Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19313

Guest
Proponuję naszą wygraną i wracamy do ogniska domowego. Może być?
 

DeletedUser19313

Guest
znaczy ze jeszcze nie wygraliśmy?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser11134

Guest
zdecydowanie jeszcze nie. Zależy zresztą co chciałbyś wygrać, jeśli odznakę za ubicie triremy w ramach greposscore, to może i się udało....
 

DeletedUser26070

Guest
Pisanie w internecie jest przez wielu uwazane za pisanie listow tylko szybciej dochodzacych. Dlatego ci, którym chce się na tyle meczyc pisza zawsze do swojego rozmowcy "Ty, Wy" okazując mu poprostu szacunek.Niezaleznie czy jest to gg, e-mail, czy tez list. Zawsze jest to slowo pisane i choc na gg nie uzywam duzych liter na poczatkach zdan, to jednak przy zwrotach staram sie tak robic.
ale widze ze i to Ci nie pasuje:)
A nawet jesli niewlasciwie uzylem zaimka na temat swej osoby to nie dlatego zeby siebie wywyzszac,bo jestem uwazany za skromna osobe tylko po prostu dlatego ze jestem tak nauczony.A do tej pory nikt mi nie zwracal na to uwagi.A pisze kolo 100 wiadomosci dziennie
Chcesz sie czepiac ortografii i poprawnej polszczyzny z jakiego powodu?
Odgryzc sie chcesz?:)

I nie sprowokujesz Mnie Hini
Wcale niechcesz tego uslyszec.uwierz mi.Nie tylko ja mam podobne zdanie o Was
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19313

Guest
Wcale niechcesz tego uslyszec.uwierz mi.Nie tylko ja mam podobne zdanie o Was
Zdarza nam się spotykać z opiniami pozytywnymi na nasz temat. Więc jak nas publicznie pochwalisz to w piórka od razu nie obrośniemy.
Nie krępuj się Wojtek.

Jakbyś chciał pograć z nami na kolejnym serwerze za jakiś czas, to chętnie przyjmę Twojego maila na priv.
 

DeletedUser26070

Guest
Agato.A ja z checia sie dowiem co soba ktora tak zazarcie walczyla przeciw SiH tu robi w ich obronie?Bo sojusz Ci sie rozpadl.Nie poszlas za kolegami.Ktorzy dalej staraja sie walczyc z tym sojuszem.Czy dlatego ze liczysz na wejscie do Tej organizacji ktora tak skutecznie chcialas rozbic?Tak mnie to zastanawia:)
Bo jesli tak to jestes kolejnym slabym punktem w soju ktory sie przez Nich rozpadl.Nie tylko Ty jedna zreszta.
SiH jak tu weszlo na ten swiat a pamietam doskonale.ze byla to grupka jakos 30 osob?poprawcie mnie jesli sie myle. co jakis czas wlasnie zdobywalo graczy w ten wlasnie sposob.wyrywalo najlepszych oslabiajac ich sojusze i zmuszalo najlepszych do konczenia gry na tym swiecie.I tak jest do dzisiaj.jak na moje oko jedynie CiebieTeżPodbije zasluguje na tytul prawdziwego i lojalnego gracza w Swym sojuszu.gral do konca i zostal do konca w soju.Chwali mu sie takie zachowanie.a ze inni opuscili sojusz i zostal sam to mial wybor i mogl skorzystac z niego.Do takich graczy niemam nic
kolejna sprawa z ostatnim Waszym nabytkiem.tym sabotazysta.takich graczy powinno sie tępic a nie przyjmowac do Siebie i malo co sie nie pozabijac zeby mu jeszcze pomoc w obronie przeciw Nam.No ale czego sie nie robi dla sojuszu prawda?Zasady sa po to zeby je lamac.
A co do sposobow na gre jak mowilem niebede sie wypowiadal.
 

DeletedUser22646

Guest
Tym wpisem dowiodłeś że nie masz pojęcia na czym ta gra polega i jeszcze dużo nauki przed Tobą.
 

DeletedUser26070

Guest
Motzej wedlug mnie jestescie super sojuszem.I wiele rzeczy mi sie w Nim podoba.Ale sa tez takie ktore mi sie w Nim nie podobaja.i otwarcie o tym pisze.A to dlatego ze mam pewne zasady wobec ktorych postepuje.Honor,szczerosc,lojalnosc.Stanac oko w oko z przeciwnikiem jak to nieraz bywalo z Waszym udzialem.gdzie beda decydowaly umiejetnosci w grze.I takimi sposobami jesli ktos sie do Was dostanie to do tego niemam nic.Nie lubie kretow,zdrajcow i sabotazystow.i chamstwa.A naogladalem sie tu tego sporo
I jesli mialbym z Wami zagrac to tylko wtedy jak bede wiedzial ze zrobilem wszystko dla Swojego sojuszu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26070

Guest
Rakovianie czym?Ze takich jak ten sabotazysta powinno sie tepic?A nie brac pod skrzydla?
I nie zmienie zdania co do tego.
Bo jesli chodzi o graczy to wedlug mnie sporo sojuszow mialo jeszcze szanse z Wami zawalczyc.Ale wybralo latwiejsza droge
 

DeletedUser28117

Guest
Nie bronie nikogo.
Moja opinia jest obiektywna.
Brak czasu zmusil mnie do wycofania sie z aktywnej gry na tym swiecie.
I przede wszystkim jesli kiedykolwiek na jakims świecie spotkam ich sojusz z tym skladem i zostane zaproszona do wspolnej gry to bedzie to niewatpliwie wielka przyjemnosc z nimi zagrac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22646

Guest
Zarzucanie że rozbijamy inne sojusze i przyjmujemy najlepszych do nas jest śmieszne po prostu.

"Nie lubie kretow,zdrajcow i sabotazystow.i chamstwa.A naogladalem sie tu tego sporo"

To jest chyba jeden ze spokojniejszych serwerów w tym zakresie,niestety ale dla mnie mało widziałeś do tej pory chyba.
 

DeletedUser26070

Guest
dobra.Wywalilem z siebie wiekszosc z tego co chcialem i jest mi lepiej.Te forum dalo mi ujscie:)
Urazic nikogo nie chcialem a jesli tak sie stalo to przepraszam.Choc mialem tu na mysli metody dzialania Waszego sojuszu.I poniekad graczy.Moze sie myle.Ale znam i gram z osobami co mysla podobnie.

moze i malo widzialem.Bo gram dopiero rok.
A czemu nie ustosunkujesz sie do tego ze wzieliscie tego sabotazyste do Siebie i go chronicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry