Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27543

Guest
nie mnie o tym decydować

czyżby to już jutro ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24557

Guest
Ale Ci fajnie... u mnie z mocy zostały jedynie dobre chęci
smiley_emoticons_sleep.gif
trza zarzucić jakąś kawkę, aby tej mocy troszkę zatankować, bo niewątpliwie się przyda
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser26558

Guest
witam szacowne grono:)

mamy pewna analogie dat z tego co widze:)kwestia jak po latach beda wygladac podreczniki do historii swiata Kos...:)?

potyczka fajna,szkoda ze sposob wykonania nie ospowiedni do wielu osob,ale coz,czlowiek uczy sie całe zycie jak i moze zmieniac poglady na rozne kwestie rowniez przez cale zycie.

zycze powodzenia w działaniach wszystkim zainteresowanym w działanie w dniu dzisiejszym na serwie
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser22646

Guest
witam szacowne grono:)

mamy pewna analogie dat z tego co widze:)kwestia jak po latach beda wygladac podreczniki do historii swiata Kos...:)?

potyczka fajna,szkoda ze sposob wykonania nie ospowiedni do wielu osob,ale coz,czlowiek uczy sie całe zycie jak i moze zmieniac poglady na rozne kwestie rowniez przez cale zycie.

zycze powodzenia w działaniach wszystkim zainteresowanym w działanie w dniu dzisiejszym na serwie
smiley_emoticons_steckenpferd.gif


sposób wykonania nie odpowiedni? to znaczy jaki byłby odpowiedni bo nie rozumiem .
 

DeletedUser13230

Guest
Pewnie chodzi o timing. Trzeba przyznać obserwując rapki, że kilku osobom rozregulowały się celowniki. Biję się sam w piersi tutaj. AT był wyjątkowo niekorzystny tej nocy a nie miałem siły na kilkukrotne próbowanie bo skatowałem się wczoraj ciężarkami i w nocy byłem pół przytomny.
 

DeletedUser26558

Guest
Siła i Humor jest,ale czegos brakło...najwidoczniej informacje odnosnie ewentualnego konfliktu wypadło komus z głowy:) z jakiego powodu...?kazdy moze sobie pisac własna historie
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif


Pewnie chodzi o timing. Trzeba przyznać obserwując rapki, że kilku osobom rozregulowały się celowniki. Biję się sam w piersi tutaj. AT był wyjątkowo niekorzystny tej nocy a nie miałem siły na kilkukrotne próbowanie bo skatowałem się wczoraj ciężarkami i w nocy byłem pół przytomny.
oj nie o Timing mi chodziło...nie wiem jak reszcie wyszedł,ale teraz niektore klocki troche rozregulowane czasowo,choc obstawiam ok 50miast w Waszych rekach:)tylko czy styknie Wam az tylu slotów:)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22646

Guest
Czyli jednak nie o AT chodzi... a o to że nie poinformowaliśmy Was, że będziemy atakować?
Non PONowicza, non PAKTowicza? :D

zabawne ze pisze to przedstawiciel sojuszu który chyba zdradził wszystkich z którymi miał jakieś kontakty,niektórych nawet podobno dwa razy :p
 

DeletedUser13230

Guest
Siła i Humor jest,ale czegos brakło...najwidoczniej informacje odnosnie ewentualnego konfliktu wypadło komus z głowy:) z jakiego powodu...?kazdy moze sobie pisac własna historie
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Kurcze Dominiku. To rzeczywiście kłopot. Ale jeśli Twój informator nie wykonał to o co go prosiłeś to może po starej znajomości zdradź mi kto był ów kretem, który miał Cię ostrzec? Skoro i tak nie miałeś z niego pożytku to po co tę osobę kryć? :)
 

DeletedUser26558

Guest
no to własnie ten problem ze nikogo o coś takiego nie prosiłem,takze ja pretnsji miec nie moge.
fakt piszecie "non PONowicza,non PAKTowicza",ale myśle ze jakakolwiek nota dyplomatyczna w tak zacnym gronie to powinien byc nawyk...najwyrazniej sie pomylil człowiek.
 

DeletedUser13230

Guest
A już rozumiem, chodzi Ci o takie coś w stylu "Czerwoni! Wasze miasta wchodzą na nasze terytorium, Wasze harpie farmią nasze szaraki a spod Waszych pach wydziera paskudny zapach. Wypowiadamy Wam WOJNĘ! Grzejcie pierogi bo Was rano będziemy kaźnić" ?

Bo jeśli tak to nigdy chyba nic takiego nie uskutecznialiśmy. Wydawało mi się to trochę bez sensu. Według mnie znacznie lepszym wskaźnikiem zamiarów jest ilość wysłanych ataków niż jakakolwiek prywatna wiadomość. Więc widzisz moje nie zrozumienie tej pierwotnej wiadomości. Zwyczajnie nie wiem na kim się zawiodłeś.

Tym bardziej, że coś w tym stylu było ponoć wysłane. Ale ja tam nie wiem, dyplomacją się nie zajmuję.
 

DeletedUser26558

Guest
no niestety ale poczta Polska zawiodła i gdzies ta depesza przepadła,ale tak jak mowisz juz dotarła inna,takze wiemy co jest grane.
przynajmniej jednego atutu juz nie wykorzystacie:)
gratuluje udanej akcji i dyscypliny sojuszowej.

czekamy teraz na rozwoj wypadków i chociaz bedzie ciekawiej dla wszystkich teraz?
 

DeletedUser11134

Guest
Dominik, jako, że pierwsza bitwa nie wypadła dla Was najlepiej nie zamierzam się tutaj dodatkowo pastwić, ale te uwagi wielkiego sensu nie mają.
Po pierwsze, kilka tygodni temu to Wasi radni pisali do nas z pytaniem kiedy będzie wojna między nami, i to w czasie, gdy byliśmy zajęci na drugim końcu świata. Jeśli władze sojuszu piszą do naszego szefa ataku kiedy zamierzamy atakować, i co więcej proponują ustalanie terminów, to niech się nie dziwią, że ów człowiek znany z zamiłowania do organizowania akcji ich petycje weźmie pod uwagę, i spojrzy w końcu na drugi koniec mapy. O wpisach na FO nie wspomnę. Można przyjąć, że skoro sami proponujecie, to jesteście przygotowani.
Po drugie, napisałam w tej sprawie kilka słów do Kamila, i to nie tak obelżywych jak sugeruje Dr4agunov, tylko normalnych:)
Poza tym wszyscy wiemy, że nie było między nami paktów, co więcej wspomagaliśmy Was czasami, więc darujmy sobie aluzje do daty 17 września. To jest tylko zabawa w atakowanie. My gramy zgodnie z zasadami tej gry, po prostu atakujemy. Przed tym atakiem nie robiliśmy tajnych ruchów przeciw Wam, nie szykowaliśmy na Was koalicji. Jak to było z Wami to sami sobie odpowiedzcie.
Teraz mamy nadzieję jedynie na dobrą zabawę. Dajmy więc spokój docinkom na siłę co do naszych braków w kindersztubie, piłeczka po Waszej stronie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26558

Guest
widziałem informacje wysłana do Kamila:)moge nawet podac date i godzine Hini 17.09.2016 o godz. 00:55

i prawde mowisz o tym ze była rozmowa pomiedzy radnym od nas a Dr4,ale zauwaz ze była rozmowa i zadnych działan,aha i o jakiej to koalicji mowimy bo chyba wiesz nieco wiecej niz my na ten temat:)?

akcja udana w Waszym wykonaniu i gratuluje.
 

DeletedUser11134

Guest
No to się wszystko szczęśliwie wyjaśniło. Info było, chociaż jak napisał Dr - SIH ma swój pogląd na takie sprawy.
Za gratulacje dziękujemy, staraliśmy się dla Was:)
 
Do góry