Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie rozumiem dlaczego nie mogę wypowiadać się na FO i dlaczego mam się wstydzić swoich komentarzy

napisałabym ale mi zabroniono. :mad: dlatego poraz kolejny (absolutnie Cię nie atakując) odwłuję się do Twojego sumienia. Rozlicz się sama ze sobą - to wystarczy :eek:
Ja pomimo tego co kilka osób o mnie gada potrafię spojrzeć w lustro i powiedzieć - nikogo nie zdradziłam, nikogo nie wydałam, zawiodłam Destynation robiąc szaraki, ale w Rzeźni nie popełniłam żadnego błedu, nie zawiodłam ludzi.
Potrafisz podobnie ? Jeśli tak, to umiesz nieźle kłamać. :rolleyes:
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

:))) Nie sądzę - moje lustro jakoś wytrzymuje mój widok, tak jak i ja swoje odbicie.
Ale skoro tak strasznie drażni Was moja obecność na FO to mogę się już pożegnać - dzięki Bogu to już nie mój świat, nie mój cyrk i nie moje małpy:) nie sądziłam że aż tak Wam przeszkadzam hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

*Willow* napisał:
Przeczytaj jeszcze raz moje posty - nie usprawiedliwiam nikogo, ani nie pochwalam wulgaryzmów czy jak to piszesz wycieczek po prywatnym życiu. Nigdzie nie napisałam ze TTB jest miły grzeczny a wszsycy się go czepiają. Wręcz przeciwnie przyznałam że mnie się to też nie podoba i nieraz o to się posprzeczałam z TTB. Pisałam tylko że nie należy ufać za bardzo ludziom, bo są różni, i chronić swoje prywatne sprawy - ja tu nie widzę usprawiedliwienia tylko przestrogę. Trochę na tym padole już żyję i wiem jak łatwo można komuś dać broń do ręki, bo sama juz nieraz dostałam w 4 litery.
Co do szacunku ja również bardzo wielu graczy z rzeźni szanuję, ale niestety na niektórych się sparzyłam, jesli wy do mnie też straciliście szacunek - trudno - jakoś to przeżyję
To co mnie jedynie denerwuje to to ze całe zło przypisuje się jednej osobie a reszta to niby kryształowo czysta? Nie sądzę. Jedni mają niewyparzony pychol, a inni potrafią nieźle namieszać w białych rękawiczkach, a odpowiednią propagandą załatwić resztę - sama nie wiem co gorsze.


Intrygi, zdrady, szpiegostwo, propaganda to może nie najczystsze metody walki ale jest to element wojny (choć czy w Rzeźni tego aż tyle było? Moim zdaniem nie, ale może Ty lepiej się orientujesz w sprawach mojego sojuszu).
Natomiast te wycieczki po życiu prywatnym to zwykłe draństwo, żeby nie użyć brzydszego słowa na FO.
Więc na pytanie co gorsze, odpowiedź dla mnie jest jedna.

A Twoje posty czytałem i w każdym było więcej odwracania uwagi od paskudnego charakteru TTB, niż wyraźnego potępienia jego zachowania.
W kwestii zachowania TTB mi to co napisałaś w ostatnim poście wystarczy. Oczywiście w dalszym ciągu się będę dziwił, że znając jego obrzydliwe zachowanie potrafiłaś z nim grać w sojuszu, ale oczywiście był to Twój wybór, co z resztą bardzo często zaznaczasz.
Ale ja oczywiście tego wyboru mogę nie rozumieć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

oj Van, oj oj oj - coś ciężko jest przyznać się do porażki co ? Przegrywaliście z GNS i tyle. My Was przygarnęliśmy troszkę na złość TTB za to jego wyjście od nas, ale kiedy chciał pozostawić z nami pakt w zamian za wywalenie Was na zbite tyłki to bronilismy Was do końca. Jakie mieliście ustalenia między sobą tego nie wiedzieliśmy dopóki nie dostaliśmy masówki, która Konrad wywalił zanim opuścił sojusz i przeszedł do Rzeźni. Ale i tak wszyscy chóralnie zapewniali, ze to nie tak, że to niby źle napisane.

Prawda jednak jest prosta - wysawiliscie nas specjalnie TTB, zeby dał wam spokoj. bo jak tylko ruszył na Rzeźnie to nagle GoW miało z nim neutralnosc. z MDG też niby sie biliscie, ale jakos po statach tego nie widac.

zamarzyły się Wam cuda i wierzyliście jak te baranki co na rzeź idą, że to tak łądnie i pięknie było. A prawda jest taka, że każdemu sojuszowi oprócz Was zależało na zablokowaniu Turka. uzgodnione było, ze każdy z sojuszy buduje po 2-3 cuda nie blokując się wzajemnie, ale zabierając możliwość koronacji Króla Miłościwego Największego Tureckiego Kebaba. W trakcie przesuwania terminu cudów wyszło, ze niektorym nei zalezy w ogole na koronie, więc Rzeźnia postanowiła spróbować wygrac ten swiat. I tak to budujemy sobie cuda męcząc się przy tym niemiłosiernie i czekamy kiedy się to wszystko skończy by móc znowu walczyc i udowadniać MDG i innym, że Rzeźnia potrafi :)

zaraz pewnie usłyszę, że to dzięki prezentowi od TTB jeszcze istniejemy, a ja to juz w ogóle nie mam prawa na wypowiedź, bo tak miasta traciłam. no cóż - ja jestem dumna z samej siebie, bo bardzo wiele kolonów było zatopionych, nie wszystko szło zgodnie z wolą TTB i MDG. a Turecki do tej pory sie pozbierać nie moze po stracie paru miast hehehe. i przyznac się nie potrafi jak normalny uczciwy człowiek - przegrałem. jedyne co mu więc pozostaje to wymyślać, mącić, wywalać sprawy sprzed jakiegoś czasu, albo w ogole z innych swiatów.

rozpisałam się i juz watek tracę. ide słać surowce na cuda. to mi najlepiej wychodzi, bo przecież ja walczyć nie umiem, tylko się napinam na FO jak ochroniarz na siłowni.


;-) Szczera prawda

Tyle że znowu Turek bedzie pisał ze cały serwer był przeciwko niemu ;-)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Dowódca mameluków nie może nic więcej na forum napisać, to w swoim stylu profil zmienił. Dzięki niemu nasz liter stał się sławny! :D Z drugiej strony trzeba jakoś ten ranking wytłumaczyć.

Sojusze atakujący:

1 Rzeźnia 24772178
2 Most Dangerous Group 14870696

Rzeczywiście nie jesteśmy przeciwnikiem dla MDG:(

Pozdrawiamy i liczymy na kontynuację tej "fantastycznej" powieści. Ciekawa lektura!
 

DeletedUser20336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Dowódca mameluków nie może nic więcej na forum napisać, to w swoim stylu profil zmienił. Dzięki niemu nasz liter stał się sławny! :D Z drugiej strony trzeba jakoś ten ranking wytłumaczyć.

Sojusze atakujący:

1 Rzeźnia 24772178
2 Most Dangerous Group 14870696

Rzeczywiście nie jesteśmy przeciwnikiem dla MDG:(

Pozdrawiamy i liczymy na kontynuację tej "fantastycznej" powieści. Ciekawa lektura!

Jak fajnie potrafisz "obrócić kota ogonem" - Wasz liter powinien wylecieć z Waszego sojuszu za takie zachowanie, skoro twierdzicie że to zachowanie jednego gracza a nie reprezentuje on sojuszu, ale to już Wasza Rada decyduje, więc nie pisz bzdur kolego.

Skoro doszukujesz się statystyk to mam dwie dla Ciebie.

Sojusz obrońca
1 Most Dangerous Group 15852704
2 Rzeźnia 15628007

Sojusze
1 Most Dangerous Group 33416495 60 556942
2 Rzeźnia 32831291 50 656626


Podawanie wybiórczych informacji i widzenie tego co się chce widzieć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Jak fajnie potrafisz "obrócić kota ogonem" - Wasz liter powinien wylecieć z Waszego sojuszu za takie zachowanie, skoro twierdzicie że to zachowanie jednego gracza a nie reprezentuje on sojuszu, ale to już Wasza Rada decyduje, więc nie pisz bzdur kolego.

Skoro doszukujesz się statystyk to mam dwie dla Ciebie.

Sojusz obrońca
1 Most Dangerous Group 15852704
2 Rzeźnia 15628007

Sojusze
1 Most Dangerous Group 33416495 60 556942
2 Rzeźnia 32831291 50 656626


Podawanie wybiórczych informacji i widzenie tego co się chce widzieć.

JAcuś tego się po Tobie nie spodziewałam. Naprawdę :confused:

sojusz obrońca - hmmm no a kto inny jak nie sojusz Turka miałby tam być skoro sam Turecki odpiera sławne juz ataki od .. nie wiadomo kogo ? :rolleyes:

sojusz ( ogólnie ) - no tak. GRATULUJĘ BYCIA PIERWSZYMI W RANKINGU BOBÓW BUDOWNICZYCH. jest się czym szczycić. gratki zasłużone :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ps. tak sobie pomysłałam, skoro juz dałeś dla porównania ranking bobów budowniczych to go porównajmy do końca

1 Most Dangerous Group liczba punktów ogólem 33794736 ilość członków sojuszu 61 średnia punktów 554012
2 Rzeźnia liczba punktów ogólem 32858898 ilość członków sojuszu 50 średnia punktów 657178

hmmm - jak widzisz nie ilość a jakość się liczy :D
 

DeletedUser20336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

JAcuś tego się po Tobie nie spodziewałam. Naprawdę :confused:

sojusz obrońca - hmmm no a kto inny jak nie sojusz Turka miałby tam być skoro sam Turecki odpiera sławne juz ataki od .. nie wiadomo kogo ? :rolleyes:

sojusz ( ogólnie ) - no tak. GRATULUJĘ BYCIA PIERWSZYMI W RANKINGU BOBÓW BUDOWNICZYCH. jest się czym szczycić. gratki zasłużone :p


1. Czego się nie spodziewałaś ? :D że zabiorę głos na FO - mam takie prawo jak każdy gracz ;)
2. Nie wiem jak czytasz statystyki ale z nich jasno wynika kto jest pierwszym Budowniczym na Koryncie -
Proszę zobacz na średnią liczby pkt miast przypadająca na jednego gracza ;)
Wasz sojusz ma najwyższą średnią czyli macie najbardziej rozbudowane miasta - jesteście TOP Bobami jak to określiłaś.
Gratulacje się należą Wam.
3. Czy ja się czymś tutaj zachwycam ?????
Odpowiedziałem tylko "zaczepnego" posta Twojego sojusznika.

Ps.

i Idąc waszym tokiem rozumowania to że jesteście TOP w ataku jest bardzo proste>

Miesliście najwięcej kolonów od MDG i jak odbijaliście to dostaliście najwiecej pkt za atak a My za obronę - wytłumaczyłem jasno ;):):):):) ?

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nie zrozumiałes mnie Jacku, chodziło bardziej o przejęcie pałeczki od gracza Kozek vel Kozak sexi Lala na FO ( uuuuuu ) :rolleyes:

co do Twojej interpretacji słońce to średnia punktów jest liczona ze średniej miast co wynika że na jednego naszego gracza przypada więcej posiadanych miast niż u Was :) no ale że ja kiepska jestem w matematyce to też mogę się mylić. Niech ktoś trzeci się wypowie jak interpretować tę srednia :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Miesliście najwięcej kolonów od MDG i jak odbijaliście to dostaliście najwiecej pkt za atak a My za obronę - wytłumaczyłem jasno ;):):):):) ?

Pozdrawiam
hahahahahaha no teraz to się prawię popłakałam ze smeichu. Wiesz jak doprowadzić kobiete do łez. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

MDG 3012 miast - średnia punktów miasta 11 220
Rzeźnia 3068 miast - średnia 10 710

Tako rzecze statystyka:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

czyli miałam rację. dziękuję osobie trzeciej kimkolwiek jesteś :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Kimś kto nienawidzi cały Korynt jednakowo;).

Żeby mieć obraz pierwszej trójki rankingu.
Pompony 2734 miasta - średnia 10 078.
 

DeletedUser20852

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

1. Czego się nie spodziewałaś ? :D że zabiorę głos na FO - mam takie prawo jak każdy gracz ;)
2. Nie wiem jak czytasz statystyki ale z nich jasno wynika kto jest pierwszym Budowniczym na Koryncie -
Proszę zobacz na średnią liczby pkt miast przypadająca na jednego gracza ;)
Wasz sojusz ma najwyższą średnią czyli macie najbardziej rozbudowane miasta - jesteście TOP Bobami jak to określiłaś.
Gratulacje się należą Wam.
3. Czy ja się czymś tutaj zachwycam ?????
Odpowiedziałem tylko "zaczepnego" posta Twojego sojusznika.

Ps.

i Idąc waszym tokiem rozumowania to że jesteście TOP w ataku jest bardzo proste>

Miesliście najwięcej kolonów od MDG i jak odbijaliście to dostaliście najwiecej pkt za atak a My za obronę - wytłumaczyłem jasno ;):):):):) ?

Pozdrawiam

hehehehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Jak fajnie potrafisz "obrócić kota ogonem" - Wasz liter powinien wylecieć z Waszego sojuszu za takie zachowanie, skoro twierdzicie że to zachowanie jednego gracza a nie reprezentuje on sojuszu, ale to już Wasza Rada decyduje, więc nie pisz bzdur kolego. ...

Rada nie jest tylko od wywalania i trzymania za łeb. Rada jest między innymi dlatego żeby ludziom wskazać jak powinni grać/postępować. Liter zrobił bardzo źle i tego nikt nie będzie się wypierał ale Rzeźnia to nie MDG Jacku:)
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

kolonow od MDG ??
prosze Cie wbiliscie mi dwa zadnego nie odbijalem jak mi sie zachce to policze ile wiosek MDG zabralem sporo tego bedzie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

A ja napisze od siebie tylko tyle czytając wypowiedzi co niektórych nieźle się uśmiałem, jak to zwykle bywa na koryncie dużo tu kłamstw i obłudy jak zresztą było od początku. Słowem jeszcze obrony TTB który jest winien zła wszelkiego zarzucanie mu wypowiadania plotek na forum przez osoby które robią to samo na ts na temat innych jest śmieszne. Rozumiem że obrabianie komuś tyłka w gronie kilkunastu osób jest mega kulturalne, a wypowiedzenie tego na forum już jest szczytem chamstwa :) dobre myślenie. Z jednym macie racje TTB był bezkompromisowy i nie przejmował się co inni o nim mówią jego zachowanie często było obraźliwe dla innych ale czy gorsze od obłudy hmm, jak zwykle zależy od pkt siedzenia wszystko :). Oskarżanie Arka o grę na botach i przez to wypatrzenie rozrywki to był najśmieszniejszy tekst jaki przeczytałem ostatnio naprawdę nawet kawały w playboyu są mniej zabawne lol :)
Fakt był mega ciężkim przeciwnikiem bo mega zaangażowanym ale po za wybrykami na świecie NY za który mu się później mocno dostało nie stosował niczego co jest niedozwolone w regulaminie chyba że zacięcie i złoto które wy również na tą grę wydajecie ( ja również) uważacie za nielegalne.
Co do tego który sojusz jaki jest to kwestia tego kto z kim chce grać. Prawda jest taka że jeśli Arek bądź parę innych osób z byłego No Mercy dało mi cynk o wejściu w nowy świat to tak ja jak i parę innych osób wróci li i wyłącznie dla danych graczy w tym TTB :)
My z rzeźni wyszliśmy grupą bo nam ten klimat nie odpowiadał w moim odczuciu jest sztuczny, ale to tylko moje odczucie.
Tak samo jak nasłuchałem się jaki to z Turka tyran i despota podczas gdy byłem świadkiem jak to z cierpliwością godną ojca tłumaczył swojemu graczowi gdzie popełnia błąd... graczowi którego chciałem od razu wywalić po tym co odwalił :) takie są plotki i ploteczki a realia całkowicie od nich odbiegają.
Pozdrawiam wszystkich zawistnych, zakłamanych oraz tych normalnych i jak to Kasia ładnie stwierdziła nienormalnych też.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ostatni raz proszę o zachowanie kultury i o szacunek do innego użytkownika forum.
Rozmowę na temat sytuacji na świecie można prowadzić w sposób bardziej przyjazny i wyrachowany.
Jeśli Wasza postawa się nie zmieni, będziemy zmuszeni do zastosowania innych metod, które nie będą już tak miłe w konsekwencjach.

I tak dla przypomnienia - regulamin forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Najlepiej usuncie wszystkie wpisy. Wtedy bedzie czysto i zgodnie z regulaminem :) - taki maly off topowy zarcik :)

Budujemy cuda, moze nam sie uda :) hehehe
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

widzę, że wódz ma nowy profil!
Widać, trzeba było jakoś wytłumaczyć stratę miast:p Swoją drogą ciekawe czemu "jedyny sprawiedliwy" się z sojuszu nie wyrzucił? W końcu statystyki się popsuły hehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

:D

Troszkę matematyki dla MDG:

8700 ogni straconych Rzeźni (dane z profilu Turka - zakładam, że faktycznie tyle wyszło)
12 miast zabranych Turkowi przez Rzeźnie (pozostałe 18 wzięły Pompony)

8700/12 = 725

Czyli 725 ogni to koszt jednego przejętego przez Rzeźnie miasta. Nie tak drogo w sumie.

Do tego pochwal się Turku ile ogni Ty straciłeś tego dnia. 2000? 3000?

Faktycznie mant szkoda. Choć na 12 miast wychodzi 41 mant na miasto. Zazwyczaj się tyle nie traci, ale bądźmy szczerzy - czy to jakaś astronomiczna ilość?

A tłumaczenia się, że nie dało Ci się zabrać miasta dopóki grałeś? Świetne.
Mi od czasu przyjścia do Rzeźni też nie wiele osób zabrało miasto kiedy byłem on-line.
No cóż... Tylko problem w tym, że w dniach kiedy mnie z GnS rozebieraliście on-line za często nie byłem. Czy to jest jakaś wymówka?
Ile razy zaatakowałeś mnie, dopóki tommy nie napisał że mnie nie ma na koncie? Na palcach jednej ręki bym policzył.
Ile razy posłałeś kolona? RAZ.

Generalnie śmieszy mnie bawienie się w liczenie ile to kolonów utopiłeś, ile to wojsk.
To wszystko nie ma żadnego znaczenia. Ważne ile teraz miast straciłeś.

Poza tym - kto nie próbuje ten nie przejmuje. Zrób z MDG akcje na cud Rzeźni, zobaczymy ile Was pójdzie na dno.
No tak, znajdziecie wymówkę, że Was to nie interesuje, blablabla :D

Ale cieszę się, że już jesteś i nic poważnego Ci się nie przytrafiło. Miłego wypoczynku na urlopie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry