Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Czyli rozumiem, że MDG nie szczyci się przejęciem żadnego Rzeźniowego miasta?
Bo to, że nie przejęliście żadnego miasta gracza będącego on-line, to chyba wiesz?

To z Tobą nie idzie dyskutować na argumenty, bo zamiast odpowiadać na pytania, zmieniasz temat.
Pozdrawiam
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

bastek i kardomic mieli bana to stracili o wiele wiecej miast ale MDG i GNS się nie podniecało ani nie szczyciło się tym , tym ze podbijaja takie miasta bo to żaden wyczyn.
Natomiast Gdy Rzeźnia przejmuje miasta po banie czy jak ktoś nie ma dostępu do grepolis to się podniecają jak by dokonali jakiegoś wielkiego sukcesu. Tym właśnie różni sie MDG od Rzeźni.
I jak kończę tą dyskuję bo zaraz się zleci cała banda pomponów i rzeźni bo z wami nie da się dyskutować na argumenty :) Pozdrawiam Kozak :)

Bajka dobra ale nie na temat:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Kolejny zabawny wpis na profilu Berserkera.
Wrzucił raporty z akcji, w której Pomponom nie wszedł kolon do niego.
+ komentarz, że to pokazuje, że nie umiemy grać.

Pytanie, do kogoś kto rozumie Turecką logikę. Co z tego, że kolon nie wszedł? Co z tego, że jakiś off się utopił?

Czy według Was lepiej nie próbować wsadzać kolonów do gracza który jest on-line niż wsadzać i dostać klina?

Pomalutku zaczynam rozumieć dlaczego nigdy Berserker nie ruszył na mnie kolonem kiedy byłem graczem bardzo aktywnym + później szedłem na renomie gracza będącego zawsze on-line.

Widzisz Turku, gdyby nie tommysoprano, który właśnie nie bał się puszczać kolonów o każdej porze dnia i nocy i nie łamał się jak kolony mu klinowałem, do dziś bym miasta nie stracił na rzecz MDG.
Bo nigdy byś nie spróbował kolona puścić, ze strachu przed klinem.
Dopiero właśnie metodą, częstego sprawdzania mojej obecności byliście wstanie cokolwiek zrobić (a co za tym idzie straceniem wielu kolonów). A Ty w swoim profilu coś takiego traktujesz jak błąd. Śmieszne :)

Ale jasne, Ty wolisz puszczać tylko pewniaki, a z innych się śmiać, że się topią.
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

bastek i kardomic mieli bana to stracili o wiele wiecej miast ale MDG i GNS się nie podniecało ani nie szczyciło się tym , tym ze podbijaja takie miasta bo to żaden wyczyn.
Natomiast Gdy Rzeźnia przejmuje miasta po banie czy jak ktoś nie ma dostępu do grepolis to się podniecają jak by dokonali jakiegoś wielkiego sukcesu. Tym właśnie różni sie MDG od Rzeźni.
I jak kończę tą dyskuję bo zaraz się zleci cała banda pomponów i rzeźni bo z wami nie da się dyskutować na argumenty :) Pozdrawiam Kozak :)

oj chlopcze marny mielismy 5dni bana...
w 5dni Berserkera nie byloby na tym swiecie wiec pomysl:)
ps ja stracilem 16 konrad 33 wioski jak dobrze pamietam w 5 dni a Twoj kolega ktory pisze z Twojego profilu na forum bo sam ma blokade 35 w 24h wiec kto stracil wiecej ??
pozdrowienia dla calego walecznego MDG
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

oj chlopcze marny mielismy 5dni bana...
w 5dni Berserkera nie byloby na tym swiecie wiec pomysl:)
ps ja stracilem 16 konrad 33 wioski jak dobrze pamietam w 5 dni a Twoj kolega ktory pisze z Twojego profilu na forum bo sam ma blokade 35 w 24h wiec kto stracil wiecej ??
pozdrowienia dla calego walecznego MDG
Po pierwsze Artur nie ma dostępu do mojego konta i jest to moje wyłącznie konto ani teraz nie przekazuje zadnej wiadomości od Artura więc brawo za inteligencje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

A po drugie?
Znowu nie odpowiadasz na nasze argumenty, a potem piszesz, że z nami nie da się rozmawiać.
Przychodzisz, rzucasz kilka chwytliwych haseł rodem z Istambułu i nie dyskutujesz o tym czy są prawdziwe, bo ślepo wierzysz w swojego wodza.
Więc cytując Ciebie - brawo za inteligencje!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Po pierwsze Artur nie ma dostępu do mojego konta i jest to moje wyłącznie konto ani teraz nie przekazuje zadnej wiadomości od Artura więc brawo za inteligencje :)

to ciekawe dlaczego mylisz nick gracza ktory zabral Ci najwiecej wiosek ??
 

DeletedUser17219

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

kozek na pewno sie tu nie wypowiadał
to dzieciuch który zdania sam nie złoży
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

To jak szanowny wrogu odpowiesz nam na proste pytania?
Przypomnę:

Kiedy ostatnio Artur podbił wioskę gracza, który jest aktywny?
Ile jednostek straciliście przy ataku na cud Rzeźni? Podpowiem Ci, że EX Morte więcej straciło niż Wy...
Dlaczego mylisz nick gracza, który zabiera Ci wioski wtedy kiedy chce?
Skąd w tobie taka zdolność do pisania na FO skoro na grze wychodzi Ci to nie co inaczej?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Wycofuje to co pisałem o Turku. Że nie bierze miast aktywnym graczom. Tak bardzo się myliłem...

http://pl.grepostats.com/world/pl29/player/1246857/colonizations

Właśnie przejął 2 hereticsowi, 2 Laimii, 2 JackowiST. Gratulacje.

Wódz spartaczył, całe MDG zrzuca się na odbudowę konta? Takim tempem faktycznie szybko dojdzie do tych 120 miast z powrotem.
 

DeletedUser20336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Wycofuje to co pisałem o Turku. Że nie bierze miast aktywnym graczom. Tak bardzo się myliłem...

http://pl.grepostats.com/world/pl29/player/1246857/colonizations

Właśnie przejął 2 hereticsowi, 2 Laimii, 2 JackowiST. Gratulacje.

Wódz spartaczył, całe MDG zrzuca się na odbudowę konta? Takim tempem faktycznie szybko dojdzie do tych 120 miast z powrotem.


ja mu oddaje 3 miasta ( nie dwa )......

boli Cię że sojusz pomaga graczowi, któremu wytłukliscie całe wojsko i miasta w skutek braku neta???

już powtarzałem że sojusz polega na wspólnej pomocy, gdyby grał na złocie to by jej nie potrzebował....
 
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

JACKU szkoda gadać nawet na ten temat
Oni i tak lepiej wiedzą co i jak u nas
Jak zwykle Rzeznia to aniołki
MDG to zło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Nie, nie boli mnie to.

Po prostu śmiać mi się chce jak MDG wypisuje, że zabraliśmy Turkowi miasta kiedy go nie było i uważa to za jakąś niegodną metodę, podczas gdy Turek podczas całej swojej wojny z Rzeźnią nie zabrał miasta żadnemu graczowi który był na koncie. Więc robił dokładnie to samo co my.

Więc może po prostu ustalmy, że grepolis to gra gdzie 99% akcji to akcje na nieobecnych i każdy to robi? Ale skoro tak, to 35 miast to wynik niezły, a to jaką metodą wzięte żadna różnica, bo... patrz zdanie poprzednie.

I jeszcze Wasze płakanie o złoto, podczas gdy sami święci w tej kwestii nie jesteście. Nie sądzę, żeby w Rzeźni wydawało się więcej złota niż w MDG :)
Ale to łączy wszystkie słabe sojusze, że jak nie idzie, to się zgania na:
- złoto
- znajomości w supporcie
- i to że przeciwnicy nie mają życia, a Wy macie świetne

Myślałem, że takie sojusze poupadały już z pół roku temu, a tu patrz! niespodzianka. No ale co się odwlecze...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Będę płakać !!! MDG WSADZIŁO MI KOLONA JAK MNIE NIE BYŁO !! BYŁAM NA ZAKUPACH :mad: jakie to nieuczciwe z ich strony !!
:rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Jejuś jak mnie tutaj dawno nie było :pPP A tutaj proszę dalej katują maniacy :p Rzeźnia , MDG :) jejuś to jeszcze istniejecie ?? Pozdrawiam starych znajomych , jak jeszcze są na tym świecie ;)))
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ja mu oddaje 3 miasta ( nie dwa )......

boli Cię że sojusz pomaga graczowi, któremu wytłukliscie całe wojsko i miasta w skutek braku neta???

już powtarzałem że sojusz polega na wspólnej pomocy, gdyby grał na złocie to by jej nie potrzebował....


graczowi ktory dostal takie lanie sojusz musi pomagac bo od tego jest i to sie chwali :)
ale niech ten gracz przyzna sie ze to lanie dostal a nie przechwalki na forum i na profilu podliczanie strat przeciwnika ile ogni ile ofa nam utonelo.
dobrze policzyc to sam praktycznie tyle samo stracil ale nie po to pisze.
takie tlumaczenie sie "nie mial neta" po co to komus?
no niestety przy tylu wioskach ile posiadamy teraz zrobic akcje na aktywnego gracza ktory siedzi przy kompie to jak strzelic sobie w kolano i liczyc ze sie maraton wygra. taka jest brutalna prawda dlatego kazdy z nas siedzi jakos po nocach budzimy sie nawzajem jak ktos stoi gdzies nieobstawiony i bijemy w bonusie lub czekamy az wyjdzie do pracy szkoly na wyklady itd.
 

DeletedUser17219

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

naszego palczastego zbanowano
i co?
i ..............
5 osad oddał, przez 5 dni
stracił
a tu kilkanascie h i tyle w tył
mdg to nie team
to zlepek ludzi berka i tycch którzy chcą tylko grać
jak taka ekipa, kreująca przez bossa, tak dać mogła plame ??
dla mnie dno
więcej psycho melle im życzę
nemezis - Dagmara
tak ją kochają że gratki za zabranie osady jej ludzie wysyłają. Brecht. Graty od wroga za poniżenie ich " koleżanki"
w stylu bereksera wypisuje że nie pochwala takich ataków :)
]była i ......... nie zrobiła wtedy na koncie . Nie chcemy wglądu do waszego forum, sami ślecie.
w 2h zniszczyła placówke, wierze postawiła, ale turas powie że to Playa za złoto umie tylko grać, nic jej to nie dało
Różowi wygrywają, tak jak zawsze
jak to gada berek, o nas, na simsach się uczyliśmy
nie ważny poligon
ważni są ludzie którzy kumają i się lubią .
Bio bomba melle tyk tyk tyk tyk tyk tyk
BOOM!!!!!!!!!!!!!!!!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

37:05
szarak
Artur pokaże
się na tym zna
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Kolejne piękne kłamstwa w profilu Turka.

Skoro on może, to ja też.

Informuję, że wielokrotnie byłem przekupywany przez graczy MDG (czy jak by to napisał Turek - przez sojusz MDG). Prawda jest taka, że na tą grę nie wydałem ani złotówki, całe złoto które tutaj użyłem było właśnie z MDG...
MDG skupowało ode mnie informacje o tak ważnych rzeczach jak imiona naszych graczy, zwierzątka domowe, a także co który Rzeźnik jadł na obiad.
Słyszałem, że niektórych graczy Rzeźni wypytywano również o to jakim samochodem jeździmy i kiedy kończy nam się ubezpieczenie.
Nie wiem po co były Turkowi takie informacje, ale podejrzewam, że sprzedawał je za grube pieniądze, no bo w końcu w tych czasach dane osobowe mają swoją cenę.
Dziś wiadomo, że Turek znał dokładny czas wyprodukowania każdego jednego ognia na naszych kontach... Przypadek? Nie sądzę..
Jak widać MDG zaczęło korzystać ze złota nie tylko do skracania produkcji wojska czy budynków. To bardzo przykre.

Szkoda, ze honoru, uczciwości i pewnych zasad nie można kupić za złoto... To wam najbardziej się by przydało.

Oczywiście wrzuciłbym na forum wiadomości które to potwierdzają, ale zgodnie z regulaminem forum - nie mogę.

A dla rozluźnienia atmosfery dowcip.
"Wiecie dlaczego Turek pisze bloga na profilu?"
.
.
.
.
"Bo tam nikt mu nie odpisze i go nie ośmieszy"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry