Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Coobra z całym szacunkiem możemy się kiedyś na grze zgadać (nawet mogę napisać do Ciebie hahaha) kawy nie zaproponuję ;p bo Żona będzie zazdrosna hahaha.

Prędzej czy później mój nick i tak wyjdzie na jaw :D tylko po co ma kierownik budki z kebabami tutaj dalsze swoje wywody pisać ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

:( jak kawy nie będzie to idę z tąd :mad: papa:mad: :(
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Chyba zapomniałeś kto na tym świecie był w ścisłej czołówce kilka miesięcy temu. Jak pamiętam Orangewater była w ścisłym top rankingu walki a wtedy tomkedz mógł jej czyścic buty. Było też kilku graczy z Psychozy co pokończyli grę a byłi w topce gdzie wtedy tomkedz pewnie okupował ranking top-100 w walce. Nie mogę ich znaleźć już w rankingu chyba skasowali konto ale Turas nie gra tam już wiele miesięcy a jest w top-7 gdzie tomkedz top-48 wiec tu widać gdzie jego miejsce było gdy grała czołówka. Jeszcze dużo wcześniej było tam wielu dobrych graczy np z Sami Swoi i wielu w topce.

Także w tym okresie top-48 to strasznie słaby wynik jak na takiego zachwalającego się gracza tu an FO jak tomkedz.

Nie jest nowicjuszem to wiadomo ale do czołówki trzymającej prym na światach to mu jeszcze wiele brakuje.

a kto to jest orangewater vel luzdelsur ? nie uważam tej osoby za jednego z najlepszych graczy ponieważ wiem czego nie potrafi sama robić a co potrafi wysoko w rankingu była bo miała kupę wolnego czasu na grę i myślę że nie jest nawet lepszym graczem ode mnie a uważam się za gracza średniego a jak oceniasz graczy po przez ranking to życzę ci powodzenia
bo mając jedno miasto wraz z 2-3 kolegami byśmy cię rozebrali bez problemu gdybyś miał/a ich tyle co my wszyscy razem
PS: twoja luzdelsur pokazała na NY gdzie przeciwko niej grałem jakiś czas co potrafi i na tau gdzie dopóki nie miałem wojska że by nawet kliny robić już bo broniłem się sam przed całym NAoG nie mogła mi wbić kolona i na prawdę jest wielu lepszych graczy od niej na tym świecie między innymi w GD a co do pisania twojego o Rzeźni widzę tam topowych graczy z innych światów choćby GLORIAN + jeszcze parę osób które kryją się pod innymi nickami więc nie jesteś ani ty ani ja w stanie powiedzieć kto tam gra ale po paru nickach można powiedzieć że to jest jeden z sojuszy który może walczyć o dominacje na tym świecie osobiście w jakim sojuszu jestem nie powiem ale będzie to zdziwienie dla wielu osób

a nick swój na tym świecie odkryje jak przyjdzie na to dobry czas w końcu nie można wykładać na stół od razu wszystkich kart

Pozdrawiam /icex
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

a kto to jest orangewater vel luzdelsur ? nie uważam tej osoby za jednego z najlepszych graczy ponieważ wiem czego nie potrafi sama robić a co potrafi wysoko w rankingu była bo miała kupę wolnego czasu na grę i myślę że nie jest nawet lepszym graczem ode mnie a uważam się za gracza średniego a jak oceniasz graczy po przez ranking to życzę ci powodzenia
bo mając jedno miasto wraz z 2-3 kolegami byśmy cię rozebrali bez problemu gdybyś miał/a ich tyle co my wszyscy razem
PS: twoja luzdelsur pokazała na NY gdzie przeciwko niej grałem jakiś czas co potrafi i na tau gdzie dopóki nie miałem wojska że by nawet kliny robić już bo broniłem się sam przed całym NAoG nie mogła mi wbić kolona i na prawdę jest wielu lepszych graczy od niej na tym świecie między innymi w GD a co do pisania twojego o Rzeźni widzę tam topowych graczy z innych światów choćby GLORIAN + jeszcze parę osób które kryją się pod innymi nickami więc nie jesteś ani ty ani ja w stanie powiedzieć kto tam gra ale po paru nickach można powiedzieć że to jest jeden z sojuszy który może walczyć o dominacje na tym świecie osobiście w jakim sojuszu jestem nie powiem ale będzie to zdziwienie dla wielu osób

a nick swój na tym świecie odkryje jak przyjdzie na to dobry czas w końcu nie można wykładać na stół od razu wszystkich kart

Pozdrawiam /icex

Dziękuję za kolejny wpis na temat luśki. W dodatku długi.
Trochę zbędny, bo wszyscy wiemy, że jesteś graczem lepszym od niej. Potrzebujesz potwierdzenia? Ok.

Icex jest lepszy od luśki.
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Dziękuję za kolejny wpis na temat luśki. W dodatku długi.
Trochę zbędny, bo wszyscy wiemy, że jesteś graczem lepszym od niej. Potrzebujesz potwierdzenia? Ok.

Icex jest lepszy od luśki.


nie napisałem że jestem lepszy ale jeżeli chodzi o umiejętności potrafię tyle samo co ona więc twój wpis jest bez sensowny


widocznie nie umiesz czytać z zrozumieniem więc nie będę dalej z tobą dyskutował na ten temat


A kto to Icek? I co Luz tu robi? Emerytura miała być już hehe


Kto to icek ? nikt istotny i nie warto pisać o mnie bo jest wielu ciekawszych graczy na tym świecie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

To już choroba, taki maniek czy luz nie quitną nigdy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

a kto to jest orangewater vel luzdelsur ? ... PS: twoja luzdelsur pokazała na NY gdzie przeciwko niej grałem jakiś czas co potrafi i na tau gdzie dopóki nie miałem wojska że by nawet kliny robić już bo broniłem się sam przed całym NAoG nie mogła mi wbić kolona i na prawdę jest wielu lepszych graczy od niej na tym świecie między innymi w GD a co do pisania twojego o Rzeźni widzę tam topowych graczy z innych światów choćby GLORIAN + ...


Kto ? Glorian na żadnym świecie nie był w Topce a to że na Tau byl top 3 w ataku nie oznacza ze umie grać. Każdy kto miałby miasta w centrum sojuszu i budował tylko ofy i ognie mogłby być w topce. On tylko na rozbijaniu okupacji nabijał punkty. Na froncie by zginął w momencie. Dobry gracz radzi sobie na froncie a on co by zrobil ? Pewnie tylko defa by robil żeby się bronic. Także nie pisz tutaj o nim że to topoy gracz bo predzej nie lubiay przez wszystich turek jest topowym graczem niz on. Poza tym od Alfy wystarczy wymienić tych którzy byli top 1 i to są topowi gracze i nie ważne czy ich lubią ludzie czy nie, tego im nikt nie odbierze a glorian vel marman nigdy nawet w top 5 nie byl. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie rozumiem skąd ten cały najazd na No Mercy? Skąd ten najazd na Gloriana? Skąd najazdy na innych graczy? Według co niektórych trzeba być TOP1 na jakimś świecie aby być dobrym, a prawda jest taka, że aby być w topce potrzeba masę wolnego czasu, na który Ci "gorsi" nie mogą sobie pozwolić.
Druga sprawa - co znaczy jednostka w obliczu całego sojuszu? - Nic, możesz być TOP 1 na 4 światach, a tu jak siądzie na Tobie sojusz pokroju NM to długo nie pociągniesz. Najeżdżacie bardzo na NM, że gdyby nie Psychoza to nie mieli by korony, że mają ją tylko dlatego. iż grali pod naszym szyldem. Prawda jest taka, że TAU wygraliśmy wspólnie, znaliśmy wartość swoich swoich graczy i było pewne, że gdyby nie było fuzji to Psychoza miała by zaciętą walkę o wygranie świata z NM i to właśnie oni byliby najgroźniejszymi rywalami TAU. Skąd moja pewność? Bo tak wyglądała walka o cuda na NY.
Wkrótce się przekonacie, że tomkedz i reszta ekipy da wam popalić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie rozumiem skąd ten cały najazd na No Mercy? Skąd ten najazd na Gloriana? Skąd najazdy na innych graczy? Według co niektórych trzeba być TOP1 na jakimś świecie aby być dobrym, a prawda jest taka, że aby być w topce potrzeba masę wolnego czasu, na który Ci "gorsi" nie mogą sobie pozwolić.
Druga sprawa - co znaczy jednostka w obliczu całego sojuszu? - Nic, możesz być TOP 1 na 4 światach, a tu jak siądzie na Tobie sojusz pokroju NM to długo nie pociągniesz. Najeżdżacie bardzo na NM, że gdyby nie Psychoza to nie mieli by korony, że mają ją tylko dlatego. iż grali pod naszym szyldem. Prawda jest taka, że TAU wygraliśmy wspólnie, znaliśmy wartość swoich swoich graczy i było pewne, że gdyby nie było fuzji to Psychoza miała by zaciętą walkę o wygranie świata z NM i to właśnie oni byliby najgroźniejszymi rywalami TAU. Skąd moja pewność? Bo tak wyglądała walka o cuda na NY.
Wkrótce się przekonacie, że tomkedz i reszta ekipy da wam popalić.

Rozmowy o połączeniu na TAU trwały wiele miesiecy przed cudami :D i to nie były rozmowy pod wpływem zmieniającej się sytuacji na świecie. Gracze Psychozy od dawna współpracowali z ludźmi z NM. to że teraz gramy pod innymi szyldami nie zmienia relacji między nami.

Ale widocznie NM wielu na pięty nadepnęło że ciągle kogoś coś boli :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Spokojnie Tomuś, my wiemy co się stanie z ludźmi którzy wejdą między nas - staną między młotem a kowadłem, a potem będą marudzić, że jesteśmy kiepskimi graczami :)
I to prawda, że na TAU współpraca trwała od dawna, ale miała być tajemnicą i była - do cudów nikt o tym nie wiedział ;)
Także póki co narzekajcie, że nie potrafimy grać, a za kilka miesięcy wszystko się wyklaruje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

standardowo :D

no nic! spotkały sie 2 sojusze noobków, które będą nastawione na bycie bitym My i Wy :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie rozumiem skąd ten cały najazd na No Mercy? Skąd ten najazd na Gloriana? Skąd najazdy na innych graczy? Według co niektórych trzeba być TOP1 na jakimś świecie aby być dobrym, a prawda jest taka, że aby być w topce potrzeba masę wolnego czasu, na który Ci "gorsi" nie mogą sobie pozwolić.
Druga sprawa - co znaczy jednostka w obliczu całego sojuszu? - Nic, możesz być TOP 1 na 4 światach, a tu jak siądzie na Tobie sojusz pokroju NM to długo nie pociągniesz. Najeżdżacie bardzo na NM, że gdyby nie Psychoza to nie mieli by korony, że mają ją tylko dlatego. iż grali pod naszym szyldem. Prawda jest taka, że TAU wygraliśmy wspólnie, znaliśmy wartość swoich swoich graczy i było pewne, że gdyby nie było fuzji to Psychoza miała by zaciętą walkę o wygranie świata z NM i to właśnie oni byliby najgroźniejszymi rywalami TAU. Skąd moja pewność? Bo tak wyglądała walka o cuda na NY.
Wkrótce się przekonacie, że tomkedz i reszta ekipy da wam popalić.

Najazd na Gloriana ? Po prostu każdy wie gdzie jest jego miejsce to słaby gracz korzystający sporo ze złota. W rzeźni jest Samuraj Jack na nowym nicku i to jest przynajmniej dobry gracz a nie Glorian, noobek który bez złota nawet w top 100 by nie gył. Już na Pi jako marman pokazał ze top 10 to dla niego za wysokie progi jesli chodzi o ranking agresora a co dopiero topka czyli miejsce od 1 do 3. 1 serwer nie decyduje o tym czy ktos jest dobry czy nie, znam graczy którzy na każdym serwerze na jakim grają są zawsze w topce i Glorian do nich nie nalezy. Pozdrowienie dla marmana od patpyp i nie tylko. Niech Glorian przypomni sobie serwer Pi na którym wielu graczy sie smiało z niego. Widac po opisie na profilu że się chlopak żali. Jeśli Tau ma być wyznacznikem sily to oznacza ze kazdy gracz jest cienki a Glorian jest najlepszy bo raz w zyciu mu sie udalo zostac top 3 w ataku na kilka serwerów na jakich gral.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Najazd na Gloriana ? Po prostu każdy wie gdzie jest jego miejsce to słaby gracz korzystający sporo ze złota. W rzeźni jest Samuraj Jack na nowym nicku i to jest przynajmniej dobry gracz a nie Glorian, noobek który bez złota nawet w top 100 by nie gył. Już na Pi jako marman pokazał ze top 10 to dla niego za wysokie progi jesli chodzi o ranking agresora a co dopiero topka czyli miejsce od 1 do 3. 1 serwer nie decyduje o tym czy ktos jest dobry czy nie, znam graczy którzy na każdym serwerze na jakim grają są zawsze w topce i Glorian do nich nie nalezy. Pozdrowienie dla marmana od patpyp i nie tylko. Niech Glorian przypomni sobie serwer Pi na którym wielu graczy sie smiało z niego. Widac po opisie na profilu że się chlopak żali. Jeśli Tau ma być wyznacznikem sily to oznacza ze kazdy gracz jest cienki a Glorian jest najlepszy bo raz w zyciu mu sie udalo zostac top 3 w ataku na kilka serwerów na jakich gral.

To nie gracz a sojusz ma byc w top1 bo sam znaczysz --nic a sila jest w sojuszu. i nikt bez soja daleko nie zajedzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

To nie gracz a sojusz ma byc w top1 bo sam znaczysz --nic a sila jest w sojuszu. i nikt bez soja daleko nie zajedzie

Chyba to każdy wie ? Bez sojuszu nie da się być top 1 w rankingu, można być top agresorem ale czy coś więcej ? Doceniam sojusz który staję się top 1 poprzez zdobywanie miast a nie poprzez przyjmowanie jak największej ilości bobów budowniczych co ostatnio jest bardzo modne w wersji 2.0. Także nawet jak teraz sojuszem top 1 jest Rzeźnia bo ma najwięcej graczy to nie oznacza że jest najlepsza. Zobaczymy czy po kilku miesiącach się w tej topce utrzymają bo gra szybko zweryfikuje kto umie grac a kto nie i polegnie. Głupotą jest teraz spieranie się o to jaki sojusz jest najlepszy. Poczekajcie aż zaczną się podboje wtedy będzie widać kto kogo leje i kto zasługuje na miano najlepszego sojuszu nawet jeśli w rankingu nie bedzie top 1
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

racja ,pojedynczy zawodnicy światów nie wygrywają ,to jest gra zespołowa i nawet przeciętni gracze dobrze zgrani moga zawojowac wiele ,ale dobrzy wojownicy mogą zrobić tą różnicę ,która lepszy sojusz odróżni od słabszego.
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Bardzo interesujące rzeczy co nie którzy piszą: Ten jest najlepszy kto jest top 1 w ataku najlepiej żeby na każdym serwerze, grał na froncie i jeszcze nie grał ze złotem. Bardzo wyimaginowane kryteria.;)

Dr.Hannibal mądrze napisał: "To nie gracz a sojusz ma byc w top1 bo sam znaczysz --nic a sila jest w sojuszu. i nikt bez soja daleko nie zajedzie"

Najlepszy jest ten kto poświęca czas dla całego sojuszu a zarazem każdej jednostki. Nie musi być w top atakujących.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

podpisuje się pod tym co napisał Hannibal ,a dodam ,ze znaczysz w tej grze tyle ile zrobileś lub robisz dla sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Tak sobie czytam i czytam i czytam :))

I doszedlem do wniosku ze nic zlego o nikim nie napisze:) ( i teraz wszyscy sie zdziwili hehehe)
Zycze wszystkim przyjemnej gry.

Zobaczymy sie niebawem :)) wpadne w gosci :))
 
Do góry