Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

widzę że luzdelsur zawitała tutaj :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

tez zawitalem ale tylko popatrze sobie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Zastanawiam mnie sojusz Rzeźnia, kolejna masowka? a moze zbiorowisko graczy z Top innych swiatow? :p
niektore nick znajomy, ale czesc zupelnie nowa. Mysle ze niedlugo bedzie to sojusz top1 nie tylko w pkt za domki :]
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Jak na obecną chwilę to chyba żaden sojusz nie przykuwa większej uwagi. Przynajmniej ja tak to widzę. A jeśli miałbym któryś wyłonić to raczej: "Miłośnicy Marylin Monroe". Ale przecież to dopiero 2 dzień. Wszystko wyjdzie w praniu;)
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Zakon Księżyca ma dobrą ekipe .

tarascus , utracjusz ,sekka18 , Elumagor czy Edgrim na pewno troszkę się tutaj rozegrają ;)

przynajmniej tylko te nicki są znajome ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Witam:)
Dziwi mnie to, na dzień dobry stwierdzacie czy dany sojusz to masówka czy nie. Jeżeli w sojuszu jest limit 70 graczy to dlaczego nie mogę tylu przyjąć? istnieje coś takiego jak selekcja w której eliminujemy "bobów" ... Dla jasności to 70% osób przyjętych sama pisze prośbę o przyjście do nas. A to czy przetrwamy miesiąc czy tydzień to się jeszcze okaże. Na innym świecie też sojusze z topki stwierdzili, że pojada nas w kilka dni.. ale bardzo się zdziwili nasz obroną i tym jak bardzo jesteśmy zgranym sojuszem i jaka mamy wole walki.
A co do mojej osoby to jestem babą i tak rządzę sojuszem:)..jakoś nikt nie narzeka.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze:)
Szefowa Feniksa
Fregile84
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

powodzenia fregile84, będę wam kibicował,
aczykolwiek jesteście w środku świata więc możecie mieć z każdej strony wrogów, to ciężkie położenie jest :)
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Witam:)
Dziwi mnie to, na dzień dobry stwierdzacie czy dany sojusz to masówka czy nie. Jeżeli w sojuszu jest limit 70 graczy to dlaczego nie mogę tylu przyjąć? istnieje coś takiego jak selekcja w której eliminujemy "bobów" ... Dla jasności to 70% osób przyjętych sama pisze prośbę o przyjście do nas. A to czy przetrwamy miesiąc czy tydzień to się jeszcze okaże. Na innym świecie też sojusze z topki stwierdzili, że pojada nas w kilka dni.. ale bardzo się zdziwili nasz obroną i tym jak bardzo jesteśmy zgranym sojuszem i jaka mamy wole walki.
A co do mojej osoby to jestem babą i tak rządzę sojuszem:)..jakoś nikt nie narzeka.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze:)
Szefowa Feniksa
Fregile84

Oczywiście że nie można stwierdzić czy któryś sojusz to masówka. Ale zazwyczaj tak jest. Wszystko zależy od organizacji sojuszu i osób prowadzących. Ja bym wolał odczekać ten tydzień lub dwa i rozejrzeć się za godnymi uwagi. Na ogól jest tak że osoby przychodzące na nowy serwer samotnie z innych serwerów(doswiadczeni) nie szukają przez pierwszy tydzień dwa sojuszu. Jedynie obserwują sytuację. Co innego gdy przychodzi ekipa z innego serwa.
 
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

widze pempixy z omikronu sie zalogowaly
zig33.png
( =BLADES= )

no coz moze tutaj cos ugraja
pokerfacen.png


Tak patrzac na ranking i znajomosc nickow to narazie najciekawiej sie Rzeznia zapowiada

chodz mam nadzieje ze luz tutaj cos ugra

''Miłośnicy Marylin Monroe'' tez jest dosc ciekawy

mase podrob roznych sojuszy jest nie wiem ludzie nie macie pomyslow swoich na nazwe sojuszu tylko musicie czyjes kaleczyc

nio nic pozyjemy zobaczymy
zamyslony.png


powodzenie wszystkim zycze i wielu nieprzespanych nocy
lied.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Brak znanego sojuszu. Wyjątkiem jest New Age of Glory, choć i ten sojusz pokazał się dobrze tylko na jednym świecie więc ciężko powiedzieć jak tu im pójdzie. Widzę tam 2 bardzo dobrych graczy.

Jest tu sporo nieznanych sojuszy z kilkoma dobrymi graczami ale też całą masa nowych nicków.

UNBREAKABLE ma kilku dobrych graczy.

Rzeźnia jak na razie to masówka średnich nicków z innych światów. *GLORIAN* chyba jedyny tam lepszy a reszta to się okaże czy coś potrafią. Ale myślę, że taka masówka wielu graczy z różnych sojuszy (wrogich) na poprzednich światach szybko się podzieli i posypie do lepiej zapowiadających sojuszy. Daje im miesiąc góra 2 i się posypia i pokłócą.

Świat ciekawy bo dużo sojuszy, które mogą być w topce.
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Brak znanego sojuszu. Wyjątkiem jest New Age of Glory, choć i ten sojusz pokazał się dobrze tylko na jednym świecie więc ciężko powiedzieć jak tu im pójdzie. Widzę tam 2 bardzo dobrych graczy.

Jest tu sporo nieznanych sojuszy z kilkoma dobrymi graczami ale też całą masa nowych nicków.

UNBREAKABLE ma kilku dobrych graczy.

Rzeźnia jak na razie to masówka średnich nicków z innych światów. *GLORIAN* chyba jedyny tam lepszy a reszta to się okaże czy coś potrafią. Ale myślę, że taka masówka wielu graczy z różnych sojuszy (wrogich) na poprzednich światach szybko się podzieli i posypie do lepiej zapowiadających sojuszy. Daje im miesiąc góra 2 i się posypia i pokłócą.

Świat ciekawy bo dużo sojuszy, które mogą być w topce.


Czemu ktoś miał się posypać i kłócić ?
jest wiele sojuszy które się dobrze zapowiadają tylko nie koniecznie są tam gracze pod swoimi starymi nickami
i po czym oceniasz dobrych graczy ?
Rzeźnia jest ciekawym sojuszem aczkolwiek różnie może być również podejrzewam że kilka dobrych sojuszy weszło pod innymi nickami
i inaczej nazywają się sojusze więc świat zapowiada się ciekawie ale to się okaże w ciągu następnych paru tygodni
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Zgadzam się z przedmówcą:) Nie każdy gra na swoim dotychczasowym nicku, więc będzie ciekawie;))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

1. Rzeźnia nie ma nic wspólnego z trzonem Psychozy. Może tyle tylko, że część graczy obecnej Rzeźni i Psychozy z tau przez czas jakiś współtworzyło jeden sojusz. Na jednym z poprzednich światów uczucia nie były tak ciepłe;
2. Dwa sojusze współtworzące Rzeźnię walczyły na tau ze sobą tylko dlatego, że doszło do fuzji (patrz punkt 1);
3. Psychoza, jak zapowiadali członkowie tego sojuszu schowała się pod zupełnie innym sztandarem;
4. To jest trzeci świat NAoG, przy czym na pierwszym grali pod inną nazwą.

Tyle spostrzeżen obserwatora.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Lusia oddawaj to konto apikowi, za mądrze wyglądają te posty jak na ten nick :D:D:D
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

mam teraz inne... i wszyscy są szczęśliwi :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

4. To jest trzeci świat NAoG, przy czym na pierwszym grali pod inną nazwą.
Trzeci??? Z tego co mi wiadomo NAoG zostało założone na Tau:)
To był na innym świecie od TAU oprócz Koryntu??
 

DeletedUser

Guest
Do góry