Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Bzunio, a skąd się znają gracze NAoG? Nie z rho?

Skąd się znają to kto ma wiedzieć ten to wie...
Napisałeś że jesteśmy na trzecim świecie a napewno nie graliśmy na innym świecie niż TAU pod tym sztandarem
 
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Szkoda że nie mam kontaktu z chłopakami z Psychozy
Mistrzowsko się z nimi współpracowało na Tau
Tych co pamiętałem z tamtego sojuszu już zmienili nicki ;d
Ehhh... Teraz mam swoją ekipę :D może się zgrają tak jak psychoza :)
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Skąd się znają to kto ma wiedzieć ten to wie...
Napisałeś że jesteśmy na trzecim świecie a napewno nie graliśmy na innym świecie niż TAU pod tym sztandarem


bzunio ale jakoś was trochę mało ?
podejrzewam że tutaj będzie nowy NAoG ponieważ chyba w 10 osób grali nie będziecie a jak macie taki zamiar to nie wróżę wam długiej gry w końcu na morzu macie ciekawych sąsiadów aczkolwiek życzę wam powodzenia no może za wyjątkiem jednej osoby z waszego sojuszu ;)



póki co moim zdaniem ciekawe sojusze
1Rzeźnia
2Hollywood
3NAoG
4GD

i to chyba na tyle w tej chwili
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Z biegiem czasu sytuacja sie wyklaruje i będzie wiadomo kto się będzie liczył w rozgrywce :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Z biegiem czasu sytuacja sie wyklaruje i będzie wiadomo kto się będzie liczył w rozgrywce :)

a co do świata i sojuszy, mysle ze zaraz po ochronce w rankiingu agresorow zobaczymy 10 najbardzij liczacych sie sojuszy i 10 "chłopcow do bicia"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

bzunio ale jakoś was trochę mało ?
podejrzewam że tutaj będzie nowy NAoG ponieważ chyba w 10 osób grali nie będziecie a jak macie taki zamiar to nie wróżę wam długiej gry w końcu na morzu macie ciekawych sąsiadów aczkolwiek życzę wam powodzenia no może za wyjątkiem jednej osoby z waszego sojuszu ;)



póki co moim zdaniem ciekawe sojusze
1Rzeźnia
2Hollywood
3NAoG
4GD

i to chyba na tyle w tej chwili

Zapewne jesteś z Rzeźnia bo widzę cały czas starasz się faworyzować ten sojusz mimo, że obecnie nie gra tam nikt z topki z innych światów a jak sam pisałeś nie wiadomo kto gra pod nowymi nickami. Mogą być dobrzy gracze a mogą być średni.

Na razie to raczej można oceniać sojusz po znanych nickach bo innego wyznacznika nie ma w tej chwili.

GD nie jest dobrym sojuszem i nigdzie nic nie powalczyli także dziwie się, że ich wymieniłeś zwłaszcza, że na obecną chwile nie ma tam nikogo znanego.

Jest kilka znacznie lepiej zapowiadających się sojuszy patrząc na nicki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Zapewne jesteś z Rzeźnia bo widzę cały czas starasz się faworyzować ten sojusz mimo, że obecnie nie gra tam nikt z topki z innych światów a jak sam pisałeś nie wiadomo kto gra pod nowymi nickami. Mogą być dobrzy gracze a mogą być średni.

Na razie to raczej można oceniać sojusz po znanych nickach bo innego wyznacznika nie ma w tej chwili.

GD nie jest dobrym sojuszem i nigdzie nic nie powalczyli także dziwie się, że ich wymieniłeś zwłaszcza, że na obecną chwile nie ma tam nikogo znanego.

Jest kilka znacznie lepiej zapowiadających się sojuszy patrząc na nicki.

uwierz mi że co do GD to mylisz się strasznie. to są bardzo dobrzy gracze.
Ja sam zmieniłem nick na Koryncie.
Każdy może grać na nicku dowolnym. Może to forma zmylenia przeciwnika?
to że nikogo dobrego z GD nie spotkałaś to może oznaczać że ich unikałaś :D


a co najważniejsze to pomimo zmiany nicków ten kto ma nas znać i rozpoznać na pewno już to zrobił i każdy wie kto kim jest ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

uwierz mi że co do GD to mylisz się strasznie. to są bardzo dobrzy gracze.
Ja sam zmieniłem nick na Koryncie.
Każdy może grać na nicku dowolnym. Może to forma zmylenia przeciwnika?
to że nikogo dobrego z GD nie spotkałaś to może oznaczać że ich unikałaś :D

a co najważniejsze to pomimo zmiany nicków ten kto ma nas znać i rozpoznać na pewno już to zrobił i każdy wie kto kim jest ;)

No ok zmieniłeś nick ale co to zmienia? nigdy o Tobie nie słyszałem byś był jednym z lepszych w GP. Także takich jak Ty co graja tu na nowych nickach są setki i to nic nie zmienia.

Na jakim świecie GD się liczyło? gdzie coś pokazali? Może faktycznie nie śledzę wszystkich światów i nie wiem. Jak możesz to przybliż mi ich osiągnięcia lub też światy gdzie się liczyli. Z góry dziękuję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

osiągnięcia przyjdą same w trakcie swiata

skoro o nas nie słyszałaś tym lepiej dla nas :)

będziesz miała okazje zobaczyć nas LIVE w akcji i wówczas za 1200 wpisów na FO tego świata porozmawiamy sobie :D o tym czy się znamy czy nie :D


ps. ja też mogę powiedzieć że o Tobie nie słyszałem nigdy :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

osiągnięcia przyjdą same w trakcie swiata

skoro o nas nie słyszałaś tym lepiej dla nas :)

będziesz miała okazje zobaczyć nas LIVE w akcji i wówczas za 1200 wpisów na FO tego świata porozmawiamy sobie :D o tym czy się znamy czy nie :D


ps. ja też mogę powiedzieć że o Tobie nie słyszałem nigdy :D

Mógłbyś mi napisać gdzie GD coś znaczyło na świecie, gdzie coś ugrali? Bo pisałeś, że to dobry sojusz więc po czym to wnioskujesz?

Musieli gdzieś to pokazać skoro tak uważasz więc gdzie?

Ja nie twierdze, że jestem topowym graczem. Jestem zwykłym grajkiem tak jak Ty czy masa innych. Ale nie musimy być topowymi graczami by się wypowiadać o najlepszych.

No zobaczymy jak kto pogra bo każdy na początku dużo gada i chwali a potem ich nie ma. Czas pokaże.

1.Miłośnicy Marylin Monroe
2.Zakon Księżyca
3.UNBREAKABLE
4.New Age of Glory
5.Rzeźnia

Takie są moje typy na obecna chwile. Co prawda New Age of Glory jest małe ale sama luzdelsur i A?R=KICAJ są więcej warci niż połowa Rzeźni. No chyba, że pod innymi nickami tam gra ktoś dobry ale to się dopiero okaże za jakiś czas.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Takie są moje typy na obecna chwile. Co prawda New Age of Glory jest małe ale sama luzdelsur i A?R=KICAJ są więcej warci niż połowa Rzeźni. No chyba, że pod innymi nickami tam gra ktoś dobry ale to się dopiero okaże za jakiś czas.


pozwól że to skwituje:

BUAHAHAHAHAHAHAHAHA

dobrze że nikt z Rzeźni sie nie wypowiada narazie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

''gwiazdy'' nooby co boja sie grac na prawdziwych nickach
hahanj.png


pewnie dostali lanie gdzies i wstyd im na prawdziwych nickach grac
pokerfacen.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Gwiazdy :D które będą grały główne role

A wiemy bo ich znamy

ok zobaczymy ...
Ciekawe które stwierdzenie pierwszej topki(5miejsc) będzie lepsze ...
Dla mnie 100% drugie , Nie chce faworyzować mojego sojuszu ale może dojść daleko(i też możę się dość szybko rozwalić) pod względem żę jest tam kilku najlepszych agresorów z aten ... Ale tródno pojednać się z wrogiem..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

No ok zmieniłeś nick ale co to zmienia? nigdy o Tobie nie słyszałem byś był jednym z lepszych w GP. Także takich jak Ty co graja tu na nowych nickach są setki i to nic nie zmienia.

Na jakim świecie GD się liczyło? gdzie coś pokazali? Może faktycznie nie śledzę wszystkich światów i nie wiem. Jak możesz to przybliż mi ich osiągnięcia lub też światy gdzie się liczyli. Z góry dziękuję :)
Tomkedz, Jeessica ma racje, nigdy o Tobie nie slyszalem. Wypowiadasz sie jak bys conajmniej od poczatku GP gral. a co do twoich GD to sie jeszcze okaze jak dlugo pogracie. a co do luz... i tego calego NAoG zobaczymy jak im pojdzie gdy skonczy sie ochronka i zaczna pierwsze kolonizacje:]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Szatanku

masz racje ja tu nowy jestem nawet na FO za duzo sie nie wypowiadam bo Koledzy z Administracji mnie banują od czasu do czasu

ale teraz postaram się być grzeczny może dłużej niż 2 dni na FO popiszę :D

najwazniejsze że poniedziałek już blisko :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Szatanku

masz racje ja tu nowy jestem nawet na FO za duzo sie nie wypowiadam bo Koledzy z Administracji mnie banują od czasu do czasu

ale teraz postaram się być grzeczny może dłużej niż 2 dni na FO popiszę :D

najwazniejsze że poniedziałek już blisko :D

możę byś zdradził ten wyśmienity nick ..
czy się boisz bo cię wyśmiejemy??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

mój nick na koryncie?

hmm poznasz go niedługo :D
mam nadzieję że oboje będziemy czerpali przyjemność z zabawy
 
Do góry