Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Zgadzam się z Wariorem i moim faworytem również jest sojusz Siła u Humor. Znając życie to jeszcze nazwy się pozmieniają ale na chwilę obecną stawiam na tego konia..

Wszedł sojusz, który wygrał już dwa światy, to oczywiste, że każdy będzie na nich stawiał:D o wielki proroku grepo:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Ale odświeżcie mi pamieć - Lamię wygrali? :D

To że wygrali 2 światy nie znaczy że są najlepsi, może po prostu trafili na dwa najłatwiejsze światy które najlepsze ekipy omijały?
Oczywiście to tylko hipoteza :D
Będzie ciekawy świat moim zdaniem jak na swoją prędkość
 

DeletedUser26668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Taka miła atmosfera była i można było z kimś pogadać podczas 10h rozbudowy akademii :D

Macie susiego to se z nim gadajcie :D
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Wszedł sojusz, który wygrał już dwa światy, to oczywiste, że każdy będzie na nich stawiał:D o wielki proroku grepo:cool:

Dwa światy?? Po grepo krążą ekipy które wygrały już 6 światów... Nie szydź z proroków bo Ci źle wywróżą..
Biorąc pod uwagę prędkość to kto miał rację okażę się w 2020 roku

P.S. Warior dwa dni po końcu ochrony miał już 8 wioch...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Dwa światy?? Po grepo krążą ekipy które wygrały już 6 światów... Nie szydź z proroków bo Ci źle wywróżą..
Biorąc pod uwagę prędkość to kto miał rację okażę się w 2020 roku

P.S. Warior dwa dni po końcu ochrony miał już 8 wioch...



Jeśli to były dwa światy z prędkością 1 to nie wiem czy znajdzie się drugich takich fetyszystów:)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

No tutaj masz rację.. Bo jeżeli zaczęli grać w grepo w wieku 18 lat to po wygraniu dwóch światów z taką prędkością nietaktem jest śpiewanie "100 lat" na ich urodzinach.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Są ekipy które wygrywają od świata numer 6. Mimo, że specjalizują się w nowym systemie to podejmowali także rękawice na starym systemie by utrzeć nosa innym.. Z pozytywnym skutkiem...
Twoja niewiedza zapewne wynika z mniejszego zaangażowania w sprawy grepo bo kto ma ich znać to zna
 
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Strasznie tajemniczy jesteś
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
. Dla mnie "ekipa", która wygrywa świat to grupa m.in. 40 osób, a ekipa/ekipy które wygrywają jak piszesz 6 serwerów są przede wszystkim rozpoznawalne i po wygraniu serwera wchodzą na kolejny pod tym samym szyldem (ta sama nazwa sojuszu i te same nicki graczy) i potwierdzają swoją dominację, na następnych serwerach robią to samo...czyli tzw. "powtarzalność". Tutaj may właśnie do czynienia z powtarzalnością w postaci sojuszu SiH. Osobiście nie znam ekip ekip, które wygrały 6 serwerów (polskich serwerów), ale jakbyś napisał, przynajmniej nazwę sojuszy tych ekip
smiley_emoticons_lol.gif
bo nicki graczy pewnie zapomniałeś
smiley_emoticons_lol.gif
byłoby smpatycznie
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Sojusze miały inne nazwy, gracze różne nicki...nie sprawdzisz tego w ten sposób :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Różnica pomiędzy grą na szybkim i wolnym świecie polega mniej więcej na tym, że na szybkim wystarczy szybko klikać w strzałki ataku, wysyłać wojo w dowolnie obrany kierunek, i potem często klikać w budowy, a na wolnym trzeba jeszcze chwilę nad tym pomyśleć. Dlatego na wolnych światach graja ludzie inteligentni, interesujący, odnoszący sukcesy w życiu. Dlatego kochani handlarze też u nas zarobią te kilka groszy więcej niż na szybkich światach. Z drugiej strony bardzo wam współczuję, bo mnie by się nie chciało tracić czasu na coś tak nudnego jak handel w grze przeglądarkowej. No ale każdy ma swoje hobby. Przy takim to się niestety gada na FO w piątkowy wieczór, podczas gdy inni się bawią na mieście.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Dwa światy?? Po grepo krążą ekipy które wygrały już 6 światów... Nie szydź z proroków bo Ci źle wywróżą..
Biorąc pod uwagę prędkość to kto miał rację okażę się w 2020 roku

Krążą, nie krążą - pewnie w każdej byłeś. A tak na poważnie - kto tu wygra zobaczymy, jednak w zasadzie nic nowego nie stwierdziłeś stawiając ich w roli faworytów, bo dużo osób tak uważa. Siła i Humor jest dobrą ekipą - nie mam żadnych wątpliwości. Świat się powoli rozkręca, życzę więc wszystkim graczom na tym świecie udanej zabawy, bo o to chyba w grepo najbardziej chodzi, a kto wygra? wygra najlepszy:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Różnica pomiędzy grą na szybkim i wolnym świecie polega mniej więcej na tym, że na szybkim wystarczy szybko klikać w strzałki ataku, wysyłać wojo w dowolnie obrany kierunek, i potem często klikać w budowy, a na wolnym trzeba jeszcze chwilę nad tym pomyśleć. Dlatego na wolnych światach graja ludzie inteligentni, interesujący, odnoszący sukcesy w życiu. Dlatego kochani handlarze też u nas zarobią te kilka groszy więcej niż na szybkich światach. Z drugiej strony bardzo wam współczuję, bo mnie by się nie chciało tracić czasu na coś tak nudnego jak handel w grze przeglądarkowej. No ale każdy ma swoje hobby. Przy takim to się niestety gada na FO w piątkowy wieczór, podczas gdy inni się bawią na mieście.

Idealnie ujęłaś wszystko, nic dodać, nic ująć:)
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Różnica pomiędzy grą na szybkim i wolnym świecie polega mniej więcej na tym, że na szybkim wystarczy szybko klikać w strzałki ataku, wysyłać wojo w dowolnie obrany kierunek, i potem często klikać w budowy, a na wolnym trzeba jeszcze chwilę nad tym pomyśleć. Dlatego na wolnych światach graja ludzie inteligentni, interesujący, odnoszący sukcesy w życiu. Dlatego kochani handlarze też u nas zarobią te kilka groszy więcej niż na szybkich światach. Z drugiej strony bardzo wam współczuję, bo mnie by się nie chciało tracić czasu na coś tak nudnego jak handel w grze przeglądarkowej. No ale każdy ma swoje hobby. Przy takim to się niestety gada na FO w piątkowy wieczór, podczas gdy inni się bawią na mieście.

Handel= osoby co nie chcą tracić hajsu na złoto w grze to handlują bo im szkoda wydawać hajs na grę... i trochę takie gadanie że osoby grające na szybszych światach są mniej inteligentne jest chyba nie na miejscu koleżanko :/ Wszystko sprowadza się do organizacji którą jak wiadomo ciężej zrobić na szybszych serwerach z prostej przyczyny bo są szybsze, tam masz mniej czasu na organizację bo nagle ktoś założy parę wioch i Bum lata ci z wojem co 2 dni na serwerze x1 nwm ile taką zagrode się robi ale pewnie coś ok tyg. tak więc czasu na organizację jest w brud.Druga sprawa to osoba organizująca wy macie taką osobę co dobrze się tym zajmuje i chwała mu za to , ale nasuwa się pytanie co by było gdyby jej zabrakło ? no właśnie to samo co na wolnym czy szybkim serwerze :)

Pozdrawiam i proszę nie obrażać innych bo forum do tego nie służy :p
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Ależ ja napisałam tylko na temat cech graczy światów wolnych, więc troszkę przesadzasz.
Ale jak mam być bardziej dosłowna, to proszę bardzo - uważam, że trzeba mieć zero inteligencji emocjonalnej, żeby nie dość, że się wchodzi na świat wyłącznie pohandlować, przez co zabiera się miejsce na mapie i psuje rynek graczom którzy tu graja i także wspomagają się handlem surką, to jeszcze na forum tego samego świata ironizować na temat wszystkich tych co graja na takich ustawieniach i dają im zarobić.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

smiley_emoticons_smilenew.gif
to w jaki sposób to sprawdzić? oświeć Don...bo dla mnie nie ma takich ekip, które wygrały 6 światów na polskich serwerach.

Jeśli dla Ciebie grupa musi liczyć minimum 40 osób, to pewnie takich nie znajdziesz. Prędzej grupki po kilka/kilkanaście osób, które tworzyły trzon sojuszu i na każdym świecie dobierały sobie dodatkowe osoby...a pewnie są osoby, które wygrały tyle światów. Niektórzy zmieniają nicki co świat, a sojusze tworzą na bieżąco.

Z ostatnich takich ekip, to chyba Sigma Bross grała w taki sposób...jednak po Sparcie sporo osób skończyło grę i następne świat, to już nie było to...choć nawet osoby decyzyjne później były już zupełnie inne i dopiero teraz na Farsalli nazwa wróciła. Trzon jednak już się bardzo mocno uszczuplił. Teraz został chyba tylko właśnie SiH grający taką dużą grupą razem...bo Manfred/MG/spółka to już mniejsza grupa, w dodatku wiele osób gra ciągle z nowymi nickami. A na Retimno, to mieli chyba ograniczenie do 40 osób w sojuszu:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Ależ ja napisałam tylko na temat cech graczy światów wolnych, więc troszkę przesadzasz.
Ale jak mam być bardziej dosłowna, to proszę bardzo - uważam, że trzeba mieć zero inteligencji emocjonalnej, żeby nie dość, że się wchodzi na świat wyłącznie pohandlować, przez co zabiera się miejsce na mapie i psuje rynek graczom którzy tu graja i także wspomagają się handlem surką, to jeszcze na forum tego samego świata ironizować na temat wszystkich tych co graja na takich ustawieniach i dają im zarobić.


Hini z całym szacunkiem, ale jeśli uważasz, że lepiej wydać 200 złotych od ręki na grę niż zarobić to złoto bez dodatkowych kosztów, poświęcając odrobinę czasu na wystawienie ofert na targowisku powiem krótko - z inteligencją takie zachowanie nie ma nic wspólnego.
A jeśli myślisz, że na szybkich światach jedyne co trzeba robić to wysyłać ataki to nie wiem jak wygląda zaawansowana gra na nowym systemie, bo pewnie o tym mowa, ale gra do której ja jestem przyzwyczajony to nie bezmyślne nabijanie punktów gdzie popadnie i przez 3/4 serwera odrabianie wojska.Za trzy lata jak będziecie kończyć serwer nawet nie będziesz pamiętać o tych wpisach, więc nie ma co się kłócić o braki w inteligencji
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Za trzy lata jak będziecie kończyć serwer nawet nie będziesz pamiętać o tych wpisach, więc nie ma co się kłócić o braki w inteligencji
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

+
smiley_emoticons_biggrin.gif


komentować tematu mi sie nie chce - jedni lubią piekne kobiety i szybkie samochody a inni kanapkę z dżemem i nie mi oceniać
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Do góry