Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

wy naprawde jestescie powaleni jak ten caly swiat korynt. Czlowiek napisal po ludzku gratulacje zlozyl a wy swoje wymyslacie obrazacie itp itd kiedys wyzywaliscie na turka ze tak robi wy staliscie sie od niego gorsi w tym co tu wypisujecie na tym forum od dluzszego czasu, a co do tego co wymysla szarncza to juz dopiero smiac sie chce
Przez 6h na to miasto bylo wyslanych ok 200 atakow.
Szczęścia może ciut było ale w bajke o nie działającej aplikacji to nikt nie uwierzy...
prawda jest taka, że Jarucha wstał, zobaczyl 200 atakow, 300 wsparć i zaczal szukać usprawiedliwienia.

apka swiruje i wie to kazdy jak juz pisalem caly dzien nie mialem inf ze cos sie dzieje z moimi wioskami a pompony spokojnie mi braly miasteczka wiec chodz to jest dla ciebie nie pojete w swej prostocie tak bylo. Bo żaden z lidderow mdg nie olal by chocby jednego sygnalu alarmowego na miasto z cudakiem a gdzie tu niby 200 - telefon wylby caly czas. A skoro ataki lecialy od 6h to nasze wsparci lecialy by rowniez tyle gdyby tylko padlo hasło ze cudak zagrozony. Wiec chlopie zastanow sie co wypisujesz bo to nie mam wogole sensu. W historii gp ataki na cudaki byly wieksze i sie wybronil czlowiek

Jak juz napisałem po ludzku:

Gratuluje RP za wykorzystanie sytuacji.

Na tym koncze tu wpisy bo jezeli na gratulacje ktos odpowiada tym co mozna przeczytac wyzej dalsze rozmowy nie maja najmniejszgo sensu.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ziomus ale ja nie wypominam ze Rzeznia dostala cudaka. Chodzilo mi o to ze jak dostali cudaka to kolejnego tez mogli dostac i po grze wcale nie wypominam im tego. Taka strategia i my taka sama tez mielismy. Jakby GOW mialo dwa cudaki (pisze jakby....) tez byscie pewnie byli tego samego zdania co my. Dostali jeden jak dostana drugi to po grze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Naszych wspaniałych różowych sojuszników chciałem na kebaba zaprosić.
Niestety parę minut temu moją ulubioną budę "Pod kolosem" ogień strawił:(
Podobno szef kuchni zwiał i ma się dobrze a winni są strażacy oraz bezdomny ślepy kot o ksywie "kret." No cóż impreze zrobimy gdzie indziej:(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dwa cudaki siłą zdobyliśmy akcjami z prawdziwego zdarzenia. Wymyślajcie co chcecie ale przegraliście zasłużenie i uczciwie. Jeśli jarucha prawdy nie powiedział to Wasz problem. Ja jako gracz Rzeźni, wstydził bym się ale rapki pokazał.


Dziekujemy pomponom za wzorowa wspolprace przez okres naszej gry:)
Miejmy nadzieję, ze jeszcze tu razem nie jedną wioche zdobedziemy. Wrogow trzeba dobić bo nawet w obliczu prawdziwej kleski będą wymyślać bzdury.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

dla człowieczków nie w temacie otóż akcja byla wspólna lecz z inicjatywy Rzeźni nie ujmujac jednak wkladu RP :)
Druga sprawa o jakim szczesciu mowa?? zostawiajac gracza bez alarmu spiacego cala noc na cudzie to mozecie tylko sami sobie podziekowac (nikt mi nie powie ze alarm nie zadzialal przy 200 atakach ).
1100 birem obstawy to moge sam nosem wciagnac nawet w bonusie , a wioska bez jaskini muru i wiezy tylko prosi sie o atak.
Jak JAcek wjechal do nas w bonusie na cud nikt nic nie komentowal a ze nie potrafiliscie utrzymac okupacji bo macie po 1,5k birem lub 400 kajakow defa w kazdej wiosce gdze jest chocby jedna czerwona kropeczka na wyspie to juz nie moja wina . Akcje na wasz ostatni KUPIONY od GOW cud zrobimy w dzien i polece kolonem do samego berkaserka wiec juz szykujcie bajeczki i wytlumaczenia :)
tak to juz jest z MDG ze jak idzie to piesni pisza a jak juz po dupce dostaja to konspiracja spiski lapowki podstep.
piszcie co chcecie nie dorownojecia nam militarnie chocby w ćwierci
ps
a co do oddania Różowego cudaka Nam to co to kogo to interesuje ?
GOW oddalo MDG cudaka i nikt od Nas nie plakal

Po pierwsze gratuluje udnej akcji Darvisowi i pomponom za wbicie na cud bo się gratulacje należą i brawo za akcje czy ze szczęściem czy bez akcja jest udana i liczy się efekt.




O jakim szczęściu ???? pytasz - otóz o takim że nie zadziałał alarm przy kilkunastu czy kilkudzieścieci atakach i to było szczęscie, bo nikt nie zostawia gracza bez alarmu na cudzie jak tutaj wypisujesz - powiedz mi ze ty wyłączasz alaram i nie spisz cała noc pilnując cudu albo u Was w soju tak jest

Co do mojego kolona do Was - rozmawiałem już na pw z osobami dlaczego wsparcia nie doleciłały.

Co do pisania o bunkrach to moge Ci pokazać maiasta Xdana i stasia gdzie na wyspie gdy miałem jedną wioskę a reszta Wasza mieli po 400 łódek deffa lub 1500 birem - deffie i nie znasz przyczyn dlaczego kolon padł to również nie pisz "farmazonów"

co do Twoich słów ze jak idzie MDG to piesni pisza - ciekawe co pisałeś gdy było GNS :p w sumie to nie wiem czy byłęs wtedy w Rzeźni czy nie :p

a co do oddawania cudów to już tutaj nie zabieram głosu....my dostaliśmy od Gow, Wy od pomponów - taka gra...


Pozdrawiam i czekam na Twojego kolona w dzień do Berserkera jak jesteś taki "gość" ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

faktycznie Jacku musze przeprosic za swoje slowa troszke mnie ponioslo ale coz mlody jestem do tego adrenalina piwko ... :)
Twojego kolege z sojuszu badalem miesiac , dyskretnie zeby sie nie zorientowal ze cos knuje i wyszlo mi na to ze alarmu nie ma lub tez ten alarm nie jest w stanie Go dobudzic .
mozliwe ze szczescie nam dopisalo i apka milczala u JARUCHY cala noc.
nie potrafie jednak pojac dlaczego kazdy gracz MDG ujmuje RZEŹNI zaslug ?
w akcji bralo udzial 11 graczy (teraz pisze o atakach) popytajcie o reszte JARUCHE .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

aaaa ja Wam wrogi powiem tyle - POCAŁUJCIE NAS WSZYSCY W RZEZNICKIE ... NOZE - PRZEGRALISCIE !! PRZEGRALISCIE !! PRZEGRALISCIE !! I to się liczy :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17243

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ale uczepiliście się tych powiadomień ;)) kiedyś ich nie było i konta się pilnowało ;P

porażka to porażka i nie ma wymówek "bo powiadomienia nie miałem", "bo neta mi odcięli", "komputer mi się spali" itp. ;) chyba każdy stracił miasto przez jeden z powyższych powodów a szacunek dla przejmującego, że okazję wyłapał a nie kisił wojsko w miastach.

Jacusiu proszę nie zaczynaj tematu bunkrów w miastach ;)
 

DeletedUser20336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

aaaa ja Wam wrogi powiem tyle - POCAŁUJCIE NAS WSZYSCY W RZEZNICKIE ... NOZE - PRZEGRALISCIE !! PRZEGRALISCIE !! PRZEGRALISCIE !! I to się liczy :D


OLE OLE OLE

a Ty wygrałaś "lizaka" za budowę 3 cudów :p

podbicie jednego cudu God-som i prezent CUD cudu od Popmonów

GRATULACJE "ŻABKO" :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale uczepiliście się tych powiadomień ;)) kiedyś ich nie było i konta się pilnowało ;P

porażka to porażka i nie ma wymówek "bo powiadomienia nie miałem", "bo neta mi odcięli", "komputer mi się spali" itp. ;) chyba każdy stracił miasto przez jeden z powyższych powodów a szacunek dla przejmującego, że okazję wyłapał a nie kisił wojsko w miastach.

Jacusiu proszę nie zaczynaj tematu bunkrów w miastach ;)


przecież napisłem że gratuluje podbicia cudu nieważne w jaki sposób liczy się efekt

co do bunkrów nie ja zacząłem - czytajcie ze zrozumieniem a nie co chcecie przeczytać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

a dziękuję JAcusiu :))) uwierz mi, że radość jest przeogromna po raz drugi zdobyć ZDOBYWCĘ ŚWIATA TY NIESTETY TEGO NIE DOSWIADCZYSZ NA KORYNCIE a mi się opisywać nie bardzo chce

a i zdobyłam 4 lizaki za 4 cuda :) a co do prezentów to prosze Cię skoncz z hipokryzją - my prezent wy prezent z tym ze my 2 cuda siła zdoblismy a wy ile ?
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif


a i jeszcze jedno - akcja była Rzeźnicko Pomponowa i brawa dla obu zespołów !!! MDG moze nam pozazdrosic takiego sojuszu i wspolpracy, bo oni wszystkich swoich sojuszników zawsze w głebokim poważaniu mają i tak traktują, ze suma sumarum sami zostają
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17243

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

przecież napisłem że gratuluje podbicia cudu nieważne w jaki sposób liczy się efekt

co do bunkrów nie ja zacząłem - czytajcie ze zrozumieniem a nie co chcecie przeczytać...

pisałam ogólnie o powiadomieniach i wymówkach czytając poprzednie wypowiedzi ;)

a jeśli chodzi o bunkry to bardziej chodziło mi o przykład jaki podałeś ;p no ale racja, źle to sformowałam, koniec tematu ;)
 

DeletedUser20336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

1. Ja mam przeogromna radość zdobywając Polskie szczyty - Rysy, Świnicę i inne - polecam doświadczyć, gra ma być zabawą i odskocznią a nie sposobem na życie :p
2.Wasz sojusz na koncie ma 3 cuda nie 4 - hipokryzją jest pisać o zdobyciu 4 cudów gdzie dwa się dostaję w prezencie od innego sojuszu.
Pogratuluję za Koronę czyli 7 cudów ;)
3. NIE widziałem raportów ale widzę czyje jest miasto - Nie Wasze :p
4. Nie "oczerniaj" mnie pulbilcznie ze miałem kiedykolwiek w "głebokim" poważaniu sojuszników a właśnie tak napisałaś wyżej.

Niepotrzebnie rozpocząłem dyskysje tutaj jak napisałe Lord - pogratulować na FO za podbicie cudu komuś a wyleweą się więcej " jadu" niż ma niejdna żmija w sobie.

Wiecej tu nie napisze. :)
 

DeletedUser20488

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Dobry wszystkim,
szanownym przeciwnikom, sojusznikom i osobom neutralnym. :)

W sumie to czytuję sobie to forum od dawna ale nie sądziłem, że kiedyś sam coś napiszę. Okazja jednak jest wyśmienita by "postanowienie" złamać. To tak tytułem wstępu. ;)

Chciałbym przede wszystkim podziękować Bastkowi za wybranie i rozpracowaniu celu, a potem wyreżyserowaniu samej akcji - naprawdę solidna robota i rzeczowe narady w godzinach "wieczornych", to jemu należą się tutaj brawa! Nocnej Rzeźni za wspólne czuwanie i towarzystwo w niedoli synchronizowania tych wszystkich zasobów, które zostały użyte przez całą noc. Pomponikom za bezwarunkowy i natychmiastowy odzew do jakiego mnie już przyzwyczaili, a za który rzadko kiedy mam okazję oficjalnie podzękować. Dobra robota!

Przy działaniu na taką skalę o pomyłkę nie trudno ale w sumie udało nam się je zminimalizować, chociaż jak tak sobie myślę jak mi ciśnienie podskoczyło gdy akcja była w toku, a ja zdałem sobie sprawę, że wszystkie sloty zużyłem na Xsero ledwo co to... (na szczęście akurat kończyły się festyny). :D Nie znam pełni statystyk bo to nie ja pisałem akcję, niemniej podzielić się mogę tym o to pięknym screenem na chwilę sprzed końca okupacji: http://scr.hu/0jjc/0wuom. Się spisała Różowa Rzeźnia. :)

Dziękuję również za gratulacje przedstawicieli MDG Xsero, Jackowi i Bondównie (jeśli się mylę co do Waszych tożsamości forum-gra to proszę mnie poprawić :)), od przeciwnika dobre słowa po akcji zawsze są bezcenne.

Pozdrawiam,
Dyavris.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Jacku gory to rzeczywiscie super sprawa:)

Elektryczna kolezankoo. Nawet nie zauważyłem ze uzywasz czegos tam od krecika co i tak mnie srednio interesuje.
Skoro podobno jestes kobieta to temat zamknę ale pozwolisz ze po śledzę dalsza Twojaj kariere na FO...:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

1. Ja mam przeogromna radość zdobywając Polskie szczyty - Rysy, Świnicę i inne - polecam doświadczyć, gra ma być zabawą i odskocznią a nie sposobem na życie :p
2.Wasz sojusz na koncie ma 3 cuda nie 4 - hipokryzją jest pisać o zdobyciu 4 cudów gdzie dwa się dostaję w prezencie od innego sojuszu.
Pogratuluję za Koronę czyli 7 cudów ;)
3. NIE widziałem raportów ale widzę czyje jest miasto - Nie Wasze :p
4. Nie "oczerniaj" mnie pulbilcznie ze miałem kiedykolwiek w "głebokim" poważaniu sojuszników a właśnie tak napisałaś wyżej.

Niepotrzebnie rozpocząłem dyskysje tutaj jak napisałe Lord - pogratulować na FO za podbicie cudu komuś a wyleweą się więcej " jadu" niż ma niejdna żmija w sobie.

Wiecej tu nie napisze. :)

1. te szczyty zdobyłam już 14 lat temu, mam zdjęcia na FB, może kiedyś Ci je pokaze :) tutaj w UK gór jako takich nie ma, ale są inne piękne miejsca, które ZWIEDZAM z rodziną a Ty nawet nie wiesz, ze mnie wtedy a kompie nie ma :D
2. w prezencie jest jeden, drugi jest ZDOBYTY OD MDG wspolnymi siłami Rzeźni i Rózowych Pomponików. To, że kolega z RP wstawił kolona to tylko dlatego, że jego długosc czasowa pasowała do akcji i naszych atakow ogniowo - mitycznych. Ja wiem że Waszemu sojuszowi strategia jest obca i akcje sojuszowe, wiec rozumiem, że NIE ROZUMIESZ ZAŁOŻEN WSPOLPRACY DWOCH SOJUSZY.
3. Póki się czegoś nie widzi nie należy ferować wyroków.
OTO jeden z raportów MOICH ( a było ok. 11 og. i 2 mit.)

jarucha.jpg

4. nie napisałam, ze TY jako TY, ale że MDG. miałam na mysli bardziej Turka bo z nim mialam nierzyjemnosc spotania na innym swiecie, w ktorym dołaczyłam do sojuszu będącego własnie jego sojusznikiem. wiem jak potraktował ludzi wiec tak pisac mogę. Ciebie Jacku poznałam tutaj i nie pamiętam jak traktujesz sojusznikow ( nie z własnego a z "zaprzyjazionego" sojuszu) - wiec nic osobiście nie bierz i fochów jak baba z broda nie strzelaj
smiley_emoticons_flucht2.gif



Jacuś napewno niepotrzebnie napisałes, bo brzydko napisałes. Ale byc moze Twoja i Fuxa niewiedza wynika z tego że JArucha nie pokazał Wam raportów bo się wstydzi.
smiley_emoticons_hecheln.gif
na to juz wpływu Rzeźnia nie ma. I znudziło nam się tłumaczenie już kto co i dlaczego. MAmy świadomosc tego kto planował akcje, kto w niej uczestniczył, a to co sobie tutaj piszecie to wiesz - spływa po nas i przynajmniej jest się z czego posmiac.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser21124

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Dziwie sie ze znajdujecie przyjemnosc we wzajemnym obrzucaniu sie blotem. Mielismy niefart i stracilismy Cud. Fakt. :mad:Jednak czytajac te Wasze teorie o moim rzekomym konflikcie z Arturem, itp to ogarnia mnie pusty smiech. Pech i tyle. Gratulacje dla Przeciwnikow
Kolego Bastku a moze pokazesz swoim Przyjaciolom raporty, jak pojechalem Cie wczoraj... Warto mowic prawde a nie mijac sie z Nia /mam tu na mysli Twoje rzekome rozpracowanie mojej skromniutkiej osoby/ . A feeee Ty klamczuszku
Zacznijmy grac bez wzajemego obrazania sie i klamstw Raz jeszcze gratuluje Rzezni i Pomponom zdobycia Cudu bez wzgledu na sposob, w jaki tego dokonaliscie. Milej zabawy
Co do Schela to indywiduum nie zasluguje na jakakolwiek wzmianke. Zero klasy i honoru.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zapomialem wyrazic swoj zachwyt z faktu, iz podobnie jak Artur, mam swoj Fun Club wsrod Przeciwnikow. WOW !!!!!! To niezwykle mile, Czuje sie zaszczycony:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Jarucha muszę przyznać, że ładnie to napisałeś. Gratulacje.

Nie porównuj się do Artura... jego historia spisywana z profili zaczęła się nie tu, nie na omedze, czy nawet TAU :)
Przez te kilka światów i lat gry zdążył sobie nagrabić. Wystarczy poczytać to co pisze o ludziach w opisach i profilach. Spojrzeć na to jaki ma stosunek do zaprzyjaźnionych sojuszy żeby wiedzieć... Nie warto konkurować z jego fun clubem:)

P.S. Bastek pokazywał rapki. No ładnie wczoraj Go przeczyściłeś:)
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

fakt spaliles mi 4 zagrody ogni i 1200 konikow zbiles gratuluje kazdy ma swoje dziury w obecnosci (jesli padlo mi wiecej popraw mnie bo nie pamietam dokladnie) :)
co do obrzucania blotem raz juz przepraszalem za swoje slowa poprostu zwyczajnie mnie ponioslo ale to wina Twojej kolezanki Basi ktora sypala tekstami z kapelusza a nawet nie grze nie byla tego dnia poniewaz ma urlop.
a co do rozpracowania to ja bylem pewien ze spac bedziesz :)
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

fakt spaliles mi 4 zagrody ogni i 1200 konikow zbiles gratuluje kazdy ma swoje dziury w obecnosci (jesli padlo mi wiecej popraw mnie bo nie pamietam dokladnie) :)
co do obrzucania blotem raz juz przepraszalem za swoje slowa poprostu zwyczajnie mnie ponioslo ale to wina Twojej kolezanki Basi ktora sypala tekstami z kapelusza a nawet nie grze nie byla tego dnia poniewaz ma urlop.
a co do rozpracowania to ja bylem pewien ze spac bedziesz :)
Faktycznie byłam troche nie w temacie jak widać po wypowiedziach :rolleyes:
więc pozwolisz, że sprostuję
Gratulacje dla RP oraz Bastka, który okazał się mózgiem Rzeźni ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

dlaczego tak dużo osób z MDG właczyło urlopy ?
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

dlaczego tak dużo osób z MDG właczyło urlopy ?
smiley_emoticons_idea2.gif
przeciez od dl czasu 11 osob jest na urlopach a ty dopiero teraz to widzisz i dałaś ta inf na fo bo myslalas ze po stracie cudu nagle ludzie uciekli
 
Do góry