i nie ważne jakie osiągnięcia miał na innym świecie tutaj zawsze może się wszystko inaczej potoczyć wiec darujcie sobie ta nagonkę na tomekdz a po drugie skoro tak bardzo chcecie się wykazać to podajcie swoje osiągi z innych światów dla porównania ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Chyba zapomniałeś kto na tym świecie był w ścisłej czołówce kilka miesięcy temu. Jak pamiętam Orangewater była w ścisłym top rankingu walki a wtedy tomkedz mógł jej czyścic buty. Było też kilku graczy z Psychozy co pokończyli grę a byłi w topce gdzie wtedy tomkedz pewnie okupował ranking top-100 w walce. Nie mogę ich znaleźć już w rankingu chyba skasowali konto ale Turas nie gra tam już wiele miesięcy a jest w top-7 gdzie tomkedz top-48 wiec tu widać gdzie jego miejsce było gdy grała czołówka. Jeszcze dużo wcześniej było tam wielu dobrych graczy np z Sami Swoi i wielu w topce.

Także w tym okresie top-48 to strasznie słaby wynik jak na takiego zachwalającego się gracza tu an FO jak tomkedz.

Nie jest nowicjuszem to wiadomo ale do czołówki trzymającej prym na światach to mu jeszcze wiele brakuje.


Jak pamietam to twojego nicku nie pamietam wiec co tak piszesz jak bys byla top1 na Tau.
ja bylem top 1 przez jakis czas( potem nastapilo brak czasu):(( i nie pamietam ciebie
a pozatym Tomek mmm. jak bym byl jego wrogiem i na jednej wyspie to bym sie skasowal:) zostac jego farma :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Hanibalku my to juz minimum 3 swiat razem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

po 1. ja sie nie zachwalam ani wychwalam (wskaż mi moje wpisy odnośnie tego zachwalania)
po 2. nie strasz mnie Renatą (nieważne jaki nick by miała)
po 3. my jako sojusz zaczęliśmy jak inni mieli po 10 miast a go wygraliśmy
po 4. 48 miejsce jest teraz w chwilach kiedy wiekszosc tych topów grała to było minimum top 30 i wyżej więc koleżanko tak jak mówilem nie sprawdzaj stanu obecnego tylko zapoznaj sie ze sytuacją na świecie jaka była wówczas w czasach o których wspominasz. Aha i nie zapomnij o tych topach co mieli mase multikont

Ja Cie nie straszę nikim. Pokazuje Ci tylko Twoje miejsce w szeregu na świecie gdzie grałeś. Byłeś tam z dala od czołówki i tutaj zapewne będzie to samo.

Z tego co widzę zaczynaliście jako No Mercy i ten sojusz nic tam nie osiągnął. Gdy zbliżała się era cudów łapczywi na odznaki przeszli do Psychozy słali surki na cuda i dostali koronę.

Takie zagrywki są znane nie od dziś. Ludzie się pchają do zwycięskiego sojuszu by dostać koronę...

Gdy wy zaczynaliście grę w No Mercy to Psychoza już grała i to oni zbudowali cuda a nie wy...

Każdy potrafi na koniec dojść do najlepszego sojuszu i zacząć budować cuda. Trudniej sprawić by to właśnie Twój sojusz budował cuda a inni przyszli po koronę na Jana:)

Poza tym nie tylko Ty budowałeś cuda więc i innym stanął ranking walki... Chwalisz się, że wcześniej miałeś top-30? to nie możliwe bo wcześniej grało sporo graczy w topce co teraz Ci zwolnili trochę miejsc byś podskoczył do góry.

A nawet gdyby było top-30 to to i tak daleko od czołówki.

No co jak co ale No Mercy było znane z multikont i to bardzo:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

dobra ty masz swoją wiedze my swoją

na tym świecie to skonfrontujemy :D

ps. buduj ładne miasteczko :D przyda mi się na tym świecie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Jak pamietam to twojego nicku nie pamietam wiec co tak piszesz jak bys byla top1 na Tau.
ja bylem top 1 przez jakis czas( potem nastapilo brak czasu):(( i nie pamietam ciebie
a pozatym Tomek mmm. jak bym byl jego wrogiem i na jednej wyspie to bym sie skasowal:) zostac jego farma :))

Jak zauważyłeś ja nie porównuje go do siebie tylko do topowych graczy na Tau. Byłeś w top-1 chwilę? na jakim nicku? bo chyba to było jak się pierwszy zalogowałeś i przez kilka godzin. A jak pod innym nickiem to go napisz bo ja też mogę napisać, że byłem top-1 a nikt nawet mnie nie widział.

Skoro Ty uciekałbyś przed średnim graczem w walce z wyspy to zastanawiam się co będzie tutaj jak trafisz na czołówkę:D

Ale widzę, że tu koledzy jeden drugiego chwalą i robią nie wiadomo jakich graczy. Teraz tomkedz chwali Hanibala i pisze, że jest jednymz najlepszych;p go go
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ja Cie nie straszę nikim. Pokazuje Ci tylko Twoje miejsce w szeregu na świecie gdzie grałeś. Byłeś tam z dala od czołówki i tutaj zapewne będzie to samo.

Z tego co widzę zaczynaliście jako No Mercy i ten sojusz nic tam nie osiągnął. Gdy zbliżała się era cudów łapczywi na odznaki przeszli do Psychozy słali surki na cuda i dostali koronę.

Takie zagrywki są znane nie od dziś. Ludzie się pchają do zwycięskiego sojuszu by dostać koronę...

Gdy wy zaczynaliście grę w No Mercy to Psychoza już grała i to oni zbudowali cuda a nie wy...

Każdy potrafi na koniec dojść do najlepszego sojuszu i zacząć budować cuda. Trudniej sprawić by to właśnie Twój sojusz budował cuda a inni przyszli po koronę na Jana:)

Poza tym nie tylko Ty budowałeś cuda więc i innym stanął ranking walki... Chwalisz się, że wcześniej miałeś top-30? to nie możliwe bo wcześniej grało sporo graczy w topce co teraz Ci zwolnili trochę miejsc byś podskoczył do góry.

A nawet gdyby było top-30 to to i tak daleko od czołówki.

No co jak co ale No Mercy było znane z multikont i to bardzo:)
To sprawdz Meetoo na NY, komnata chwaly, jako NoMercy pod przywodztwem tomkedza, zbudowalismy tam 4 cudaki, zrobilismy to jako pierwsi w histori swaita 2.0 :]
co do fuzji Psychozy z NoMercy, Psychozie na NY sie nie udalo z nami wygrac, wiec docenili rywala i postanowilismy razem wygrac Tau.
Zreszta jestes nikim wiec nie widze powodu zebysmy musilei ci sie tlumaczyc.
Jestesm ciekaw jak dlugo przetrwasz na Koryncie, szkoda ze mam do ciebie prawie 5h ogniami, bo chetnie bym sprawdzil twoje umiejetnosci gry :]
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Każdy może przyjść pod nowym nickiem na nowy serwer i pisać swoją historię. Więc raczej nie można ich nazwać tchórzami bo może po prostu chcą mieć spokój i nie być nękanymi głupimi wiadomościami. I przylepami którzy mogli pod nimi się ustawić a nie są tego godni. Większość agresywnych graczy w ogóle nie udziela się na forum zewnętrznym. I to oni jak zwykle ustawią serwer.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Hanibalku

na to wychodzi że koleżanka wie wszystko najlepiej :) trudno musimy sie schować w kącie bo my tu baju baju a i tak wyjdzie że my nic nie wiemy że jesteśmy cieniasami :)

dla mnie ogólnie dobrze jak takie mniemanie o mnie mają przynajmniej mogę swoje robić
 
Do góry