Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16115

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Jaki smaczek?. Te ich wzajemne pretensje są mielone od x czasu, w x miejscach i któryś raz z rzędu. Do znudzenia jak zacięta płyta. Nie znam tych osób a nawet nie zaczynając tutaj o tym czytałem na innym świecie i to też nie na Tau.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Hehehe chłopaczki lubią się powyzywac na każdym servie na Atenach było to samo szkoda że po miesiącu od startu serva nikogo z nich nie było a jeden zrobił fuzję z wrogiem bo się bał o dupkę ale na forum się wyzywają i mówią co to oni nie oni itp :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ballada o smutnym adaśko

Adam jest całkiem łysy, włosków on nie nosi
Glaca w słońcu błyszczy bo w grepo przyzłocił.
Pejsów nie ma Adam, kitek nienawidzi
Boją się go gracze bo ze wszystkich szydzi
Najgorsza dla Adama jest co roku zima
Jak on ją przetrzyma, przecież ankiet nima.

Wykup złoto Adam, potem nałóż czapkę
Kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę
Uszka się przeziębią, kark zlodowacieje
Resztki złota z grepo wiaterek przewieje.

Gosia na drutach czapkę z wełny robi
Nałożysz ją Adaś gdy się chłodniej zrobi
Wełna w główkę grzeje, ciepło jest pod czaszką
I komórki złote wówczas nie zamarzną.

Nasz Adam był odważny, czapki nie nałożył
Całą zimę biegał łysy, wiosny już nie dożył
Główka mu zsiniała, uszka odmroziły
Czaszka na pół pękła, złote szwy puściły

Wykup złoto Adam, potem nałóż czapkę
Kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę
Uszka się przeziębią, kark zlodowacieje
Resztki złota z grepo wiaterek przewieje.​
 

DeletedUser13963

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie wiem czemu ale wiersze zawsze będą mi się kojarzyły z Jornastusem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Czytając wypowiedz szanelka007 czyli patpyp z PI odnoszę wrażenie, że rzucił on szkołę i po podstawówce oddał się całkowicie GP.

"szanelka007 dzisiaj o godz. 03:47
ataki wycofane fejk kolon niech sie potrzaka a co wsparcie do niej w tysiacach poslaliscie to juz wasza strata ludzie dlaczego wy nie myslicie"

Jak widać analfabetyzm na zaawansowanym poziomie.

patpyp po co się tak spierasz z adaśko o to kto lepszy skoro i tak daleko ci do czołówki? Na Omega nawet z masą złota byłeś z dala od topki a, że parcie na szkło masz duże to oddałeś stara słabe konto i wziąłeś topowe od andrzeja. Potem musiałeś mu je zwrócić i zacząłeś na szanelka007 od nowa z pomocą surowców od kolegów i złocie już ci szło dużo lepiej niż startując równo z wszystkimi.

Możesz spierać się czy z abrałeś miasto adasko czy nie ale i tak nadal jesteś średniakiem w tą grę:)

"potrzekam" na twój koment;p

Niestety spierać się nie może bo jest za słaby żeby mi zabrać miasto nawet gdybym grał bez premium to i tak to za wysokie progi dla niego. Traciłem miasta jak mi Luzaki załatwiały bana dziwnym trafem to była zawsze blokada bez ochrony. Wtedy jak sępy latali po moich miastach bo wiedzieli że inaczej nie mają szans nic mi zrobić. Wielkie luzaki które mialy same pakty i po obstawiane miasta przez inne sojusze ze strachu przede mną. Kiedy ban się kończył to robili w gacie bo wiedzieli że wracam. Mam do tej pory screeny z ich forum jak płaczą że ich jade caly czas a oni nic nie mogą zrobić. Powracam noobie ty sie tu nie udzielaj bo nie grasz zreszta tam gdzie bede ja to ty sie bedziesz bal grac. Tak mnie na gg straszyłeś ze mnie zjedziesz i co ? To ja zjechałem ciebie :) traciłes miasto jedno za drugim i uciekles na urlop to tyle w twoim temacie. Tu na koryncie gram na luzie pod takim a nie innym nickiem bo gdy gram pod swoim kazdy oczekuje że bede wszystkich jechac i chronic 50 osob z soja. Niestety tak nie bedzie i nie mam zamiaru ochraniac noobów stad nowy nick.



ballada o smutnym adaśko

Adam jest całkiem łysy, włosków on nie nosi
Glaca w słońcu błyszczy bo w grepo przyzłocił.
Pejsów nie ma Adam, kitek nienawidzi
Boją się go gracze bo ze wszystkich szydzi
Najgorsza dla Adama jest co roku zima
Jak on ją przetrzyma, przecież ankiet nima.

Wykup złoto Adam, potem nałóż czapkę
Kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę
Uszka się przeziębią, kark zlodowacieje
Resztki złota z grepo wiaterek przewieje.

Gosia na drutach czapkę z wełny robi
Nałożysz ją Adaś gdy się chłodniej zrobi
Wełna w główkę grzeje, ciepło jest pod czaszką
I komórki złote wówczas nie zamarzną.

Nasz Adam był odważny, czapki nie nałożył
Całą zimę biegał łysy, wiosny już nie dożył
Główka mu zsiniała, uszka odmroziły
Czaszka na pół pękła, złote szwy puściły

Wykup złoto Adam, potem nałóż czapkę
Kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę
Uszka się przeziębią, kark zlodowacieje
Resztki złota z grepo wiaterek przewieje.​

Ciekawy wiersz ale raczej skieruj go do siebie bo mi złota nie brakuje w przeciwieństwie do ciebie. Bylem na urlopie 42 dni w sumie a ty nie dość ze nie potrafiłaś mnie dogodzić w żadnym rankingu to jeszcze pogrążyłaś swój sojusz przez własną głupote więc Marto zniknij z gry i FO bo wszyscy wiedza jakim noobem jesteś i ze nie masz zadnych predyspozycji do prowadzenia sojuszu. Boli Cie fakt ze dogadalem sie z twoim sojusznikiem ? Skoro ty traktowałas sojuszników jak sługusów to kopnęli cie w tylek i przyjeli moją oferte. Po czym ucieklaś z Aten bo wiedziałaś ze wszyscy mają cię dość. A jak grasz tu na koryncie to także i tu polegniesz po 1-2 miesiacach gry
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Miałem nic nie pisać ale normalnie nie mogę się powstrzymać
Świat jest piaty dzień i już 25 stron napinek i prężenia muskułów.
Ciekawe co się będzie działo na tym forum jak się ochronka skończy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hie hie hie i znowu jest dowciapnie ;)

ja skonczylam na atenach ? ahaha nie dosc ze ... to jeszcze slepy :D
tak dla Twojej wiedzy nie poległam, oddałam miasta przyaciołom i gram od nowa troszkę dalej :) Kazdy ma swój system na gre. Twoim jest napinka i złocenie :)

ps. jaki sojusznik taka wojna :D

ps. ale żeby wierzyc ze alarmy na telefonie sa nielegalne ? oo i kto tu jest noobem ? :D hahahaha
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

a ja napisze krótko wydajecie na złoto ? w czasach kryzysu ? jacy z was patrioci ? dawać z Jarkiem na festyn 13.12 .2012 ha ha śmieszne rzeczy prawicie ,co ta gra z wami robi ?napinka ,bo co ? ktoś tam kogoś zjechał,każdego da radę ,tylko przeciwnik musi być odpowiedni :)
większe na mnie wrażenie zrobiłby ktoś kto wygrał mistrzostwa Polski w warcabach ,a nie jakiś topek z grepo:D
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

łał tkwijcie dalej na omedze , tau, pi czy gdzie tam chcecie ale piszcie sobie o tym na forum tamtych światów teraz jest Korynt i bardziej by mnie interesowało co się tutaj dzieje niż na choćby omedze



Turek , Adasko - tak tak wszyscy wiedzą już że kiedyś tam gdzieś tam byliście sobie wysoko w rankingu ale mało kogo to interesuje bo dobrego gracza poznaje się dopiero w sytuacji bezpośredniego kontaktu w grze a pisanie o złocie , rankingach zostawcie dla swoich sojuszy .
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

he he icex masz rację ,każdy serwer tworzy swoją historię ,oby jakiś noobek został
na złość 'mega gwiazd 'najlepszy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

będą się armie zderzały na wyspach :D na morzu tez ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ps. ale żeby wierzyc ze alarmy na telefonie sa nielegalne ? oo i kto tu jest noobem ? :D hahahaha

Ja pisze o skryptach na przegladarke a nie o alarmie na telefon bo kazdy kto to stosuje jest noobem ktory nie potrafi uczciwie grac. Dlatego wersja 2.0 jest gorsza od 1.0 tam wasze alarmiki by was nie budzily i bylby placz ze na 7;00 kolon wszedl albo straciliscie wszystkie ognie. Oddalas miasta w naszym rejonie bo sie balas o to ze cie zjedziemy, ucieklas bardzo daleko zeby miec spokoj. Ja sojusznikow traktuje z szacunkiem nie tak jak ty. Na koryncie gram bo gram ale jak bedzie trzeba to przejme wladze i bede prowadzic sojusz na razie rozwijam miasto i sie przygladam jak prowadza go inni bo to bedzie wyznacznik czy ktos potrafi mnie zastąpić czy nie. Ateny sa niżej wiec tam opisuj swój płacz a na koryncie lepiej dobrze sie chowaj bo nawet jak mialbym 10h kolonem to 1 kolon pojdzie na cb
 

DeletedUser15406

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Dobrze, że to nie real bo do rękoczynów by chyba doszło... Chociaż może lepiej umówcie się na jakąś ustawkę i problem się rozwiąże... Adaś kontra reszta świata bo widzę, że wszyscy go nienawidzą :) A tak na serio to skończcie już z tą telenowelą bo zabawnie się to czyta ale nikogo to nie obchodzi :) Czy wszędzie musimy czytać o Adasiu i jego upadłej legendzie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Dobrze, że to nie real bo do rękoczynów by chyba doszło... Chociaż może lepiej umówcie się na jakąś ustawkę i problem się rozwiąże... Adaś kontra reszta świata bo widzę, że wszyscy go nienawidzą :) A tak na serio to skończcie już z tą telenowelą bo zabawnie się to czyta ale nikogo to nie obchodzi :) Czy wszędzie musimy czytać o Adasiu i jego upadłej legendzie?

chyba ty jesteś upadly, powracam noobie masz tu tabele kar

Tabela kar

§1. Multikonto

§1.1 Multikonto (2 lub więcej kont należących do jednego gracza)
Pierwsze wykroczenie: ban na 5 dni z ochroną przed atakami, możliwość restartu. Gracz ma prawo wybrać jedno konto, które zostanie odblokowane.
Drugie wykroczenie: ban na 5 dni bez ochrony przed atakami, możliwość restartu. Odblokowywane jest wyłącznie konto z najmniejszą ilością punktów.
Trzecie wykroczenie: ban globalny.


Gdybym mial multi konto czy multi konta to nie mogłbym grać na swoim koncie po 2 banach a ja mialem ich wiecej wiec czemu chrzanisz głupoty ? Gdybym miał multi to raz ze robiłbym tak jak reset czyli 1 konto calkowicie na off a 2 na def i obstawial miasta a jakos tak nie bylo. Dostalem bana od razu bez ochrony za to ze zalogowalem sie na konto Roberta zreszta sam o to prosil bo mial problemy z netem a szedl kolon, wybronilem go a potem mnie zbanowal support. Po tym incydencie kazda prosbe lekcewarzylem bo nie mialem zamiaru miec kolejnego bana ktory bylby globalny. Potem dostalem jeszcze 5 banów za obrazy z czym 1 global z mozliwoscią odwolania za link ktory support potraktowal jako tresci erotyczne ale to twoj kolega tank-mania zglosic bo nie znal sie na zartach i gif ktory mu wyslalem zglosil jak typowy spoleczniak. W luzakach byly takie komfitury ze nawet slowa na k, ch, s itd napisac nie mozna było bo od razu zgłaszali do supportu.


Gdybym miał multi to po 2 banie musiałbym grać na niby słabszym koncie a moje konto o nicku Adasko zostało by skasowane, wiec czemu nadal gralem na swoim koncie ja sie ciebie pytam co ?


Od roku próbojecie mi wmówić ze mam jakieś multi tylko czemu nigdy na prawie 3 lata gry nie dosałem za to bana ? Gram od ponad roku pod 2 nickiem i nawet bana nie dostalem. Na pi mieliscie osoby ktore byly w supporcie i dawaliscie bany tym których nie potrafiliscie podbic. A global byl nieunikniony bo nie jestem takim głupim dzieckiem jak ty żeby odpuscic w tej sprawie. Nom stop pisałem do supportu o dowody na bana i nigdy ich nie otrzyalem, pisali ze ban zasłużony. Tylko czemu innym daja logi jak cos zrobia a ja nic nigdy nie dostalem ? Taki byl wasz plan zniszczyc mnie poprzez globala i to sie udalo. Od pi gralem na kilku serwerach i dostalem tylko 1 bana na omedze za obraze supportu a tak mam czyste konto wiec idz spac bo juz jest po dobranoce

wklej mi taka tresc jak tu gdzie pisze ze mam multi, pozwalam aby support ci udostepnil wszystkie moje blokady za co i gdzie. Chcesz ? Ja zaraz napisze do nich aby to udostepnili ale juz ci mówie że nigdzie nie będzie pisało że mam bana za multi bo wiekszosc banów była za to :

Twoje konto jest zablokowane.
Powód Twoje konto zostało zablokowane za złamanie regulaminu gry: nieregulaminowe trsci oraz obraza administracji. Otrzymujesz stałego bana bez ochrony przed atakami na danym świecie. Twoje konto nie zostanie nigdy odblokowane.
Ataki Pomimo blokady twoje konto wciąż może być atakowane.



Po raz ostatni wyjaśniam Ci to co było. Chcesz mnie obrażać obrażaj ale od oszustów to wyzywaj swoich kolegów z sojuszu a nie mnie bo ja gram uczciwie w przeciwieństwie do innych twoich kolegów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Wrociles walczyc z kebabem? dziwne bo zaproszenie na wyspe dostales od kolegow calkiem na innym koncu swiata gdzie kebab nie walczy. Mimo, ze mogles dostac zaproszenie od nickos bezposrednio na front kebaba ba nawet na wyspy z nim.

Jak widac wolales wybrac bezpieczny front z dala od Turka. Takze pampersy to chyba ty miales pelne uciekajac jak najdalej od niego:D

No ale jak widzimy twoje pseudo akcje gdzie topisz sie jak dzieciak nawet na slabszych graczach to co tu sie dziwic, ze bales sie konfrontacji z Turkiem:)

sredniaczek z top-100 wrocil walczyc dostajac surowce od kolegow i wszystko kupujac za zloto.

Na poczatku swiata jak kazdys tartowal i nie bylo nieograniczonej ilosci surowcow od kolegow ledwo lapales sie do top-100

ze zlotem;p bez niego to bys chyba zaliczal sie do top-200

pamietam jak sie denerwowales na ts z gumisiakiem, ze nickos jest w topce a wy gdzies na dole tabeli nie radzac sobie z tamta czolowka swiata:)

wroc lepiej do szkoly a nie do gp bo nie potrafisz sie wyslowic.


Tureczku a moze ci tu wkleić twoje analfabetyczne wypowiedzi bo nie piszesz lepiej od szanelki a do tego krytykujesz kogoś a co ty robisz skąd masz surki o przepraszam sojusz wysyła i do tego wszystkiego grasz bez złota bo ty nie złocisz taki top gracz jesteś .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Tureczku a moze ci tu wkleić twoje analfabetyczne wypowiedzi bo nie piszesz lepiej od szanelki a do tego krytykujesz kogoś a co ty robisz skąd masz surki o przepraszam sojusz wysyła i do tego wszystkiego grasz bez złota bo ty nie złocisz taki top gracz jesteś .

Dzidzius ale wiesz co Turek przynajmniej tak nie kozaczy jak patpyp wiec nie krytukuj go za to. Mozesz go krytykowac za to za co inni krytukuje mnie, ze obrazam itd. Spoko ja obrażałem i Turek tez ale kazdego ponosza nerwy. Znasz mnie od Pi i sam wiesz jak pisalem na forum. Dowiedz sie jak teraz wygladają moje wpisy na forum, nie ma tam tyle nerwów co kiedys. Raz juz stracilem konto przez glupote jakim byly obrazy adminow czy graczy a teraz ? Teraz to taki patpyp czy powracam moga mi skoczyc bo na forum moze ich obraze ale w grze do tego mnie nie sprowokuja. Smieszy mnie ze kazdy mnie straszy ze sie zbiora ekipa i mnie pojadą na jakims swiecie i myslalem ze tylko ja takie cos mam ale widze ze i Turek sie z tym boryka :) Powiem tak tak samo jak on i ja moge dac link tym wszystkim krzykaczom i zobaczymy czy w grze beda tak kozaczyc jak tu na forum. Juz pisalem na forum paptysiowi zeby sie zalogowal na koryncie i dal mi link, ja skasuje te konto i zaloguje sie jako Adasko i zobaczymy czy taki bojowy bedzie w grze jak na forum. Ale jak mnie pamiec nie myli luzaki zawsze kozaczyly na forum grepolis a na swoim plakali ze ich jade :)

Dzidzius pozdrów plejke ode mnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Adaś oczywiście że pozdrowię Playe a co do Turka to się z tobą nie zgodzę bo on umie tylko kozaczyć i kręcić jak się jego graczom zabiera miasta to wywala ich z sojuszu i nazywa ich kretami jak jemu zabierasz miasto to wymyśla cuda na temat zlagowania mu gry zawsze jest coś nie tak i wszyscy są noobami tylko Turek jest graczem Top 1
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Adaś oczywiście że pozdrowię Playe a co do Turka to się z tobą nie zgodzę bo on umie tylko kozaczyć i kręcić jak się jego graczom zabiera miasta to wywala ich z sojuszu i nazywa ich kretami jak jemu zabierasz miasto to wymyśla cuda na temat zlagowania mu gry zawsze jest coś nie tak i wszyscy są noobami tylko Turek jest graczem Top 1

Nie wnikam co się dzieje na Omedze, wiem ze on krytykował Samych swoich za takie coś a potem sam to robił i zaczęła się wielka kłótnia. Ja mam statystyki gdzieś bo nawet jeśli sojusz straci więcej miast to może wygrać wojnę. A miasta zawsze straci ktoś kto ma mniej czasu od innych dlatego nie wiem po co wywalać gracza bo nie siedzi 24h na dobe ? Teraz to cwaniaki maja alarmy w telefonach na kompach i kozaczą. Dla mnie takie coś nie powinno istnieć bo przewaga w grepo zawsze byl wolny czas a teraz przewagę robi telefon. Ja nie mam zamiaru jak inne nooby logować się z telefonu i grac z neigo bo od tego mam kompa. Jak mnie nie będzie a ktoś wbije kolona to trudno bedzie mial wioske ale coż inni wolą spac z telefonem przy tylku tylko po to zeby nie stracic miasta. Tacy ludzie sa chorzy na glowe i powinni isc do lekarza. Ja mam miasta gdzies jak ktos wykorzysta momen jak mnie nie bedzie to luz. Wszystkich ktorzy korzystaja z alarmu wyslalbym do lekarza na przymusowe leczenie. Dla zabawy puszczam fejki w nocy na tych co z tego korzystaja aby nie mogli spac :) ciekawe kiedy to wylacza bo niektorzy gracze z tego rezygnuja powoli. Jesli Inno chce by to bylo legalne to niech bedzie to opcja premium tak jak wwszystko co pomaga graczom w grepo. Ciekawe ile wtedy osob bedzie z tego korzystac jak trzeba bedzie płacic za to :) Pozdro

ps potępiam wywalanie graczy z sojuszu jeśli dostanie kolona a także użytkowanie wszystkich skryptów, alarmów i innych rzeczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

No to wielki Turek właśnie gra z telefonem to jest człowiek który siedzi na grepo 24/7 bez tego nie umie grać nawet na tej jego dyskotece wiejskiej gdzie pracuje podobno po nocach musi być grepo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hahahahahahahaha i co jeszcze ? nawet 1 miasta nie miałem obstawionego dzieciaku, robiliście akcje szpiegowania na mnie i zawsze dostaliście raport gdzie było widać puste miasto bo swoje wojsko chowalem u innych a miasta byly puste. Kret dzialal dobrze i zawsze wiedzialem co szkujecie.. ciekawe jakie 13 kont ? udowodniles mi jakiegos bana za multi ? nawet support mi nie dal bana za mulit wiec zamknij ryj bo ja multi nie mialem

multi to mial wojthol i reset szczeniaku a nie ja a za co mialem bany to wie moj sojusz, support i ja i nigdy to nie bylo za multi

oni dostali bany za multi a nie ja, moje bany głownie były za obrazy a ban za multi jest z ochrona a ja takowej nigdy nie mialem wiec pomysl za co byly bany
Widzę, że uwielbiasz pisać te słowa - "ban" "multi" xD

-----
A teraz zhejtujcie mnie za to, że na żadnym świecie nic nie osiągnąłem i zazwyczaj jestem w top 700 :)

Czytając te posty i widząc nie których zaangażowanie w tym co piszą, polecam wytrzeć monitory bo zapewne są już zaplute :)

-------
A i na Koryncie budowa dobrze idzie, szalunki na mur zrobione teraz czekam na materiał.
 
Do góry