Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Drogi Silver :p nie tylko przeciw wam :) mieliśmy 3 fronty teraz juz mniej :) kazdy szuka mocnych paktow :) a ze w tych sojuszach było dużo znajomych czemu nie :) coz oczywiście możesz tłumaczyć ze poligon wykradł wam graczy, ale tylko w ten weekend straciliście min 8 miast :p więc cóż. :p kilka dni przed kosem umawialismy sie ze.dolaczysz do mnie ze swoimi ludzmi a ty po starcie mnie zlales wiec nie dziw sie ze urzylem wszelkich środków by ci wybic z glowy ten sojusz :D gra toczy sie dalej, zobacZymy co to bedzie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

To czekam :p

Zobaczymy czy dalej będziecie tak trwali w chlubie Wilczki :rolleyes:

Choć gdy widzę że ktoś ma już 8 miast a ja jeszcze nawet klocka nie wybudowałem to mi nerwy grać nie pozwalają i już myśle o jakimś świecie szybszym najlepiej 2-3 i prędkość jednostek wolna aby się można było spokojnie przejść z psem na spacer :D
Ale to nie ten temat - tutaj grać będzie miło bo super ekipa sie trafiła to nawet z 5 miastami mogę cudy budować hihi ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Nie spoczniemy na laurach :)

"Choć gdy widzę że ktoś ma już 8 miast a ja jeszcze nawet klocka nie wybudowałem to mi nerwy grać nie pozwalają"

Jeśli tak to masz słabe nerwy, albo doświadczenie :) Rozumiem że chodzi ci o złotników którzy się wybili.. ale zauważyłem że wasza jedyna linia obrony to "bo on gra na złocie". Ja gram bez złota, jedyne co to zarządca za złoto które mi się uda wygrać w konkursach. Mam 4 miasta i jakoś nerwy pozwalają mi grac, więc więcej grania i myślenia niż głupiego gadania że ktoś ma ileś miast bo złoci.. dziecinne :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

W pewnym momencie czas poswiecony na gre jest duzo istotniejszy niz zloto.
Z top 1000 mozna wybic sie do top 10 jesli ma sie czas i checi... i brak zycia xD
Ja moze poczekam, az ktos bedzie mial konto dla dobrego grajka do oddania za pare miesiecy, a poki co handelek :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Nie spoczniemy na laurach :)

"Choć gdy widzę że ktoś ma już 8 miast a ja jeszcze nawet klocka nie wybudowałem to mi nerwy grać nie pozwalają"

Jeśli tak to masz słabe nerwy, albo doświadczenie :) Rozumiem że chodzi ci o złotników którzy się wybili.. ale zauważyłem że wasza jedyna linia obrony to "bo on gra na złocie". Ja gram bez złota, jedyne co to zarządca za złoto które mi się uda wygrać w konkursach. Mam 4 miasta i jakoś nerwy pozwalają mi grac, więc więcej grania i myślenia niż głupiego gadania że ktoś ma ileś miast bo złoci.. dziecinne :)

Nie chodziło mi o obronę jakaś, mój sojusz też ma złotników, każdy ma.
Ale po prostu 2 lata temu jak grałem nie było aż tak źle i się przyzwyczaić nie mogę.
I nie chodziło mi raczej o to że oni się tak szybko budują(złotnicy) tylko ze ja wolno :D
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Nie chciałoby się komuś napisać co tu sie dzieje na świecie?
Kto z kim walczy, z kim paktuje etc? :)
 

DeletedUser26453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Nie ma wojen.Wszyscy dążą do jak najszybszego zdobycia odznaki "pokojowy osadnik".A tak na poważnie wątpię żeby ktokolwiek pisał o swoich paktach na fo. Co do wojen to można zobaczyć po tv stats grepolis.
 

DeletedUser11844

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Nie chodziło mi o obronę jakaś, mój sojusz też ma złotników, każdy ma.
Ale po prostu 2 lata temu jak grałem nie było aż tak źle i się przyzwyczaić nie mogę.
I nie chodziło mi raczej o to że oni się tak szybko budują(złotnicy) tylko ze ja wolno :D

Nie narzekaj:rolleyes:
Wybrałeś idealny świat na powrót a po zbadaniu pierwszego podboju będzie z górki:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Nie chodziło mi o obronę jakaś, mój sojusz też ma złotników, każdy ma.
Ale po prostu 2 lata temu jak grałem nie było aż tak źle i się przyzwyczaić nie mogę.
I nie chodziło mi raczej o to że oni się tak szybko budują(złotnicy) tylko ze ja wolno :D

Wróciłeś do grania? ciach :D ciekawe czy ktoś wpadł na pomysł żeby mianować cię dyplomatą? :D

PS. to nie miało być złośliwe tak tylko żartuje :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Wróciłeś do grania? ciach :D ciekawe czy ktoś wpadł na pomysł żeby mianować cię dyplomatą? :D

PS. to nie miało być złośliwe tak tylko żartuje :cool:

Jeszcze nikt nie był taki odważny aby wojować z połową świata :cool:

Nie narzekaj:rolleyes:
Wybrałeś idealny świat na powrót a po zbadaniu pierwszego podboju będzie z górki:)

Jakoś mam mieszane uczucia :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

aa to i ja trochę poklikam tutaj :D
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

A widziałeś ustawienia?? W poniedziałek załączasz rekrutacje szermierza i w piątek logujesz się by sprawdzić czy został zrekrutowany..

smiley_emoticons_lol.gif
ale to przeciez swiat do gry inteligentnej, strategie te sprawy, a na szybkich serwerach poprostu walisz wojem na oslep i latasz gdzie popadnie kolonami
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

A widziałeś ustawienia?? W poniedziałek załączasz rekrutacje szermierza i w piątek logujesz się by sprawdzić czy został zrekrutowany..

Hahaha padłam :D

Fakt, faktem - odzwyczaiłam się od tej szybkości :)

Szczerze ja tu tylko dla handelku i co najlepsze - nadal zdażają się ludziki co kupują 2k surowców za 50 złota.
A jak tam mój kumpel złotnik, co zdobył najdroższe miasto w historii grepo? :D
 

DeletedUser27453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Hej,
Mam takie pytanie.. Dopiero zaczynam i chciałabym dolaczyc do jakiegoś sojuszu ale nie wiem dlaczego mam ich tak mało do wyboru ?? czy to zależy od ilości punktów, mojego polozenia czy może jeszcze od czegos, o czym nie mam pojęcia. Dzieki za pomoc xx
 
Do góry