Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
dziękuję, o to mi chodziło, szefo nic na ten temat nie napisał
a jeżeli pionku drażnią ciebie moje wypowiedzi to na nie nie odpowiadaj, zawsze możesz zgłosić do suportu obrazę za słowo "pionek"
 

DeletedUser22646

Guest
Śmieszny jesteś :) ja nie wdaje się w żadne dziecinne pyskówki czy zgłaszanie do suportu,pod zły adres trafiłeś :).
 
to po co zbierasz głos w sprawie, czy sojusz SIH będzie grał jeszcze na jakimś serwerze czy też nie, tego nie wiesz, ja tak samo jak ty jestem graczem SIH bo kiedyś w nim grałem
Jeżeli będzie świat z prędkościami 1-1.5-maks 2, a Drak ogłosi, że gracie, to polecicie na kolanach żeby grać jak tenisiści, którym przyjemność sprawia odbijanie piłki o ścianę
 

DeletedUser22646

Guest
Niestety nie znam żadnego Draka.

Dobra nie będę się bawił w Ciebie ,jak pisze to chyba jednak coś tam wiem.
 

DeletedUser11134

Guest
Pani Hini, dyplomatko SIH, a tak z ciekawości - na czym polega praca dyplomaty sojuszu wchodzącego na serwer z postanowieniem żadnych ponów i paktów ?
Praca dyplomaty jest zawsze w pewien sposób dyskretna, i nie podlega analizie na FO.
Skoro jednak pytasz, to odpowiem - praca dyplomaty sojuszu wchodzącego na serwer z postanowieniem - żadnych ponów ani paktów polega na takim prowadzeniu dyplomacji, aby żadnych ponów i paktów nie zawierać, a przy tym, aby nie zaszkodziło to realizacji głównego celu jakim dla większości sojuszy jest dążenie do wygranej.
Prosty przykład - nigdy i pod żadnym pozorem nie piszesz do nikogo, że jest pionkiem.
 

DeletedUser19313

Guest
Dr4gunov - szef SIH
Hini - dyplo SIH
Rakovianie - gracz SIH
Yavus - gracz SIH
Motzej - HR SIH
Gretsky - no właśnie gretsky, napisz kim jesteś, bo nick na FO masz nowy, znasz nazwę "guderian", znasz to co wszyscy znają o SIH, ale nie wiesz rzeczy oczywistych o SIH. Więc przedstaw swój nick z Lamii, a może tylko twierdzisz że grałes w SIh? A może nie grałeś i takim malutkim oszukistą-prowokatorkiem-trolkiem jesteś.
Jeżeli będzie świat z prędkościami 1-1.5-maks 2, a Drak ogłosi, że gracie, to polecicie na kolanach żeby grać jak tenisiści, którym przyjemność sprawia odbijanie piłki o ścianę..
...Gdybym miał obstawiać kasę to obstawił bym, że ustawienia będą wyjątkowo pasujące sojuszowi SIH, może uda się zagrać cały serwer bez straty miasta ?
A jednak wygrałeś z SIH - GRATULACJE!!!! . Do tej pory mieliśmy ludzi w Suppie. Byli to nasi ludzie, wiesz, jedni maja swoich, drudzy maja swoich, a SIH miało swoich. Piszę miało, bo po takich przeciekach, że byle gretsky wie, to teraz już nasi ludzie w Suppie są Twoimi, nie naszymi, a to znów oznacza, że musimy wycofac się z planów podbicia kolejnego serwera, a to znów oznacza, że Rako miał rację pisząc, że jednak SIH nie będzie juz grało.

Dobry jesteś, szacun
tenor.gif
 
nie ma co dyskutować z jakimś anonymousem, pograł pewnie na kos z 1 miastem, zobaczył, że świat się za chwilę skończy i jakieś urojenia mu się włączyły typu - grałem w SiH na Lamii, grałem w PD na Kos
smiley_emoticons_lol.gif
a może w poprzednim wcieleniu był Joanną Dar'c? Czekam na rozwój sytuacji, zapowiada się to dosyć zabawnie
smiley_emoticons_grin.gif
 
Znęcacie się nad chłopakiem, a jemu jest po prostu przykro, że:
1. Dra mu nie wysłał maila z zaproszeniem na serwer
2. Nasza Dyplomatka nie chciała z nim rozmawiać
3. Pan Rekrutant odrzucił pewnie jego zaproszenie
4. Yavus go porzucił
5. Nikt nie wie kim jest.

Jesteście niemili.
 
Ostatnia edycja:
Cieszcie się, że że rozruszałem ten Wasz śmierdzący serwer na FO ( słowo śmierdzący jest dobrane do nie mojego określenia, że on umiera, a powszechnie wiadomo że trup śmierdzi )
Nie muszę nikomu się przedstawiać pod jakimi nickami grałem na jakich światach, aktualnie gram z moimi przyjaciółmi na nowym świecie, niektórych znam dobrze ponad 6 lat, mam nick taki, pod którym tu piszę, oni wiedzą gdzie grałem wcześniej i pod jakimi nickami.
Żegnam i życzę wszystkim wiele radości z gry, bo chyba o to w niej chodzi, kiedyś na świecie Lambda założyciel napisał bardzo trafne podsumowanie tej gry, zapamiętałem tylko jedno najważniejsze zdanie - każdy gra tak tak długo dopóki gra sprawia mu przyjemność - ktoś rozwala wojo wrogom, ktoś buduje domki, ktoś nie śpi w nocy żeby wysłać wojo na rano, a ktoś śpi żeby do kogoś wysłać surowce w dzień, ktoś tylko spamuje na forum sojuszu szukając lasek albo chłopaków, a ktoś kabluje do wroga, bo gra na dzielonym łączu z bratem, kumplem, siostrą, żoną, teściową itp. Gracz, któremu gra przestała sprawiać przyjemność zamyka konto.
 

DeletedUser19313

Guest
Cieszcie się, że że rozruszałem ten Wasz śmierdzący serwer na FO
Podziękowałem Ci za to parę postów wyżej :)
Nie muszę nikomu się przedstawiać pod jakimi nickami grałem
Fakt już nie musisz, wiele o sobie napisałeś, przedstawiając się nam.
oni wiedzą gdzie grałem wcześniej i pod jakimi nickami.
Zawsze powtarzaliśmy, między innymi Twój mentor Drako, że na szczęście, My sie nicków wstydzić nie musimy. My, mam na myśli tych z SIH.
iedyś na świecie Lambda założyciel napisał bardzo trafne podsumowanie tej gry,
To bardzo mądry człowiek był/jest.

Miłej gry z przyjaciółmi.
 
Cieszcie się, że że rozruszałem ten Wasz śmierdzący serwer na FO ( słowo śmierdzący jest dobrane do nie mojego określenia, że on umiera, a powszechnie wiadomo że trup śmierdzi )
Nie muszę nikomu się przedstawiać pod jakimi nickami grałem na jakich światach, aktualnie gram z moimi przyjaciółmi na nowym świecie, niektórych znam dobrze ponad 6 lat, mam nick taki, pod którym tu piszę, oni wiedzą gdzie grałem wcześniej i pod jakimi nickami.
Żegnam i życzę wszystkim wiele radości z gry, bo chyba o to w niej chodzi, kiedyś na świecie Lambda założyciel napisał bardzo trafne podsumowanie tej gry, zapamiętałem tylko jedno najważniejsze zdanie - każdy gra tak tak długo dopóki gra sprawia mu przyjemność - ktoś rozwala wojo wrogom, ktoś buduje domki, ktoś nie śpi w nocy żeby wysłać wojo na rano, a ktoś śpi żeby do kogoś wysłać surowce w dzień, ktoś tylko spamuje na forum sojuszu szukając lasek albo chłopaków, a ktoś kabluje do wroga, bo gra na dzielonym łączu z bratem, kumplem, siostrą, żoną, teściową itp. Gracz, któremu gra przestała sprawiać przyjemność zamyka konto.

Smrodu sam narobiłeś. Ja się bynajmniej nie ukrywam na FO pod innym nickiem, niż na grze. Jak byś miał na tyle odwagi to podałbyś nick, a tak mamy klasykę z FO - narobić syfu pod innym nickiem, a na proste pytanie kim jesteś chowasz ogon i zwijasz żagle...tak jest najprościej... Jednym słowem - takie zachowanie można nazwać tylko żałosnym.
 

DeletedUser17153

Guest
Ej ej ej eje eje jejejejeje inba trwa, ale gdzieś już to widziałem.

Nieważne jakbyś merytorycznie napisał, sihki cie zjadą ad personam.

był już serwer, gdzie sihki poszły grać bez swojego bossa... i dostały wpier....

Tak mi się wydaje, że tu zadufana w sobie by mogła być co najwyżej jedna osoba, a ich jest plaga.

nic nie osiągnęli, a już bogowie. ;)
 

DeletedUser13617

Guest
SiH to najlepszy sojusz grepo ever a kto twierdzi inaczej jest słupem i noobem.




faktura na ten co zawsze
 

DeletedUser11134

Guest
SiH to najlepszy sojusz grepo ever a kto twierdzi inaczej jest słupem i noobem.




faktura na ten co zawsze
Nie no, Lucuś, wszystko mylisz. Umowa była - Ty nas chwalisz i wystawiasz fakturę, my płacimy.
więc kwestia:
SiH to najlepszy sojusz grepo ever a kto twierdzi inaczej jest słupem i noobem.

należy do Ciebie, a ja odpowiadam:
faktura na ten co zawsze

btw:
Szanowny kolego Gretsky, to jest kolejny przykład pracy dyplomaty w sojuszu, który gra bez ponów i paktów - namówić do współpracy marketingowej legendę gry i forum.
Oczywiście dyplomaty a nie dyplomatki - dyplomatka to taka teczka jest do noszenia dokumentów.
 

DeletedUser13617

Guest
Nie no, Lucuś, wszystko mylisz. Umowa była - Ty nas chwalisz i wystawiasz fakturę, my płacimy.
więc kwestia:
SiH to najlepszy sojusz grepo ever a kto twierdzi inaczej jest słupem i noobem.

należy do Ciebie, a ja odpowiadam:
faktura na ten co zawsze

Hini ja rozumiem jak to idzie tylko od razu odpisuje za jednym zamachem żebyś się nie trudziła


Dziękuje ci Lucjanie - doceniam i szanuję (...)
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Lucjanie, nie używam słowa "(...)", ani w kontekście własnej osoby, ani nikogo innego. W ogóle nie używam tego wyrazu, ani jako rzeczownika, ani czasownika, ani przymiotnika. Gdyż jest ono nieeleganckie.

Co do sytuacji na świecie - obecnie jest zarejestrowanych 446 nicków, w tym kilka z zerową ilością miast. Trwają jakieś potyczki, ale nie są to światowe wojny. Jak na każdym zamykającym się powoli świecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry