Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

swiat dziala
ranking dziala
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

wystarczy wyczyscic dane przegladarki.... mi pomoglo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Mi zadziałało dopiero po wyczyszczeniu w przeglądarce historii, zakładek, ciasteczek itd...
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

wystarczy wyczyscic dane przegladarki.... mi pomoglo

Mi zadziałało dopiero po wyczyszczeniu w przeglądarce historii, zakładek, ciasteczek itd...

I teraz już wiecie dlaczego support zazwyczaj na początku męczy Was o zrobienie tego gdy zgłaszacie jakiś błąd.
Wyczyszczenie cache itp jest rozwiązaniem na większość problemów z jakimi można się spotkać.

Ranking zadziałał, świat też już powinien. Więc dalej można klikać co 5 minut wioski ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

...
Ranking zadziałał, świat też już powinien. Więc dalej można klikać co 5 minut wioski ^^
Nie denerwuj mnie....
Wszystko piknie ladnie, ale to klikanie na poczatku wykancza;]
Jednak czym jest ten tydzien/ dwa w porownaniu do fradjy jaka to przyniesie?? :]
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

I teraz już wiecie dlaczego support zazwyczaj na początku męczy Was o zrobienie tego gdy zgłaszacie jakiś błąd.
Wyczyszczenie cache itp jest rozwiązaniem na większość problemów z jakimi można się spotkać.

Ranking zadziałał, świat też już powinien. Więc dalej można klikać co 5 minut wioski ^^


ranking działa od kiedy ? chyba że coś się zmieniło i teraz czym mniej pkt tym wyżej w rankingu się jest ?
coś czuje że na tym świecie będzie trochę błędów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

W rankingu dodaje pkt graczowi, ale nie szereguje pozycji wg. pkt.
Coś naprawili, ale nie do końca.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Gdyby jeden z twórców grepolis grał na tym świecie... to myśle, że chętnie wszyscy gracze rzucili by się na niego :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ja uważam, że wiele problemów bierze się z faktu, iż właśnie nie graja aktywnie i nie widzą gry z poziomu gracza. Masowe atakowanie takiego deva też nie miało by sensu bo mógłby dojść do wniosku, że obrońcy mają przechalpane i jeszcze bardziej trzeba im ułatwić życie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ja uważam, że wiele problemów bierze się z faktu, iż właśnie nie graja aktywnie i nie widzą gry z poziomu gracza. Masowe atakowanie takiego deva też nie miało by sensu bo mógłby dojść do wniosku, że obrońcy mają przechalpane i jeszcze bardziej trzeba im ułatwić życie.


Jeszcze tak śmiesznej teorii nie czytałem, puknij się w głowe bo twórca gry chyba przewidzial to co się będzie dziać w grze, na pewno testowali gre przed jej wydaniem wiec wiedzą co sie dzieje. Błędy powoduja niedopracowane poprawki ktorych nikt nie testuje bo nie ma na to czasu. Poprawka goni poprawke bo zawsze cos jest niedopracowane ale to wina programistów ktorzy robią błedy w kodzie. Za to problemy z serwerami nei sa spowodowane przez twórców a serwery ktore sa do (cenzura) Szkoda im postawic gry na lepszych skoro ciągną taką kase ze gre ? Pewnie usuniecie ten post jak juz 2 inne ale taka jest prawda z Inno ma w tylku wszystkich graczy bo poki kasa leci zawsze bedzie tak jak jest. Gdyby przez miecha nie zarobili tyle ile trzeba wzieli by sie do roboty tak jak nasz pekny sup za banowanie oszustow.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13963

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Czy mi się wydaje, czy poznaję ten ostry język o Adasku? :>
Witam, patpyp czy ktoś inny? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Czytając wypowiedz szanelka007 czyli patpyp z PI odnoszę wrażenie, że rzucił on szkołę i po podstawówce oddał się całkowicie GP.

"szanelka007 dzisiaj o godz. 03:47
ataki wycofane fejk kolon niech sie potrzaka a co wsparcie do niej w tysiacach poslaliscie to juz wasza strata ludzie dlaczego wy nie myslicie"

Jak widać analfabetyzm na zaawansowanym poziomie.

patpyp po co się tak spierasz z adaśko o to kto lepszy skoro i tak daleko ci do czołówki? Na Omega nawet z masą złota byłeś z dala od topki a, że parcie na szkło masz duże to oddałeś stara słabe konto i wziąłeś topowe od andrzeja. Potem musiałeś mu je zwrócić i zacząłeś na szanelka007 od nowa z pomocą surowców od kolegów i złocie już ci szło dużo lepiej niż startując równo z wszystkimi.

Możesz spierać się czy z abrałeś miasto adasko czy nie ale i tak nadal jesteś średniakiem w tą grę:)

"potrzekam" na twój koment;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Powracam wojtek to ja oryginal

Jessica jak nie znasz calej sytuacji to nie pisz

To kebabowy mial pelne pampersy i przez niego wyszlo cale zamieszanie

I powrocilem aby walczyc z kebabem

A chcesz mi surki przeslac jak tylko tak umiem grac to zapraszam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Powracam wojtek to ja oryginal

Jessica jak nie znasz calej sytuacji to nie pisz

To kebabowy mial pelne pampersy i przez niego wyszlo cale zamieszanie

I powrocilem aby walczyc z kebabem

A chcesz mi surki przeslac jak tylko tak umiem grac to zapraszam

Wrociles walczyc z kebabem? dziwne bo zaproszenie na wyspe dostales od kolegow calkiem na innym koncu swiata gdzie kebab nie walczy. Mimo, ze mogles dostac zaproszenie od nickos bezposrednio na front kebaba ba nawet na wyspy z nim.

Jak widac wolales wybrac bezpieczny front z dala od Turka. Takze pampersy to chyba ty miales pelne uciekajac jak najdalej od niego:D

No ale jak widzimy twoje pseudo akcje gdzie topisz sie jak dzieciak nawet na slabszych graczach to co tu sie dziwic, ze bales sie konfrontacji z Turkiem:)

sredniaczek z top-100 wrocil walczyc dostajac surowce od kolegow i wszystko kupujac za zloto.

Na poczatku swiata jak kazdys tartowal i nie bylo nieograniczonej ilosci surowcow od kolegow ledwo lapales sie do top-100

ze zlotem;p bez niego to bys chyba zaliczal sie do top-200

pamietam jak sie denerwowales na ts z gumisiakiem, ze nickos jest w topce a wy gdzies na dole tabeli nie radzac sobie z tamta czolowka swiata:)

wroc lepiej do szkoly a nie do gp bo nie potrafisz sie wyslowic.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Może po prostu skończcie pisać tego typu posty, a przejdźcie do działania w grze hm?

Od takich rzeczy jest PW w grze - nie każdy chce czytać kto co nie zrobił i jaki kto nie jest...

Grajcie a wszystko w praniu wyjdzie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Mow za siebie, ja z przyjemnoscia czytam wszelkie napinki,pretensje itp.
dodaja smaczku jak tabasko na kabaczku ...
wiec do boju kolezanki i koledzy - kto tu jest najwiekszym noobkiem ???( oprocz mnie oczywista)
 
Do góry