Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

No zależy kto co lubi:) - większość aktywnych graczy jednak woli jak coś się dzieje
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

jak powtarza moj ojciec :
jeden lubi córe drugi teściową :D
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

jak dla mnie satysfakcję nam dajesz zostając ;) więc dzięki, że nie walnąłeś szaraka
 

DeletedUser17086

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ileż można w koncu strzelać tych szaraków :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

W celu luźnej rozmowy zapraszam państwa do tematu Party.
 

DeletedUser18159

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ciekawe ilu graczy jeszcze Pan Turecki wyrzuci z sojuszu, bez ich wiedzy, żeby tylko opóźnić erę cudów...
Chyba ktoś się obudził z ręką w nocniku i pełną pieluchą... :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Przeciez oni nie sa wyrzucani, tylko sami wychodza ;)
to nie pierwszy sojusz na tym swiecie, ktory tak wlasnie kombinuje ;)
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

to jakieś nowe opcje na grepolis mamy? ;) można opuścić sojusz będąc na urlopie? o.0
 

DeletedUser18159

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

I w ten właśnie sposób Wielki Wódz pokazuje, jak bardzo szanuje swoich graczy...
Współczucia dla nich...
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

to jakieś nowe opcje na grepolis mamy? ;) można opuścić sojusz będąc na urlopie? o.0
A to jakaś dobrze poinformowana jesteś misi mysio ? , PS. zajmijcie się swoim sojuszem którego wielki wódź glorian uciekł z podkulonym ogonem ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I w ten właśnie sposób Wielki Wódz pokazuje, jak bardzo szanuje swoich graczy...
Współczucia dla nich...
Wielki Wódz bynajmniej nie ucieka ze świata z ponkulonym ogonem jak wasz :)
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

jak już sam zauważyłeś jestem dobrze poinformowana więc podzielę się z Tobą moją wiedzą ;) żaden z naszych wodzów nie uciekł z podkulonym ogonem i nie ucieknie do końca ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

to jakieś nowe opcje na grepolis mamy? ;) można opuścić sojusz będąc na urlopie? o.0
Z moich obserwacji wynika, ze nie wszyscy, którzy obecnie znajdują się poza sojuszem o którym mowa są urlopowiczami.
Nie rozumiem skąd ta kąśliwość.
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nigdzie nie pisałam, że WSZYSCY ;) i nie było to pisane kąśliwie ;) z natury jestem łagodna jak baranek ;]
 

DeletedUser18159

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

kolego Kozek98, nikt nigdzie nie uciekał i nie ucieka. Co do dostawania od GNS, to kto dostawał, ten dostawał. Osobiście jakoś nie odczuwałem tego na sobie, więc nie musiałem uciekać pod niczyją ochronkę.
I nigdy nikogo z GNS nie okłamywałem, ze chcę walczyć z Rzeźnia, nie wiek kto ci takich bzdur nagadał. Zresztą wystarczyło śledzić grę i działania, to byś sam zobaczył, ze jakoś od GNS nie uciekałem, a nawet wręcz przeciwnie. Więc nie kozacz tutaj, tylko pokaż na koryncie na co cię stać...
Pozdrawiam
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nigdy nie uciekł ;) nie miał przed kim ;] ale przecież Wy wiecie lepiej, więc pozostańcie w swojej (nie)wiedzy ;)
I pisze to osoba co wie co się najlepiej w MDG dzieje , wiesz lepiej co w MDG się dzieje od wszystkich :) Przepraszam ale rozbawiło mnie to :)
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

I pisze to osoba co wie co się najlepiej w MDG dzieje , wiesz lepiej co w MDG się dzieje od wszystkich :) Przepraszam ale rozbawiło mnie to :)
nie twierdzę, że wiem wszystko i nie wymieniłam żadnego z graczy MDG ;) miło jeśli udało mi się Cię rozweselić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Uwielbiam Waszą logikę - Glorian uciekł z podkulonym ogonem, a Tyk Tyk Boom skończył bo miał bardzo ważne sprawy w życiu osobistym.
Hipokryzja <3
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

kolego Kozek98, nikt nigdzie nie uciekał i nie ucieka. Co do dostawania od GNS, to kto dostawał, ten dostawał. Osobiście jakoś nie odczuwałem tego na sobie, więc nie musiałem uciekać pod niczyją ochronkę.
I nigdy nikogo z GNS nie okłamywałem, ze chcę walczyć z Rzeźnia, nie wiek kto ci takich bzdur nagadał. Zresztą wystarczyło śledzić grę i działania, to byś sam zobaczył, ze jakoś od GNS nie uciekałem, a nawet wręcz przeciwnie. Więc nie kozacz tutaj, tylko pokaż na koryncie na co cię stać...
Pozdrawiam
Może Ty nie, ale kolega jak najbardziej:))) Zresztą doskonale wiesz skąd nazwa kilku moich miast na naszej wspólnej wyspie:)
Doktorku Tyk nie miał przed kim uciekać:)
Zresztą zniknięcie Gloriana też nie nazwałabym ucieczką. Widocznie miał swoje powody żeby oddać czy może zamienić konta - jego sprawa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry